X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie wiem czy dogadalam sie z ginka na poprzedniej wizycie co do tego dupka bo w karcie mam wpisane ze od 10dc mam brac ( tak wpisala na przedostatniej wizycie) a na ostatniej tez mowila ze od 10dnia mam brac ale jej pow. ze biore od 5 to pow ze ok to noe bedziemy zmieniac. I tak sie zrozumialysmy :-\ ciekawe co teraz powie. Jeszcze 2 kobotki przede mna. Ehh :-\

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 6 maja 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie lubie czekac do gina. denerwuje sie zawsze- takie to krepujace.

    atdcqtkf2affvuei.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz wole jej poswiecic tym i tamtym a wieedziec a jakiej formie jajcorki moje sa :-) ok jeszcze jedna :-)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 6 maja 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To daj znac jak po wizycie kwiatuszku :)

    relgh371ssmqv4f3.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 6 maja 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Z tym 0.1 st to ponoc tylko w jakiejs metodzie mozna sobie przeliczac? Tak czytalam w npr.
    podparłam się też jakąś stroną i na naukach przedślubnych nam mówili, tzn wtedy nie słuchałam, ale dostaliśmy materiały, no a ja miewam problemy ze snem i to jedyne wyjście, bo jak wpisywałam po prostu tempkę jaka byłą przy obudzeniu i o tej godzinie to wychodziły kosmosy, no i robie sobie też drugi wykres wieczorem przed pójściem spać i to tak tylko orientacyjnie, ale mniej więcej się pokrywa dwufazowość

    nie problemu jak później wstaję bo wtedy budzik i najpewniejsza tempka bo mnie wyrywa z głebokiego snu, ale jak się np dwie godziny wcześniej obudzę to niekiedy klęska

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po.

    Tak więc 1 tabletka dupka nie zablokuje mi owulki, ma wspomóc endometrium i zagnieżdzenie. Mówi, ze są lekarze, którzy obstają za nim i są jego wielcy przeciwnicy, więc podejrzewam, że stad te różne opinie. Jak powiedziała ze nie zablokuje i upewnilam sie ze jest swiadoma tego 5dc to juz nie wnikałam dlaczego nie od owulacji mam go przyjmować. Czeka na badania nasienia bo bez nich ani rusz bo nie wiadomo jak one wyjdą. W inny sposób nie chce mnie stymulować hormonami bo jeśli okaże się, ze armia niesprawna to byłoby to bez sensu. Kazała mi na wszelki wypadek zrobić test ciażowy ale ja narazie poczekam bo wg mnie nie ma sensu. Usg nie robiła. Pokazałam jej te moje OvuFriendowe wykresy i jeśli wole mierzyc tempke to moge to robić zamiast testów owulacyjnych. Także nadal biore dupka 5-25dc, inofolic 2x1 saszetke i bromocorn moge sobie zmniejszyć dawke nawet do 1/4. Jak bedą wyniki żałnierzy to wtedy bedzie wiadomo jak dalej działac. Narazie zostaje jak jest :)

    Tamka, M4DZI4, Rubi lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 6 maja 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio robiłam świecę i nic to nie dało :P

    słoneczna 85 lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 6 maja 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 jakim termometrem mierzysz tempkę?

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też kominowałam ze świacami, leżeniem na brzuchu, plecach, podkładaniem czegos po tyłeczek ale wydaje mi sie ze tak na prawde wystarczy polezec spokojniee z 15, 20 minut aby nie wypływały żołnierze troche na plechach troche na brzuchu i wystarczy.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    kwiatuszek789 jakim termometrem mierzysz tempkę?
    a jakiś zwykły kiedys w rossmanie kupiłam. Nie jest to jakis specjalny owulacyjny ale elektroniczny

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciałam jego zdjecie wkleic ale nie ogarniam jak to zrobic :/

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 6 maja 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha ok :)
    Bo takie macie dokładne te wyniki, dwa miejsca po przecinku. :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Ty rteciowym mierzysz? Moj kosztował cos koło 7-8 zl chyba :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 6 maja 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam do Was pytanie dotyczące testu, tylko proszę, nie śmiejcie się ze mnie, bo i tak mi głupio pytać :P Otóż znalazłam w galerii pozytywnych testów ciążowych taki test:

    https://cdn.ovufriend.pl/cms/File/gallery_tests/cb69e1351dbaaa3e38bb53f2e767ba1b.jpg

    i moje pytanie brzmi: CZY ON NAPRAWDĘ JEST POZYTYWNY??? :O Pytam, bo wiem, że kreska testowa może być jaśniejsza od kontrolnej i to dużo jaśniejsza, ale nie sądziłam, że może być też cieńsza...wiecie, myślałam, że jak wychodzi taka cieniuteńka (a kontrolna ma bardziej formę paska niż pojedynczej kreski) to jest to jakiś błąd testu, albo po prostu prześwituje odczynnik...A to zdjęcie z galerii dało mi do myślenia, bo dziś zrobiłam pre-test i wyszło u mnie właśnie coś podobnego, tyle, że kreska testowa jest jeszcze jaśniejsza niż na tej fotce (i równie cienka) i zaznaczyłam z całą pewnością, że to negatyw....rany, chyba zwariuję do jutra (drugi ewentualny termin @, jeśli program źle wyznaczył owulkę)... Help!

    oar89jcgzipdaets.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 6 maja 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica mozesz kupic nprmalny 2 miejsca po przecinku.termometr ktory w opisie ze jest pwulacyjny to to samo tylko zdzieranie kasy. Ja mam 4 normalne 1 po przecinku i w koncu sie uparlam i kupilam z 2ma :D wczoraj polecalam tu podswietlany :D.

    Kwiatuszku i co ona na Twoj wykres? Twierdzi ze mialas owu? Czy to jest specjalista od nieplodnosci czy zwykly gin? Ja Ci wczoraj pisalam ze progesteron zmniejsza sluzowke. .a ta ze endo Ci wzmacnia. Nie zrobila Ci usg??? Dlaczego? A moze nie pekl Ci pecherzyk i bedziesz miala torbiel? Przepraszam kochana no ale idziesz na badanie do gina a ona Ci nie robi usg?? Przeciez starasz sie o dziecko! :/

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 6 maja 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    a Ty rteciowym mierzysz? Moj kosztował cos koło 7-8 zl chyba :)

    Mierzę rtęciowym, początkowo mierzyłam elektronicznym kupionym w aptece ale pokazywał takie bzdury że głowa mała. Rtęciowy sądzę że nie przekłamuje ale nie odczytam tak dokładnie wyniku.

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 6 maja 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i co ??? Nie poczekaly na mnie i nie rozbil. Setnej strony :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 6 maja 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CassieMK wrote:
    Dziewczyny, mam do Was pytanie dotyczące testu, tylko proszę, nie śmiejcie się ze mnie, bo i tak mi głupio pytać :P Otóż znalazłam w galerii pozytywnych testów ciążowych taki test:

    https://cdn.ovufriend.pl/cms/File/gallery_tests/cb69e1351dbaaa3e38bb53f2e767ba1b.jpg

    i moje pytanie brzmi: CZY ON NAPRAWDĘ JEST POZYTYWNY??? :O Pytam, bo wiem, że kreska testowa może być jaśniejsza od kontrolnej i to dużo jaśniejsza, ale nie sądziłam, że może być też cieńsza...wiecie, myślałam, że jak wychodzi taka cieniuteńka (a kontrolna ma bardziej formę paska niż pojedynczej kreski) to jest to jakiś błąd testu, albo po prostu prześwituje odczynnik...A to zdjęcie z galerii dało mi do myślenia, bo dziś zrobiłam pre-test i wyszło u mnie właśnie coś podobnego, tyle, że kreska testowa jest jeszcze jaśniejsza niż na tej fotce (i równie cienka) i zaznaczyłam z całą pewnością, że to negatyw....rany, chyba zwariuję do jutra (drugi ewentualny termin @, jeśli program źle wyznaczył owulkę)... Help!

    Kiedy robilas ten test? Bo wg mnie to wyglada na wysxhniete miejsce po tym gdzie powinna byc kreska testowa..ale chcialabym sie mylic wiec niech sie dziewuszki wypowiedza :)

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 6 maja 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CassieMK wrote:
    Dziewczyny, mam do Was pytanie dotyczące testu, tylko proszę, nie śmiejcie się ze mnie, bo i tak mi głupio pytać :P Otóż znalazłam w galerii pozytywnych testów ciążowych taki test:

    https://cdn.ovufriend.pl/cms/File/gallery_tests/cb69e1351dbaaa3e38bb53f2e767ba1b.jpg

    i moje pytanie brzmi: CZY ON NAPRAWDĘ JEST POZYTYWNY??? :O Pytam, bo wiem, że kreska testowa może być jaśniejsza od kontrolnej i to dużo jaśniejsza, ale nie sądziłam, że może być też cieńsza...wiecie, myślałam, że jak wychodzi taka cieniuteńka (a kontrolna ma bardziej formę paska niż pojedynczej kreski) to jest to jakiś błąd testu, albo po prostu prześwituje odczynnik...A to zdjęcie z galerii dało mi do myślenia, bo dziś zrobiłam pre-test i wyszło u mnie właśnie coś podobnego, tyle, że kreska testowa jest jeszcze jaśniejsza niż na tej fotce (i równie cienka) i zaznaczyłam z całą pewnością, że to negatyw....rany, chyba zwariuję do jutra (drugi ewentualny termin @, jeśli program źle wyznaczył owulkę)... Help!

    Dla mnie ten test tez dziwny jest.

    CassieMK lubi tę wiadomość

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 6 maja 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie, ja bym taki test uznała za negatyw, może po prostu później kolejny wyszedł pozytywny i dlatego ten został wstawiony.

    szpilka, CassieMK lubią tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ