X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne mój kochany jest starszy o 10 lat
Odpowiedz

mój kochany jest starszy o 10 lat

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karolca Przyjaciółka
    Postów: 76 30

    Wysłany: 5 października 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do zajscia w ciaze ma roznica wieku? :)

  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 5 października 2013, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Golka wrote:
    mam problem albo pytanie ja mam 23 lata a mój kochany ma 32 jesteśmy razem prawie 3 lata staramy się o dziecko od czterech miesięcy on ma już dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa. W związku z tym mam pytanie czy to że mój kochany jest starszy może mieć jakiś wpływ na to że nie mogę zajść ??? bym była wdzięczna jeżeli ktoś coś wie na ten temat albo też ma starszego partnera i taki problem. pozdrawiam gorąco ;)
    Golka, gdyby Twój partner dobiegał 80-tki to rozumiałabym pytanie, ale jak gosć ma 32 lata to chyba nie jest jeszcze taki stary i daje radę ... 07icon_smile4.gif A różnica wieku, mniejsza niż 60 lat, ma chyba takie znaczenie jak to czy staracie się przy zapalonym czy zgaszonym swietle ;D

    Martynika, Elinn lubią tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 6 października 2013, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiek ojca również ma znaczenie. Z różnych względów, między innymi tryb życia ma wpływ - np. jeśli pali papierosy, to w wieku 25 lat nie ma to dużego wpływu na jakość nasienia, ale w wieku 45 lat już ma. Też okazało się, że starszy wiek ojca ma wpływ na częstość występowania chorób genetycznych, tak jak starszy wiek matki (choć w mniejszym stopniu).

    Jednak chodzi o wiek powyżej 45 roku życia...

    Golka, mężczyzna 32-letni to nie jest "starszy mężczyzna", po prostu Ty jesteś b. młoda. Pomyśl o tym, że obecnie rzadko który facet przed trzydziestką chce się w ogóle rozmnażać...

    W skrócie - szukasz dziury w całym, dziewczyno.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 6 października 2013, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby 32-letni faceci mieliby kłopot z płodnością, to ludzkość przestałaby istnieć. A może to wcale nie on jest za stary, tylko Ty zbyt mało dojrzała i jeszcze nie gotowa, co?

    celia, Anoolka, vanessa lubią tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 6 października 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój facet ma 45 lat, a lekarz jak zobaczył wyniki badań nasienia to stwierdził, że tak dobrych wyników dawno nie widział. Wiek nie ma znaczenia tylko tryb życia.

    celia, Anoolka, vanessa, nezumi, Jaga lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 8 października 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mój jest starszy o 7 i ma już prawie 36(w styczniu) i nie pomyślałam nigdy że jest za stary 0crazysex.gif

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 5 listopada 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat. Mój ma 42 lata, czuje się wyśmienicie (przynajmniej tak mówi, bo on nigdy się nie przyzna gdy jest coś źle). Z poprzednią partnerką był 17 lat, nie mieli dzieci, poroniła. Robił badania, jest płodny. No ale lat mu przybyło. Pracę ma w sumie siedzącą, cały czas za kółkiem, słyszałam, że to może mieć wpływ na plemniki..... Ale dobra.... będę się martwić za pół roku jak nie wyjdzie.

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 5 listopada 2013, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem to zawodowi kierowcy zazwyczaj mają problem z plemnikami z powodu przegrzania moszny, ale w necie kiedyś znalazłam fajny gadżet dla takich panów :) żelowe plastry chłodzące do przyklejenia w wiadomym miejscu... ponoć są dyskretne, nie krępują ruchów i nie czuć, że się je ma. Przynajmniej tak było w opisie.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 5 listopada 2013, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój mąż jest 9 lat starszy i ma 31 lat, nie myslę ze jest za stary, ale jest kierowcą...


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jak chłopy w tym wieku są zużyte, to ja idę do Domu Spokojnej Starości :-P

    biedronka1982, nezumi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elinn wrote:
    No to jak chłopy w tym wieku są zużyte, to ja idę do Domu Spokojnej Starości :-P
    Zaklep i mi miejscowe! ;-)

    Elinn lubi tę wiadomość

  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 6 listopada 2013, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki stary, jaki stary, ja ma 31 lat:)a mój mąż 38 :)

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 6 listopada 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o dżizas ludzie to naprawdę mają problemy... ja radzę zostaw go i znajdź sobie partnera w twoim wieku, maksymalna dopuszczalna różnica (żeby zajść rzecz jasna) to 2 lata! przecież wszyscy wiedzą że im młodsza para (statystycznie) tym łatwiej o ciążę, wystarczy przejść się do pierwszego lepszego gimnazjum. Po za tym on już ma dwójkę dzieci więc można łatwo zauważyć że dla niego okres prokreacyjny się zwyczajnie skończył.

    Elinn, Anoolka, biedronka1982 lubią tę wiadomość

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 6 listopada 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie zużyte? A kto tak napisał? Mój zawsze zwarty i gotowy hehehe. Ja się czasem czuje starzej od niego :)

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza82 wrote:
    Jaki stary, jaki stary, ja ma 31 lat:)a mój mąż 38 :)
    Ufff.... Czyli dinozaury nie wyginely jeszcze calkowicie! A juz sie balam, ze jestesmy ostatnia para i jak sie dzieci nie dorobimy, to gatunek wymrze! :-P

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ