X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe testowanie 2017
Odpowiedz

Majowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Zdecydowanie zmień lekarza. Dziewczyny ogólnie negatywnie pisały o luteinie. Więcej bierze dupka.

    Ja mam pytanie do zafasolkowanych jeśli odwiedzacie jeszcze forum. Pytanie dość takie... hmmm moze niesmaczne ale jednak ludzkie. czy miałyście cos takiego jak zasinienie warg sromowych ? oraz uczucie jakby Wam rosły (tak jak przy podnieceniu)?

    Zmienić to na pewno zmienię ;) a co do zasinienia to tak własne miałam w ciąży 2lata temu takie napuchnięta i sine, pulsujące ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko skąd ja wezmę teraz receptę na dupka ;( zapisałam się do lux media ale dopiero od lipca przystąpię :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również nie zauważyłam większych zmian, choć faktycznie jakby trochę zmalały.

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 31 maja 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia ja bardzo długo przyjmowałam luteinę w różnych dawkach zmieniłam na dupka bo po 3latach zaczęła mi skracać cykle bardzo ,ale nowy lekarz tez pytal czy chce dupka czy luteinę,ja jeszcze lutagen przyjmowałam przez jakiś czas.


    Wszystkim życzę powodzenia w czerwcu :) a Tym z fasolkami życzę nudnej i spokojniej ciąży :)

    Paula. lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprobuje w tym cyklu z luteiną bo mam nadwyżkę w domu, za miesiąc będę już w lux modzie to zmienię na dupka gdyby się nie udało ;)

  • floreczka Autorytet
    Postów: 474 164

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam, spadł mi na głowę remont, nie dam rady nadrobić. Gratulacje dla tych którym się udało i 3mam kciuki za resztę. Narka

    43f51c7715cb244a66028fb6b52f57e9.png
    07.2016 - usunięcie mięśniaka i chromotubacja L-, P+
    10.2016 - wypalanie nadżerki
    03.2017 - HSG (oba jajowody drożne!)
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Floreczka, wiesz co. Rozumiem remont, ale uzupełnienie plusików zajmuje chwilkę, wieczorem mogłabyś poświęcić 15 min. Na forum też obowiązuje jakaś kultura, zaczęłaś coś, to to dokończ. Ewidentnie zniknęłaś po tym jak dostałaś @, to nie jest fair wobec pozostałych. Jeśli samemu nie da się rady czasowo przekazuje się listę komuś innemu. Dobra rada ode mnie - nie zakładaj już wątków, które zobowiązują.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2017, 08:56

    kaka470, Paula., Basik83, kate88:) lubią tę wiadomość

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 11 lipca 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2017, 10:08

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
‹‹ 100 101 102 103 104
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ