X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 8 maja 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodam, ze pewnie załapię się jeszcze raz na testowanie w maju, więc nie wszystko stracone ;)

    kasiatoja, mizzelka, Mua lubią tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 maja 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ją biorę, ale jedni na nią reagują, inni nie.. Czytałam o tym na innych forach.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 8 maja 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi czy jest tak ze jesli wystapila owulacja to miesiaczka przyjdzie w terminie a jesli cykl byl bezowulacyjny to @ sie duzo opozni ?

    atdc8iikup31msj2.png
  • kasiatoja Ekspertka
    Postów: 200 251

    Wysłany: 8 maja 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kochane w detektor nie wierzcie ją przy cyklu bezowulacyjnym miałam 100% test pozyt na detektorze


    Detektor nie "mówi" nam na ile procent jesteśmy w ciąży, tylko, że test zrobiony w danym dniu na tyle procent wyjdzie WIARYGODNY... Czyli można mieć np. 100% pewności jeśli jest pozytywny, ale również 100% pewności jeśli wyjdzie negatywny

    211042976e.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 8 maja 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi czy jest tak ze jesli wystapila owulacja to miesiaczka przyjdzie w terminie a jesli cykl byl bezowulacyjny to @ sie duzo opozni ?

    Nie musi tak być. Mój ostatni bezowulacyjny cykl był nawet parę dni krótszy od tych teoretycznie owulacyjnych (nie miałam nigdy robionego monitoringu więc bazuję tylko na wykresie).

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • kasiatoja Ekspertka
    Postów: 200 251

    Wysłany: 8 maja 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    Ja też ją biorę, ale jedni na nią reagują, inni nie.. Czytałam o tym na innych forach.

    Ja niestety jestem "wrażliwa" na hormony. Wiem to z doświadczenia po lekach na tarczycę...
    Ale tak naprawdę okaże się za tydzień ;)

    211042976e.png
  • kasiatoja Ekspertka
    Postów: 200 251

    Wysłany: 8 maja 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi czy jest tak ze jesli wystapila owulacja to miesiaczka przyjdzie w terminie a jesli cykl byl bezowulacyjny to @ sie duzo opozni ?


    Nie ma reguły na to kochana :/

    211042976e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie owulka ekspresowa była, w sumie gin mówił, ze po takim wydłużonym poprzednim cyklu ten może być posrany, ale nie myślałam, ze aż tak.

    i tez się teraz zastanawiam, czy cykl będzie krótszy, czy normalny...
    jeśli patrzeć według moich poprzednich cykli i fl 15-16 dni, to jutro lub pojutrze powinna się pojawić, lub nie pani wredna
    trzymajcie kciuki, żeby @ nie było :D

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 maja 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiatoja wrote:
    Ja niestety jestem "wrażliwa" na hormony. Wiem to z doświadczenia po lekach na tarczycę...
    Ale tak naprawdę okaże się za tydzień ;)
    Ja na razie zmniejszyłam dawkę, ciekawe czy i tempa zaraz spadnie.. bo niestety nie starczy mi lekow do nastepnej wizyty a boje się je gwałtownie odstawić :(

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 8 maja 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no a u mnie ewidentnie idzie @...
    ale patrzac na cykl to rzeczywiscie wygladal jak ciazowy..
    i na poczatku cyklu mialam temp 35,9-36.. wiec jakby nie bylo temp ladnie soe utrzymuje,

    mysle sobie ze gdybym zaczela robic wykresy tak jak zaczelam sie starac czyli w lipcu mneij wiecej to pewnie dawno bylabym w ciazy..

    wczesniej nie przywiazywalam wagi i myslalam ze owualcja mneij wiecej w polowie cyklu a cykl przeciez dlugi.
    teraz sie przylozymy-tylko jak sie juz nie chce...

    dzis mi sie snilo ze jestem w ciazy, to chyba przez ten wykres:)... :)

    atdcqtkf2affvuei.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 8 maja 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczynki
    u mnie wreszcie wzrost tempki, ale nie wiem czy calkiem wiarygodny, bo od wczoraj biorę luteine, co prawda wcześniej nie podnosila mi temperatury, ale pewności nie mam, no i teraz jeszcze ponad tydzien czekania na rozwoj sytuacji

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • kasiatoja Ekspertka
    Postów: 200 251

    Wysłany: 8 maja 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stwierdzam, że my - kobiety, to mamy jednak przeje**ne... ;)
    Nie wiemy kiedy owulacja, kiedy miesiączka, czy objawy ciążowe, czy nie...
    Całe życie w niepewności ;)
    Oszaleć można ;)

    mizzelka, Mua, Monifah lubią tę wiadomość

    211042976e.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 8 maja 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no a o porodzie nie wspominajac! ja sie wczoraj naogladalam filmow!
    BOze!!!!!!!!:)

    ale no nic, i tak chce!!!!!!:) a ogladaliscie moze M jak Milosc jak Kinga urodzila? slodki ten Mikolajek:D

    przedszkolanka:), Krokodylica, slodka100 lubią tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 8 maja 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczna tez mi sie dzis ciaza snila ;) potega wkręcania sobie heheh

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 8 maja 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale chyba nigdy mi sie nei snilo,

    przezywam jak mrowka okres! :)

    atdcqtkf2affvuei.png
  • kasiatoja Ekspertka
    Postów: 200 251

    Wysłany: 8 maja 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się śniło, że jechałam na rolkach w samych stingach :) A za mną kolarze jechali i chciałam przyspieszyć, żeby mnie nie dogonili, ale nie mogłam i tak się zasapałam, ze aż się obudziłam :D


    Ale to dobrze, że się obudziłam, bo cholera wie co by było jak by mnie dogonili :D ;) 0laughing.gif

    słoneczna 85, Krokodylica, slodka100, Ewa99, Daisy, Tamka, Mua, mizzelka, sylwiaśta159, Monifah lubią tę wiadomość

    211042976e.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 8 maja 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiatoja wrote:
    A mi się śniło, że jechałam na rolkach w samych stingach :) A za mną kolarze jechali i chciałam przyspieszyć, żeby mnie nie dogonili, ale nie mogłam i tak się zasapałam, ze aż się obudziłam :D


    Ale to dobrze, że się obudziłam, bo cholera wie co by było jak by mnie dogonili :D ;) 0laughing.gif


    Hahahahha ale się uśmiałam :))))

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 8 maja 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna ja ogładałam jak zwykle sie poryczałam jak byl poród masakra tez tak chce ;)

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 8 maja 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiatoja ja też sie usmiałam to fajny mialas ten sen wesoło bylo ;)
    mi sie przedwczoraj snilo ze zaczelam miec krwawienie ale ja twierdzilam ze to nie @ tylko plamienia ( bo tak bardzo chce byc w ciazy pewnie)

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 8 maja 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, test pct wyszedl z***biscie wrecz!!!Pani mowi, ze w jednym polu widzenia jest 14 sztuk plemnikow, a ponoc bdb jest gdy jest 10 sztuk. Po 8h 60% sie rusza, a ilosciowo super!  mowi ze 60% po 8h to rewelacyjny wynik, patrzac na te 680mln to ok 400mln. Jestem w szoku! Mam nadzieje ze duzo mniej nie strzelio w nocy. Pecherzyk 27.7 mm praktycznie na peknieciu.Dzis wspolzyc, za tydzien w czwartek 24dc usg czy jest szansa na zagniezdzenie.Kurde musimy mocno trzymac kciuki :) Chcialam jutro kontrole ale ona mowi ze nie ma sensu ze daje 100% ze peknie dzis. Mam nadzieje ze nie spoznimy sie z seksem bo dopiero wieczorem pewnie ok 20, a nie wiem czy ten seks po polnocy wystarczy.Dziwne po 4 h niby 10% zywych bylo 2m temu, a tu niespodzianka!. Uplynnienie nie wiadomo jak szybko, ale sluz dal rade :D Za tydzien do kontroli tez e i prg. 

    Tamka, przedszkolanka:), Ewa99, Mua, slodka100, mizzelka, lulu_ovufriend, kasiatoja, M4DZI4, roxa, aisza, isabelle, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ