X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MAJ MAJ MAJ taki piękny miesiąc na zajście w ciążę, czary mary i II kreski na teście :)
Odpowiedz

MAJ MAJ MAJ taki piękny miesiąc na zajście w ciążę, czary mary i II kreski na teście :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 02:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia9212 wrote:
    Poproszę o wpisanie na 7 maj 😍 oby był szczesliwy 🤞🏼🤞🏼🍀🍀
    Siedem to szczęśliwa liczba, Klaudia uda nam się!!!

    Klaudia9212 lubi tę wiadomość

  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2506 3160

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9bf6ad55fb90.png

    Hej dziewczyny, trochę zasiedziałym się na wątku kwietniowym ale pomału myślę że można zacząć przechodzić tutaj 😁

    Póki co u mnie 10dc i czerwone światełko. Plan na ten cykl to serduszkowanie w okresie około owulacyjnym w ciągu dnia♥️ i jak dziewczyny pisały kończyć od tyłu, czy cokolwiek to da nie mam pojęcia ale sprobujemy, mąż się ucieszy 😂

    W sumie tak się zastanawiam. Gdzieś kiedyś czytałam że po bzyku powinno się trochę poleżeć żeby rycerzyki trafiły gdzie powinny. Jak to jest u was? 🤔

    Bo ja to przeważnie 5 minut i wstaje 🤷

    Mowe lubi tę wiadomość

    10cs II🤰
    Cukrzyca ciążowa na diecie
    12.04(36t4d) - 2800/2900g 💚🍀
    21.04(37t6d) - 3100g(szpital)
    28.04(38t6d)- 3500g / indukcja 🎈
    29.04(39t0d) Joanna❤ 3145g 54cm
    Alicja 10.10.2018
    Joanna 29.04.2021
  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1981 3236

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martt95 wrote:
    9bf6ad55fb90.png

    Hej dziewczyny, trochę zasiedziałym się na wątku kwietniowym ale pomału myślę że można zacząć przechodzić tutaj 😁

    Póki co u mnie 10dc i czerwone światełko. Plan na ten cykl to serduszkowanie w okresie około owulacyjnym w ciągu dnia♥️ i jak dziewczyny pisały kończyć od tyłu, czy cokolwiek to da nie mam pojęcia ale sprobujemy, mąż się ucieszy 😂

    W sumie tak się zastanawiam. Gdzieś kiedyś czytałam że po bzyku powinno się trochę poleżeć żeby rycerzyki trafiły gdzie powinny. Jak to jest u was? 🤔

    Bo ja to przeważnie 5 minut i wstaje 🤷


    Moim zdaniem to ma jakiekolwiek znaczenie tylko, jeśli parametry nasienia się obniżone, a przynajmniej tak czytałam w necie. Niby ma to jakiś sens, ale kto wie, w necie też potrafią wypisywać pierdoły.
    Ja teraz zabroniłam mojemu od razu wychodzić ;) ale raz zaszłam w ciążę na jeźdźca, gdzie dosłownie sekundę później cała sperma ze mnie wyleciała. Dosłownie nie czułam jej nawet w sobie, gdzie teraz zwykle jeszcze czuję ją długo po stosunku. Także kto to wie :o

    Martt95 lubi tę wiadomość

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martt95 wrote:
    9bf6ad55fb90.png

    Hej dziewczyny, trochę zasiedziałym się na wątku kwietniowym ale pomału myślę że można zacząć przechodzić tutaj 😁

    Póki co u mnie 10dc i czerwone światełko. Plan na ten cykl to serduszkowanie w okresie około owulacyjnym w ciągu dnia♥️ i jak dziewczyny pisały kończyć od tyłu, czy cokolwiek to da nie mam pojęcia ale sprobujemy, mąż się ucieszy 😂

    W sumie tak się zastanawiam. Gdzieś kiedyś czytałam że po bzyku powinno się trochę poleżeć żeby rycerzyki trafiły gdzie powinny. Jak to jest u was? 🤔

    Bo ja to przeważnie 5 minut i wstaje 🤷


    W sumie o tym jeszcze nie pisałam. Ale zazwyczaj od razu po seksie mąż wychodził że mnie. W cyklu kiedy się udało były tylko 2 bzyki, za każdym razem mąż nie wychodził od razu, żeby wszystko nie wypłynęło. Może to miało jakis wpływ 🙂

    Martt95 lubi tę wiadomość

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2506 3160

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia9212 wrote:
    Poproszę o wpisanie na 7 maj 😍 oby był szczesliwy 🤞🏼🤞🏼🍀🍀

    Ja myślę że tu nie ma innej opcji 💪
    Wszystkie wysikujemy w Maju dwie kreseczki ⏸️ i wchodzimy na wątek gorących mamusiek 🙆🙆

    Tak więc życzę wszystkim tutaj owocnych bzykow 🐝🐝🐝
    c9f27225199d.png

    10cs II🤰
    Cukrzyca ciążowa na diecie
    12.04(36t4d) - 2800/2900g 💚🍀
    21.04(37t6d) - 3100g(szpital)
    28.04(38t6d)- 3500g / indukcja 🎈
    29.04(39t0d) Joanna❤ 3145g 54cm
    Alicja 10.10.2018
    Joanna 29.04.2021
  • Adna Ekspertka
    Postów: 123 117

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martt95 wrote:
    9bf6ad55fb90.png

    W sumie tak się zastanawiam. Gdzieś kiedyś czytałam że po bzyku powinno się trochę poleżeć żeby rycerzyki trafiły gdzie powinny. Jak to jest u was? 🤔

    Bo ja to przeważnie 5 minut i wstaje 🤷
    Ostatnio czytałam u Mamy Ginekolog w poście " Jak To zrobić żeby To zrobić", że wskazane jest po wszystkim poleżeć z 15 min. 😀
    My to zawsze praktykujemy, nawet jak o tym nie wiedziałam. 😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2020, 12:46

    Martt95 lubi tę wiadomość

    rfxgvfxmrkhsisqb.png
    11 dpo- beta 124,31 prog 100,09 nmol/l
    14 dpo- beta 714,44 prog 100,04 nmol/l🤰
  • Klaudia9212 Autorytet
    Postów: 330 156

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taka nadzieje 😉 Moja mama miałaby piękny prezent na urodziny 😊

    Wracam do cyklów bez dupka 😉 niech hormony wrócą do normy i sprawdzę (jak oczywiście będzie trochę bezpieczniej) czy jest on mi w ogóle potrzebny 😂

    Martt95 lubi tę wiadomość

    11.01.2022 8t3d (6t1d) 😔💔
    01.21 CB 😔💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj 1dc. Można mnie wpisać z testowaniem na 10.05 😊

    Pcosik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martt95 wrote:
    9bf6ad55fb90.png

    Hej dziewczyny, trochę zasiedziałym się na wątku kwietniowym ale pomału myślę że można zacząć przechodzić tutaj 😁

    Póki co u mnie 10dc i czerwone światełko. Plan na ten cykl to serduszkowanie w okresie około owulacyjnym w ciągu dnia♥️ i jak dziewczyny pisały kończyć od tyłu, czy cokolwiek to da nie mam pojęcia ale sprobujemy, mąż się ucieszy 😂

    W sumie tak się zastanawiam. Gdzieś kiedyś czytałam że po bzyku powinno się trochę poleżeć żeby rycerzyki trafiły gdzie powinny. Jak to jest u was? 🤔

    Bo ja to przeważnie 5 minut i wstaje 🤷

    Ja nadal tam jestem, ale zaglądam również tutaj. U mnie na razie 7 dc i też czerwone światełko. W poniedziałek już będę czuć czy owulacja będzie czy wypnie się na mnie jak w poprzednim cyklu :D i co najważniejsze, w środę czyli 14 dc powinnam mieć owulkę.

    My z uwagi na to, że należymy do tzw. misi postosunkowych :D to zawsze po wszystkim leżymy, rozmawiamy, przytulamy się. Bez względu na to czy jest to czas starania się o kruszynkę czy zwyczajne zbliżenie w końcowych fazach cyklu.

    Ja w tym cyklu miałam zrobić przerwę, ale mój mnie namówił żeby jednak tego nie robić. Maj jest miesiącem jego urodzin. Plany na ten cykl to
    a) zwiększenie wypijanych płynów - przez to siedzenie w domu zapotrzebowanie mi spadło
    b) pokrzywa w 2 fazie cyklu
    c) ananasik po owulacji - w tabletkach, bo normalnego nie znoszę.
    d) 7 maja zobaczyć piękne tłuste krechy na teście ciążowym :D

    Mowe, eszanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogła bym dołączyć do was na testowanie 2 maja

    Martt95, Pcosik, MałaMi90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a na co bierzecie tą pokrzywę w II fazie cyklu? 🤔

  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2506 3160

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pcosik wrote:
    Ja nadal tam jestem, ale zaglądam również tutaj.

    My z uwagi na to, że należymy do tzw. misi postosunkowych :D to zawsze po wszystkim leżymy, rozmawiamy, przytulamy się. Bez względu na to czy jest to czas starania się o kruszynkę czy zwyczajne zbliżenie w końcowych fazach cyklu.


    Ja oczywiście też z kwietniowego wątku nie rezygnuje, cały czas tam jestem i wspieram wszytskich ✊✊

    My też kiedyś należeliśmy do misi postosunkowych i nawet nie wiem kiedy się to zmieniło, a to dopiero 3 lata po ślubie 😬🤦

    Ja znowu uwielbiam ananasa ale oczywiście w odpowiednich ilościach tak więc w tym cyklu mam też w palnie kupić swiezutkiego soczystego 😍🍍

    Swoją drogą też już miałam w głowie żeby może jednak odpuścić ten miesiąc. Ale myśli szybko uciekły. Mąż mnie uspokoił i stwierdziliśmy że nie ma sensu rezygnować i działamy o rodzeństwo dla naszej córeczki ♥️♥️

    Nie ma bata Maj jest nasz🍀💚.... Na 31 urodziny mojego męża będzie dzidziuś 😍 (mąż jest z 10 stycznia)

    10cs II🤰
    Cukrzyca ciążowa na diecie
    12.04(36t4d) - 2800/2900g 💚🍀
    21.04(37t6d) - 3100g(szpital)
    28.04(38t6d)- 3500g / indukcja 🎈
    29.04(39t0d) Joanna❤ 3145g 54cm
    Alicja 10.10.2018
    Joanna 29.04.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PoMarzenia wrote:
    Dziewczyny a na co bierzecie tą pokrzywę w II fazie cyklu? 🤔
    Wiesz co czytałam, że ona poprawia poziom żelaza przez co może mieć wpływ na progesteron i endometrium ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martt95 wrote:
    Ja oczywiście też z kwietniowego wątku nie rezygnuje, cały czas tam jestem i wspieram wszytskich ✊✊

    My też kiedyś należeliśmy do misi postosunkowych i nawet nie wiem kiedy się to zmieniło, a to dopiero 3 lata po ślubie 😬🤦

    Ja znowu uwielbiam ananasa ale oczywiście w odpowiednich ilościach tak więc w tym cyklu mam też w palnie kupić swiezutkiego soczystego 😍🍍

    Swoją drogą też już miałam w głowie żeby może jednak odpuścić ten miesiąc. Ale myśli szybko uciekły. Mąż mnie uspokoił i stwierdziliśmy że nie ma sensu rezygnować i działamy o rodzeństwo dla naszej córeczki ♥️♥️

    Nie ma bata Maj jest nasz🍀💚.... Na 31 urodziny mojego męża będzie dzidziuś 😍 (mąż jest z 10 stycznia)

    Mnie po ananasie ciągnie na wymioty :D
    My staramy się o naszego pierwszego okrucha :D myślałam, że jak ureguluje wszystko i zacznę normalnie jajeczkowania to poleci... A tu dupa. Od listopada wszystko w normie, ale nie odpuszczam !! w zeszłym cyklu odpuściliśmy z <3 podczas owulacji, bo nie wiadomo było jak to długo potrwa. W tym cyklu chce zrobić mojemu prezent i dać pięknie zapakowane małe buciki :D

    Ja jeśli by mi się udało, to rodziłabym 16 stycznia :D

    Martt95 lubi tę wiadomość

  • Tajka Autorytet
    Postów: 3007 4247

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Hej:)
    Ja też jeszcze podczytuje kwiecień.
    W sobotę spodziewam się owulacji , będzie 11dc, a też mam wizytę o 16, także zobaczę jak tam pecherzyk:)
    Bzyk był wczoraj i będzie piątek i sobota chyba, w tym cyklu bez maratonu, w poprzednich były..
    Co do leżenia po..to ja leżę nawet godzinę:D A czasami i zasypiam...jak byliśmy u androloga z wynikami męża i czas uplynnienia spermy wyniósł raz 60 min A drugi raz 45 min, to lekarz powiedział że właśnie najlepiej jakbym po trochę polezala..
    Mi się już wkreca, że to właśnie dlatego że sperma jest za gęsta to tam się nie dostaje..
    No nie wiem, my już chyba wszystkich patentów próbowaliśmy..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2020, 18:57

    Martt95 lubi tę wiadomość

    12.08.2020 - ⏸ (15dpo, 2gi cykl stymulowany clo, 3ci cykl po drożności, 15cs)
    27.04.2021 - nasz cud 🥰 3700g, 57 cm, 41tc
    19cd062133.png

    31.03.2022 - ⏸️
    Będzie dzidziuś 👣👶
    2534e96399.png
  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2506 3160

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adna wrote:
    Ostatnio czytałam u Mamy Ginekolog w poście " Jak To zrobić żeby To zrobić", że wskazane jest po wszystkim poleżeć z 15 min. 😀
    My to zawsze praktykujemy, nawet jak o tym nie wiedziałam. 😀

    Widzisz lubię mamę ginekolog i w sumie trochę o niej zapomniałam. Muszę sobie poczytaj jej forum 😄

    10cs II🤰
    Cukrzyca ciążowa na diecie
    12.04(36t4d) - 2800/2900g 💚🍀
    21.04(37t6d) - 3100g(szpital)
    28.04(38t6d)- 3500g / indukcja 🎈
    29.04(39t0d) Joanna❤ 3145g 54cm
    Alicja 10.10.2018
    Joanna 29.04.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajka wrote:
    Hej Hej:)
    Ja też jeszcze podczytuje kwiecień.
    W sobotę spodziewam się owulacji , będzie 11dc, a też mam wizytę o 16, także zobaczę jak tam pecherzyk:)
    Bzyk był wczoraj i będzie piątek i sobota chyba, w tym cyklu bez maratonu, w poprzednich były..
    Co do leżenia po..to ja leżę nawet godzinę:D A czasami i zasypiam...jak byliśmy u androloga z wynikami męża i czas uplynnienia spermy wyniósł raz 60 min A drugi raz 45 min, to lekarz powiedział że właśnie najlepiej jakbym po trochę polezala..
    Mi się już wkreca, że to właśnie dlatego że sperma jest za gęsta to tam się nie dostaje..
    No nie wiem, my już chyba wszystkich patentów próbowaliśmy..
    Ja wiem, że za miesiąc dokładnie to samo co sie teraz dzieje na wątku kwietniowym, będzie się działo tutaj :D czyli też nie będę nadążać :D
    ja zazwyczaj leże tak z 20 minut... Widzisz, może powinnam dłużej.
    My w tym cyklu planujemy bombardować jajko dokładnie dni obu, bo wcześniej były bzyki co dwa dni i nic to nie dawało...

    Martt95 lubi tę wiadomość

  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się staram leżeć jak najdłużej i nogi do góry chociaż nie jestem przyzwyczajona. W tym cyklu poproszę męża żeby odrazu nie wychodził 😂 od tyłu u nas odpada bo zawsze krwawie 😐 ten cykl musi być owocny ❤❤❤

    Martt95, eszanka lubią tę wiadomość

  • eszanka Autorytet
    Postów: 1018 939

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja luzuje na ten cykl. Odpuszczam mierzenie temperatury (jeszcze bardziej mnie to nakreca), nie robię testów owulacyjnych. Chce wrócić do biegania i do ćwiczeń bo się zapuściłam troche i sama się ze sobą źle czuje.
    Mam nadzieję ze pomoże mi to odzyskać radość z małych, codziennych spraw.

    Za Was, moje drogie trzymam ✊✊✊

    Martt95, Pcosik lubią tę wiadomość

    qdkkvcqgllcwggq8.png

    starania od 08.2019
    👼 11.2019
    08.2020 Angelius Provita, dr MP

    04.2021 Puregon, Ovitrelle, Encorton, Neoparin, Accard, Luteina, Euthoryx 25
    04.05 beta 812,6 mlU/ml
    11.05 mamy zarodek 🍀
    25.05 ❤️

    "You never know how strong you are until being strong is the only choice you have"
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4119 1750

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Powoli witam się z majem - jeszcze nie mam terminu na testowanie, ale coś około 7go 🌷🌷🌷


    To zapisać Cię na 7-go ? czy jeszcze czekamy?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ