X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 27 lipca 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki;)
    Założyłam ten temat żebyśmy mogły sobie poplotkować o różnych rzeczach np: staranie o dzidzie, o naszych facetach, teściowych i o wszystkim innym;) Mam nadzieję, że się dołączycie;)

    Ania1986 lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 wrote:
    Witam wszystkie staraczki;)
    Założyłam ten temat żebyśmy mogły sobie poplotkować o różnych rzeczach np: staranie o dzidzie, o naszych facetach, teściowych i o wszystkim innym;) Mam nadzieję, że się dołączycie;)
    Mówisz tesciowych hihihih :)

    Isia93 lubi tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 28 lipca 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nom hehe;)
    Co prawda ja jeszcze nie mam teściowej, ale tak do niej mówię;)
    A Ty?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 28 lipca 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do swojej teściowej nie umiem się przekonać by powiedzieć "mamo" tym bardziej, że mąż mówi do niej po imieniu. Póki co daję radę bezosobowo ;p

    Jak czasami słucham o innych teściowych to moja jest jak marzenie. Nie wpierdziela się, czasami doradzi, ale nie ma focha jak sie jej nie słucha.

    Oczywiście nie jest super sielankowo, bo to zupełnie inny typ człowieka - ale nie mieszkamy ze sobą, a wizyta raz/dwa razy na tydzień nie dołuje ;)

    Isia93, momo1009 lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 28 lipca 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do mojej przyszłej teściowej zazwyczaj mówię przez Pani, nie mam pojęcia czy kiedyś jak będziemy po ślubie będę umiała powiedzieć do niej mamo-raczej nie.
    Można powiedzieć, że mieszkamy razem od pół roku i na razie jest ok;) Są jedynie małe kłótnie o pieniądze ale to nie między mną a nią ale między moim kochanym a teściową, ja na razie się w to nie wtrącam...


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ja się nie wypowiem na temat teściowej bo jej niestety nie mam, ale z opowiadań wiem, że była dobrą kobietą i na pewno nie miała bym na co narzekać ;)

    Isia93 lubi tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 28 lipca 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ciekawa jaka będzie moja teściowa gdy pojawi się nasz maluszek;) Tzn czy będzie się wtrącać czy nie... na razie jest super, teściowie nie wtrącają się w nic ale ciekawe jak będzie później;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 28 lipca 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja tesciowa jest super babka ;-) Mówię do niej "mamo" tzn ucze się dopiero bo to świeża sprawa ale znam już ją jakis czas i nie ma się do czego przyczepić ;-)

    Lena87, Isia93 lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Co do Teściowych to zalezy na jaką kobietę się trafi :)

    Moją ja traktuję jak drugą matkę :) Nie miałam też dużych wahań żeby mówić do niej per 'mamo'. Teraz już jesteśmy prawie 3 lata po ślubie i w sumie z teśiową mamy dobry kontakt ;) Wiadomo, że mamy czasem spięcia i kłotnie ale to tak samo jak z własną matką :D
    Też jestem ciekawa jak będzie zachowywała się gdy pojawi się Fasolka...♥ Na razie cały czas doszukuje się przejawów mojej ciąży :D

    Isia93 lubi tę wiadomość

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 28 lipca 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja teściówka to doczekac sie nie może wnuka i juz nas pogania :D

    Isia93, Niusia, Lena87 lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 28 lipca 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja przyszła teściowa nawet nie wie, że zaczynamy się starać. Na razie nie chcemy nikomu o tym mówić bo uważamy, że to nasza sprawa a poza tym nie chcemy zapeszać;)Ja śmiało mogę powiedzieć, że mam z nią nawet lepszy kontakt niż z moją mamą...

    livia30, Lena87, momo1009 lubią tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 wrote:
    Moja przyszła teściowa nawet nie wie, że zaczynamy się starać. Na razie nie chcemy nikomu o tym mówić bo uważamy, że to nasza sprawa a poza tym nie chcemy zapeszać;)Ja śmiało mogę powiedzieć, że mam z nią nawet lepszy kontakt niż z moją mamą...

    To tak jak ja :-)

    Lena87 lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio pytała mnie czy nie jestem w ciąży bo miałam jakieś dziwne zachcianki;) z resztą moja mama, siostra i babcia też;)

    Lena87, czekolada lubią tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to właśnie jest z tymi matkami :)

    Moja mama wie, że mam pcos i się już nie dopytuje bo wie, że lekko mi z tym nie jest... Teściowej nic nie mówiłam, stwierdziłam, że powiem jej dopiero jakie mieliśmy 'przeboje' z zajściem w ciąże jak już pod moim sercem zamieszka Fasolka ♥ Nie łatwy temat....

    Ostatnio tez prosiłam teściową, żeby truskawek załatwiła (ekologicznych) a ona do mnie "Co? Mani Ci się?" Ja mówię, że tak. A ona "Ok. To już jadę". I przywiozła całą łubiankę truskaweczek....♥ Trochę nawet jest kochana, tylko szkoda że te truskawki nie na Fasolkę się maniły tylko na @.....

    Isia93, Lena87 lubią tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    Tak to właśnie jest z tymi matkami :)

    Moja mama wie, że mam pcos i się już nie dopytuje bo wie, że lekko mi z tym nie jest... Teściowej nic nie mówiłam, stwierdziłam, że powiem jej dopiero jakie mieliśmy 'przeboje' z zajściem w ciąże jak już pod moim sercem zamieszka Fasolka ♥ Nie łatwy temat....

    Ostatnio tez prosiłam teściową, żeby truskawek załatwiła (ekologicznych) a ona do mnie "Co? Mani Ci się?" Ja mówię, że tak. A ona "Ok. To już jadę". I przywiozła całą łubiankę truskaweczek....♥ Trochę nawet jest kochana, tylko szkoda że te truskawki nie na Fasolkę się maniły tylko na @.....

    No szkoda, ale może w tym cyklu się uda;) Ja miałam takie zachcianki, że wszyscy byli w szoku ja również, a to na śledzie w śmietanie, a to na bigos, na grysik i dużo innych hehe;) Ale ja ogólnie to często mam różne zachcianki;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia jak dokładnie tak samo :)
    Ostatnio miałam fazę na paluszki solone z czekoladą malinową albo chupsy z lodami;)
    Dlatego śmieję się do męża, że dopiero jak mi się wszystkie zachcianki skończą to możemy podejrzewać, że nam się udało ♥

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 28 lipca 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe no w sumie my podobnie;)
    Przypomniałam sobie jeszcze, że ostatnio jadłam ptasie mleczko moczone w advocatcie hehe;) No ale nie myślę, że to ciąża, nie chcę się nakręcać;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobre musiało być! :D

    Ja też jak piję jakieś likiery to maczam w nich rózności :P

    Trzeba korzystać na razie z % bo później bezwarunkowo trzeba będzie o tym zapomnieć... ;)

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 28 lipca 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Było pyszne;D
    Dokładnie tak;) Później będzie bardzo długa przerwa;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9 miesięcy to nie aż tak długo tylko oby szybko nastało...♥ ;)


    Dziewczęta a jak Wasi faceci? Poczuwają sie trochę do różnych obowiązków (np zdrowej diety, leków)w przypadku starań? Czy może wszystko na Was zrzucają?

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ