X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w mojej pracy to samo dzwiganie to też wszystkie na zl idą jak są w ciąży nawet oni sami nie pozwalają ciężarnej chodzić do pracy tylko przymusowe zwolnienie tylko jak ktoś na umowę na czas określony to tylko do dnia porodu jest tak jak wszędzie dlatego ja tak liczę że teraz już dostanę na stałe umowę

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojde jeszcze teraz po te wyniki i sprobuje gho jakos zmudic zeby sie mnakonkretnie zajal, jak nier to szukam innego:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja akurat mam spoko pracę, więc jakby co z własnej i szefowej woli będę mogła pracować ile będę mogła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka to mam nadzieję, ze dostaniesz porządną umowę :D Żeby poźniej po macierzyńskim było gdzie wrócić ;)

    Isia ja chyba już bym zaczęła poszukiwania...:)

    Baś takiej pracy tylko pozazdrościć!

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sdie rozgladam ale chce zeby ten lekarz doprowadzil ta cytologie fo konca:-)
    W tej kwesti akurat ma u mnie + ze powiedxial, ze nie mozna tego wypalac:-)
    A jak bym poszla teraz do innego to znow bedzie chcial robic cytologie i tak w kolko:/
    Jakos chcialabym zostac przy tym bo ogolnie ma dobre opimie i od mojej mamy, tesciowej, kilku kolezanek. Zobacze na nastepnej weizycie, wtedy zdecyduje co robic:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, akurat ja mam dobrą sytuację, ale jedna z moich znajomych miała zapowiedziane, że jak odejdzie na urlop, czy to zwolnienie ze względu na ciążę, to potem nie ma co wracać...masakra. Ale to było 4 lata temu, może teraz to się trochę zmienia...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 wrote:
    Evell a jesli bys sie uparla, ze niue chcesz tam isc to jakie beda tego konsekwencje?

    W cytologii wyszlo mi, ze mam lekkie zapalenie druga musialam robic dlatego, ze zmienilam lekarza bo moja ginka uparla siue, ze mam nadzerke i musi zrobic wypalanie ale duzo osob mi to odradzalo bo jeszcze nie rodzilam a po wypalaniu moga byc z tym problemy dlatego postanowilam zmienic lkekarza.

    Moj nowy lekarz poiwiedzial, ze nie mam nadzerki tylko niewielkie zaczerwienienie i powiedzial, ze absolutnie tego niue bedzie wypalac a cytologie chcial zrobic po swojemu, zeby niue sugerowac sie tamta ginka, ja sie zgodzilam bo jakos do tamtej stracilam zaufanie, no i teraz czekam na wynik:-)[

    Oni mnie szanatażują,że jak nie podpisze tej umowy to mi to będe musiala wszystkie pieniądze zwrócic,wkur...się bo nikt nie będzie mi rządził itd dlaczego oni o tym wiedzą aja tego nie wiedzialam?? gdybym wiedizala od razu,że będą takie problemy to już bym nawet nie chciała tego stązu !! teraz musze cierpiec za to i mam byc po cichu ?? a i jeszcze jedno wedlug przepisu urlopu się nie powinno odrabiac aja mialam isc i odrobic urlop powiedziecie miała z was tak któraś ? ja pierd. nie wytzryamam co za chory kraj mam doła :(:(:(

  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell to nie ciekawie ale mam nadzieję że wszystko się ułoży

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rozumiem, jakim prawem mogą kogoś zmuszać? To chore!

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia ja też mam taką nadzieję że mi przedłuża bo zabieramy się za robienie maluszka ale nie wiem czy tak nie głupio że od razu po przedłużeniu umowy iść na zwolnienie

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    Evell to nie ciekawie ale mam nadzieję że wszystko się ułoży

    Nie ułoży się bo musze sie podjąc tej pracy mimo ,iż niechce ;(;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell jak moga urlop kaza odrabiac?!
    Weź to zgłoś chociazby do UP! Chyba że się urlop na stażu nie nalezy /niewiem/
    Tak to jest jak już człowiek coś popisze w wdepnie w g.... Potem ani się ztego wygrzebać! A niby na ile masz z nimi umowę podpisać?


    Truskaweczka wiadomo, że głupio to trochę będzie wygladało ale raczej bedziesz chciała po macierzyńskim wrócić do pracy więc to też inaczej :) Po za tym wszedzie 'takie rzeczy się zdarazają' :D

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Evell same poroblemy z tymi stazami;/
    A na ile masz miec ta umowe??

    Jak czytzm to co piszecie to az sie ciesze, ze nie pracuje:/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnienie moge tego zgłosic bo on mi dał sam od siebie ten urlop a teraz żada zebym odrob iła a wedlug stażu mam miec dwa dni urlopu w miesiacu. Wiedzialam,że bedą tam problemy i miałam od samego początku wątpliwosci co do tej pracy teraz już nawet nie moge sie wywiązac z tego :( jedynie musz epodpisac umowe i po miesiacu dać wypowiedzenie i tak zrobie bo ja sie tam stresuje ;(dobiło mnie to wszystko zle mi z tym :( oni mną żadzą i nawet sie postawić nie mozna ??

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, ze latwo sie mowi ale sprobuj wytrzymac ten miesiac i sie zwolnij.
    I nie stresuj sie ta praca skoro Ci nie zaslezy zeby tam zostac. Moze Cie wczesniej sami zwolnia.


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell To skoro możesz tak zrobić, że się zwolnisz i wtedy nie będziesz musiała kasy oddawać to tak zrób!
    w sumie nie bardzo masz inne wyjście...
    Przykra sytuacja ale jakoś trzeba się z niej wykaraskać!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 15:45

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten up to zawsze ma jakies durne przepisy i zamiast pomagac tonrobia problemy ludziom:/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam dotację z up i tak mnie wkopali z podatkiem że szkoda gadać! :/

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chcialam isc na staz i tylko kase wydalam na bilety zeby dojechac do tego up z kilka razy a stazu i tak nie dostalam:/ ale teraz jak czytam to co Evell pisze to sie ciesze:/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Państwo chce Ci 'pomagać', że prędzej czy później i tak im za to zapłacisz!
    A czasu i nerwów już Ci nikt nie zwróci!

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ