X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • evelina Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dostalam w piątek telefon ze odłożone pieniądze na dach musimy prawie w połowie przeznaczyć na auto :/ rozsypala nam się pompa paliwa koszt 2400:/ masakra jakie to wszystko drogie.


    A co do takich umów to racja mogli by je zlikwidowac. Wspolczuje Niusia ze musisz się na takiej umowie męczyć.

    Ja niby mam umowę o prace ale urlop mogę wziąć sobie poza sezonem letnim, zimowym, w święta tez nie możemy brać bo przy pracy na kuchni jest wtedy większy ruch i SA potrzebni ludzie do pracy :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak się na kuchni pracuje to tak jest...
    Wiem bo przez x czasu dorabiał jako kelnerka i to w weekendy! :/

    Matko 2400??!! My to nie mamy tak nowego auta jak Wasze pewnie, więc nie myśle o takich kosztach ale nie chce wiedzieć co nam sie zepsuło i ile to bedzie kosztowac... Wyjazd na urlop w przyszłym tyg a tu samochód w rozsypce...

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nom bez auta bardzo ciężko funkcjonować, szczególnie jak trzeba czymś do pracy dojechać;/

    My też niedawno musieliśmy 800 zł wpakować bo coś z silnikiem było a to i tak o znajomości, u mechanika zaśpiewali nam 1600 zł;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • evelina Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 26lat. Z narzeczonym jestesmy juz 6,5roku a mieszkańcy razem od ponad 5 lat. Na poczatku mieszkalismy z jego rodzicami i rodzenstwem. Później nam dali 5 pomieszczeń gospodarczych, takich małych po 12-35m2. Jak na razie mamy jeden pokój i ala kuchnie bo bez wody jeszcze. Do teściów trzeba chodzić ale dobrze ze to nie daleko :) No i jak juz wczesniej pisalam o dzieciątko staramy się juz 4 lata.

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj praca na kuchni jest rzeczywiście wymagająca, ja nie pracowałam ale mógł kolega pracował jako kucharz to każdy weekend w pracy, o wolnym nie było mowy;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • evelina Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samochód ma 15 lat nie jest taki nowy ale to diesel. Zbytnio się nie znam ale wiem ze bez tego autko nie będzie jeździło :( Mój Piotrek jest mechanikiem z zawodu wiec naprawy sam robi ale to jest taka rzecz która musiała jechać AZ do serwisu :/

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evelina wrote:
    Samochód ma 15 lat nie jest taki nowy ale to diesel. Zbytnio się nie znam ale wiem ze bez tego autko nie będzie jeździło :( Mój Piotrek jest mechanikiem z zawodu wiec naprawy sam robi ale to jest taka rzecz która musiała jechać AZ do serwisu :/

    Ale i tak macie dobrze, że część rzeczy może sam zrobić, my to właściwie z każdą głupotą do mechanika musimy jechać;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już tyle razy mówiłam, że jakbym mogła to bym wolała chodzić na piechote niż tyle kasy pchać w te kupki jeżdżącej blachy ale jak sie nie ma wyjścia...:/


    Fajnie, że wpadli na taki pomysł, żeby wam dac te pomieszczenia :) Można to na prawdę ładnie zaaranżowac na mieszkanko ;) To w sumie ze 100m2 Wam tam wyjdzie?

    Matko, bez wody jeszcze... Współczuję, ale ważne że blisko po źródełko hehhe :)

  • evelina Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z reguły mam jeden weekend w miesiącu wolny. Pracuje 2dni po 12h później 2nocki tez 12h i dopiero 2 dni wolne, jeżeli dzień po nocce można nazwać dniem wolnym. Tak jak wczoraj poszlak na druga nocie na godz 20 dzisiaj rano o 8 zeszlam, wiec nawet nie kladlam się spać bo to obiad pranie sprzątanie a mój w pracy wiec spokojnie można ogarnąć. A wieczorkiem dopiero Lulu i jutro dzień wolny dla siebie ale tylko do wieczora bo mój na nocie idzie.

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ważne, że macie już coś swojego;) a wodę się zrobi;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • evelina Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W lato to nie ma problemu. Gorzej w zimę idziesz się wykąpać do teściów i później wracaj przez podwórko jakieś 150-200m brrr na sama myśl juz mi zimno się robi ;) ale to kwestia przyzwyczajenia.

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trochę męczący system pracy;/
    Moja znajoma pracuje po 12h ale dwa dni w pracy dwa wolnego, więc to jest nawet spoko


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evelina wrote:
    Samochód ma 15 lat nie jest taki nowy ale to diesel. Zbytnio się nie znam ale wiem ze bez tego autko nie będzie jeździło :( Mój Piotrek jest mechanikiem z zawodu wiec naprawy sam robi ale to jest taka rzecz która musiała jechać AZ do serwisu :/

    No to rzeczywiście. Nasz ten co się zepsul o ma 14lat ale to benzyniak. I od zakupu go 2 lata temu ciągle coś w nim robimy...:/ Nie da sie przez niego kredytu nadpłacić za niego :) Takie nam się auto trafilo, ze tragedia...
    2 kupiliśmy w zeszłym roku taki z tańszych dla męża do pracy 15 letni to na pewno z nim to było już większe szczęście hehe twu twu

    A jak mechanik to ile łatwiej, ale pewnych rzeczy też się przeskoczyć nie da :/

    Mój jest spawaczem ale jak trzeba to i przy samochodzie grzebie :) Jak coś poważniejszego to dopiero się udaje wyżej :)
    Za to w domu niepospawane rzeczy leżą... ;) heh

    Isia to jest najgorzej jak tyle części kosztują a jeszcze 2 tyle trzeba płacić za robotę...

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I o przeziębienie wtedy pewnie bardzo łatwo;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelina najgorzej, że z tego co widzę to i Twój mąż na zmiany pracuje?

    Ehhh wszędzie dobrze...

    Jak juz mieszkacie to woda to najmniejszy problem! Może do zimy się zrobi ;)

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    No to rzeczywiście. Nasz ten co się zepsul o ma 14lat ale to benzyniak. I od zakupu go 2 lata temu ciągle coś w nim robimy...:/ Nie da sie przez niego kredytu nadpłacić za niego :) Takie nam się auto trafilo, ze tragedia...
    2 kupiliśmy w zeszłym roku taki z tańszych dla męża do pracy 15 letni to na pewno z nim to było już większe szczęście hehe twu twu

    A jak mechanik to ile łatwiej, ale pewnych rzeczy też się przeskoczyć nie da :/

    Mój jest spawaczem ale jak trzeba to i przy samochodzie grzebie :) Jak coś poważniejszego to dopiero się udaje wyżej :)
    Za to w domu niepospawane rzeczy leżą... ;) heh

    Isia to jest najgorzej jak tyle części kosztują a jeszcze 2 tyle trzeba płacić za robotę...



    Dokładnie;/
    Nam się wtedy udało, że ten znajomy za robotę wziął tylko 100 zł, same części wyszły 700;/ ale to i tak o połowę taniej niż u tego mechanika;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • evelina Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra kochane ja zmykam dalej gotować bo Tesciowa zaraz z pracy wróci a muszę jeszcze kuchnie ogarnąć bo dziś gotuje dla całej rodzinki. Składany się czasami na produkty i jak ona jest w pracy to ja gotuje a jak ja jestem to wtedy jej kolej. A mój chłop rodzinie to ma duża :) z treściami mieszka 3 braci, czwarty brat przebudował sobie stodole na domek a piąte jego rodzeństwo to jedyna najstarsza siostra która mieszka z rodzinna w mieście :) ja mam brata i siostrę a wy jak duże macie rodziny??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia masz 100 postów napisanych!!! :D

    Może to dobra wróżba :P

    Właśnie znajomości....

    Isia93 lubi tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam tylko siostrę niestety, chciałabym mieć więcej rodzeństwa;/
    Mój ma dwóch braci i siostrę;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też to zauważyłam i chciałam się pochwalić ale uznałam, że to głupie no ale skoro Ty też zauważyłaś to może coś w tym jest hehe;D

    Niusia lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ