Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia to może Ci odda:)

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    troche mi jej zal bo m astraszne problemy z zajsciem w ciaże sluzu wogóle nie ma więć oglądala pod mikroskopem no ale co ja tez chce być wciazy

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no przecież to twoje, to po co ma nie oddać :P
    czytałam o nim, ciekawa rzecz :) czego to ludzie nie wymyślą :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona migo musi oddac anie moze napisalam jej ze na poczatku czerwca ja odwiedze zeby mi go przygotowała napisala ze ok jak zajde pow jej ze jej go poprostu dam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2014, 14:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to dopiero blleędy robie ale dziwczynki mam walnięta klawiaturę no cóż trzba sobie jakos radzić nowej nie kupię bo my.śle nad laptopem drugim a ten złomiasty komp wyrzucę taki złom to nie jest ale z 6 lat ma i sie cholera zawiesza i wyje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2014, 14:23

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dobrze i tak się trzyma :)))

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale wyje jakby niewiadomo jakie dane przetważał laptopa jednego ma moj mąz ale ja wole tego mam ogromniasty monitor i mi lepiej oczka nie bolą ale cholera czasami mam go ochote wywalic przez okno wyje i wyje non stop

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2014, 14:29

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uu to lipa jak tak. mój nówka i nie raz się zawiesi :)

    kurde dziewczyny nas opier... że tyle stron nabuchamy heheh :D
    ale fajnie popisać, można się dzięki temu zrelaksować i jest do kogo "gębę otworzyć" :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2014, 14:31

    sara_nar lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrzecie na ten pakiet
    http://allegro.pl/mikroskop-owulacyjny-q-tremometr-testy-ciazowe-i4233077601.html

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak miałam stacjonarny i wył to ja zawsze kopałam w stacje :D

    mizzelka, Daisy lubią tę wiadomość

  • Beata86 Przyjaciółka
    Postów: 77 28

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    01.05 Agnieszka GreenApple (@), A.loth <3 , aniafk <3
    02.05 Misia79 (-), jessieq <3
    03.05 inezka (@), CassieMK (@) jonka91 <3
    04.05 Lenuś, agnesik <3 , Brawurka <3
    05.05 Iwka (-), Nenaaa (@), zizia_a (@), mar (@), pinia108 <3, Anuśka,
    06.05 katarinka79 (@), zielarka <3 , słoneczna 85(-), klara22 <3
    07.05 Cynamonek30 <3
    08.05 Kaśka (@), Tosia 1981 (@), zonaboba (@,
    09.05 potforzasta(@), Przedszkolanka(-), zoosia <3 , Monika1986 <3
    10.05 Gosiacu (@), Gwiazdeczka27 <3 , paaulla84(@), Lila84 (@), Malenq <3
    11.05 Olivia89, Tygrysek 86 (@), sylwiaśta 159 (@), Ewa99, Krokodylica (-), Agga <3
    12.05 ewelina 27, waszka88 <3, Ofelaine, anka8820 <3, Bara112 <3, agnb6 <3
    13.05 isabelle <3, Betty Boop (@), Mua, Mizzelka (-), kamilaaa_88 <3, Gwiazdeczka27 <3
    14.05 Ewik, munirka (-), Lulu, belldandy, Anutka <3
    15.05 slodka100 (@), Brawurka84, polkosia, Mega
    16.05 Landryneczka, rastafanka,kasiatoja
    17.05 M4DZI4 <3, kamciaaaa5, Rubi, olencja
    18.05 aniulkab86, kierzynka, kasiuleks, maja35, blondik,Monifah
    19.05 Kkarolinaaaa, szpilka
    20.05 ewcia21k, Ania1986, JusWik, adk_1989, Krokodylica(@)
    21.05 Asiek191, Welonisia
    22.05 Anastazjaaa, Daisy,
    23.05 chmurreczkaa, Dariaa, madzianka,
    24.05 ara, natt
    25.05 Japoneczka z Porcelany, rotaszek, kejti91,
    26.05 justta, BATTINKA, Vaniliaa, Mychaa22
    27.05
    28.05 sara_nar
    29.05 Bridget, Izuniaa89
    30.05 Kasia *
    31.05 aisza, Rybeńka, Nenaaa, Beata86

    CZEKAMY NA CIEBIE KRUSZYNKO<3<3

    bfarxzdv3th8qr08.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokładnie a wy wpracy piszecie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2014, 14:32

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    jak miałam stacjonarny i wył to ja zawsze kopałam w stacje :D
    hihi już to sobie wyobrażam :))

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pracuje wdomu wiec robie przerwy kiedy chce ale dzis kurna to sie obijałam ostro

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    patrzecie na ten pakiet
    http://allegro.pl/mikroskop-owulacyjny-q-tremometr-testy-ciazowe-i4233077601.html
    o cholera, full wypasik :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w pracy :D
    w tym tygodniu mam dosyć luz bo papierkową robotę nadgoniłam w piatek, a klientów nie ma, co by się czymś zająć ;)

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też się zaszyłam w domu. wolę się nie kręcić dzis przy teściowej, mam nerwa na nią :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja akurat tesciowa mam super moja mam tylko czasami gmera az do obrzygania

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to chyba ich cecha wspólna :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Beata86 Przyjaciółka
    Postów: 77 28

    Wysłany: 14 maja 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć majóweczki. Czytam was bardzo często ale mało sie odzywam. dziś postanowiłam napisac, zapisałam się na testowanie ostatniego maja.

    dziś jestem po usg, to mój 13 dc, endometrium 10 mm, w jajnikach dosc sporo pęcherzyków, w lewym chyba 3 a w prawym 2, sama nie pamietam bo tyle ich było ale mówił wymiary od każdego, wszystkie od 20 mm do 28 mm. Jestem stymulowana clo, w 1 cyklu z tym lekiem wyhodowałam tylko 1 pęcherzyk, owulacja była ale niestety sie nie udało. W tym cyklu mam aż 5 dominujących pęcherzyków i wierzę że z któregoś musi być dzidzia. Pan doktor zalecił, jak on to ujął "randkę" i czekać na efekty. Tak bardzo bym chciała żeby sie udało. byłby super prezent na nasza pierwszą rocznicę ślubu, która jest w czerwcu.

    Wszystkim staraczkom życze miłego dnia i pozytywnych teścików :)
    Czekamy na więcej serduszek :)

    mizzelka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Daisy, Tamka lubią tę wiadomość

    CZEKAMY NA CIEBIE KRUSZYNKO<3<3

    bfarxzdv3th8qr08.png
‹‹ 211 212 213 214 215 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ