X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Moja historia
Odpowiedz

Moja historia

Oceń ten wątek:
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny temat. Nie bede narazie komentawowac bo sie zrobi bajzel. Napisze pozniej o mnie.

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciakawy wątek.

    Poklosia, a lekarzowi powiedziałaś o aborcji?

    polkosia lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    możesz przecieź założyć pamiętni na ovu, bo tu za chwilę ktoś wpadnie z awanturą że zaśmiecasz Ovufrienda takim wątkiem ;)
    a historii Ci nie zazdroszczę...

    Rybeńka lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Ciakawy wątek.

    Poklosia, a lekarzowi powiedziałaś o aborcji?

    Niestety nie, nie mogłam z siebie tego wykrztusić. Wiem, że powinnam...
    kierzynka wrote:
    możesz przecieź założyć pamiętni na ovu, bo tu za chwilę ktoś wpadnie z awanturą że zaśmiecasz Ovufrienda takim wątkiem ;)
    a historii Ci nie zazdroszczę...

    Nie wiem za bardzo co to pamiętnik, ale dzięki, zaraz popatrzę.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo, newralgiczny temat, szczególnie tu...

    Ewik lubi tę wiadomość

  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Nooo, newralgiczny temat, szczególnie tu...

    Dlaczego?
    Przeciez tu sa rozne kobiety. Bardzo wiele stara sie juz dlugi czas i ma ochote to gdzies napisac, nei tylko w pamietniku.

    polkosia lubi tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez przesady, to jest dział ogólny. Nawet wątek kulinarny nie powinien podpaść pod kategorię zaśmiecaczy. A ten jest w dodatku mega na temat.

    Polkosia, współczuję Ci tego co przeszłaś. Mam nadzieję, że niedługo los się do Ciebie uśmiechnie i zostaniesz Mamą :)

    polkosia lubi tę wiadomość

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A są tu jacyś moderatorzy, żeby przenieść wątek? Ogólnie to nie wydaje mi się, że ten temat tu nie pasuje, bo w końcu chodzi o historię starających się... Poza tym na tle 10 wątków o plotkach i wszystkim i niczym uważam, że i tak jest lepszy, bo jest o czymś :P

    Ida, Landryneczka lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nie chodziło o zaśmiecanie, a o wątek aborcji. W świetle tego, że tyle kobiet tutaj staje na głowie, by mieć chociaż jedno dziecko, ta historia może je drażnić. Mnie nie drażni. Ostrzegłam tylko, że Polkosia może zostać zlinczowana. I już mi jej żal.

    Another lubi tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Mnie nie chodziło o zaśmiecanie, a o wątek aborcji. W świetle tego, że tyle kobiet tutaj staje na głowie, by mieć chociaż jedno dziecko, ta historia może je drażnić. Mnie nie drażni. Ostrzegłam tylko, że Polkosia może zostać zlinczowana. I już mi jej żal.
    No też tak może być... niestety...
    Ja osobiście uważam że nikt nie ma prawa kogoś osądzać nie będąc w takiej sytuacji...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, Ida... To było przeszło 10 lat temu... A teraz tak, jak Wy, staram się od wielu miesięcy, niedługo będzie je można liczyć w latach i wiem jak to jest. Czasu już nie cofnę, a wątku nie założyłam z myślą o propagowaniu aborcji.

    Ida lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie jest masa innych tematów zakładanych przez te same osoby na których pojawiaja sie te same osoby co w innych i jakos tamtych tematów sie nikt nie czepia..
    Ja uwazam ze nie kazdy chce pisac swoj pamietnik.. tu z tego co zrozumialam powstał watek gdzie dziewczyny moga opisywac swoje historie- cyzli taki mini zbior pamietników.i jelsi ktos ma ochote sie tu wpisac to uwazam ze ma do tego prawo..
    Każda kobite ma różne przejścia ...nie rozumiem dlaczego newralgiczny .. przeciez, dziewczyna jest poprzejsciach i chce zostac mama.. to ze kiedys poddala sie aborcji - jak sama napisala bała sie, była nasolatka- teraz to dorosla kobet a ktora chce byc mama, sama juz przeszla druga strate.. wiec nie rozumiem co u jest newralgcznego ..
    Ja autorce ze szczerego serca życze abyś doczekała sie swojego cudu - i dobrze ze poruszyłaś pewne kwestie bo moze znajdziesz osobe po podobnych przejsciach i podpowie ci co mogło zakłócić Twoje hormony :)

    kaarolaa, Tamka, vanessa, Landryneczka lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie mi też mniej więcej o to chodzi, że po pierwsze słowo ABORCJA tu drażnić może, a po drugie że takie historie najczęściej sa w pamiętnikach więc dlatego zaproponowałam ;)

    mi osobiście nie przeszkadza ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 15:28

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za słowa otuchy.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znajdą się takie, które myślą - zrobiła aborcję to niech teraz cierpi. Ma za swoje.

    Kogo jak kogo, ale chyba takich przypadków jak Polkosia jest tu bardzo mało.

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ovu nie jest dla kobiet, które świadomie decydują się na macierzyństwo? z problemami, bądź nie - ale świadomie. W związku z tym aborcja sprzed lat nie powinna absolutnie nikogo drażnić.

    Tak na marginesie, pamiętając siebie z okresu 17 lat to nie wiem, czy moje dziecko urodzone w tym czasie miałoby szczęśliwe dzieciństwo, sama byłam wtedy dzieckiem..

    Polkosia - bardzo Ci współczuję przeżyć sprzed lat ale i gratuluję wspaniałego męża, bo zachował się fantastycznie. Wszystko na pewno będzie dobrze. Masz diagnozę - problemy hormonalne, należy je wyrównać i będzie ok! powodzenia ;)

    polkosia lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno się znajdą i nie będę się kłócić, bo sama czasem myślę o tym w kategoriach kary za przeszłość...

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia, myślę, że powinnaś lekarzowi powiedzieć o Twojej historii. Myślę, że niestety może ona mieć wpływ na to co się teraz dzieje. Może, ale nie musi. Ale nie dowiesz się tego, tak samo jaka jest przyczyna tego że w ciążę nie zachodzisz, jeśli lekarz nie będzie znał prawdy.

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Na pewno się znajdą i nie będę się kłócić, bo sama czasem myślę o tym w kategoriach kary za przeszłość...

    To nie myśl tak, bo się blokujesz psychicznie. Ja dzisiaj byłam u ginki i znów usłyszałam magiczne słowa, że psychika czyni cuda i być może się z mężem zblokowaliśmy oboje, tak bardzo chcąc dziecka, abstrahując od wyników męża, które mogłyby być lepsze...

    No i Ida ma rację - być może w takie sytuacji należy wprowadzić jakieś wspomaganie utrzymania ciąży?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 15:34

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Na pewno się znajdą i nie będę się kłócić, bo sama czasem myślę o tym w kategoriach kary za przeszłość...
    Jejku, zastanawiam się jakie to musi być brzemię... Wiele kobiet obwinia siebie za brak ciąży, choć to wbrew logice. A tu dochodzi jeszcze ten aspekt...
    Powiedz, jak się z tym czujesz? Poradziłaś sobie z tym?

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ