X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luźna pogadanka o objawach :)
Odpowiedz

Luźna pogadanka o objawach :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Konwalijka Koleżanka
    Postów: 44 2

    Wysłany: 24 lipca 2022, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 😀 kilka dni temu miałam dziwne „skurcze” w pochwie, takie, które pojawiają się w okres, takie jakby ściskanie w pochwie. 4 dni przed dniem planowej miesiączki zaczął bolec mnie brzuch jak na okres. 5 dni przed planowym okresem po siłowni zauważyłam na majtkach biały zbity sluz kremowy, było to jednorazowe. Naczytałam się o kremowym śluzie w ciąży i już zaczęłam coś myśleć. Dziś jestem 3 dni do okresu i od kilku dni jestem zmęczona, w nocy potrafi ssać mnie w żołądku tak, ze muszę wstać coś przegryźć mimo ze jem zbilansowanie i tak samo mam z rana. Dziś cały dzień czuje się tak nieswojo, zmęczona, ospała, od kilku dni po jedzeniu bardzo chce mi się spać, po południu zaczęłam czuć się jakby na jakąś chorobę, rozbolała mnie głowa, mierzylam około godz 17 temp i 36,6 a o 21 już było 37 stopni, godzinę przed mierzylam temp w pochwie i było 37.4. I dziewczyny właśnie stad moje pytanie, jak to wyglada z waszej perspektywy jak to czytacie? Staram się o dziecko i w tym miesiącu czuję się inaczej, mam dużo energii, chęci do życia, a ostatnie kilka dni to odczuwalne zmęczenie, brak sił. Wczoraj robiłam test, ale pod wieczór i był negatyw.

  • Konwalijka Koleżanka
    Postów: 44 2

    Wysłany: 24 lipca 2022, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam dodać, że od kilku dni mam napady gorąca, az jestem spocona, a później napady zimna. No i wahania nastrojów, chociaż częściej jestem poddenerwowana, to czasem chce mi się płakać 😂

  • dominikawa Autorytet
    Postów: 641 521

    Wysłany: 25 lipca 2022, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robiłaś już test?

    👩30👨35 WROCŁAW
    długie cykle ok. 35dni, 4cs z testami ovu 🍀
    💊 wit. D, wit. C, cynk, omega, kwas foliowy, inozytol

    09.12 13dpo - ⏸️ 🍀
    10.12 beta: 481 mlU/mL
    12.12 beta: 1162 mlU/mL
    21.12 5t5d pęcherzyk ciążowy i żółtkowy 🍀
    03.01 7t4d dzidzia 13mm, bijące pięknie 💙
    24.01 10t6d maluszek 3.9cm, rośnij zdrowo 😍
    09.02 13t2d mały zdrowy tygrys 😀
    28.02 🍀
  • Karo1234 Autorytet
    Postów: 2397 2271

    Wysłany: 25 lipca 2022, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalijka wrote:
    Hej dziewczyny 😀 kilka dni temu miałam dziwne „skurcze” w pochwie, takie, które pojawiają się w okres, takie jakby ściskanie w pochwie. 4 dni przed dniem planowej miesiączki zaczął bolec mnie brzuch jak na okres. 5 dni przed planowym okresem po siłowni zauważyłam na majtkach biały zbity sluz kremowy, było to jednorazowe. Naczytałam się o kremowym śluzie w ciąży i już zaczęłam coś myśleć. Dziś jestem 3 dni do okresu i od kilku dni jestem zmęczona, w nocy potrafi ssać mnie w żołądku tak, ze muszę wstać coś przegryźć mimo ze jem zbilansowanie i tak samo mam z rana. Dziś cały dzień czuje się tak nieswojo, zmęczona, ospała, od kilku dni po jedzeniu bardzo chce mi się spać, po południu zaczęłam czuć się jakby na jakąś chorobę, rozbolała mnie głowa, mierzylam około godz 17 temp i 36,6 a o 21 już było 37 stopni, godzinę przed mierzylam temp w pochwie i było 37.4. I dziewczyny właśnie stad moje pytanie, jak to wyglada z waszej perspektywy jak to czytacie? Staram się o dziecko i w tym miesiącu czuję się inaczej, mam dużo energii, chęci do życia, a ostatnie kilka dni to odczuwalne zmęczenie, brak sił. Wczoraj robiłam test, ale pod wieczór i był negatyw.
    Ja miałam podobne objawy, straszny wir w żołądku, senność po posiłkach, zmęczenie, śluz. No, ale skoro są objawy to test powinien coś pokazać :)
    Najlepiej zrobić i sprawdzić :) trzymam kciuki 😊

    ♀️33 ♂️29

    hashimoto, niedoczynność tarczycy

    19.07 (3+6) beta-HCG 112 mIU/ml
    14.09 (12+0) niskie ryzyka 💙 wynik Panorama + USG prenatalne
    18.11 (21+2) 445 g 💙 USG połówkowe
    19.01 (30+1) 1500 g 💙 USG III trymestru
    11.02 (33+3) 2100 g 💙
    25.02 (35+3) 2700 g 💙
    09.03 (37+1) 3100 g 💙
    21.03 (38+6) 3300 g 💙
    27.03 (39+5) 3670 g, 54 cm👣 Filip 💙

    age.png
  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 25 lipca 2022, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie jak dziewczyny piszą ;) rob test :)
    Objawy na ciążę są identyczne jak na okres :) łatwo się pomylić:) ja miałam identyczne objawy, poleciałam kupić podpaski bo czułam że lada dzień przyjdzie @ bo brzuch pobolewał mnie dobre kilka dni :)
    @nie przyszła 😁

  • Konwalijka Koleżanka
    Postów: 44 2

    Wysłany: 25 lipca 2022, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dominikawa wrote:
    A robiłaś już test?
    Tak robiłam, był to 9 dpo

  • dominikawa Autorytet
    Postów: 641 521

    Wysłany: 25 lipca 2022, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jest jeszcze nadzieja, że będzie pozytywny :) czekamy na dobre wieści :)

    👩30👨35 WROCŁAW
    długie cykle ok. 35dni, 4cs z testami ovu 🍀
    💊 wit. D, wit. C, cynk, omega, kwas foliowy, inozytol

    09.12 13dpo - ⏸️ 🍀
    10.12 beta: 481 mlU/mL
    12.12 beta: 1162 mlU/mL
    21.12 5t5d pęcherzyk ciążowy i żółtkowy 🍀
    03.01 7t4d dzidzia 13mm, bijące pięknie 💙
    24.01 10t6d maluszek 3.9cm, rośnij zdrowo 😍
    09.02 13t2d mały zdrowy tygrys 😀
    28.02 🍀
  • Konwalijka Koleżanka
    Postów: 44 2

    Wysłany: 25 lipca 2022, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dominikawa wrote:
    Czyli jest jeszcze nadzieja, że będzie pozytywny :) czekamy na dobre wieści :)
    Dziękuję! To bardzo kochane z waszej strony 😊😊 zmierzyłam dziś temp w pochwie i mam 36.9. Zaczęłam mierzyć od wczoraj od popołudnia, wiem, że to nie ma sensu jeśli się tego nie robi regularnie od owulacji, ale jestem w temperaturach nowa, więc może któraś z Was jest mądrzejsza ode mnie w tej sprawie? Jak to jest z ta temperatura?

  • Konwalijka Koleżanka
    Postów: 44 2

    Wysłany: 25 lipca 2022, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I kurczę wiecie co? Mam takie uczucie ciągłego niedosikania, niby robię siku, ale za chwilę czuje znowu, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie 😄

  • Konwalijka Koleżanka
    Postów: 44 2

    Wysłany: 26 lipca 2022, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem 1 Dzień przed okresem, robiłam test, negatyw :(

    Pomarańczowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2022, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja napiszę tak: nie doszukuj się na siłę objawów. Zazwyczaj doszukiwanie się na siłę nie zwiastuje ciąży ;-) im człowiek bardziej chce tym organizm bardziej płata figle.

    Robiłam zawsze to samo i zawsze z dniem okresu przychodził wielki zawód.

    Wiesz jakie objawy miałam w udanym cyklu?
    Te co zwykle na okres. Pryszcze na twarzy, ból brzucha, ogromny pms, plamienia jak przed okresem, ból cycków od owulacji. Czyli moje normalne objawy okresowe!
    Na tym etapie nie było żadnego wzmożonego zmęczenia, mdłości, słabości i tego wszystkiego czego się doszukuje staraczka.

    Ciąża przychodzi w najmniej spodziewanym momencie.
    Powodzenia!

    Mała87, natkurka lubią tę wiadomość

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 26 lipca 2022, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak jak pisze sleepy, objawy ciążowe są identyczne jak na okres 😁, ból brzucha dokładnie taki sam 😁 na tym etapie nie ma mdłości ani nic innego co przed okresem :)

    Dopiero w 5 tygodniu ciąży, jak już miałam potwierdzoną przez lekarza pojawiły się spore zawroty głowy, a mdłości i senność zaczęły się jakoś po 7 tc a skończyły równo z dniem rozpoczęcia II trymestru :) ciemniejsze sutki dopiero robią mi się teraz 24tc :) jedyny pierwszy objaw ciąży to brak okresu :)

  • Pomarańczowa Koleżanka
    Postów: 59 14

    Wysłany: 26 lipca 2022, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam konwalijka niechcący polubilam Twój post :( ja również miałam typowe objawy jak na okres w szczęśliwym cyklu. Gdyby nie starania i beta pewnie po prostu myślałabym, że lada dzień przyjdzie. Bolące, ciężkie i tkliwe piersi pojawiły się po dacie spodziewanej miesiączki, natomiast nudności od 6 tyg.

  • Kessa Autorytet
    Postów: 1945 2332

    Wysłany: 8 sierpnia 2022, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepy wrote:
    A ja napiszę tak: nie doszukuj się na siłę objawów. Zazwyczaj doszukiwanie się na siłę nie zwiastuje ciąży ;-) im człowiek bardziej chce tym organizm bardziej płata figle.

    Robiłam zawsze to samo i zawsze z dniem okresu przychodził wielki zawód.

    Wiesz jakie objawy miałam w udanym cyklu?
    Te co zwykle na okres. Pryszcze na twarzy, ból brzucha, ogromny pms, plamienia jak przed okresem, ból cycków od owulacji. Czyli moje normalne objawy okresowe!
    Na tym etapie nie było żadnego wzmożonego zmęczenia, mdłości, słabości i tego wszystkiego czego się doszukuje staraczka.

    Ciąża przychodzi w najmniej spodziewanym momencie.
    Powodzenia!

    U mnie było podobnie... Wszystko prawie jak zawsze przed @. Potem pojawiły się mdłości,ale wydaje mi się, że i tak jakoś szybko...
    Ciążę poroniłam, ale już teraz przynajmniej wiem, że co by się nie działo, to dopóki nie ma krwawienia jest nadzieja, że cykl będzie szczęśliwym.

    2,5 roku starań natural -> 09.23r. 💉start IVF; czynnik męski. Żadnych leków na stałe.
    10.23r. - zabieramy malucha do domu 🏡🍀🤞 9dpt beta 56.43 -> 10dpt 112.0 -> 12dpt 310.6 -> 16dpt 1436.3 -> 19dpt 4131.7 -> 23dpt mamy zarodek i migoczące ♥️ Na feriach ❄️❄️❄️
    8+1 -> 1,68cm maleństwa 🥰
    13+1 -> prenatalne+pappa OK 💪 7,56 cm małego 🧸
    21+0 -> połówkowe ok,420g 🎀
    25+2 -> 903g małej królewny 🥰
    30+0 -> 1730g pannicy ♥️

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ