Forum Starając się - ogólne Mega pilne pytanie
Odpowiedz

Mega pilne pytanie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Idgie Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2015, 16:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, mam mega pilne pytanie. Za 40 min mam wizyte u internisty. Chce go poprosic o skierowanie na badanie hormonow. Ponoc w 3dc sie powinno jakies zbadac.
    O co mam go poprosic?
    Mam net w telefonie i ciezko mi forum przeszukac.
    Bede zobowiazana za pomoc.

08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 lutego 2015, 17:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    w 3 d c prolaktyna, fsh, lh, tsh glukoza insulina natomiast internista moze odmowic na fsh, lh, prl bo to powinien wypisac gin, estradiol tez

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego