X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i tak krótko pracuje :)

    A Ty studiujesz/pracujesz?

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie studiuję a pracuję tylko dorywczo, jakieś prace sezonowe, hostessa itp.
    Pracowałam wcześniej w sklepie odzieżowym ale go zamknęli;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro :glasiu:

    Lepsze takie prace dorywcze niż nic ;) Czy coś szukasz stałego?
    A to Twój TŻ ma pewnie dobrą pracę skoro Ty nie pracujesz a zdecydowaliście sie na dziecko?
    Przepraszam, że tak wścibsko się pytam- w sumie sprawa prywatna-nie chcesz nie mów :)

    ellabella lubi tę wiadomość

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 29 lipca 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jak jestem na zwolnieniu to czytam za książki i niestety ale nie czytałam jeszcze 50 twarzy Grey a jak ostatnio chciałam to powiedziały mi dziewczyny z pracy, że w moim stanie mi nie dadzą (jak byłam jeszcze w ciąży) a teraz mogę nadrobić zaległości :-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 29 lipca 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli chodzi o sprawy finansowe to tak czasem zastanawiam się skąd ludzie biorą na wszystko pieniądze. My pracujemy obydwoje fakt nie zarabiamy kokosów ale zawsze coś, mieszkamy jak na razie z rodzicami a wiecznie nie mamy kasy :-P Fakt że nie oszczędzamy zbytnio ale jak chcemy to potrafimy odłożyć, ale zastanawia mnie to, że ludzie nie pracują a mają na wszystko kasę.

    Niusia lubi tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co ma Grey do ciąży? :D
    Niektóre rzeczy tam mozna wyczytać i w ciąży zastosować... ;)

    My dokładnie to samo przerabiamy :)
    Mieszkamy na razie z teściami, mamy w planach budowę, obydwoje pracujemy a te pieniądze gdzies przez palce przelatuja :/
    Ja wczesniej miałam działalność ale tak na niej wyszłam, że jeszcze nie do końca się z długów wygrzebałam :/ I żyj tu w pl...
    Jeszcze ciągle a to jedno auto zepsute, a to w drugim coś naprawić a to ubezpieczenie, ehhhh... Jeżdżące skarbonki :)

    czekolada lubi tę wiadomość

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 29 lipca 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo nie mogłam wspołżyć i dlatego powiedziały że mi nie dadzą ;-)
    Niestety ale my też spłacamy długi co prawda nie swoje ale co miesiąc nam z pensji leci i dlatego też jest trudno odłożyć.
    A samochód to studnia bez dna, ostatnio 600 zł musiałam wpakować ehhh :/

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no to dobrze, że Ci nie dały! :P

    To jak to?! Czyjeś długi spłacacie??

    My ostatnio tez 600 na klimatyzacje! Masakra!
    Mamy 2 auta bo mieszkamy na wsi więc nie bardzo jest jak się przemieszać bez własnego środka transportu :)

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 29 lipca 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzmy, że uraczyli nas rodzice...

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykra sytuacja...
    Jak ktoś się decyduje na jakieś zobowiazania materialne to powinien je brać na siebie a nie jeszcze bliskich obciążać... :/

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 29 lipca 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinno tak być ale cóż.

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uszy do góry! ;) Nie ma co żyć problemami :D Szkoda na to czasu i nerwów!

    czekolada lubi tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    Przykro :glasiu:

    Lepsze takie prace dorywcze niż nic ;) Czy coś szukasz stałego?
    A to Twój TŻ ma pewnie dobrą pracę skoro Ty nie pracujesz a zdecydowaliście sie na dziecko?
    Przepraszam, że tak wścibsko się pytam- w sumie sprawa prywatna-nie chcesz nie mów :)


    Szukam czegoś stałego ale niestety jest ciężko;/
    Mój kochany zarabia dość dobrze no ale zawsze mogłoby być lepiej ale nie narzekamy;)
    Wiesz my mamy ten komfort, że mieszkamy w jego domu rodzinnym czyli nie musimy płacić czynszu itp a to już dużo daje przy dzisiejszych cenach;)
    Mamy swoje piętro czyli tak jakby osobne mieszkanie można powiedzieć;) Co prawda na tym piętrze jest jeszcze jego brat ale przed świętami się wyprowadza do swojej narzeczonej więc jak pojawi się maluszek to będziemy mieli mieszkanie już wyłącznie dla siebie;) A ja oczywiście szukam pracy bo pieniędzy nigdy nie za dużo zwłaszcza wtedy kiedy chce się powiększyć rodzinę:)
    A i nie musisz przepraszać;) W końcu miałyśmy tutaj plotkować hehe;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem jak jest ciężko :/ Ja sama jestem teraz w ciężkiej sytuacji bo pracuję na cały etat ale na śmieciówke, także nic mi się nie będzie nalezało jak zajdę w ciąże oprócz zwolnienia ze stanowiska... Ale cóż, stwierdziliśmy, ze są sprawy wazne i wazniejsze a w moim przypadku czas nie działa na naszą korzyść :(

    A no swoje pietro to juz rzeczywiście jak mieszkanko :) My mamy tylko 1 pokój i kuchnię oddzielną (mogliśmy mieć sypialnię i pokój dzienny ale wolałam swoją kuchnię :P )Na pietrze z rodzeństwem TŻ. Myślimy o budowie od przyszłego roku ale zobaczymy jak fundusze pozwolą i co bedzie z naszą Fasolką...♥

    A Wy jesteście po ślubie?

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do długów to niestety moi przyszli teściowie też coś tam ponabierali i teraz ciągle im brakuje i przychodzą do mojego pożyczyć. Denerwuje mnie to no bo czemu ona ma niby spłacać ich długi? Jego też to denerwuje ale jakoś im nie potrafi odmówić niestety;/
    A tak poza tym staramy się oszczędzać, nie wydajemy kasy na rzeczy, które są kompletnie nie potrzebne itp, no bo wiadomo, że jak tylko jedna osoba pracuje to jest ciężko;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas twu twu twu jakoś mamy z tym spokój na szczęście. Wiadomo czasem parę złotych się pożyczy a później jak nam trzeba to my idziemy do nich po pożyczkę hehhe
    To też jest jeszcze inny stosunek do wszystkiego jak sie mieszka z nimi. Przecież wtedy chce sie pokazac ze jest się wdzięcznym itp więc takie sytuacje się zdarzają.
    My niby tez 'probujemy oszczedzać' ale jakoś nam to nie idzie... Ciągle jakies nieprzewidziane wydatki :/

    A to jesteście zaręczeni w takim razie?

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie mamy ślubu, planujemy tak około za dwa lata, może wcześniej weźmiemy cywilny.
    No my na razie nie mamy tutaj swojej kuchni bo jest ten brat, ale jak się wyprowadzi to wtedy będziemy robić;) Też chciałabym już swoją;)
    Jak ten brat się wyprowadzi to wtedy będziemy mieć na piętrze kuchnie 2 pokoje, można zrobić 3 bo 2 pokoje są połączone w 1 duży i łazienkę.
    Chcielibyśmy jeszcze podnieść kiedyś dach i zaadaptować strych ale to kiedyś kiedyś, na razie Nas na to nie stać no i to co mamy puki co nam wystarcza;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jesteśmy zaręczeniu od roku;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to gratulacje :D A kiedy ślub planujecie?

    Aaaa to będziecie mieszkać z teściami?
    Dokładnie! To się z maleństwem pomiescicie bez problemu :P

    My tez mamy nadzieję, że TŻ brat się wyprowadzi to nam się zrobi swoja łazienka i dodatkowy pokój więc spokojnie przez jakiś czas możemy jeszcze mieszkać. Tym bardziej, że teściowa nie bardzo chce się pogodzić z faktem, że będziemy isc na swoje :P

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ślub planujemy za ok 2/3 lata, jeszcze nie jest to dokładnie ustalone chyba, że zaszłabym w ciążę to wtedy weźmiemy cywilny szybciej ;)
    Tak, będziemy mieszkać z teściami, oni na dole a my na górze.
    Jest co prawda jeszcze inna opcja, bo moi rodzice mają dom , który przepisała im moja babcia i mają mieszkanie w bloku i oni mieszkają w mieszkaniu a w tym domu tylko babcia i moglibyśmy się wprowadzić do tego domu ale on jest oddalony o ponad 500 km od tego miejsca co teraz mieszkamy więc za bardzo nie chcę bo prawie cała Nasza rodzina mieszka tutaj, no i trzeba byłoby wszystko zmienić, mój kochany pracę itp a tu już mamy wszystko ułożone, więc raczej chcemy zostać tutaj;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ