X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne mierzenie temperatury pod kołdrą?
Odpowiedz

mierzenie temperatury pod kołdrą?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • w_nika Przyjaciółka
    Postów: 68 58

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !

    Ja dopiero zaczynam moją przygodę ze staraniem się o dziecko i obserwacji mojego cyklu.
    Zaczęłam od połowy mojego poprzedniego cyklu, ale w ciąż nurtuje mnie pytanie czy temperaturę rano powinnam mierzyć leżąc pod kołdrą czy powinnam wyjść z pod niej? :)
    Oczywiście codziennie rano budzę się, czekam do tej mojej godziny "0" czyli 6:30 nic nie mówiąc, starając się nie wiercić za dużo itp :)

    Proszę pomóżcie mi bo nie mogę się nigdzie o tym doczytać.

    Pozdrawiam Was ! :)

    0f5280f6c7.png
  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierzę pod kołdrą - w końcu kołdra sama w sobie nie grzeje, tylko utrzymuje temperaturę Twojego ciała, więc nie będzie zawyżać wyniku ;) Chyba że masz też pod nią chłopa z gorączką :P Powinnaś też mierzyć od razu po przebudzeniu, nie czekać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2017, 11:24

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smeg wrote:
    Ja mierzę pod kołdrą - w końcu kołdra sama w sobie nie grzeje, tylko utrzymuje temperaturę Twojego ciała, więc nie będzie zawyżać wyniku ;) Chyba że masz też pod nią chłopa z gorączką :P Powinnaś też mierzyć od razu po przebudzeniu, nie czekać.

    ja zawsze mierze pod koldra, poza nia jest przeciez zzziiiimnoooo :<
    no i ja zasypiam podczas mierzenia :'D

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również mierzę pod kołderką :-)

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też i dobrze dziewczyny mówią.. od razu po mierzeniu a nie leżąc pół godziny :-)

  • w_nika Przyjaciółka
    Postów: 68 58

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko że czasem budzę się np 6:10, a podobno trzeba mierzyć zawsze o tej samej godzinie? :)

    0f5280f6c7.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w_nika wrote:
    tylko że czasem budzę się np 6:10, a podobno trzeba mierzyć zawsze o tej samej godzinie? :)
    możesz miec wahania w temoeraturze 30minut.. czyi jesli mierzysz o 6.30 a dzis zmierzylas o 6.00 , 6.10 czy nawet 7.00 toitak wynik masz taki sam.

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1722

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w_nika wrote:
    Cześć dziewczyny !

    Ja dopiero zaczynam moją przygodę ze staraniem się o dziecko i obserwacji mojego cyklu.
    Zaczęłam od połowy mojego poprzedniego cyklu, ale w ciąż nurtuje mnie pytanie czy temperaturę rano powinnam mierzyć leżąc pod kołdrą czy powinnam wyjść z pod niej? :)
    Oczywiście codziennie rano budzę się, czekam do tej mojej godziny "0" czyli 6:30 nic nie mówiąc, starając się nie wiercić za dużo itp :)

    Proszę pomóżcie mi bo nie mogę się nigdzie o tym doczytać.

    Pozdrawiam Was ! :)

    Pod kołdrą :) ale nie powinnaś czekać tylko mierzyć od razu. Jak czekasz to temperatura powoli zaczyna wzrastac.

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ