X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MARCOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

MARCOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 22 marca 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Agniecha zobaczyłam właśnie ze u Ciebie w 5 cs się udało - tez jestem na tym etapie!:) Oby i mi się udało ujrzeć teraz te dwie krechy!:)

    agniecha2101, pumka1990 lubią tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 22 marca 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Hej. Dziś mój 10dpo. Z niecierpliwości zrobiłam dziś znów test... i wiecie co...? Zobaczyłam piewszego w życiu bladziocha :-) :-) :-) Mam teraz milion myśli w głowie. Z jednej strony się cieszę jak nie wiem, z drugiej boję się, że to jeszcze za wcześnie, żeby się cieszyć...
    Druga kreseczka jest bladziutka, ale zauważalna bez lupy :-P
    Jutro powtórzę, jak jednak nic z tego nie wyjdzie, to przynajmniej będę już wiedziała jak bladzioch wygląda :-P

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/19e4a6f63c17.jpg

    W rzeczywistości dużo wyraźniej wygląda niż na zdjęciu.



    nie no super widać widać :) u mnie dokładnie taka krecha była wczoraj na owulacyjnym... :) blada więc będe powtarzać :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2018, 09:48

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    Staramy się o dzidziusia :)
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 22 marca 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha gratulacje. :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4110 1742

    Wysłany: 22 marca 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Agniecha,

    U mnie cudu nie bedzie ;( drobne plamienie się pojawiło i czuję brzuch czuje się już naprawde okresowo :( nie mam już siły naprawdę!

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 22 marca 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi 90 ja tez mnóstwo razy się poddawałam, krzyczałam, obrażałam na los. Spójrz 2 razy udało się zajść ale życie musiało dać mi kopniaka. Wierze, że ta ciąża 3 ( do 3 razy sztuka) będzie zdrowa. Ale ileż musiałam się naczekać. Siedzę tutaj od kwietnia 2014 ;). Uszy do góry, każdej tutaj obecnej się uda - prędzej czy później.

    Agniecha gratuluje

    Skarpeta, KAL, Natalia91!, pumka1990, agniecha2101, Almond lubią tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi nie poddawaj się. W końcu dla każdej zaświeci słoneczko. Trzymam kciuki

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 22 marca 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasminum kciuki za owulkę i wgl &&& :) dzięki zobaczymy ale marzę o małym zajączku :D

    agniecha2101 no pewnie , że jest kreseczka :D oby było tylko pozytywnie ;*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2018, 10:41

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Blondas_29 Ekspertka
    Postów: 159 84

    Wysłany: 22 marca 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie zwłaszcza te które dobrze zapamiętałam z poprzedniego miesiąca testowania 1000, ams, Almond cieszę się Waszym szczęściem. Ja teraz jestem w 9 tyg ciązy, wczoraj byłam u swojego gina i fasolka ma już prawie 3 cm, serduszko bije więc jestem troszkę bardziej spokojna. Wyniki wszystkie tez mam dobre, jedynie tsh co miesiąc kontroluję. Ale tak wczoraj na tych badaniach lekarz powiedział, że przy następnej wizycie mamy z mężem zdecydować odnośnie badań prenatalnych, i chciałam Was zapytać jaki macie do tego stosunek?

    Katti, Natalia1984, ams, Tekana, usia89 lubią tę wiadomość

    w4sqs65gyz0a6r5s.png

    Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda! <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha super! Jaki tam bladzioch. Piękna krecha.

    A ja dostałam okresi mam pyranie do tych z Was które mają owu głównie z jednej strony.
    Wyjątkowo miałam owu z prawej, nie tej od cp. I mega mnie boli jajnik. Istatnio z prawej miałam rok temu.
    I nie wiem czy boli bo tak dawno nie działał, czy z powodu ziół, czy borowiny...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondas, ja jestem w kropce. Ze względu na wiek i choroby powinnam zrobić. Ale... naczytalam się mnóstwo o fałszywie pozytywnych i negatywnych wynikach. I nie wiem....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondas_29 wrote:
    Witam Was wszystkie zwłaszcza te które dobrze zapamiętałam z poprzedniego miesiąca testowania 1000, ams, Almond cieszę się Waszym szczęściem. Ja teraz jestem w 9 tyg ciązy, wczoraj byłam u swojego gina i fasolka ma już prawie 3 cm, serduszko bije więc jestem troszkę bardziej spokojna. Wyniki wszystkie tez mam dobre, jedynie tsh co miesiąc kontroluję. Ale tak wczoraj na tych badaniach lekarz powiedział, że przy następnej wizycie mamy z mężem zdecydować odnośnie badań prenatalnych, i chciałam Was zapytać jaki macie do tego stosunek?
    Ja w obu ciazach miałam robione badania prenatalne i wcale nie żałuję bo są one robione bardziej dokładnie i dzięki nim bedziesz wiedziała czy dzidzius nie ma jakiś wad wrodzonych itp moim zdaniem te badania są dobre chociażby w celu wykrycia jakiś wad dzieki temu można szybciej reagowac jesli dzieje sie coś nie tak.
    Nie wiem jak w PL ale w UK są one obowiązkowe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2018, 10:52

  • Blondas_29 Ekspertka
    Postów: 159 84

    Wysłany: 22 marca 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung a Tobie tak strasznie współczuję :* ale wierzę, że Bóg tam nad Tobą czuwa i niebawem wszystko będzie tak jak ma być. Mam 28 lat w czerwcu 29 kończę, mąż ma 30, udało mi się zajść w ciążę po półtorej roku starań. I oboje nie mamy pojęcia jak się do tego ustosunkować...

    Sung, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    w4sqs65gyz0a6r5s.png

    Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda! <3
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 22 marca 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondas_29 wrote:
    Sung a Tobie tak strasznie współczuję :* ale wierzę, że Bóg tam nad Tobą czuwa i niebawem wszystko będzie tak jak ma być. Mam 28 lat w czerwcu 29 kończę, mąż ma 30, udało mi się zajść w ciążę po półtorej roku starań. I oboje nie mamy pojęcia jak się do tego ustosunkować...
    Ja robiłam tylko USG prenatalne, bez Pappy. Ani mój prowadzący, ani gin na prenatalnych nie widział potrzeby robienia dodatkowego testu z krwi.

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 22 marca 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Agniecha piękny bladzioch! Nawet nie trzeba się mocno wpatrywać ;) trzymam kciuki aby już poszło z górki! :)

    Diamond może ja bym się skusiła na ten żel;) dziewczyny jak oceniaciejego działania, polecacie?
    Piszesz może o żelu Conceive Plus?

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 22 marca 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1984 wrote:
    Piszesz może o żelu Conceive Plus?

    Tak, zgadza się :)

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 22 marca 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja go używałam 2 cykle, za pierwszym nie pykło, za drugim efekt w suwaczku, no ale wtedy też zaczęłam brać Duphaston. Żel stosujemy do tej pory, bez niego ani rusz, super nawilża, tylko jest wodnisty mocno, cieknie. Jestem pewna, że to ściema z działaniem żelu, ale zależało mi by zajść w ciążę, bez żelu nie mogę <3 bo się zacieram więc go kupiłam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2018, 11:43

    Natalia91!, Skarpeta lubią tę wiadomość

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • patylka Przyjaciółka
    Postów: 113 29

    Wysłany: 22 marca 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Używałam żelu w poprzednim cyklu, ale jak sie okazało to jego użycie minęło sie o kilka dni z owulacja Haha.
    W tym będziemy używać ponownie, dzisiaj podglad jajek, ovitrelle czeka. Mam nadzieje, że zajączek bedzie ;-)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    Luty 2017 spermiogram 3 mln
    Kwiecień usunięcie żylaków powrózka
    10.06.2017 sonohsg -jajowody niedrożne
    13.06.2017 hydrotubacja
    13.11.2017 hsg jajowody drożne
  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 22 marca 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a5dc7a086c64.jpg

    Już nawet molami się dziś nie przejmuję :-P
    Gratki!!!

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 22 marca 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diamond92 wrote:
    Cześć dziewczyny :) witam się przy takim słonecznym i pięknym poranku :) ten marzec na pewno jest magiczny ;D wiedziałam, że mój miesiąc urodzinowy przyniesie szczęście ;D

    agniecha2101 bladzioch jak nic! Tak się cieszę ;D liczyłam na to, że Ci się uda ;D właśnie miałam pisać, że nawet sprawdzałam ile koszt wysyłki do Szwajcarii wynosi i wychodziło około 100 zł :O aż mnie zszokowało ;P a sam żel 50 zł kosztował ;P no ale nie będzie Ci potrzebny! ;D jeszcze raz gratuluję mocno ;*

    Wszystkim dzisiaj testującym życzę powodzenia! I trzymam kciuki ;* wiruski będę wysyłała dopiero jak pójdę na wizytę i okaże się, że wszystko jest ok :)

    Dziękuję :-)
    Nie spodziewałam się, że będziesz sprawdzała tą przesyłkę, miło mi ;-) Mam nadzieję, że ta kreseczka będzie już tylko ciemniała i faktycznie już ten żel nie będzie mi potrzebny :-)
    Trzymam kciuki, żeby na wizycie okazało się wszystko jak najbardziej w porządku :-*

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 22 marca 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Gratulacje dziewczyny! Dajecie mega nadzieje że każdej z nas się uda:) Czytam i ciesze się. Wiem że kiedyś też nadrjdzie czas kiedy będę mogła wstawić taki piękny post:)

    W chwili obecnej 28dc. Nie wiem ile po owu bo wlasciwie ten cykl nie kontroluje. Dalismy sobie taki miesiac na luzie. Nie skupiam sie na objawach tylko jak tak popatrze to piersi jak zawsze jak balony juz od 16dc. Kusi czy nie zrobić testu ale nic czekam. Marzy mi się prezent na 30ste urodziny które mam 31 marca ehhh:)

    Może właśnie dlatego, że daliście w tym cyklu na luz, to będziesz miała upragniony prezent na urodzinki :-) Życzę Ci tego z całego serca :-*

    Pati88 lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ