X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MARCOWE NOWALIJKI czyli pierwsza wisenna lista testujących
Odpowiedz

MARCOWE NOWALIJKI czyli pierwsza wisenna lista testujących

Oceń ten wątek:
  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 24 marca 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszka gratuluję :) :)

    A ja proszę o pomidora.

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 24 marca 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 10:24

  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 24 marca 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Morwa :( Tez mi przykro, no nic, musisz wysikać dwie kreski za Nas obie!! Zobaczysz Twoje krechy będą mocne x2 :) :) :)

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 24 marca 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 10:26

  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 24 marca 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny pomidor *.* Dziękuję bardzo :*
    ech..

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 25 marca 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Skopiowany adres obrazka wstawia z img , czyli [ img ] adres obrazka [ / img] tylko bez spacji ;)

    Edit : tu masz instrukcje od Zuu jak wstawiać obrazek bez ściągania go na komputer:

    "Prawym przyciskiem klikasz na znaleziony obrazek, potem "kopiuj adres obrazu". Następnie ów adres wklejasz w post/pod wykres, biorąc w ramki  img] (bez spacji). Tylko adres musi mieć końcówkę obrazkowa: JPG, GIF, PNG, itd. Inaczej nie działa."
    nie o to pytałam :P wiem jak wrzucać obrazki, chodzi mi bardziej o to, przez z jaką stronkę albo z jakich internetów je bierze, że mój pracowy admin mi tego nie blokuje ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszka gratulacje :)

    gosssiagabrysiowa lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 25 marca 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 10:25

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 25 marca 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pięknie płacze ;) a najbardziej mi się podoba, że widzę tego gifa a nie inf o blokadzie ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 25 marca 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 10:25

    kattalinna, Impresja, ojejku, ktosiowa, Kjopa3, Ania-nowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja przez zapodaj.net wiekszośc wrzucam
    ale widziałam u Morwy itv i wolę tam, bo miniaturki można ronbić :)

  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 25 marca 2016, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! mam pytanie z trochę innej beczki - czy pisanie pamiętnika jest możliwe tylko dla posiadaczek abonamentu premium? Nigdzie nie widzę opcji rozpoczęcia pisania, link przenosi mnie tylko do listy pamiętników :/:/ Nie wiem, czy to tylko taki bug,czy szukam nie tam gdzie trzeba..

    I przy okazji życzę wszystkim Wesołych Świąt i wspaniałych, dorodnych, gotowych do zapłodnienia jaj :D

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 26 marca 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobby, sprawdziłam przed sekundą w dodatku przez telefon ;) nie trzeba Premium, po kliknięciu "rozpocznij" otwiera się normalnie okienko z danymi do pamiętnika


    zem3qps6in5tddof.png
  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 26 marca 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    dzięki, Kat. To w takim razie coś u mnie świruje, ale sprawdzałam w innej przeglądarce i jest tak samo :// Jakby ktoś miał jakiś pomysł co może być nie tak to niech się odezwie :) pisałam też do pomocy technicznej, ale nie licze na szybki odzew jakoś :)

    Świętujecie? U mnie jakoś dziwnie w tym roku - pierwszy raz nigdzie nie pojechaliśmy i jesteśmy tylko we dwoje. Piekę właśnie sernik nowojorski (mój popisowy, chociaż zawsze robię go na oko, i pewnie kiedyś wreszcie się nie uda ;-) ) i muszę sobie polać jakiegoś winiacza bo jakiś nostalczgiczny dzień mam dzisiaj. Taki.. nijaki i chandrowaty. Mam nadzieję że u was lepiej i wesoło!


    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 marca 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 10:25

  • Donia12 Autorytet
    Postów: 1374 1207

    Wysłany: 26 marca 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobby29 wrote:
    Świętujecie? U mnie jakoś dziwnie w tym roku - pierwszy raz nigdzie nie pojechaliśmy i jesteśmy tylko we dwoje. Piekę właśnie sernik nowojorski (mój popisowy, chociaż zawsze robię go na oko, i pewnie kiedyś wreszcie się nie uda ;-) ) i muszę sobie polać jakiegoś winiacza bo jakiś nostalczgiczny dzień mam dzisiaj. Taki.. nijaki i chandrowaty. Mam nadzieję że u was lepiej i wesoło!
    My też w tym roku pierwszy raz nigdzie nie pojechaliśmy ale jakoś nie mam z tym problemu. Jutro na obiad przyjeżdżają moi rodzice a w pn jesteśmy całkiem sami :) dzieć idzie do drugiej babci także rozpusta. Z mim szczęściem to rozpusta z Ridż-em :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2016, 20:52

    Bobby29 lubi tę wiadomość

    nqtkpx9ivveu20mb.png
  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 26 marca 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Bobby29 jak wchodzisz w pamiętniki I tam wyświetlają Ci się pamiętniki różnych użytkowniczek to na samej górze powinnaś mieć napisane "Mój pamiętnik" i niebieski przycisk po prawej stronie "Rozpocznij"

    Morwa, nie mam takiego przycisku 'rozpocznij' przy pamiętnikach - jedynie jak wejdę przez Ustawienia, w sekcji 'społeczność' mam link "rozpocznij pisać pamiętnik" który przenosi mnie do listy pamiętników ale nie widzę tam funkcjonalności umożliwiającej pisanie. Mega wnerwiające.
    ALE
    ogarnęłam już! :)
    Weszłam przez BellyBF - to chyba na belly oryginalnie zakładałam konto. Nie pamiętam w sumie,ale na to wygląda. Bo przez BBF jest właśnie wszystko tak jak przez ovu, ale widzę przycisk 'rozpocznij' przy pamiętnikach i co najważniejsze - działa! :)

    Mimo wszystko wydaje mi się, że to trochę niedorobiona funkcjonalność. W końcu OVF i BBF to siostrzane serwisy, i z założenia mają uspójnione funkcje, a tu trochę fail :)

    W każdym bądź razie dzięki dziewczyny!

    Mi już lepiej trochę. Możliwe że to zasługa winiacza. Możliwe, że rozmowy, takiej od serca, ale sumie codziennej i niezobowiązującej z Moim. Możliwe że po prostu mi przechodzi ten gorszy dzień :) Cieszę się że jest takie miejsce, gdzie można się wyżalić i wyrzucić z siebie te negatywne myśli.

    Kolejny raz życzę wszystkim wspaniałych Świąt! Niech smakują makowcem, sernikiem, sałatką wielowarzywną i soczystą szynką! W dowolnych proporcjach i kolejności :)))

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobby, trochę późno, ale moze ja pomogę
    nie masz takeigo przycisku rozpocznij, jak na obrazku?
    https://zapodaj.net/images/27bb1d056553d.png

    Bobby, gorszy dzień ma każda z nas, mnie zawsze przy kolejnym Ridżu wypełnia złość z tej niemocy, w tym cyklu chyba udało mi się znaleźć bardzo dobrego i równie drogiego lekarza, ale leję juz na koszty, będę płacić i może coś z tego kiedys będzie, zapowiada sie dobrze. Ale to przez Ridża, bo jestem w 5dc i już mam usg zrobione przez nowego lekarza, ustalony harmonogram działania i umówiona jestem na monitoring, poza tym kazalzrobić AMH (boję się wyniku) i parę innych badań.
    Bobby, będzie tylko lepiej, spotkamy się w piaskownicy :)

  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 26 marca 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie nie mam tego przycisku :) ale już wiem dlaczego. Jak wejdę przez belly (a najprawdopodobniej to przez belly zakładałam konto) to mam i przycisk i wszystko działa. A przez ovu widzę niby wszystko, pamiętniki i nawet mnie przenosi tam gdzie trzeba - z tym, że nie mogę nic na pisać, bo nie mam tego przycisku "rozpocznij". Ale już ok, wszystko wyjaśnione i po sprawie. Dzięki za pomoc :)

    Dziewczyny, dziękuję wam za wsparcie! O dziwo, ja już z tymi przedlużonymi staraniami w miare (w miarę!) się pogodziłam. Chyba inne rzeczy mnie dopadają. Ale staram się sobie z tym radzić najlepiej jak mogę. Wiem, że nie wszystko dostajemy wtedy kiedy chcemy. A widok ludzi, którzy tak mają tylko przyprawia o frustrację. Ale jesteśmy chyba już na tym etapie żeby być pewnym, że niestety świat nie jest fair, a Ten Na Górze nie rozdziela sprawiedliwie. Tak jest i trzeba to przyjąc na klate. To wiem, teraz tylko szukam sposobu jak to zrobić najmniej boleśnie :)

    Marta, to spotkanie w piaskownicy... Trzymam za słowo!!! :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2016, 22:15

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobby, ja nie jestem zwolenniczką optymistycznego patrzenia na to wszystko. Doszłam do ściany, dwa razy, pora się z tym zmierzyć, im dłuzej uciekamy przed problemem, tym dłuższa będzie droga powrotna. Nie patrz na ludzi dookoła, bo tylko oni wiedzą, co przeszli zanim ich cele sie ziściły. Musimy racjonalnie ocenić sytuację i ze swiadomością konsekwencji podejmować działania, które nas powoli przybliżą do celu - ale koniec uciekania ;)
    Ja dopóki mnie to nie dotyczyło, to mówiłam, ze co tam, in vitro sobie zrobie, nie bede sie starać latami - a teraz wiem, ze mi sumienie nie pozwoli na pyknięcie in vitro, będe próbować, aż mi jeden, drugi, trzeci nie powie stop :)
    Buziaki i głowa do góry <3

    kattalinna lubi tę wiadomość

‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ