X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe Love - czyli lista testujących w MAJU
Odpowiedz

Majowe Love - czyli lista testujących w MAJU

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini,gratulacje :D będzie kolejna majowa żabka ;

    ja z ovu w maju się wyrobię, bo krótkie mam cykle, ale testować będę z początkiem czerwca już... także życzę wszyskim mnóstwo cierpliwości i samych zielonych majowych żabek! :)

    a ja się tymczasem zapiszę do gina rozkminiać dalej o co chodzi z tymi plamieniami...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to Ivy trzyman kciuk :)

  • Mama84 Autorytet
    Postów: 390 229

    Wysłany: 7 maja 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini gratulacje :)

    klz9mg7y5m6gti11.png
    km5suay35zp2gug7.png
    Aniołek 11.01.2015 [*] 7 tc
  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 7 maja 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spać nie mogłam :P chyba bałam się, że to tylko sen i jak się obudzę to czar pryśnie... ;) <3
    Rozumiem Was.. sama starałam się 2 lata więc wiem dokładnie co czujecie.. miałam wszystkie badania dobre, mąż też, a jednak nic się nie udawało :( Wszyscy mi mówili "wyluzuj", "nie myśl o tym", ale tak się nie da!!!!! A co miesiąc nowe nadzieje i kolejne rozczarowanie... znam to dokładnie! Mi jednak pomogła laparoskopia (przed którą broniłam się rękami i nogami- a teraz żałuję że nie zgodziłam się wcześniej), okazało się że miałam niedrożne jajowody. Także wspieram Was ogromnie!!! <3 <3 trzymam kciuki za wszystkie staraczki i za każdą z osobna!! <3 <3 no i nieśmiało przesyłam pierwsze wiruski!!!
    584776qvkek99ty3.gif

    Morwa, ołowiana wrona, zonaboba, monika_89 lubią tę wiadomość

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 7 maja 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie zdążyłam nawet zatestować, @ przyszła wredota:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuz_anna wrote:
    A ja nie zdążyłam nawet zatestować, @ przyszła wredota:(
    Szczerze wole nie testowac i dostac @ niz testowac i jedna kreche zobaczyc...
    Ale przyjkro

    Summerka lubi tę wiadomość

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 7 maja 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzanna - przykro mi, przerzucamy sie na czerwiec;)

    Dziewczyny, testujące od 1-7, ktore jeszcze nie napisały, co mam wpisać, dajcie znać.

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 7 maja 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo nic mi innego nie pozostaje, tylko przerzucić się na czerwiec.

    Popłakałam sobie, wyżaliłam się mamie przez telefon i mi lżej.
    Śmieję się,że może mam blokadę psychiczną, bo zawsze mówiłam,że chcę dziecko marcowe, nawet rok temu sobie planowałam,że ostatni @ będę mieć 12 czerwca 2015 a dzeciątko będzie 11.03.2016 (ja jestem z 9.03 ale u mojej doktor cc planowane są w piątki, ona najczęściej robi około tydzień przed tp)... to może sobie wykrakałam (a patrząc na moje cykle bardzo możliwe,że w czerwcu @ byłby w okolicach 12 ;) )


    Ja jestem właśnie takim typem-wszystko w życiu po kolei, zaplanowane, zero spontanu. Dlatego to wszystko tak mnie wykańcza:(


    Oczywiście będę tu zaglądać i trzymać kciuki za kolejne żabki:*

  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 7 maja 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wszystkim, bez większych szans na zieloność ale co mi tam, proszę mnie wklepać w maj. Zawsze chciałam mieć wodnikczka! :)

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 7 maja 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uznałam,że w tym cyklu będę sobie obserwować śluz i robić testy owu, ale nie będę mierzyć tempki. Za bardzo mnie to chyba nakręca:)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 7 maja 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuz_anna: ja zawsze chciałam dzieciątko z początku lata, ale to miał być początek tego lata - teraz chciałam już siedzieć z dużym brzuchem i czekać na poród, a nie nadal się starać i martwić czemu nam się nie udaje :(
    Teraz mi już wszystko jedno - lato, zima czy cokolwiek - najważniejsze, żeby się udało :)

    gusiek85 lubi tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 7 maja 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ołowiana wrona wrote:
    Cześć Wszystkim, bez większych szans na zieloność ale co mi tam, proszę mnie wklepać w maj. Zawsze chciałam mieć wodnikczka! :)

    Na którego Cie wpisać?

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 7 maja 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    18.05 wcześniej nie będę testować

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 7 maja 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pieeekny skok, dzisiaj poprawki naturalne i jak tylko system zaznaczy owulacje to termometr idzie do szuflady. Nie będę sobie przybierać do głowy glupich wyobrazen, tylko poczekam na dzień testu lub @, tak jest łatwiej naszej dwójce ;))

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 7 maja 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini Mouse - gratulacje!!!
    zdrówka na najbliższe 9 miesięcy!!!

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuz_anna możemy sobie rękę podac. Mąż mi mówi że wariatka jestem i czy pogrzeb też zaplanowałam ale tak mam i już. Nasze dzieciątko miało byc z 17.09 i gdyby nie pproniene to by się udało, a tak łanke miałam poplanowane. Teraz już mi obojętne byle donosić.
    Tobie życzę żeby udało Ci się zrealizować plany, a ta @ niech będzie ostatnią :)

    Minie_mouse podbieram wiruski! ;)

    Ja już po owu i zaczynam akcę "wkręcc sobie że to wszystko są obajwy ciążowe" :P szkoda że nikt nie wymyślił jeszcze testów żeby sprawdzić czy jest ciąża zaraz po zapłodnieniu tylkk trzeba czekać tyle czasu ;) ile byśmy miały mniej stresów :P

    13.02.2015 - Aniołek (7tc)
    21.01.2016 - P. <3
    24.04.2017 - M. <3
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika_89 wrote:
    Ja już po owu i zaczynam akcę "wkręcc sobie że to wszystko są obajwy ciążowe" :P szkoda że nikt nie wymyślił jeszcze testów żeby sprawdzić czy jest ciąża zaraz po zapłodnieniu tylkk trzeba czekać tyle czasu ;) ile byśmy miały mniej stresów :P


    A ile mniej kasy - byśmy po każdym <3 test robiły :P
    A tak się troszkę cierpliwości uczymy, a to przy dzieciach baaaardzo ceniona cecha :]

    WiedźmaMaKota lubi tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika 89, rozumiem ciebie, ja od 6rano dzis mam zgage, moja mama bedac w ciazy z moja siostra tez miala zgage,
    szkoda rzeczywiscie ze testy tak pozno wychodza,
    ja musze wytrzymac do jutra bo ide na bete, jutro mam 11dpo, do poniedzialku nie chce mi sie czekac , a w sobote jak zrobie to dopiero w poniedzialek bede miala wynik

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • monika_89 Autorytet
    Postów: 2727 3405

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kazałam mężowi pochowac testy. Szkoda je zużywać przed czasem. Na betę też mi szkoda kasy chociaż u mnie dość tania bo tylko 20 zl

    13.02.2015 - Aniołek (7tc)
    21.01.2016 - P. <3
    24.04.2017 - M. <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oceńcie kobiety moje dzisiejsze coś... Nie za cienka?

    http://zapodaj.net/ebb11adaf598b.jpg.html

    40 dc, ale niby bez starań. <3 tylko do 16 dc bo później R wyjechał. A tu okres nie przyszedł

‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ