Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Lenuś Autorytet

Wysłany: 8 maja 2014, 08:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodam, ze pewnie załapię się jeszcze raz na testowanie w maju, więc nie wszystko stracone ;)

kasiatoja, mizzelka, Mua lubią tę wiadomość

• mizzelka Autorytet

Wysłany: 8 maja 2014, 08:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ją biorę, ale jedni na nią reagują, inni nie.. Czytałam o tym na innych forach.

kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Ofelaine Autorytet

Wysłany: 8 maja 2014, 08:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi czy jest tak ze jesli wystapila owulacja to miesiaczka przyjdzie w terminie a jesli cykl byl bezowulacyjny to @ sie duzo opozni ?

atdc8iikup31msj2.png
  • kasiatoja Ekspertka

Wysłany: 8 maja 2014, 08:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kochane w detektor nie wierzcie ją przy cyklu bezowulacyjnym miałam 100% test pozyt na detektorze

Detektor nie "mówi" nam na ile procent jesteśmy w ciąży, tylko, że test zrobiony w danym dniu na tyle procent wyjdzie WIARYGODNY... Czyli można mieć np. 100% pewności jeśli jest pozytywny, ale również 100% pewności jeśli wyjdzie negatywny

211042976e.png
  • adk_1989 Autorytet

Wysłany: 8 maja 2014, 09:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi czy jest tak ze jesli wystapila owulacja to miesiaczka przyjdzie w terminie a jesli cykl byl bezowulacyjny to @ sie duzo opozni ?

Nie musi tak być. Mój ostatni bezowulacyjny cykl był nawet parę dni krótszy od tych teoretycznie owulacyjnych (nie miałam nigdy robionego monitoringu więc bazuję tylko na wykresie).

ckaivfxm1aofa92y.png

atdcx1hp01myo4wh.png
  • kasiatoja Ekspertka

Wysłany: 8 maja 2014, 09:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    Ja też ją biorę, ale jedni na nią reagują, inni nie.. Czytałam o tym na innych forach.

Ja niestety jestem "wrażliwa" na hormony. Wiem to z doświadczenia po lekach na tarczycę...
    Ale tak naprawdę okaże się za tydzień ;)

211042976e.png
  • kasiatoja Ekspertka

Wysłany: 8 maja 2014, 09:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:

Nie ma reguły na to kochana :/

211042976e.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 maja 2014, 09:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie owulka ekspresowa była, w sumie gin mówił, ze po takim wydłużonym poprzednim cyklu ten może być posrany, ale nie myślałam, ze aż tak.

i tez się teraz zastanawiam, czy cykl będzie krótszy, czy normalny...
    jeśli patrzeć według moich poprzednich cykli i fl 15-16 dni, to jutro lub pojutrze powinna się pojawić, lub nie pani wredna
    trzymajcie kciuki, żeby @ nie było :D

mizzelka lubi tę wiadomość

• mizzelka Autorytet

Wysłany: 8 maja 2014, 09:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiatoja wrote:
    Ja niestety jestem "wrażliwa" na hormony. Wiem to z doświadczenia po lekach na tarczycę...
    Ale tak naprawdę okaże się za tydzień ;)
    Ja na razie zmniejszyłam dawkę, ciekawe czy i tempa zaraz spadnie.. bo niestety nie starczy mi lekow do nastepnej wizyty a boje się je gwałtownie odstawić :(

kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • słoneczna 85 Autorytet

Wysłany: 8 maja 2014, 09:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no a u mnie ewidentnie idzie @...
    ale patrzac na cykl to rzeczywiscie wygladal jak ciazowy..
    i na poczatku cyklu mialam temp 35,9-36.. wiec jakby nie bylo temp ladnie soe utrzymuje,

mysle sobie ze gdybym zaczela robic wykresy tak jak zaczelam sie starac czyli w lipcu mneij wiecej to pewnie dawno bylabym w ciazy..

wczesniej nie przywiazywalam wagi i myslalam ze owualcja mneij wiecej w polowie cyklu a cykl przeciez dlugi.
    teraz sie przylozymy-tylko jak sie juz nie chce...

dzis mi sie snilo ze jestem w ciazy, to chyba przez ten wykres:)... :)

atdcqtkf2affvuei.png
  • szpilka Autorytet

Wysłany: 8 maja 2014, 09:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczynki
    u mnie wreszcie wzrost tempki, ale nie wiem czy calkiem wiarygodny, bo od wczoraj biorę luteine, co prawda wcześniej nie podnosila mi temperatury, ale pewności nie mam, no i teraz jeszcze ponad tydzien czekania na rozwoj sytuacji

17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • kasiatoja Ekspertka

Wysłany: 8 maja 2014, 09:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stwierdzam, że my - kobiety, to mamy jednak przeje**ne... ;)
    Nie wiemy kiedy owulacja, kiedy miesiączka, czy objawy ciążowe, czy nie...
    Całe życie w niepewności ;)
    Oszaleć można ;)

mizzelka, Mua, Monifah lubią tę wiadomość

211042976e.png
  • słoneczna 85 Autorytet

Wysłany: 8 maja 2014, 09:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no a o porodzie nie wspominajac! ja sie wczoraj naogladalam filmow!
    BOze!!!!!!!!:)

ale no nic, i tak chce!!!!!!:) a ogladaliscie moze M jak Milosc jak Kinga urodzila? slodki ten Mikolajek:D

przedszkolanka:), Krokodylica, slodka100 lubią tę wiadomość

atdcqtkf2affvuei.png
  • szpilka Autorytet

Wysłany: 8 maja 2014, 09:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczna tez mi sie dzis ciaza snila ;) potega wkręcania sobie heheh

przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • słoneczna 85 Autorytet

Wysłany: 8 maja 2014, 09:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale chyba nigdy mi sie nei snilo,

przezywam jak mrowka okres! :)

atdcqtkf2affvuei.png
  • kasiatoja Ekspertka

Wysłany: 8 maja 2014, 09:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się śniło, że jechałam na rolkach w samych stingach :) A za mną kolarze jechali i chciałam przyspieszyć, żeby mnie nie dogonili, ale nie mogłam i tak się zasapałam, ze aż się obudziłam :D

Ale to dobrze, że się obudziłam, bo cholera wie co by było jak by mnie dogonili :D ;) 0laughing.gif

słoneczna 85, Krokodylica, slodka100, Ewa99, Daisy, Tamka, Mua, mizzelka, sylwiaśta159, Monifah lubią tę wiadomość

211042976e.png
  • Krokodylica Autorytet

Wysłany: 8 maja 2014, 09:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiatoja wrote:
    A mi się śniło, że jechałam na rolkach w samych stingach :) A za mną kolarze jechali i chciałam przyspieszyć, żeby mnie nie dogonili, ale nie mogłam i tak się zasapałam, ze aż się obudziłam :D

Ale to dobrze, że się obudziłam, bo cholera wie co by było jak by mnie dogonili :D ;) 0laughing.gif

Hahahahha ale się uśmiałam :))))

5b09gu1r071jgzjs.png
    f2wlgu1rzyykkjet.png
    zem3anli6aehj4tv.png
  • slodka100 Autorytet

Wysłany: 8 maja 2014, 09:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna ja ogładałam jak zwykle sie poryczałam jak byl poród masakra tez tak chce ;)

atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet

Wysłany: 8 maja 2014, 09:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiatoja ja też sie usmiałam to fajny mialas ten sen wesoło bylo ;)
    mi sie przedwczoraj snilo ze zaczelam miec krwawienie ale ja twierdzilam ze to nie @ tylko plamienia ( bo tak bardzo chce byc w ciazy pewnie)

atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Daisy Autorytet

Wysłany: 8 maja 2014, 10:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, test pct wyszedl z***biscie wrecz!!!Pani mowi, ze w jednym polu widzenia jest 14 sztuk plemnikow, a ponoc bdb jest gdy jest 10 sztuk. Po 8h 60% sie rusza, a ilosciowo super!  mowi ze 60% po 8h to rewelacyjny wynik, patrzac na te 680mln to ok 400mln. Jestem w szoku! Mam nadzieje ze duzo mniej nie strzelio w nocy. Pecherzyk 27.7 mm praktycznie na peknieciu.Dzis wspolzyc, za tydzien w czwartek 24dc usg czy jest szansa na zagniezdzenie.Kurde musimy mocno trzymac kciuki :) Chcialam jutro kontrole ale ona mowi ze nie ma sensu ze daje 100% ze peknie dzis. Mam nadzieje ze nie spoznimy sie z seksem bo dopiero wieczorem pewnie ok 20, a nie wiem czy ten seks po polnocy wystarczy.Dziwne po 4 h niby 10% zywych bylo 2m temu, a tu niespodzianka!. Uplynnienie nie wiadomo jak szybko, ale sluz dal rade :D Za tydzien do kontroli tez e i prg. 

Tamka, przedszkolanka:), Ewa99, Mua, slodka100, mizzelka, lulu_ovufriend, kasiatoja, M4DZI4, roxa, aisza, isabelle, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego