X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MARCOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 31 marca 2018, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Hugolina i Grzechotka trzymam mocno kciuki i zarażam Was :-*

    Ineczko dziękuję kochana moja :-* oczywiście, będę tak zaglądać, po świętach pewnie zrobi się luźniej :-) dziękuję, mam już właśnie taki fajny pakiet lekkich ćwiczeń, które dała mi rehabilitantka :-) ale jak boli dość mocno to nie powinno się ćwiczyć, więc muszę zacisnąć żeby i przeczekać. Jak nie ustąpi, to najwyżej wezmę wolne do końca przyszłego tygodnia i będę lezala, właśnie tak z nogami do góry, podkładam takie duże poduchy i też tak spie :-) wyjścia nie ma :-(

    Agniecha, mogę wysłać po świętach? Jak się już skończy to całe świąteczne zamieszanie ok:-*
    Ok nie ma sprawy :-) Dodam Cię do przyjaciółek w razie jakbyśmy się potem nie odnalazły na wątku, bo pewnie już marcowego nie będzie.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 31 marca 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim Wam i Waszym rodzinom życzę:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5e5aa330e019.jpg

    Hugolina87, Grzechotka, Szczesliwa88 lubią tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 31 marca 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    Grzechotka u mnie narazie nic. Ale Juz się nie spodziewam pozytywu. Emocje trochę zgasły..
    Dla Ciebie powodzenia

    U mnie też biel wizira. Myślę, że mogę już skreślić ten cykl. Mam jeszcze test na jutro i na pojutrze, zrobię, ale gdyby coś to powinnam mieć już choćby cień cienia.

    Żegnaj marcu. Zacząłeś się koszmanie (biochemicznie) nie kończysz się też wesoło.

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 31 marca 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARIKA12 wrote:
    Dziewczyny a ja jestem zalamana :/ plodne juz sa jutro prawdopodobnie ovu a maz dostal jakiegos zapalenia cewki i lipa z bzykanka
    Witaj w klubie u mnie znowu akcja wygląda tak że maz ma mieć badanie nasienia w tym czasie co owulacja i modlę się Teraz by się trochę opóźnila :( A jak nie to z góry mogę przekreslic ten cykl.
    No coz bywa..

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka wrote:
    U mnie też biel wizira. Myślę, że mogę już skreślić ten cykl. Mam jeszcze test na jutro i na pojutrze, zrobię, ale gdyby coś to powinnam mieć już choćby cień cienia.

    Żegnaj marcu. Zacząłeś się koszmanie (biochemicznie) nie kończysz się też wesoło.

    Grzechotka to jeszcze może za wcześnie u nas :p hehe wariatki z nas ;) :D mi dziś temp spadła jakos. Jak odbije to zatestuje za 2 dni bo musze odstawić dupka od wtorku

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 31 marca 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam za Was mocno kciuki :-* oby ten świąteczny czas przyniósł pozytywne wyniki :-* od jutra już przechodzimy na kwiecień? :-*

    Chcialam życzyć Wam z okazji tych Swiąt przede wszystkim dużo zdrowia, radości, uśmiechu na co dzień, samych szczęśliwych chwil, aby spełniły się wszystkie Wasze marzenia :-* wierzę w to, że na każdą przyjdzie pora i że każda zobaczy te upragnione II kreseczki :-* Wesołych Świat :-*

    Ja od wczoraj kiepskawo się czuje z tymi plecami, gdyby nie one to byłoby super, poza tym już chyba hormony mi się dają we znaki bo on rana to beczalam już z 5 razy o jakieś pierdoly, ogólnie jakiś taki spadek formy mam :-( oby jutro było lepiej :-* całuje Was i ściskam :-*

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 31 marca 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego na te Swieta i samych nowych malutkich kurczaczkow Wam zycze !! buziaki

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo - u mnie dzisiaj bardzo kiepski humor. Na pocieszenie obżeram się właśnie lays zielona cebulka+ toffie fi + tic taci pomarańczowe. Nie ma to jak taką żywnością zacząć nowy dzień. Brawo Ja

    ams lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • TaPaT Ekspertka
    Postów: 205 80

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Dziewczyny trzymam za Was mocno kciuki :-* oby ten świąteczny czas przyniósł pozytywne wyniki :-* od jutra już przechodzimy na kwiecień? :-*

    Chcialam życzyć Wam z okazji tych Swiąt przede wszystkim dużo zdrowia, radości, uśmiechu na co dzień, samych szczęśliwych chwil, aby spełniły się wszystkie Wasze marzenia :-* wierzę w to, że na każdą przyjdzie pora i że każda zobaczy te upragnione II kreseczki :-* Wesołych Świat :-*

    Ja od wczoraj kiepskawo się czuje z tymi plecami, gdyby nie one to byłoby super, poza tym już chyba hormony mi się dają we znaki bo on rana to beczalam już z 5 razy o jakieś pierdoly, ogólnie jakiś taki spadek formy mam :-( oby jutro było lepiej :-* całuje Was i ściskam :-*


    Karolcia i wybrałaś się na betę dzisiaj?

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TaPaT wrote:
    Karolcia i wybrałaś się na betę dzisiaj?

    Hej:) tak, wynik z piątku to 63,5 a z dzisiaj 471:)

    usia89, Multiwitamina, Marryy, TaPaT, ams lubią tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

‹‹ 107 108 109 110 111
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ