Forum Starając się - ogólne Medycyna tybetańska
Odpowiedz

Medycyna tybetańska

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • kalitria Autorytet
  Postów: 545 755

  Wysłany: 10 stycznia 2014, 14:31

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czy ktoś stosował? Jak było? Mam okazje spróbować i chciałabym poznać wasze opinie. Dzięki!

  zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
 • XYZ Autorytet
  Postów: 422 346

  Wysłany: 10 stycznia 2014, 14:39

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jestem w trakcie cyklu 15 sesji akupunktury (na razie za sobą mam już 5) i brania ziółek. Coś więcej na ten temat pisałam w pamiętniku. Z myślą o zainteresowanych medycyną niekonwencjonalną założyłam też wątek o takiej nazwie, ale coś powoli się rozkręca.
  Pozdrawiam


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.