X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 28 lipca 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój bierze salfazin, nawet nie muszę mu o tym przypominać;)Oprócz tego sam czasem coś szpera w internecie o zwiększeniu płodności itp, więc ja nie narzekam;) Mam to szczęście, że mój nie pali więc nie muszę go od tego odciągać pije też nie za często, wiadomo, że czasem się zdarzy trochę z kumplami wypić albo wieczorkiem piwo ale nie jest to jakaś ogromna ilość;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 28 lipca 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny ja to unikam zwrotów per mamo do teściowej jakoś omijam albo pytam jakoś inaczej hehe ale kilka razy nie mogłam wybrnąć i powiedziałam mamo:)ale ja mam fajną teściową:) Teść jest gorszy.. bo ma charakter ze wszystko wie najlepiej.. my się dopiero będziemy starać o dzidzię za 1,5mc bo czekam na umowę w pracy:)

    Isia93 lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 28 lipca 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że na razie każda z Nas ma fajną teściową;) Oby zawsze były takie fajne hehe;D


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 28 lipca 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczęta :-)

    Moja teściowa nie jest zła, ale czasem nie taktowana i cały czas by chciała mieć władze nad swoimi synkami, no ale ja jej zawsze powtarzam, że teraz to żona a nie mamusia :-P

    A co do starań niedawno straciłam dzidziusia, lekarz zalecił zazywanie kwasu zarówno mnie jak i mężowi i nawet nie sprzeciwiał się, bierze regularnie, przystopował z alkoholem i zaczął zdrowo jeść ;-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 28 lipca 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi czakolada z powodu straty;(


    Bardzo dobrze jej mówisz! hehe;D


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 28 lipca 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja przez lata mówiła, że mamy jeszcze czas. Od jakiegoś roku zmieniła front na "jesteś już w tej ciąży!?". Moja jest położną, więc pewnie ja będę się prosila o radę, a nie ona wtrącala ;p

    Widze po jej innych wnukach i dzieciach, że pogada sobie, ale nikomu nie nakazuje "jak ma żyć". Zacytuję mą teściową, która jest bardzo dosadna "każdy sra do swego gniazda" :)

    Isia93 lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 28 lipca 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli chodzi o moja tesciowa to jest super babeczka zawsze moge na nia liczyc i maz gada ze ona traktuje mnie jak core:D

    Isia93 lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 28 lipca 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie udało się ale mam nadzieję, że następnym razem dojdzie do szczęśliwego rozwiązania :-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 28 lipca 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada wrote:


    A co do starań niedawno straciłam dzidziusia, lekarz zalecił zazywanie kwasu zarówno mnie jak i mężowi i nawet nie sprzeciwiał się, bierze regularnie, przystopował z alkoholem i zaczął zdrowo jeść ;-)

    Przykro mi..Czekolada nie trzeba się poddawać ja kwas biorę już od 4mc żeby pół roku przed ciążą już się zabezpieczyć w jego ilość:)

    A co do Teściowych to nasza nie domyśla się o naszych planach dopiero jak juz będziemy pewni u lekarza ze zaszłam to powiemy:)

    Isia93 lubi tę wiadomość

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 28 lipca 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 wrote:
    Przykro mi..Czekolada nie trzeba się poddawać ja kwas biorę już od 4mc żeby pół roku przed ciążą już się zabezpieczyć w jego ilość:)

    A co do Teściowych to nasza nie domyśla się o naszych planach dopiero jak juz będziemy pewni u lekarza ze zaszłam to powiemy:)

    Moja tak samo, w ogóle cała rodzina dopiero wtedy się dowie;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 28 lipca 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez nikt nie wie o starankach w ogole wiedza tylko 3 osoby z naszego otoczenia...mysle ze nawet nikt nie daje nam szans na ciaze dlatego nikt nie pyta nie nalega itd..no ale takie zycie...

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 28 lipca 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szansa zawsze jest, trzeba w to wierzyć i mieć nadzieję;)
    W końcu się uda;*


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Jadhira Koleżanka
    Postów: 79 19

    Wysłany: 28 lipca 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Trochę z innej beczki, bo o mojej teściowej wolę nie rozmawiać hehe.. Dziewczyny wiem że mam spóźniony zapłon ale zaczęłam czytać 50 twarzy Greya i powiem wam rozpiera mnie :) już nie myślę o tym że serduszkowanie to "robienie dzidziusia". Polecam, można się nakręcić na odrobinę szaleństwa :))) i odświeżyć trochę klimat :)

    Lena87, Niusia lubią tę wiadomość

    Aniołek Kubuś 30.01.2014 (*) 16tc
    8p3ovfxm0l2ycqvt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadhira wrote:
    Ja Trochę z innej beczki, bo o mojej teściowej wolę nie rozmawiać hehe.. Dziewczyny wiem że mam spóźniony zapłon ale zaczęłam czytać 50 twarzy Greya i powiem wam rozpiera mnie :) już nie myślę o tym że serduszkowanie to "robienie dzidziusia". Polecam, można się nakręcić na odrobinę szaleństwa :))) i odświeżyć trochę klimat :)


    Jednym słowem, wciągnęłam wszystkie części Nosem ;) żałuję że tak szybko przeczytałam :) ale czekam z niecierpliwością na film ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekolada mocne kciuki! Walczcie dalej :)

    Jadhira, Lena to jest zaj...sta trylogia!!! Ja tak samo nie wiedziałam kiedy strony mi ubywają przy czytaniu :)
    POLECAM WSZYSTKIM!
    Fajna powieść dla 'odkurzenia' zwiazku :D

    Ja też wyczekuję filmu, ale boję się że nie spełni moich oczekiwań....

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 29 lipca 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli lubicie książki o TAKIEJ tematyce, to bardzo podobna jest trylogia Dotyk, Płomień i Wyznanie Crossa (nie wiem w jakiej kolejności są ;p) Autor: Day Sylvia.

    Babeczka na bank inspirowała się Grayem, ale warto przeczytać. Przy czym zaznaczam, żeby nie czytać Crossa zaraz po Greyu, bo są bardzo podobne wątki - tylko sex jakby w innych klimatach ;)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 29 lipca 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do filmu to będzie słabo :(
    http://www.eska.pl/hotplota/news/50_twarzy_grey_039_a_oficjalny_trailer_zobacz_koniecznie/79646

    tu jest trailer.

    Greya powinien grać mega przystojny gościu, ciacho, o boskim ciele, a ten aktor jest moim zdaniem przeciętny.

    Miał podobno grać Matt Bomera (polecam wpisać w google) i on mi duuuużo bardziej pasuje!
    tutaj w nieoficjalnym zwiastunie jaki krążył po necie http://www.youtube.com/watch?v=swSA_GiB0g0

    Jadhira lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w ogóle nie czytałam...ale może przeczytam skoro polecacie;)
    Na film również czekam. Zgadzam się z Tobą Katarzyna ten aktor też mi nie pasuje do tego filmu;/ Też myślałam, że to będzie jakiś super przystojniak;P


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też nie pasuje :/ Bomer byłby lepszy, ale była tez wersja, że Patison miał grać! Uwielbiam tego aktora ♥ I to nie przez Zmierzch hehhe :P

    Widziałam ten trailer i tez się boję rozczarowania filmem :/

    Słyszałam o tych książkach Katarzyna 87 :)
    Ja polecam jeszcze fajną polską pisarkę Magdalena Witkiewicz "Szkoła żon". Książka warta zachodu:D Zwraca uwagę na pewne rzeczy których nie zauważamy...

    Isia wciągnie Cię nawet nie wiesz kiedy! Ja zaczęłam czytać I częśc zanim kolejna sie ukazała a później myślałam, że nie doczekam do ostatniej :P

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę w takim razie się zabrać za czytanie, i tak nie mam co robić w domu, mój kochany zawsze w pracy do 16/16.30 to sobie poczytam;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ