X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MARCOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 30 marca 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny ! :)

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    W tym cyklu dowiedziałam się o mthfr, więc zaczęłam suplementację i chciałam obniżyć homocysteine i odczekać ten miesiąc, mam nadzieję, że wynik spadł,dwa miesiące temu był 10.23, teraz po świętach powtórzę. Cieszę się, że obyło się bez wspomagaczy jak CLO itp. To dla mnie duży plus. Nie chce brać niczego co ma zwykły kwas foliowy a prenatal ma. Polecasz jakieś suple z tym DHA i jodem? Poziomu D nie sprawdzałam, mój gin powoedzial, że teraz po zimie można mieć niedobór i żebym sobie brała.

    Dzięki dziewczyny za rady :-* czekam na dobre wieści z rana :-* ja nie spałam z emocji cała noc, właśnie powtórzyłam test i na szczęście kreseczka jest :-P zbieram się na betę i proga od razu:-)

    No faktycznie. Zakręcona jestem. ;)
    Ale są prenatale dla mutantow. Najlepszy jest seeking health. Do kupienia na muscle zone. Albo thorne na iherb.
    Do seeking trzeba brać kwsy omega. Ja biorę nordic naturals. Też na iherb. Lub w aptekach za 2x tyle.
    Jodu nie polecę, bo ja biorę lugola.
    D koniecznie. Tylko te 2 tys to tak na podtrzymanie jeśli dobry poziom.

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 30 marca 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    No faktycznie. Zakręcona jestem. ;)
    Ale są prenatale dla mutantow. Najlepszy jest seeking health. Do kupienia na muscle zone. Albo thorne na iherb.
    Do seeking trzeba brać kwsy omega. Ja biorę nordic naturals. Też na iherb. Lub w aptekach za 2x tyle.
    Jodu nie polecę, bo ja biorę lugola.
    D koniecznie. Tylko te 2 tys to tak na podtrzymanie jeśli dobry poziom.

    O dzięki:) a powiedz, jeśli we wtorek chce zbadać homocysteinę i kwas foliowy, to odłożyć z 3 dni wcześniej metyle czy metyli nie trzeba?
    Aktualnie biorę:
    - folian Swanson 800
    - Jarrow B12 500
    - Cynk - Zinkas forte 27 mg (czy to nie za dużo?)
    - D3 (2000) z K2 MK7 100 ug
    - B - complex Aliness (tu są małe dawki B - zastanawiam się czy nie dokupić choliny samej do tego?)
    - no i Acard 75
    - probiotyki na jelita, ale biorę je już od 2 lat gdzieś

    Myślisz, żeby wszystko zmienić na te prenatalne o których pisałaś wcześniej? Bo już mam kupiony tych niezły zapas:P

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 30 marca 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Nie spadnie, będzie wszystko dobrze :-) Wpadaj do nas na fioletową stronę :-)
    Ja problemy z kręgosłupem mam podobne :-(

    Ale piękne kreseczki!! Rośnijcie zdrowo:) i jak sobie z tym radzisz? Ja mam przeczucie, że u mnie może być kiepsko, miałam dwa razy rwę kulszową i dwa tygodnie nie byłam wstanie w łożku przekręcić się na drugą stronę, skoro już zaczęło dawać we znaki to co będzie później:( wzięłam Apap i wróciłam do ćwiczeń, które robiłam z rehabilitantką, mam nadzieję, że trochę się uspokoi:)

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 30 marca 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/5f01e83bcc104.jpg.html

    to mój dzisiejszy bobo test, ale nie porannego moczu :) co prawda, kreseczka nie taka piękna jak u Was, ale cieszę się, że jest:)

    A taki mój mężu dostanie prezent jak wróci z pracy ( nie wiem, czy Wam wspominałam, ale wzięli mu prawko na 3 ms bo przekroczył prędkość i teraz jeździ na rowerze 10 km w jedną stronę do pracy:P hehe pechowiec :P)

    https://zapodaj.net/1be63ca626b9d.jpg.html

    Kochane moje, ja wracam do pieczenia, bo taki mam przydział oczywiście :) szarlotka już w piekarniku, zabieram się za serniki, a jutro piekę tort dla mamy, bo ma imieniny w II dzień świąt, ale o ciąży planuję powiedzieć dopiero gdzieś jak minie 8-9 tydzień, wie tylko moja siostra, przyjaciółka no i Wy:) a wy kiedy powiedziałyście rodzicom i teściom?

    I jak się dodaje ten suwaczek? ;)

    Katti, Evli, ams, agniecha2101, Diamond92, pumka1990 lubią tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 30 marca 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia super prezent :) :* daj znać jaka będzie reakcja męża :)
    Może racja żeby jeszcze nie mówić wszystkim o fasolce, lepiej się wstrzymać i powiedzieć jak już zobaczycie serduszko :)
    A mój Mężu zapisał się na badanie w końcu ;)

    ams, agniecha2101, Almond lubią tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 30 marca 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    https://zapodaj.net/5f01e83bcc104.jpg.html

    to mój dzisiejszy bobo test, ale nie porannego moczu :) co prawda, kreseczka nie taka piękna jak u Was, ale cieszę się, że jest:)

    A taki mój mężu dostanie prezent jak wróci z pracy ( nie wiem, czy Wam wspominałam, ale wzięli mu prawko na 3 ms bo przekroczył prędkość i teraz jeździ na rowerze 10 km w jedną stronę do pracy:P hehe pechowiec :P)

    https://zapodaj.net/1be63ca626b9d.jpg.html

    Kochane moje, ja wracam do pieczenia, bo taki mam przydział oczywiście :) szarlotka już w piekarniku, zabieram się za serniki, a jutro piekę tort dla mamy, bo ma imieniny w II dzień świąt, ale o ciąży planuję powiedzieć dopiero gdzieś jak minie 8-9 tydzień, wie tylko moja siostra, przyjaciółka no i Wy:) a wy kiedy powiedziałyście rodzicom i teściom?

    I jak się dodaje ten suwaczek? ;)
    Piękny prezent :) daj znać jak zareaguje :)

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 30 marca 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Karolcia super prezent :) :* daj znać jaka będzie reakcja męża :)
    Może racja żeby jeszcze nie mówić wszystkim o fasolce, lepiej się wstrzymać i powiedzieć jak już zobaczycie serduszko :)
    A mój Mężu zapisał się na badanie w końcu ;)

    To dobrze, przynajmniej będziesz wiedziała co i jak:* ja też chciałam wysłać mojego w tym miesiącu:) a Twój bierze jakieś witaminki?

    Napisze, napiszę, na razie czekam z niecierpliwością na tą betę;)

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    https://zapodaj.net/5f01e83bcc104.jpg.html

    to mój dzisiejszy bobo test, ale nie porannego moczu :) co prawda, kreseczka nie taka piękna jak u Was, ale cieszę się, że jest:)

    A taki mój mężu dostanie prezent jak wróci z pracy ( nie wiem, czy Wam wspominałam, ale wzięli mu prawko na 3 ms bo przekroczył prędkość i teraz jeździ na rowerze 10 km w jedną stronę do pracy:P hehe pechowiec :P)

    https://zapodaj.net/1be63ca626b9d.jpg.html

    Kochane moje, ja wracam do pieczenia, bo taki mam przydział oczywiście :) szarlotka już w piekarniku, zabieram się za serniki, a jutro piekę tort dla mamy, bo ma imieniny w II dzień świąt, ale o ciąży planuję powiedzieć dopiero gdzieś jak minie 8-9 tydzień, wie tylko moja siostra, przyjaciółka no i Wy:) a wy kiedy powiedziałyście rodzicom i teściom?

    I jak się dodaje ten suwaczek? ;)
    Cudowny prezent !!!
    Jak ja bym taki otrzymała jako facet popłakałabym się ze szczescia :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 30 marca 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję właśnie, że tak może być:) chociaż mój A. to twardziel, a raczej takiego zgrywa, bo tak naprawdę w środku to miś:P

    Katti, agniecha2101, SMag, Almond, pumka1990, OlivkowaMama lubią tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 co do suwaczków to :

    strona :

    https://www.suwaczki.com

    wybierasz sobie zakładkie "Termin porodu i ciąża"

    Tam sobie ustawiasz wszystko jaki kolor jaka emotka jaki tekst ma byc itp ;)

    Potem po stworzeniu suwaczka kopiujesz link i na swoim koncie na ovu wchodzisz w ustawienia -> społecznosc -> wklejasz link w białą tabelkę i zapisujesz ;)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 30 marca 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    To dobrze, przynajmniej będziesz wiedziała co i jak:* ja też chciałam wysłać mojego w tym miesiącu:) a Twój bierze jakieś witaminki?

    Napisze, napiszę, na razie czekam z niecierpliwością na tą betę;)
    Napewno pięknie przyrasta :*
    Mój bierze Fertilman plus, mace i Wit C . Cieszę się że się zapisał, trochę marudził ale wiedział że mi na tym zależy.

    LISTA STARACZEK

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 30 marca 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Napewno pięknie przyrasta :*
    Mój bierze Fertilman plus, mace i Wit C . Cieszę się że się zapisał, trochę marudził ale wiedział że mi na tym zależy.

    Mój wszystko super, bardzo chciał iść, nawet sam mi to zaproponował, a jak mu powiedziałam, że "materiał" musi oddać na miejscu to mina mu zrzedła trochę:P heh to dobrze, że już coś bierze, bo im wcześniej tym lepiej;)

    Tak jak pisałam, ja też biorę Acard ze względu, że coś wyszło mi z tą krzepliwością krwi, wiem, że zdania są różne na ten temat, ale wydaje mi się, że on też mi pomógł zajść.

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 30 marca 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 az mi sie lezka w oku zakrecila na ten Twoj prezent :) super swieta sie zapowiadaja <3

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 30 marca 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki :)

    beta, robiona gdzieś po 23 h od wczoraj - 63,5 - czyli się podwoiła, czyli że to dobrze?

    Progesteron 36,10 ng/ml - wynik jest okej? Nie jest mi potrzebny żaden Dupek albo Luteina? Nie mam żadnych plamień ani nic:*

    Ale miałam cykora:P Pobeczałam się:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 12:47

    Multiwitamina, Skarpeta, Evli, Katti, agniecha2101, ams, Diamond92, MałaMi90, Hugolina87, Almond, Szimi, usia89, pumka1990, Pati88 lubią tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 30 marca 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Mam wyniki :)

    beta, robiona gdzieś po 23 h od wczoraj - 63,5 - czyli się podwoiła, czyli że to dobrze?

    Progesteron 36,10 ng/ml - wynik jest okej? Nie jest mi potrzebny żaden Dupek albo Luteina? Nie mam żadnych plamień ani nic:*

    Ale miałam cykora:P Pobeczałam się:P
    jest dobrze.

    ignite
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 30 marca 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia gratuluję!!! Pewnie, że ok :) Zdrówka i spokojnej ciąży :) :) my odpuszczamy ten miesiąc więc wypiszę się z testowania kwietniowego i wracam chyba w maju zobaczymy...

    Akceptacja!
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 30 marca 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia i koniecznie jak będziesz dawać prezent małżowi puść piosenkę "bo teraz serca mam dwa" :D

    Karolcia27, agniecha2101, Grzechotka, Szimi lubią tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 30 marca 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Karolcia i koniecznie jak będziesz dawać prezent małżowi puść piosenkę "bo teraz serca mam dwa" :D

    haha padłam:P

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 30 marca 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Ale piękne kreseczki!! Rośnijcie zdrowo:) i jak sobie z tym radzisz? Ja mam przeczucie, że u mnie może być kiepsko, miałam dwa razy rwę kulszową i dwa tygodnie nie byłam wstanie w łożku przekręcić się na drugą stronę, skoro już zaczęło dawać we znaki to co będzie później:( wzięłam Apap i wróciłam do ćwiczeń, które robiłam z rehabilitantką, mam nadzieję, że trochę się uspokoi:)
    Ja mam dyskopatię i spłyconą lordozę lędźwiową czy jakoś tak i za mało tej galaretki pomiędzy kręgami:-P Pod kontrolą lekarza od dawna już nie jestem, więc nie wiem co tam się dokładnie dzieje teraz. U mnie problemy z kręgosłupem są rodzinne, mam po tacie :-P Rwa też często mi dokucza :-/ ale o dziwo jakoś narazie mocno mi ból nie dokucza ;-) Moja siostra ma to samo co ja i mocno się męczyła w ciąży, więc i mnie to pewnie czeka :-( Chociaż koleżanka miała też problemy z kręgosłupem i na czas ciąży jej wszystko odeszło :-) U mnie narazie ok, ale jak dojdzie obciążenie jak maleństwo będzie więcej ważyć, to pewnie zacznie się problem.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ