X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Starania
Odpowiedz

Marcowe Starania

Oceń ten wątek:
  • karoam Autorytet
    Postów: 939 2548

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Konwalia :)
    I dzień dobry wszystkim?
    Kto tu jeszcze oczekuje? Aisa- co u Ciebie?

    samira, Ma ja, grosza lubią tę wiadomość

    1usaej28ly44zrzp.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaoram gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! Hura :) Bardzo Ci kibicowałm przez wzgląd na ten Egipt ;p
    Pytałaś o badania na początku, więc w sumie każdy lekarz inaczej prowadzi ciążę. \U Ciebie nie będzie jeszcze nic widać prawdopodobnie więc może kazać Ci po prostu przyjść za jakieś 2 tyg. Raczej zlecają badania jak już widać serduszko, ale może Ci zlecić jakieś podstawowe krwi, mocz, może zrobić cytologie (bynajmniej w Polsce ;).

    grosza lubi tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry :)
    Super, że beta ładna, ale to było pewne ;)

    Ja jeszcze wisze na marcówkach.. Mam nadzieje, że dziś już przyjdzie wredota. Chce już zacząć nowy cykl.

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    Dzien dobry :)
    Zatestowałam- wyszły 2 krechy...

    o w mordę jeża jak super :D

    GRATULUJĘ z całego serduszka <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a ja mam jutro urodziny i chce testować a ostatnio było tak

    pisałam to w piątek \cyt: moja @ bawi się w ciuciubabkę ,najlepsze że objawy @ mijają , robiłam tańszy test paskowy dwa dni temu ,negatyw ale się tego spodziewałam ,także spoko :)no chyba że za wcześnie ale wątpię... od kolejnego cyklu CLO i idę w 10dc na usg ..miałam nadzieję ze przylezie jeśli ciąży nie ma :confused::rolleyes: bo tak muszę przełożyć wizytę a mam na 19.04

    kurcze negatyw niby a ja widziałam cień cienia cienia :P albo jestem psychiczna ;) niby trzeba odczytać po minucie a po 5min już się nie odczytuje ale już to analizowałam jak go zrobiłam ehhh...albo widzę co chce widzieć ;) to jest takie muśnięcie mgła w miejscu testowym ,ma szerokość jak kontrolna !!??

    a 17.04 znów kończę 18lat...(który to już raz :p) i wtedy chcę powtórzyć test...

    no i potem to co 14.04 napisałam powiem wam ,ze wczoraj zgłupiałam !!?? (czyli 13.04)najlepsze jaja że wykres owulacji nie wyznaczył, niby po terminie @ jestem (10.04. minął) a ja wczoraj wieczorem (czyli 13.04)zauważyłam sporo rozciągliwego śluzu a dziś ,jeszcze bardziej rozciągliwy ,mega libido oooo a tak miałam bardzo dawno temu,już nie wiem co myśleć ,czy się owu przesunęła z powodu przeziębienia i tabsów ( na początku cyklu) ,czy to objaw fasolkowy !!??

    wczoraj tempka spadła ,dziś znów rośnie ,ja zgłupiałam już całkiem...:/ a @ nie ma ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2013, 10:35

  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    Dziękuje Konwalia :)
    I dzień dobry wszystkim?
    Kto tu jeszcze oczekuje? Aisa- co u Ciebie?

    Karoam! JESZCZE RAZ GRATULUJĘ!!!! Wspaniale, cudownie i jeszcze pieknie! :)
    Cudownej, spokojnej, smacznej... i trochę "nudnej" ciąży.

    Kochana! Ja jestem na finishu oczekiwań... Za chwileczkę przyjdzie wredota... albo nie przyjdzie. Póki co boli brzuszek.. i czują zbliżająca się @... ale nadziei nadal nie tracę... Ach... NADZIEJA jest naprawde niesamowitym doznaniem... tylko to czekanie...bleeee :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2013, 11:13

    karoam lubi tę wiadomość

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    Dobry :)
    Super, że beta ładna, ale to było pewne ;)

    Ja jeszcze wisze na marcówkach.. Mam nadzieje, że dziś już przyjdzie wredota. Chce już zacząć nowy cykl.

    Aisa! Co to za brak nadziei!!!!??? WCALE NIE CZEKASZ NA NOWY CYKL! Czekasz na zielona kropkę... i szczęśliwe zakończenie TEGO CYKLU!

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ja wrote:
    aisa wrote:
    Dobry :)
    Super, że beta ładna, ale to było pewne ;)

    Ja jeszcze wisze na marcówkach.. Mam nadzieje, że dziś już przyjdzie wredota. Chce już zacząć nowy cykl.

    Aisa! Co to za brak nadziei!!!!??? WCALE NIE CZEKASZ NA NOWY CYKL! Czekasz na zielona kropkę... i szczęśliwe zakończenie TEGO CYKLU!

    Majuś, nadzieję mam, ale mój organizm też już trochę znam. Gdyby temp była wyżej i piersi by bolały, to wtedy bym się zastanawiała.
    A wolę żeby się już nowy zaczął niż tak wisieć na szelkach, bo jednak wiem że @ będzie a jej wciąż nie ma. Wtedy bardziej mnie to wkurza bo myślę sobie, że może coś mi się poprzestawiało w organizmie że @ nie nadchodzi o czasie (nie biorąc pod uwagę sytuacji gdy to będzie ciąża) :)

    Jakąś godzinę temu przyszła @ więc spokojnie zaczynam nowy cykl. Będę łykać femi fertil, no i zobaczymy.

    A Tobie życzę II kresek :) Oby z tych ładnych temp coś się wykluło ;)

    Ma ja lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    dziewczyny a ja mam jutro urodziny i chce testować a ostatnio było tak

    pisałam to w piątek \cyt: moja @ bawi się w ciuciubabkę ,najlepsze że objawy @ mijają , robiłam tańszy test paskowy dwa dni temu ,negatyw ale się tego spodziewałam ,także spoko :)no chyba że za wcześnie ale wątpię... od kolejnego cyklu CLO i idę w 10dc na usg ..miałam nadzieję ze przylezie jeśli ciąży nie ma :confused::rolleyes: bo tak muszę przełożyć wizytę a mam na 19.04

    kurcze negatyw niby a ja widziałam cień cienia cienia :P albo jestem psychiczna ;) niby trzeba odczytać po minucie a po 5min już się nie odczytuje ale już to analizowałam jak go zrobiłam ehhh...albo widzę co chce widzieć ;) to jest takie muśnięcie mgła w miejscu testowym ,ma szerokość jak kontrolna !!??

    a 17.04 znów kończę 18lat...(który to już raz :p) i wtedy chcę powtórzyć test...

    no i potem to co 14.04 napisałam powiem wam ,ze wczoraj zgłupiałam !!?? (czyli 13.04)najlepsze jaja że wykres owulacji nie wyznaczył, niby po terminie @ jestem (10.04. minął) a ja wczoraj wieczorem (czyli 13.04)zauważyłam sporo rozciągliwego śluzu a dziś ,jeszcze bardziej rozciągliwy ,mega libido oooo a tak miałam bardzo dawno temu,już nie wiem co myśleć ,czy się owu przesunęła z powodu przeziębienia i tabsów ( na początku cyklu) ,czy to objaw fasolkowy !!??

    wczoraj tempka spadła ,dziś znów rośnie ,ja zgłupiałam już całkiem...:/ a @ nie ma ...

    O to całkiem zakręcona sprawa ;)
    W sumie możliwe, że teraz masz owulkę, ale to by było póóóóóźno... No i ten cień cienia, może to jednak pozytyw był a nie negatyw ;)
    No to jutro w urodzinki... powtórka teściora... życzę pięknego prezentu w postaci II kresek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2013, 13:36

    samira lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira trzymam kciuki i przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~

    samira lubi tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • Kropka Autorytet
    Postów: 2135 3205

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira trzymam kciuki - oby z cienia zrobiła się piękna i wyraźna kreska. Daj koniecznie jutro znać :)

    f2wl8iikvmjqq5fe.png
    zem3iei3ovaf51qt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety negatywny :( :( :( :( :(

    mam przerąbane urodziny ,po prostu super ,ręczę ,i mam dość ..to wszystko nie ma sensu

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirko wiem co czujesz! Ja myślałam, że na imieniny będę miała prezent. Niczego innego nie chce...

    samira lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoam wrote:
    Dzien dobry :)
    Zatestowałam- wyszły 2 krechy...

    karoam ogromne gratulacje :)

    karoam lubi tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • Kropka Autorytet
    Postów: 2135 3205

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira szkoda :( nie trać jednak nadziei, kiedyś musi się udać!!! Trzymam za Ciebie kciuki :)

    samira lubi tę wiadomość

    f2wl8iikvmjqq5fe.png
    zem3iei3ovaf51qt.png
‹‹ 174 175 176 177 178
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ