X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Medycyna tybetańska
Odpowiedz

Medycyna tybetańska

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś stosował? Jak było? Mam okazje spróbować i chciałabym poznać wasze opinie. Dzięki!

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w trakcie cyklu 15 sesji akupunktury (na razie za sobą mam już 5) i brania ziółek. Coś więcej na ten temat pisałam w pamiętniku. Z myślą o zainteresowanych medycyną niekonwencjonalną założyłam też wątek o takiej nazwie, ale coś powoli się rozkręca.
    Pozdrawiam


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ