X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 5 maja 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy czasem testy wychodzą pozytywne mimo, że owulki nawet nie widać na horyzoncie. wystarczy, że masz wysoki poziom LH, wtedy wyniki będą zafałszowane. Ja z kolei wczoraj miałam tylko jedną kreskę na teście, a dziś na monitoringu okazało się, że mam dwa dominujące pęcherzyki! Nie można do końca tym testom ufać i w 100% na nich bazować. Jedynym 100% potwierdzeniem owulacji są częste monitoringi.

    Cynamonek30, Magda_lena88, M4DZI4 lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 5 maja 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonek30 wrote:
    ja też mam mega nadżerke- chciałam to usunac, ale moj doktorek powiedział,że skoro bede sie starac o Bejbika to mi jej nie ruszy ( u nierodek nie chca usuwac czy jakos tak) wiec mam nadzieje że pojawia sie II kreski w miare szybko ;)

    Cynamonek u Ciebie to moze podac jakies antybiotyki na leczenie..ja już jestem 'ródką', więc u mnie to inaczej wygladało, poza tym ja przeszlam przez leczenie w kierunku raka szyjki macicy, hpv, szczepienia, masakra. Nie bylo innego wyjscia, zabieg byl konieczny.
    Ale! Powiem Wam, że właśnie byłam w WC, oczywiscie sprawdzam stan wewnątrz, a tu śluz się rozciągnął na 5-6 cm. Dziwne. Myslicie, ze powinnam zmienic sluz na rozciagliwy? Az glupia powtorzylam test owu, ale negatyw. Owu mam mieć dopiero 14-17 maja więc jeszcze dobry ponad tydzień. Ostatnie <3 były w sobotę, wiec wątpię, by były to resztki, tym bardziej ze sluz sprawdzam na biezaco. Badz tu madry czlowieku!

    Cynamonek30 lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 5 maja 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, nawet jesli nie bedzie owulki, to testy beda jasnieć. Test ciemnieje, bo nastepuje wzrost LH i potem jego wyrzut, po pozytywnym tescie. Wyrzut LH nie znaczy jednak o owulacji, tylko o tym, ze sie organizm do niej przygotowuje. Po wyrzucie LH jego poziom zaczyna spadac, wiec i testy jasnieja :)

    chmurreczkaa, Gwiazdeczka27 lubią tę wiadomość

  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 5 maja 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2014, 08:31

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 5 maja 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmureczko :) mam nadzieję, że żołnierze Twego Kochanego wezną w niewole na 9 bitych miesiecy Twoje jajeczko :)
    :)
    trzymam kciuki za Ciebie!!!

    chmurreczkaa, kasiatoja lubią tę wiadomość

    zi13skjo0ong6u20.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 5 maja 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    Gratuluję kolejnych <3 !!!!

    Ja dziś wróciłam z monitoringu i o dziwo, pomimo, że tym razem nic nie czułam to wyhodowałam dwa piękne pęcherzyki - po jednym w każdym jajniku - 22mm i 24mm :)Gotowe by pęknąć, więc dzisiaj z Mężusiem podziałaliśmy dwukrotnie. Endo prawie 9mm, więc wystarczające, no nic, zostało czekać i mieć nadzieję, że choć jeden prawidłowej budowy żołnierzyk zechce zapolować na moje jajeczko :D

    Kochana Ty tam nie spoczywaj na laurach tylko jutro dalej cisnij męża :D
    Na pewno bedzie pozytyw na tescie! <3

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 5 maja 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Kochana Ty tam nie spoczywaj na laurach tylko jutro dalej cisnij męża :D
    Na pewno bedzie pozytyw na tescie! <3

    Ja mam tyle dobrze, że jego nie trzeba naciskać :) Nie wiem komu z nas bardziej zależy :D chwilami mam wrażenie, że jemu :) nie wiem czy jego żołnierzyki dadzą radę, ale co tam, jeśli nie to przecież chociaż człowiek ma trochę przyjemności z tych staranek :) A że my oboje akurat lubimy dużo <3 to nie narzekamy :D

    Daisy lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 5 maja 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natt wrote:
    Chodzi o to, że za wcześnie w cyklu a nie, że za wcześnie w ogóle. :)

    Lecę do pracy! Paaaaa dziewczynki! :)
    Aaa w takim razie moge sie przypomniec za jakies 8 dni ???

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 5 maja 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    Ja mam tyle dobrze, że jego nie trzeba naciskać :) Nie wiem komu z nas bardziej zależy :D chwilami mam wrażenie, że jemu :) nie wiem czy jego żołnierzyki dadzą radę, ale co tam, jeśli nie to przecież chociaż człowiek ma trochę przyjemności z tych staranek :) A że my oboje akurat lubimy dużo <3 to nie narzekamy :D


    Fajnie, moj maz niestety nie daje rady, nawet dzien po dniu jest niewykonalne..Jak moja gin powiedziala, zeby nie czesciej niz raz dziennie, to mowie jej ze nie musi sie martwic bo my nie z tych :D

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 5 maja 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynyy widze ze sa juz pierwsze serduszka :D Super GRATULUJE!!!!!!!

    Ja chyba sie przepisze na 21 maja bo mój cykl mozna o kant dupy potłuc :/

    p19uskjohisr6juh.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 5 maja 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mężusia kiepska wyszła morfologia, ale ilościowo żołnierzyków dużo, no i są ruchliwe więc gin twierdzi, że szanse nadal są. Trzy miesiące jeszcze starać się, a potem powtórzyć badanie kazała. Prawdopodobnie kiepski wynik spowodowany był zakażeniem bakteriologicznym, które skończyliśmy leczyć na początku lutego. Możliwe, że armia nie zdążyła się jeszcze do końca odbudować, więc mamy się specjalnie nie przejmować tylko działać.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 5 maja 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cały czas wychodzą negatywne testy owulacyjne, nawet gdy ovu jest wykryta przez temperaturę.
    Być może jest to kwestia marki i ceny testów, zawsze zaopatrywałam się w testy na allegro, cena +/- 1zł za szt.
    Może jaka cena taki test, albo to coś ze mną nie tak.
    Czasem wyskakuje druga kreska, ale taka cieniutka i jasna wątpie aby były to wyniki pozytywne.

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 5 maja 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale za to kupiłam dzisiaj lubrykant Conceive Plus, także bierzemy się z mężem do roboty :) na ovu mam żółte światło także zrobimy sobie maraton 5-7-dniowy :)
    Trzymać kciuki laseczki!

    Daisy, Welonisia, M4DZI4 lubią tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 5 maja 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita tempka rosnie nawet przy cyklu bezowulacyjnym dosc czesto..
    Daj znac jak wrazenia po conceive plus, ja nie bylam zadowolona i 3 kolejne aplikatory czekają az mi się znowu zachce sprobować. :D
    Owocnych starań! Ja zmienilam sluz w koncu na rozciagliwy i mam zielone swiatlo, ale dla mnie to smieszne, pewnie znowu bedze sie swiecic przez caly miesiac, a owu przyjdzie pod koniec miesiaca :( Eh ze tez ten monitring dopiero w srode :/

    Magda_lena88 lubi tę wiadomość

  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 5 maja 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w nast cyklu kupie testy w aptece. kosztuja wiecej ale przynajmniej bede miala pewnosc bo te z allegro to wg mnie jakies dziwne sa i chyba mało wiarygodne :/

    A tak swoja droga to czy mozliwa jest owulacja przy śluzie kremowym który nastapil kolejno po wodnistym i rozciagliwym????

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2014, 18:16

    p19uskjohisr6juh.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 5 maja 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    belldandy czasem testy wychodzą pozytywne mimo, że owulki nawet nie widać na horyzoncie. wystarczy, że masz wysoki poziom LH, wtedy wyniki będą zafałszowane. Ja z kolei wczoraj miałam tylko jedną kreskę na teście, a dziś na monitoringu okazało się, że mam dwa dominujące pęcherzyki! Nie można do końca tym testom ufać i w 100% na nich bazować. Jedynym 100% potwierdzeniem owulacji są częste monitoringi.


    O taaaaak! Również nie ufam testom owulacyjnym w 100%

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 5 maja 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Julita tempka rosnie nawet przy cyklu bezowulacyjnym dosc czesto..
    Daj znac jak wrazenia po conceive plus, ja nie bylam zadowolona i 3 kolejne aplikatory czekają az mi się znowu zachce sprobować. :D
    Owocnych starań! Ja zmienilam sluz w koncu na rozciagliwy i mam zielone swiatlo, ale dla mnie to smieszne, pewnie znowu bedze sie swiecic przez caly miesiac, a owu przyjdzie pod koniec miesiaca :( Eh ze tez ten monitring dopiero w srode :/


    Również wybieram się na monitoring, ale ginekolog kazała mi przyjść na pierwszy monit. w 18-19 dniu cyklu.
    Z tego co czytam to dziewczyny zaczynają tak w 5-7 dc.

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 5 maja 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy lubrykant kupiłam w tubce bez aplikatora, ciekawe jak ja to teraz zaaplikuję w ilości "łyżeczki do herbaty" hehe ;)
    A o wrażeniach poinformuję :)

    Daisy lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 5 maja 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lulu_ovufriend wrote:
    najlepiej jedno i drugie na raz, i dużo niegazowanej wody. Siemię wspaniale wpływa na włosy, jeśli ktoś zapuszcza to warto wiedzieć - szybciej rosną :)
    na wodę się przestawiłam w czasie pierwszej ciąży i tak już zostało, że piję 1,5l dziennie

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 5 maja 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    Również wybieram się na monitoring, ale ginekolog kazała mi przyjść na pierwszy monit. w 18-19 dniu cyklu.
    Z tego co czytam to dziewczyny zaczynają tak w 5-7 dc.


    Ja zaczynam 16dc bo u mnie sie nic nie dzieje, ostatnio w 19dc mialam 16mm pecherzyk i 7mm endo, a owu wypadla w 24dc dopiero :D
    A jak masz zel w tubce to aplikuj strzykawka ze 3ml. W aplikatorze sa chyba 4 i zalewalo mnie i zero przyjemnosci, wiec dawkuj sobie i najwyzej dolewaj. Laski naprawde chwalily strzykawke. :D

    julita lubi tę wiadomość

‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ