X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MARCOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 31 marca 2018, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Hugolina i Grzechotka trzymam mocno kciuki i zarażam Was :-*

    Ineczko dziękuję kochana moja :-* oczywiście, będę tak zaglądać, po świętach pewnie zrobi się luźniej :-) dziękuję, mam już właśnie taki fajny pakiet lekkich ćwiczeń, które dała mi rehabilitantka :-) ale jak boli dość mocno to nie powinno się ćwiczyć, więc muszę zacisnąć żeby i przeczekać. Jak nie ustąpi, to najwyżej wezmę wolne do końca przyszłego tygodnia i będę lezala, właśnie tak z nogami do góry, podkładam takie duże poduchy i też tak spie :-) wyjścia nie ma :-(

    Agniecha, mogę wysłać po świętach? Jak się już skończy to całe świąteczne zamieszanie ok:-*
    Ok nie ma sprawy :-) Dodam Cię do przyjaciółek w razie jakbyśmy się potem nie odnalazły na wątku, bo pewnie już marcowego nie będzie.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 31 marca 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim Wam i Waszym rodzinom życzę:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5e5aa330e019.jpg

    Hugolina87, Grzechotka, Szczesliwa88 lubią tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 31 marca 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    Grzechotka u mnie narazie nic. Ale Juz się nie spodziewam pozytywu. Emocje trochę zgasły..
    Dla Ciebie powodzenia

    U mnie też biel wizira. Myślę, że mogę już skreślić ten cykl. Mam jeszcze test na jutro i na pojutrze, zrobię, ale gdyby coś to powinnam mieć już choćby cień cienia.

    Żegnaj marcu. Zacząłeś się koszmanie (biochemicznie) nie kończysz się też wesoło.

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 31 marca 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARIKA12 wrote:
    Dziewczyny a ja jestem zalamana :/ plodne juz sa jutro prawdopodobnie ovu a maz dostal jakiegos zapalenia cewki i lipa z bzykanka
    Witaj w klubie u mnie znowu akcja wygląda tak że maz ma mieć badanie nasienia w tym czasie co owulacja i modlę się Teraz by się trochę opóźnila :( A jak nie to z góry mogę przekreslic ten cykl.
    No coz bywa..

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka wrote:
    U mnie też biel wizira. Myślę, że mogę już skreślić ten cykl. Mam jeszcze test na jutro i na pojutrze, zrobię, ale gdyby coś to powinnam mieć już choćby cień cienia.

    Żegnaj marcu. Zacząłeś się koszmanie (biochemicznie) nie kończysz się też wesoło.

    Grzechotka to jeszcze może za wcześnie u nas :p hehe wariatki z nas ;) :D mi dziś temp spadła jakos. Jak odbije to zatestuje za 2 dni bo musze odstawić dupka od wtorku

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 31 marca 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam za Was mocno kciuki :-* oby ten świąteczny czas przyniósł pozytywne wyniki :-* od jutra już przechodzimy na kwiecień? :-*

    Chcialam życzyć Wam z okazji tych Swiąt przede wszystkim dużo zdrowia, radości, uśmiechu na co dzień, samych szczęśliwych chwil, aby spełniły się wszystkie Wasze marzenia :-* wierzę w to, że na każdą przyjdzie pora i że każda zobaczy te upragnione II kreseczki :-* Wesołych Świat :-*

    Ja od wczoraj kiepskawo się czuje z tymi plecami, gdyby nie one to byłoby super, poza tym już chyba hormony mi się dają we znaki bo on rana to beczalam już z 5 razy o jakieś pierdoly, ogólnie jakiś taki spadek formy mam :-( oby jutro było lepiej :-* całuje Was i ściskam :-*

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 31 marca 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego na te Swieta i samych nowych malutkich kurczaczkow Wam zycze !! buziaki

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo - u mnie dzisiaj bardzo kiepski humor. Na pocieszenie obżeram się właśnie lays zielona cebulka+ toffie fi + tic taci pomarańczowe. Nie ma to jak taką żywnością zacząć nowy dzień. Brawo Ja

    ams lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • TaPaT Ekspertka
    Postów: 205 80

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Dziewczyny trzymam za Was mocno kciuki :-* oby ten świąteczny czas przyniósł pozytywne wyniki :-* od jutra już przechodzimy na kwiecień? :-*

    Chcialam życzyć Wam z okazji tych Swiąt przede wszystkim dużo zdrowia, radości, uśmiechu na co dzień, samych szczęśliwych chwil, aby spełniły się wszystkie Wasze marzenia :-* wierzę w to, że na każdą przyjdzie pora i że każda zobaczy te upragnione II kreseczki :-* Wesołych Świat :-*

    Ja od wczoraj kiepskawo się czuje z tymi plecami, gdyby nie one to byłoby super, poza tym już chyba hormony mi się dają we znaki bo on rana to beczalam już z 5 razy o jakieś pierdoly, ogólnie jakiś taki spadek formy mam :-( oby jutro było lepiej :-* całuje Was i ściskam :-*


    Karolcia i wybrałaś się na betę dzisiaj?

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TaPaT wrote:
    Karolcia i wybrałaś się na betę dzisiaj?

    Hej:) tak, wynik z piątku to 63,5 a z dzisiaj 471:)

    usia89, Multiwitamina, Marryy, TaPaT, ams lubią tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

‹‹ 107 108 109 110 111
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ