X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 15 maja 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    o gostynia hmmm albo gostyn sory ale wiem gdzie to niedaleko mnie 10 minut autkiem sory za byk w nazwie ale ja od niedawna w łaziskach mieszkam obok kopalni ale ten swiat mały w katowicach izuniaa :*** tutaj w laziskach wy hmmmm zyc nie umierać a poweidz mi masz gina zmikołowa?kada24
    a ta miejscowość to już nic mi nie mówi..

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obok mnie za wyrami albo jakos obok wyr w każdym razie nie daleko mnie jakies 10 kilometrów nawet nie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 ty sie moja droga nie obrażaj za ten byk juz zwracam honor tak to jest jak ise siedzi glownie wdomu a na spacer to tylko dobiedronki sie chodzi :))))

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 15 maja 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia to musisz więcej z domu wychodzić bo oszalejesz:)

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widze kada juz masz suwaczek hmm zazdroszczę ale my wszytkie Ci dorownamy zaniiedługo :*****

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no kochana ja wychodze z domu ale wkatowicach :))))) jak jestem to czesto mnie nie ma w domku przyjezdzam do rodzicow do k-c a potem na balety hi ,tutaj w łaziskach nikogo nie znam całe moje towarzystwo w katowicach mieszka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2014, 13:30

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 15 maja 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obawiam się, że siedząc w domu nie poznasz:P A to co Cię tak wywiało do łazisk?

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tutaj tansze mieszkanie ja nie mieszkam dalego od rodzicow 15 minut autkiem chcialam izunia wkatowicach ale mieszkania sa kolosalnie drogie wiec kupiłam w łaziskach w nowym budownictwie zpłaciłam polowe tego co w katowicach ja kiedys wroće do katowic jak juz hmm moich rodizców nie bedzie maja dom na brynowie wiec na stowe wracam jak tylko jedno znich zostanie a to mieszkanie wynajme musiałam gdzies mieszkać z rodzicami w jednym domu nie chce nie ma kredytu wiec mieszkanie moge sprzedac w każdej chwili a do brynowa mam ogromny sentyment ,wiesz co nawet chyba nie che tu nikogo poznawac oprocz was zforum mam jedna fajna sasiadke spotykamy sie podemna tez młode małxeznstwo ale poweim ci że ludzie tu sa srasznie zawistni .jako jedyna nie ma kredytu na mieszkanie to juz chetnie by mi dokopali bo paniusia miastowa ija stac nie poweidza wprost ale to widze po niektorych sasiadach .ja izunia bardzo ciezko na to pracowlam a co poniektorzymysla ze mi to znieba spadlo przykre to

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2014, 13:45

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 15 maja 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe w gostyni no to nie daleko mieszkach eheh tuz za rogiem

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 15 maja 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    a tutaj tansze mieszkanie ja nie mieszkam dalego od rodzicow 15 minut autkiem chcialam izunia wkatowicach ale mieszkania sa kolosalnie drogie wiec kupiłam w łaziskach w nowym budownictwie zpłaciłam polowe tego co w katowicach ja kiedys wroće do katowic jak juz hmm moich rodizców nie bedzie maja dom na brynowie wiec na stowe wracam jak tylko jedno znich zostanie a to mieszkanie wynajme musiałam gdzies mieszkać z rodzicami w jednym domu nie chce nie ma kredytu wiec mieszkanie moge sprzedac w każdej chwili a do brynowa mam ogromny sentyment ,wiesz co nawet chyba nie che tu nikogo poznawac oprocz was zforum mam jedna fajna sasiadke spotykamy sie podemna tez młode małxeznstwo ale poweim ci że ludzie tu sa srasznie zawistni .jako jedyna nie ma kredytu na mieszkanie to juz chetnie by mi dokopali bo paniusia miastowa ija stac nie poweidza wprost ale to widze po niektorych sasiadach .ja izunia bardzo ciezko na to pracowlam a co poniektorzymysla ze mi tozniba spadlo przykre to
    a to rozumiem :):)
    my póki co to wynajmujemy, bo sie będziemy budować w moich rodzinnych stronach. ale też nie wiem czy w wakacje nie będziemu musieli szukać nowwego lokum :(

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a masz ginekologa z mikołowa ? kada

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2014, 13:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja tez izunia wynajmowałam mieszkanie kiedys koło singra na brynowskiej to czynsze wbrynowie sa drogie zalezy ile placisz ja mialam za kawalerke 950 plus cala reszte wiec troche bylo ale dalam rade potem po slbie kupilismy mieszkanie w laziskach nie jest żle ale ludzie maja zupelnie ina mentalnosc no coż trudno ja tez musałam na szybko szukac mieszkania bo moja włascicileka tej kawalerki zazyczyla sobie 1000 zl no chyba na glowe upadla i tak sie zlozylo ze akurat bylo to miszkanie w łaz nie zaluje ale tesknie zakatowicami jestem urodzicow 2 razy wtygodniu i na weekendy

  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 15 maja 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie siedzę i myślę kochane staraczki co jeszcze mogę zrobic(oprócz trzymania mocno kciuków) żeby Wam też się udało zafasolkowac...Z punktu medycznego to nic nie poradzę heh, lekarzem nie jestem więc tu tylko dobry gin potrzebny ale mogę powiedziec że ja oprócz leczenia prawie rok gorąco modliłam się do św.Dominika i św.Rity od spraw beznadziejnych.Do tego jakiś czas temu poprosiłam swojego księdza o poświęcenie mi obrazu Matki Boskiej Karmiącej i powiesiłam go nad łóżkiem(siostra mi to poleciła), a w tamtym miesiącu a nawet może ze 3 tygodnie temu upiekłam chlebek z Watykanu, taki co ma spełniac życzenie i go zjedlismy całą rodzinką w duchu prosząc o łaskę macierzyństwa dla mnie.Może to i głupie ale warto spróbowac bo wiara też czyni cuda,nie tylko medycyna. <3 http://szczesliwakuchnia.blogspot.com/2013/06/chleb-z-watykanu-chleb-szczescia.html W necie jest więcej na temat tego chlebka jakby ktoś chciał poczytac i upiec.Buziole

    Malenq, Ewa99, Izuniaa89, słoneczna 85 lubią tę wiadomość

    relgh371ssmqv4f3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak pozatym ale mi sie dzisiaj dziewczyny pierdoly śniły jak nigdy aż byłam zdziwona ze mój mozg wymysłi takie brednie przez co nie wyspana jestem zła nic mi sie nie chce ja tez sie pomodlilam do sw gerarda macierzynstwo poki co nikt mnie nie wysłuchal jak nie byłam tak nie jetem w ciązy moze siesprawdzi zobaczymy

    Izuniaa89 lubi tę wiadomość

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 15 maja 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia my teraz koszty mamy rewelacyjne.. ale czy tam zostaniemy zalezy od tego gdzie corka wlascicieli dostanie sie na studia...
    a Twoje modlitwy moze sie spelnia w tym miesiacu:)

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja mialam dokładnie taka sam sytuacje corka wlascicieli chciala wrocic i studiowac w polsce i na poczatku wlascicelka chciala sprzedac mieszkania bo kasa dla corki a wkoncu sie do tego mieszkania wprowadizla bo zrezygnowla ze studiow w angli i pewnie tam miezka

  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 15 maja 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak przy zmianie tematu.. czy Wy też tak źle znosicie okres okołoowulacyjny? Bo ja to go chyba gorzej Znoszę niż @..

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytalam w senniku co tez glupiego mi sie snilo i pisze ze to oznacza liczne potomstwo ahahaah dobre

    Daisy lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 15 maja 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta drugie podejście :) 469,66 :)

    Daisy, kierzynka, Tamka, Ewa99, Rubi, julita, kwiatuszek789, Kaśka, gosia_9020, sara_nar, zonaboba, Iwka, Ofelaine, Rybeńka, M4DZI4, lulu_ovufriend, Kate 75, kasiuleks, moremi, mizzelka lubią tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mnie izunia wszytko boli podczas owulki łaacznie zjajnikami głowa ogólnie zle sie czuje ja nie ma bolesnych miesiaczek ale owulacja hmm jestem obolała poprostu

‹‹ 235 236 237 238 239 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ