X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • evelina Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dostalam w piątek telefon ze odłożone pieniądze na dach musimy prawie w połowie przeznaczyć na auto :/ rozsypala nam się pompa paliwa koszt 2400:/ masakra jakie to wszystko drogie.


    A co do takich umów to racja mogli by je zlikwidowac. Wspolczuje Niusia ze musisz się na takiej umowie męczyć.

    Ja niby mam umowę o prace ale urlop mogę wziąć sobie poza sezonem letnim, zimowym, w święta tez nie możemy brać bo przy pracy na kuchni jest wtedy większy ruch i SA potrzebni ludzie do pracy :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak się na kuchni pracuje to tak jest...
    Wiem bo przez x czasu dorabiał jako kelnerka i to w weekendy! :/

    Matko 2400??!! My to nie mamy tak nowego auta jak Wasze pewnie, więc nie myśle o takich kosztach ale nie chce wiedzieć co nam sie zepsuło i ile to bedzie kosztowac... Wyjazd na urlop w przyszłym tyg a tu samochód w rozsypce...

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nom bez auta bardzo ciężko funkcjonować, szczególnie jak trzeba czymś do pracy dojechać;/

    My też niedawno musieliśmy 800 zł wpakować bo coś z silnikiem było a to i tak o znajomości, u mechanika zaśpiewali nam 1600 zł;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • evelina Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 26lat. Z narzeczonym jestesmy juz 6,5roku a mieszkańcy razem od ponad 5 lat. Na poczatku mieszkalismy z jego rodzicami i rodzenstwem. Później nam dali 5 pomieszczeń gospodarczych, takich małych po 12-35m2. Jak na razie mamy jeden pokój i ala kuchnie bo bez wody jeszcze. Do teściów trzeba chodzić ale dobrze ze to nie daleko :) No i jak juz wczesniej pisalam o dzieciątko staramy się juz 4 lata.

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj praca na kuchni jest rzeczywiście wymagająca, ja nie pracowałam ale mógł kolega pracował jako kucharz to każdy weekend w pracy, o wolnym nie było mowy;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • evelina Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samochód ma 15 lat nie jest taki nowy ale to diesel. Zbytnio się nie znam ale wiem ze bez tego autko nie będzie jeździło :( Mój Piotrek jest mechanikiem z zawodu wiec naprawy sam robi ale to jest taka rzecz która musiała jechać AZ do serwisu :/

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evelina wrote:
    Samochód ma 15 lat nie jest taki nowy ale to diesel. Zbytnio się nie znam ale wiem ze bez tego autko nie będzie jeździło :( Mój Piotrek jest mechanikiem z zawodu wiec naprawy sam robi ale to jest taka rzecz która musiała jechać AZ do serwisu :/

    Ale i tak macie dobrze, że część rzeczy może sam zrobić, my to właściwie z każdą głupotą do mechanika musimy jechać;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już tyle razy mówiłam, że jakbym mogła to bym wolała chodzić na piechote niż tyle kasy pchać w te kupki jeżdżącej blachy ale jak sie nie ma wyjścia...:/


    Fajnie, że wpadli na taki pomysł, żeby wam dac te pomieszczenia :) Można to na prawdę ładnie zaaranżowac na mieszkanko ;) To w sumie ze 100m2 Wam tam wyjdzie?

    Matko, bez wody jeszcze... Współczuję, ale ważne że blisko po źródełko hehhe :)

  • evelina Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z reguły mam jeden weekend w miesiącu wolny. Pracuje 2dni po 12h później 2nocki tez 12h i dopiero 2 dni wolne, jeżeli dzień po nocce można nazwać dniem wolnym. Tak jak wczoraj poszlak na druga nocie na godz 20 dzisiaj rano o 8 zeszlam, wiec nawet nie kladlam się spać bo to obiad pranie sprzątanie a mój w pracy wiec spokojnie można ogarnąć. A wieczorkiem dopiero Lulu i jutro dzień wolny dla siebie ale tylko do wieczora bo mój na nocie idzie.

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ważne, że macie już coś swojego;) a wodę się zrobi;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • evelina Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W lato to nie ma problemu. Gorzej w zimę idziesz się wykąpać do teściów i później wracaj przez podwórko jakieś 150-200m brrr na sama myśl juz mi zimno się robi ;) ale to kwestia przyzwyczajenia.

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trochę męczący system pracy;/
    Moja znajoma pracuje po 12h ale dwa dni w pracy dwa wolnego, więc to jest nawet spoko


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evelina wrote:
    Samochód ma 15 lat nie jest taki nowy ale to diesel. Zbytnio się nie znam ale wiem ze bez tego autko nie będzie jeździło :( Mój Piotrek jest mechanikiem z zawodu wiec naprawy sam robi ale to jest taka rzecz która musiała jechać AZ do serwisu :/

    No to rzeczywiście. Nasz ten co się zepsul o ma 14lat ale to benzyniak. I od zakupu go 2 lata temu ciągle coś w nim robimy...:/ Nie da sie przez niego kredytu nadpłacić za niego :) Takie nam się auto trafilo, ze tragedia...
    2 kupiliśmy w zeszłym roku taki z tańszych dla męża do pracy 15 letni to na pewno z nim to było już większe szczęście hehe twu twu

    A jak mechanik to ile łatwiej, ale pewnych rzeczy też się przeskoczyć nie da :/

    Mój jest spawaczem ale jak trzeba to i przy samochodzie grzebie :) Jak coś poważniejszego to dopiero się udaje wyżej :)
    Za to w domu niepospawane rzeczy leżą... ;) heh

    Isia to jest najgorzej jak tyle części kosztują a jeszcze 2 tyle trzeba płacić za robotę...

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I o przeziębienie wtedy pewnie bardzo łatwo;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelina najgorzej, że z tego co widzę to i Twój mąż na zmiany pracuje?

    Ehhh wszędzie dobrze...

    Jak juz mieszkacie to woda to najmniejszy problem! Może do zimy się zrobi ;)

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    No to rzeczywiście. Nasz ten co się zepsul o ma 14lat ale to benzyniak. I od zakupu go 2 lata temu ciągle coś w nim robimy...:/ Nie da sie przez niego kredytu nadpłacić za niego :) Takie nam się auto trafilo, ze tragedia...
    2 kupiliśmy w zeszłym roku taki z tańszych dla męża do pracy 15 letni to na pewno z nim to było już większe szczęście hehe twu twu

    A jak mechanik to ile łatwiej, ale pewnych rzeczy też się przeskoczyć nie da :/

    Mój jest spawaczem ale jak trzeba to i przy samochodzie grzebie :) Jak coś poważniejszego to dopiero się udaje wyżej :)
    Za to w domu niepospawane rzeczy leżą... ;) heh

    Isia to jest najgorzej jak tyle części kosztują a jeszcze 2 tyle trzeba płacić za robotę...



    Dokładnie;/
    Nam się wtedy udało, że ten znajomy za robotę wziął tylko 100 zł, same części wyszły 700;/ ale to i tak o połowę taniej niż u tego mechanika;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • evelina Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra kochane ja zmykam dalej gotować bo Tesciowa zaraz z pracy wróci a muszę jeszcze kuchnie ogarnąć bo dziś gotuje dla całej rodzinki. Składany się czasami na produkty i jak ona jest w pracy to ja gotuje a jak ja jestem to wtedy jej kolej. A mój chłop rodzinie to ma duża :) z treściami mieszka 3 braci, czwarty brat przebudował sobie stodole na domek a piąte jego rodzeństwo to jedyna najstarsza siostra która mieszka z rodzinna w mieście :) ja mam brata i siostrę a wy jak duże macie rodziny??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia masz 100 postów napisanych!!! :D

    Może to dobra wróżba :P

    Właśnie znajomości....

    Isia93 lubi tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam tylko siostrę niestety, chciałabym mieć więcej rodzeństwa;/
    Mój ma dwóch braci i siostrę;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też to zauważyłam i chciałam się pochwalić ale uznałam, że to głupie no ale skoro Ty też zauważyłaś to może coś w tym jest hehe;D

    Niusia lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ubranka dla noworodka - na co zwracać uwagę?

Ogromna oferta ubranek dla dzieci może przyprawić przyszłych rodziców o zawrót głowy. Na co zwracać uwagę? Czy skład i pochodzenie ubranka mają rzeczywiście takie znaczenie? Dzisiaj podpowiadamy 3 najważniejsze zasady, którymi warto kierować się podczas kompletowania wyprawki dla noworodka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ