Forum Starając się - ogólne Miejsce zamieszkania staraczek a problem z zajściem w ciążę
Odpowiedz

Miejsce zamieszkania staraczek a problem z zajściem w ciążę

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • boo123 Ekspertka

Wysłany: 3 września, 19:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, może głupie pytanie ale zauważyłam pewną zależność wśród moich koleżanek i rodziny. Co dowodzi, że jednym z głównych przyczyn problemów z zajściem w ciążę jest stres i zanieczyszczenie. Ja mieszkam w Krakowie, prowadzę dość szybkie życie, praca, malo czasu dla siebie, dużo stresów. I po raz kolejny staram się ponad rok o dziecko. Pochodzę z wioski z Podkarpacia i tam, znajome które nie pracują, żyją sobie w domku prowadząc spokojne życie, zachodzą w ciążę od strzała. Zastanawiam się czy gdybym rzuciła tu pracę, wróciła do siebie i zaczęła żyć na wsi, spokojniej, wśród zieleni i mniejszego zanieczyszczenia czy wpłynęłoby to na mnie i moje zdrowie. Tak sobie gdybam, bo już nie wiem za co się czepić.
    Napiszcie jeśli oczywiście macie ochotę, gdzie mieszkacie, czy pracujecie itp bo to może jest główną przyczyna naszych problemów

08.2016 - po 2 latach starań synuś ♥️
    Starania o rodzeństwo od 05.2018
  • Anuśla Autorytet

Wysłany: 3 września, 19:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja też w Krk, ale wiesz wątpię, że w tym jest problem. Tzn jest to bardzo indywidualna sprawa. Znam wielu ludzi, którzy sa rdzennymi krakusami i zaszli od strzala, nie ma reguły.

Staramy się od sierpnia 2016
    3 x IUI :-(
    Podwyższone anty TG i prolaktyna. Wysokie NK: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo.MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero.
    Polipowate endometrium. Ecola w jamie macicy i nasieniu - po kilku kuracjach nadal jest:-(. Antybiotykoterapia: Mąż: Zinnat, ja: Metronidazol.
    15.10.2019 - histeroskopia.
    22.10.2019 - wizyta w Artvimed w sprawie ivf

"Just because I'm losing doesn't mean I'm lost."
  • Ignissa Autorytet

Wysłany: 3 września, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:
    Hej dziewczyny, może głupie pytanie ale zauważyłam pewną zależność wśród moich koleżanek i rodziny. Co dowodzi, że jednym z głównych przyczyn problemów z zajściem w ciążę jest stres i zanieczyszczenie. Ja mieszkam w Krakowie, prowadzę dość szybkie życie, praca, malo czasu dla siebie, dużo stresów. I po raz kolejny staram się ponad rok o dziecko. Pochodzę z wioski z Podkarpacia i tam, znajome które nie pracują, żyją sobie w domku prowadząc spokojne życie, zachodzą w ciążę od strzała. Zastanawiam się czy gdybym rzuciła tu pracę, wróciła do siebie i zaczęła żyć na wsi, spokojniej, wśród zieleni i mniejszego zanieczyszczenia czy wpłynęłoby to na mnie i moje zdrowie. Tak sobie gdybam, bo już nie wiem za co się czepić.
    Napiszcie jeśli oczywiście macie ochotę, gdzie mieszkacie, czy pracujecie itp bo to może jest główną przyczyna naszych problemów
    Ja mieszkam w małym miasteczku 50 km od Warszawy, niestety mocno zanieczyszczonym zimą (duża ilość domków jednorodzinnych opalanych węglem). Tempo życia też mam nie małe, bo pracuję na cały etat, dojeżdżam do pracy 35 km A pozniej pędem do domu odebrać córkę z przedszkola. Ona też mnie nie oszczędza, jest dość absorbujacym dzieckiem, choć nie fizycznie. Wcześniej mieszkałam z rodzicami na wsi i też nie pykło, za to kobitka od której kupilam mieszkanie i sąsiadka z na przeciwna zaszły bez najmniejszych problemów. Fakt, że sasiadka nie pracuje ale nie wiem czy można doszukiwać się związku

27.01.2016 SN - Dobrawa 2830g, 55cm
    Starania o drugie od sierpnia 2017 z ok 6 miesięczna przerwą
    08.2018 - ciąża biochemiczna
    03.2019 - ciąża biochemiczna
    Acard, Euthyrox, Inofem, Pregnyl
    Oba jajowody drożne, TSH 1,12
    277c50d6c7a10f7ee58f7406d0035466.png
  • Pani Ciasio Autorytet

Wysłany: 3 września, 21:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również mieszkam na obrzeżach dużego miasta, powietrze jest tu czystsze. Ostatnie dwa lata to zawodowo czas mlekiem i miodem płynący, zero stresów ;)

Moja obserwacja z kolei jest taka, że to nie kwestia miejsca zamieszkania, tylko najłatwiej zachodzą cwaniary i kobiety, które dziecka nie chcą ;)

Krycha, Ignissa, Anuśla lubią tę wiadomość

Leki: Bromergon, Duphaston, Glucophage, Acard, wit. D, foliany, inozytol, Neoparin
    HSG: ok
    02|03.2019: I i II cykl z CLO, cb [*]
    04.2019: cykl naturalny, cb [*]
    07.2019: histero+drożność, usunięcie polipa
    08.2019: planowany powrót do CLO

Czekamy na Ciebie :*

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)