X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MARCOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 2 marca 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w ten mrożny dzień u mnnie temperatura pokazuje -12, a u Was?,przypałętało się do mnie przeziębienie, ból gardła ogromny,boli przy połykaniu śliny, do tego gorączka,ogólnie czuje się fatalnie,zna może któraś domowe sposoby na ból gardła?(na razie do lekarza nie idę,zobaczę sama domowymi sposobami może przejdzie).Karmelkova gratuluje raz jeszcze.

    ignite
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 2 marca 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniEr wrote:
    Cześć dziewczyny :) jak tam zdrówko? Wirusy to chyba wszystkich teraz łapią, ja jestem na L4, zapalenie pęcherza, dostałam antybiotyk i szereg badań do zrobienia... :( niestety ja mam często zapalenia pecherza, już od najmłodszych lat mama mówiła, ze jako dziecko skarżyłam sie ze „boli mnie tam na dole”. Dopiero teraz, nie wiem dlaczego tak późno zaczęłam coś z tym robić. Potrafi mnie bolec po kilkanaście godzin, to jest okropne. Czy myślicie, ze to utrudnia w jakimś stopniu zajście w ciąże? Ja już jestem po clo, jutro 11 dc i mam monitoring, nie moge sie doczekac żeby sie dowiedzieć jak mi tam urosło :) jak będzie jutro wszystko Ok to dostanę Ovitrelle i działamy, także wpisuje sie na marcowe testowanie. Niestety w niedziele po południu mąż wyjeżdża do pracy za granice, mam nadzieje ze ten czas, który będziemy mieli, czyli piątek wieczór, sobotę i kawałek niedzieli wystarczy żeby sie powiodło :)
    Miałam podobnie tylko, ze u mnie ciagle wychodziły bakterie a nic mnie nie bolało.Warto zrobić z tym porządek przed ciąża bo potem za dużo nie będą mieli możliwości a bakterie w moczu mogą powodować skracanie szyjki i przedwczesny poród.Dziewczyny potem często musza leżeć plackiem przez ta szyjkę. Sama nadal mam liczne bakterie w ciąży, ale takie uroki ciąży posiewy robię regularnie co wizytę u gin wychodzą oki, czystość pochwy tez robiłam, byłam nawet na usg nerek u u nefrologa, żeby nie miec wyrzutów, ze czegoś nie zrobiłam wszystko ok. A antybiotykami trzeba uważać bo mogą więcej krzywdy zrobić niż pożytku, sle skoro u Ciebie pojawiają się bóle to naturalne sposoby mogą nie pomoc. Dostałam jakieś saszetki to picia profilaktycznie mam to pic co trzy dni. Najlepiej sok z żurawiny, ale 100% kwaśne środowisko utrzymuj zero słodkiego możesz sobie jakies globulki kupić na noc, żeby wkładać i powinno być z antybiotykiem lepiej dużo pij to podstawa 2,5 3 litry najlepiej woda z cytryna trzymam kciuki

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też witam w ten mrozny dzien :/
    U mnie jak zaczeło wczoraj sypać sniegiem tak sypało całą noc do tego lekko deszcz dzisiaj rano mamy lodowisko ze śniegiem.
    Mój młody siedzi w domu bo zamkneli z powodu warunków pogodowych przedszkole i dzwonili aby nie przyprowadzać dzieci.
    Ciekawe jak bedzie w poniedziałek....
    Ogólnie totalna du... nie lubie strasznie sezonu zimowego jestem raczej typem człowiek który uwielbia lato,słoneczko.

    Na gardło herbata z cytryną i miodem... jeśli masz w domu polecam szyję smarować amolem bardzo pomaga.
    Ogólnie ja na ból gardła pije dużo ciepłego .

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 2 marca 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Trzymam za Was kciuki!!!

    Czy są chętne (najlepiej dwie) do prowadzenia tabelki mnie tu praktycznie nie ma Madzia też mniej a fajnie by było żeby ktoś podtrzymał skrupulatne uzupełnianie po to ten wątek jest :) proszę chętne na priv (najpierw trzeba mnie zaprosić do znajomych)

    Akceptacja!
  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 2 marca 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniEr wrote:
    Cześć dziewczyny :) jak tam zdrówko? Wirusy to chyba wszystkich teraz łapią, ja jestem na L4, zapalenie pęcherza, dostałam antybiotyk i szereg badań do zrobienia... :( niestety ja mam często zapalenia pecherza, już od najmłodszych lat mama mówiła, ze jako dziecko skarżyłam sie ze „boli mnie tam na dole”. Dopiero teraz, nie wiem dlaczego tak późno zaczęłam coś z tym robić. Potrafi mnie bolec po kilkanaście godzin, to jest okropne. Czy myślicie, ze to utrudnia w jakimś stopniu zajście w ciąże? Ja już jestem po clo, jutro 11 dc i mam monitoring, nie moge sie doczekac żeby sie dowiedzieć jak mi tam urosło :) jak będzie jutro wszystko Ok to dostanę Ovitrelle i działamy, także wpisuje sie na marcowe testowanie. Niestety w niedziele po południu mąż wyjeżdża do pracy za granice, mam nadzieje ze ten czas, który będziemy mieli, czyli piątek wieczór, sobotę i kawałek niedzieli wystarczy żeby sie powiodło :)

    Myślę że lepiej się zajać tym pecherzem.
    Jak się czujesz po clo? To Twój pierwszy cykl z nim? Ja zaczynam w tym chociaż dzisiaj 1dc. Wizyta już umówiona mam iść w 11dc daj znać jak tam uroslo u Ciebie. Trzymam kciuki ;-)

    dorot lubi tę wiadomość

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 2 marca 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta ponizej 2 mam fosc chce mi sie plakac

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 2 marca 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    Myślę że lepiej się zajać tym pecherzem.
    Jak się czujesz po clo? To Twój pierwszy cykl z nim? Ja zaczynam w tym chociaż dzisiaj 1dc. Wizyta już umówiona mam iść w 11dc daj znać jak tam uroslo u Ciebie. Trzymam kciuki ;-)

    Witam..dziewczyny co to jest ten clo o którym piszecie i dlaczego to przyjmujecie?? Dużo Was tu o nim pisze A ja ciemna.. :-)

    Dorka
  • PaniEr Ekspertka
    Postów: 210 61

    Wysłany: 2 marca 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    Myślę że lepiej się zajać tym pecherzem.
    Jak się czujesz po clo? To Twój pierwszy cykl z nim? Ja zaczynam w tym chociaż dzisiaj 1dc. Wizyta już umówiona mam iść w 11dc daj znać jak tam uroslo u Ciebie. Trzymam kciuki ;-)
    Marty to mój drugi cykl z clo. Za pierwszym razem miałam chyba wszystkie możliwe skutki uboczne, teraz tylko bolały jajniki w pierwszej nocy po zażyciu. Dzisiaj o 18:30 monitoring, oczywiście dam znac. A z pęcherzem robię porządek, usg w poniedziałek, urolog w środę. Musze jeszcze badania powtórzyć.

    Marryy lubi tę wiadomość

    PCOS, hiperinsulinemia, wysoki testosteron i androstendion, AMH = 17,1
    armia męża OK, jajowody drożne.

    3 cykle z clo, obecnie 3 cykl z aromkiem i Bomfolą.
  • PaniEr Ekspertka
    Postów: 210 61

    Wysłany: 2 marca 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorot wrote:
    Witam..dziewczyny co to jest ten clo o którym piszecie i dlaczego to przyjmujecie?? Dużo Was tu o nim pisze A ja ciemna.. :-)
    Clo to clostilbelgyt, do stymulacji pracy jajników, wzrostu pęcherzyków u kobiet, które nie maja tego naturalnie :)

    Marryy, dorot lubią tę wiadomość

    PCOS, hiperinsulinemia, wysoki testosteron i androstendion, AMH = 17,1
    armia męża OK, jajowody drożne.

    3 cykle z clo, obecnie 3 cykl z aromkiem i Bomfolą.
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 marca 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia9 wrote:
    Beta ponizej 2 mam fosc chce mi sie plakac
    Tulę mocno <3

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 2 marca 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym się zapisać na marcowe testowanie 14.03 dziękuję:-)

    Katsu lubi tę wiadomość

    Dorka
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 2 marca 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ile dpo ovitrelle najszybciej robiłyście test ?

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 2 marca 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniEr wrote:
    Clo to clostilbelgyt, do stymulacji pracy jajników, wzrostu pęcherzyków u kobiet, które nie maja tego naturalnie :)

    O dziękuję bardzo na info PaniEr.. :-) ;-)

    Marryy lubi tę wiadomość

    Dorka
  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 2 marca 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam ochote juz odpuscic:( dac spokoj i tak nic z tego nie wynika:(

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia9 tule :* rozumeim ze jest ciężko. Widzę że pierwszy cykl miałaś z clo.
    Czytałam ze za drugim, trzecim razem na stymulacji tym się udaje. Głowa do gory i siły na przyszły cykl życzę.
    A jeśli faktycznie masz potrzebę odpocząć to tez dobra opcja. Najlepiej jest wyluzować, oczyścić głowę i podchodzić z dystansem. Trzymam kciuki za kolejny cykl :*

  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 2 marca 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj lekarz dal mi CLo na 1 cykl i kazal zroboc narzeczonemu badanie nasienia

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 2 marca 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mnie za to złapało zapalenie gardła;/ a z uwagi na ewentualną ewentualność bycia w ciąży dostałam tylko tabletki ziołowe do ssania Prenalen + domowe sposoby. Mi na gardło pomaga wywar z cytryny, miodu i imbiru, płukanki z szałwii + inhalacje solą fizjologiczną:) tak więc siedzę na L4 co nie sprzyja nie myśleniu o staraniach, a testuje dopiero 8 marca jak @ wcześniej nie zawita...

    Karmelkovaa gratuluje II kreski, oby wszystko teraz poszło prawidłowo i jak trzeba :) Trzymam kciuki <3 a zapytam jeszcze ile dpo robiłaś test? Ja nie pomogę w kwestii ovitrelle bo nigdy nie przyjmowałam...

    Martusia9 przykro mi z powodu bety i rozumiem Twoją irytację ale głowa do góry, nie poddawaj się, na wszystkie przyjdzie pora - a przynajmniej tak mówią i tego się trzymam ;)

    PaniEr trzymam kciuki za pęcherzyki, odezwij się po wizycie :)

    ignite a jak tam u Ciebie aktualna sytuacja ze staraniami?

    SMag i Karolcia- jak u Was? Dawno już się nie odzywałyście, a bardzo wam kibicuję :)

    Katsu lubi tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Belinda Debiutantka
    Postów: 9 11

    Wysłany: 2 marca 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Tylko proszę nie zwyzywajcie mnie, ale może któraś z Was w potrzebie?

    Mam do sprzedania 2 nowe opakowania testów owulacyjnych (domowe laboratorium), po 5 sztuk w opakowaniu. Nakupiłam na zapas. Cena okazyjna, piszcie prywatnie.

    Trzymam za Was kciuki! i choć nie piszę - zaglądam i cieszę się z każdej fasolki!

    11.01.2018 II kreski... czekamy!
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 2 marca 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Hej dziewczyny, mnie za to złapało zapalenie gardła;/ a z uwagi na ewentualną ewentualność bycia w ciąży dostałam tylko tabletki ziołowe do ssania Prenalen + domowe sposoby. Mi na gardło pomaga wywar z cytryny, miodu i imbiru, płukanki z szałwii + inhalacje solą fizjologiczną:) tak więc siedzę na L4 co nie sprzyja nie myśleniu o staraniach, a testuje dopiero 8 marca jak @ wcześniej nie zawita...

    Karmelkovaa gratuluje II kreski, oby wszystko teraz poszło prawidłowo i jak trzeba :) Trzymam kciuki <3 a zapytam jeszcze ile dpo robiłaś test? Ja nie pomogę w kwestii ovitrelle bo nigdy nie przyjmowałam...

    Martusia9 przykro mi z powodu bety i rozumiem Twoją irytację ale głowa do góry, nie poddawaj się, na wszystkie przyjdzie pora - a przynajmniej tak mówią i tego się trzymam ;)

    PaniEr trzymam kciuki za pęcherzyki, odezwij się po wizycie :)

    ignite a jak tam u Ciebie aktualna sytuacja ze staraniami?

    SMag i Karolcia- jak u Was? Dawno już się nie odzywałyście, a bardzo wam kibicuję :)
    Wiesz stwierdziłam że podejdę na luzie,bez spinania się,jeżeli nie będzie efektów to wtedy pomyślę o lekarzu i badaniach żeby zrobić(Bo to że mam 2 dzieci nie oznacza że wszystko jest okej,ale zaczekam zobaczę może się uda).Treaz to muszę wyleczyć moje gardło a czuje się coraz gorzej i jeszcze gorączka.Cieszę się bo w tym cyklu dni płodne mam w wekeend,więc pozostaje czekać.Też zauważyłam że nie ma dziewczyn,które wcześniej były na wątkach.Trochę tak dziwnie jest bez nich.

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    ignite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    Kochane ile dpo ovitrelle najszybciej robiłyście test ?

    Po 10 dniach i nigdy nie było żadnego śladu po nim już.

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ