X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe testowanie 2017
Odpowiedz

Majowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 31 maja 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matko jak się sypie tymi kreskami :):):):) Gratulacje dziewczyny!!

    Bimbo, AgataPe, oraz pozostałe wcześniejsze majóweczki wielkie gratulacje !!

    Bimbo, WhyMe lubią tę wiadomość

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 31 maja 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze wrócę do tego acardu ;) Chodzi o ten sam, co jest na serce?
    W jaki sposób wspomaga on zagnieżdżenie zarodka?

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyrost bety powinno się sprawdzać po 48h, bo inaczej nie jest to miarodajne. :) nie jest ważna jak wysoka jest beta, tylko jaki jest przyrost.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu na forum masz "Kalkulatory ciąży" na bellybestfriend. Tam możesz sobie sprawdzić czy Twój przyrost jest prawidłowy. Ale robienie bety po 23h mija się z celem, bo nie da się tego prawidłowo obliczyć. Powinnam betę zrobić dopiero dziś. Ewentualnie jutro i sprawdzić przyrost po 72h :) Powodzenia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lily 333 wrote:
    A Ty aiwlys robiłaś bete?
    Tak. Moja beta wynosi 243mIu/ml (przypuszczalnie 11-12dpo). Ale nie sugeruj się wielkością mojej bety, bo mamy różne cykle i zagnieżdżenia mogło mieć miejsce w różnych dniach, a każda ciąża jest inna :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety również jestem po poronieniu.
    Żeby Cię pocieszyć w ostatniej ciąży moja beta 12dpo wynosiła tylko 27mIu/ml a w 48h wzrosła o ponad 300%.
    W 2 ciąży 12dpo moja beta wynosiła niecałe 100
    I w pierwszej ciąży beta miała 80mIu/ml również 12dpo
    Wiec to raczej nie ma reguły.
    Pierwszy raz mam tak wysoką betę w 11dpo.
    I po ciuchu mam nadzieje, że to tylko jedno maleństwo. :p

  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 31 maja 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie robie bety i jestem zdrowsza :)
    Choc wy przynajmniej macie pewnosc ,ze jest ok a ja nie, i tego wam zazdroszcze.
    Natomiast w sobote mam gina, boje sie jak cholera no ale bedzie to co musi byc.
    Gratuluje nowych fasolek.

    PS. czy kazda zafasolkowana ma zylki na piersiach? ja ich nie mam. Na jednym z forum kobitka napisala ,ze bez zylek ciazy nima... Oczywiscie wiem ze to glupota, ale jednak wole sie upewnic u ekspertek. :)

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe wrote:
    A ja nie robie bety i jestem zdrowsza :)
    Choc wy przynajmniej macie pewnosc ,ze jest ok a ja nie, i tego wam zazdroszcze.
    Natomiast w sobote mam gina, boje sie jak cholera no ale bedzie to co musi byc.
    Gratuluje nowych fasolek.

    PS. czy kazda zafasolkowana ma zylki na piersiach? ja ich nie mam. Na jednym z forum kobitka napisala ,ze bez zylek ciazy nima... Oczywiscie wiem ze to glupota, ale jednak wole sie upewnic u ekspertek. :)
    Ja nie mam :) i bety po 48h tez nie badań, IDE od razu do gin. Ja musialam zrobić, bo z dniem dzisiejszym kończy mi się umowa o prace i l4 będę miała wystawione od dziś, wiec ZUS nadal będzie płacił :p

    WhyMe lubi tę wiadomość

  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 31 maja 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Ja nie mam :) i bety po 48h tez nie badań, IDE od razu do gin. Ja musialam zrobić, bo z dniem dzisiejszym kończy mi się umowa o prace i l4 będę miała wystawione od dziś, wiec ZUS nadal będzie płacił :p
    Szczesciara :)
    I oby tak zostalo!, trzymam kciuki za wizyte. Ja do soboty osiwieje, ale jakos musze dac rade.
    Ps. Daj znac co powie gin.

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 31 maja 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zylki ale bardzo malo .i bety tez nie robie za kilka dni zrobie test jeszcze raz zeby sprawdzic czy sa tluste krexhy

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 31 maja 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Ja mam zylki ale bardzo malo .i bety tez nie robie za kilka dni zrobie test jeszcze raz zeby sprawdzic czy sa tluste krexhy
    Na pewno beda tluste.
    Ja w pierwszej ciayz robilam bete i mdlalam ze strachu, i moj gin kategorycznie mi jej zabronil.

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 31 maja 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnei drugi już w maju minusik znowu:(

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    U mnei drugi już w maju minusik znowu:(
    Tule :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierze któraś luteinę po owu przy niskim progesteronie? Czy tylko dupka? Mój lekarz to najgorszy fajfus! Poszłam do niego z progesteronem na poziomie 7 w 7dpo a on do mnie nic mi nie da i przesadzam. To mi powiedziałam ze sama muszę wszystkie badania robić, ze co miesiąc wywoływał mi okres luteinę a wystarczyło zbadać Prolaktyne szczególnie ze skarżyłam się na mleko w piersiach :/ to powiedział ze za bardzo się spinam. Nosz dziad jeden! Staramy się 9miesiecy 7cs przez rą prolaktyne :( nie uważam ze jakieś mocne parcie mam. Podchodzę na luzie, ale skoro mogę sobie pomoc to czemu on mnie blokuje :(

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 31 maja 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie zmień lekarza. Dziewczyny ogólnie negatywnie pisały o luteinie. Więcej bierze dupka.

    Ja mam pytanie do zafasolkowanych jeśli odwiedzacie jeszcze forum. Pytanie dość takie... hmmm moze niesmaczne ale jednak ludzkie. czy miałyście cos takiego jak zasinienie warg sromowych ? oraz uczucie jakby Wam rosły (tak jak przy podnieceniu)?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 31 maja 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Zdecydowanie zmień lekarza. Dziewczyny ogólnie negatywnie pisały o luteinie. Więcej bierze dupka.

    Ja mam pytanie do zafasolkowanych jeśli odwiedzacie jeszcze forum. Pytanie dość takie... hmmm moze niesmaczne ale jednak ludzkie. czy miałyście cos takiego jak zasinienie warg sromowych ? oraz uczucie jakby Wam rosły (tak jak przy podnieceniu)?
    Ja mam odwrotnie co do tych warg takie male i zaciśnięte się zrobiły.

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 31 maja 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, ze założycielka odeszla tego wątku. Ciekawe ile w tym maju już wyszło fasoleczek :)

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 31 maja 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Zdecydowanie zmień lekarza. Dziewczyny ogólnie negatywnie pisały o luteinie. Więcej bierze dupka.

    Ja mam pytanie do zafasolkowanych jeśli odwiedzacie jeszcze forum. Pytanie dość takie... hmmm moze niesmaczne ale jednak ludzkie. czy miałyście cos takiego jak zasinienie warg sromowych ? oraz uczucie jakby Wam rosły (tak jak przy podnieceniu)?
    Jak do tej pory nie zauwazylam, zadnej zmiany co do warg.

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję @. wszystkim którym sie udało gratuluję :)

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 31 maja 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Ja mam odwrotnie co do tych warg takie male i zaciśnięte się zrobiły.
    ja tez :)

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
‹‹ 100 101 102 103 104
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ