X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Migdalki a ciaza
Odpowiedz

Migdalki a ciaza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kookana1987 Autorytet
    Postów: 305 339

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje Drogie, ostatnio ciagle mam jakby zapalenie gardła, a dawno temu wróżono mi usunięcie migdałków.
    Czy zawalone migdałki mogą być przyczyną niepłodności? badz ją ograniczać? Czytałam różne informacje i raz mówią tak a raz siak...prosze o pomoc. Buziaki!

    (20/10/2013)- naturalnie 6 tyg. [*]
    (21/02/2014)(09/05/2014)(11/01/2015)- inseminacje
    (28/09/2015) - punkcja-brak komórek jajowych
    (18/03/2016) - punkcja (2 blastki 2BB)
    (23/03/2016)(25/05/2016) - transfery :(
    (13/03/2017) - punkcja (6 zarodków 1 klasy)
    (16/03/2017) - transfer 2 zarodkow
  • Gosia 26 Koleżanka
    Postów: 31 61

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ciąże starałam się od września 2011r. Bez skutecznie. W listpadzie 2012 miałam usunięte migdaliki. teraz jestem w ciąży. Ale u mnie był brak naturalnej owulacji. W ciążę zaszłam po lekach stymulujących owulację. Nie wiem czy brak migdałków pomógł, ale na pewno mniej bez nich choruje.

    Gosia
  • ejsza Koleżanka
    Postów: 101 15

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez usuwałam w zeszłym roku w zimie, od tego czasu praktycznie nie boli gardo, wcześniej częściej coś łapałam (jedynie teraz mam chorobowe objawy ale mam nadzieje że to implantacja). Decyzję o usunięciu sama podjęłam ze względu na tonsil stones. Jeśli masz paciorkowce w wymazie z gardła to mogą one przeszkadzać w zajściu w ciążę.

    ejsza
  • LouLou Znajoma
    Postów: 30 24

    Wysłany: 22 września 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie slyszalam o tym problemie. Mozecie cos wiecej napisac? Czy przewlekla angina wplywa na plodnisc? Ja mam angine praktycznie nin stop. W wymazie nie wyszly mi zadne bakterie, ale moim zdaniem on byl wykonany nieprawidlowo - to po prostu niemozliwe. Statam sie o dziecko 6 lat i nic. Nikt nigdy nie powiazal u mnie tych dwoch rzeczy.

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 5 listopada 2013, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem LouLou, może są jakieś powikłania anginy wpływające na płodność?

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ