X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evelina wrote:
    Dobra kochane ja zmykam dalej gotować bo Tesciowa zaraz z pracy wróci a muszę jeszcze kuchnie ogarnąć bo dziś gotuje dla całej rodzinki. Składany się czasami na produkty i jak ona jest w pracy to ja gotuje a jak ja jestem to wtedy jej kolej. A mój chłop rodzinie to ma duża :) z treściami mieszka 3 braci, czwarty brat przebudował sobie stodole na domek a piąte jego rodzeństwo to jedyna najstarsza siostra która mieszka z rodzinna w mieście :) ja mam brata i siostrę a wy jak duże macie rodziny??

    Ojej to jest komu gotować!
    Widać, że chyba dobrze się z teściową dogadujecie?

    Ja mam 2 siostry, jedna mieszka w mieście druga na wsi ma dom. Mój TŻ ma 4 rodzeństwa siostra się pobudowała,1 brat po dziadku dostał dom i wyremontował, 2 się buduje a jest jeszcze młodsza siostra co dopiero się wybiera na studia więc też w domu mieszka.

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze chciałam mieć starszego brata;/
    A mam młodszą siostrę;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • evelina Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój tez na zmiany juz dwa dni się nie widzieliśmy. On powinien pracować dzień później noc i dwa dni wolne ale nie zawsze tak jest. Teraz akurat jest na drugiej dniowce i jutro nocie ma a później 3 dni wolne a ja wtedy będę miał dwie wnioski i dwie nocki. Wiec często się mijamy. Mamy tez drugie auto to mój pierwszy samochód Skoda favorit 91 rocznik ale ten samochód jest nie do do zniszczenia. Mój nim do pracy jeździ bo musi przez pola jechać a nasz Opel jest za niski na te dziury. Ja mam dobrze pod tym względem ze mam busa do pracy który mnie zabiera prawie ze spod domu.ale za to muszę godzinę wczesniej wyjść bo nim po cala zmianę pojedzie to mu to trochę zajmie. No i do pracy tez nie mamy daleko bo ja około 2km a mój chłop jakieś 3km

  • evelina Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja nie mam starszego rodzeństwa.jestem najstarsza nawet kuzynów starszych nie mam. Mój brat ma 22 a siostra zaraz 14skonczy :) natomiast mój chłop jest 3 od konc czyli środkowy bo ich jest 6 była by 7 tylko dzieciątko zmarło na Wade serduszka w wieku 4 lat. Mój nie poznał swojego braciszka. Jego najstarsza siostra ma 38lat a najmłodszy brat 24 a mój Piotrek 27

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to kiepsko, że tak się mijacie;/

    My mamy tylko jeden samochód ale nam to wystarczy bo ja obecnie nie pracuję a mój jeździ do pracy z kumplami z pracy a czasami jadą jego autem, tak się zmieniają;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez chciałam mieć starszego brata a mam 2 starsze siostry :P

    Straszna to jest taka praca! Jak Wy to wytrzymujecie? Nie widzicie się prawie wcale. To wszystko niby kwestia przyzwyczajenia i jeszcze dochodzi to, że jak jest praca to się człowiek cieszy że nie ważne jaka tylko że jest....

    Mój mąż ma do pracy jakieś 13km a ja 10 to też nie tak daleko ale samochodami trzeba jeździć bo nie bardzo jest jak inaczej...

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam wszystkie kuzynki i kuzynów starszych ode mnie, tzn 3 kuzynki w moim wieku ale miesiącami starsze, jedna tylko miesiąc młodsza;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evelina wrote:
    Dziewczynki ja nie mam starszego rodzeństwa.jestem najstarsza nawet kuzynów starszych nie mam. Mój brat ma 22 a siostra zaraz 14skonczy :) natomiast mój chłop jest 3 od konc czyli środkowy bo ich jest 6 była by 7 tylko dzieciątko zmarło na Wade serduszka w wieku 4 lat. Mój nie poznał swojego braciszka. Jego najstarsza siostra ma 38lat a najmłodszy brat 24 a mój Piotrek 27

    To tyle co mój :D

    No to dość duża rozbierzność wiekowa między nimi :)

    Chociaż ja jestem młodsza od siostry najstarszej o 10 lat :) A u męża różnica między siostrami to 13 (tylko 3 facetów w międzyczasie teściowa zrodziła :P ) ;)

    Isia93 lubi tę wiadomość

  • evelina Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy jaki miesiąc czasem się mniej mijamy czasem częściej. Ważne ze jest praca ioby dwoje mamy uwowy o prace wiec jest łatwiej. Najniższa krajowa ale lepsze to niż nie mieć nic.

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wcześniej do pracy miał 20 km a później z tego miejsca jeszcze jeździli ok 20/30 km, zależy gdzie robili, to była masakra;/ No ale nic bliżej nie było;/
    Teraz już tam na szczęście nie pracuje;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 wrote:
    No to kiepsko, że tak się mijacie;/

    My mamy tylko jeden samochód ale nam to wystarczy bo ja obecnie nie pracuję a mój jeździ do pracy z kumplami z pracy a czasami jadą jego autem, tak się zmieniają;)

    No jak Wam wystarcza to nie ma co się pchac w dodatkowe koszta :)
    To widac, że się dogadują z kolegami ;)

    Tak mój tez zabiera 'kolegów' po drodze bo oni nie mają prawka i do tego na paliwo sie nawet nie dołożą... Ręce opadają!

  • evelina Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koncze do następnego razu kochane. Trzymajcie się ciepło.

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evelina wrote:
    Zależy jaki miesiąc czasem się mniej mijamy czasem częściej. Ważne ze jest praca ioby dwoje mamy uwowy o prace wiec jest łatwiej. Najniższa krajowa ale lepsze to niż nie mieć nic.

    Dokładnie tak, ważne, że coś jest;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evelina wrote:
    Zależy jaki miesiąc czasem się mniej mijamy czasem częściej. Ważne ze jest praca ioby dwoje mamy uwowy o prace wiec jest łatwiej. Najniższa krajowa ale lepsze to niż nie mieć nic.

    Chyba wszędzie takie same zasady teraz... Rzadko się trafia, żeby ktoś miał więcej na umowie.
    Ale własnie najważniejsze to że jest umowa i składki lecą!

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3maj się;*


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego gotowania obiadku Evelina ;)
    Oby wszystkim smakował :P

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    No jak Wam wystarcza to nie ma co się pchac w dodatkowe koszta :)
    To widac, że się dogadują z kolegami ;)

    Tak mój tez zabiera 'kolegów' po drodze bo oni nie mają prawka i do tego na paliwo sie nawet nie dołożą... Ręce opadają!


    No to trzeba coś z tym zrobić, czemu mają jeździć za darmo.
    Ja mojemu też wczoraj mówiłam, żeby dzisiaj powiedział kumplom, żeby się składać na paliwo. Zazwyczaj jest tak, że jeżdżą busem szefa i wtedy szef płaci za paliwo ale czasami jedzie ich więcej tak np dzisiaj i do busa się nie mieszczą wtedy jedzie albo mój albo inny kumpel swoim autem, no a Ci co nie mają auta albo prawka cały czas jeżdżą za darmo, no a czemu tak ma być?
    Fakt faktem, że jakoś super dużo to nie wychodzi bo mamy auto na gaz, no ale niech jedzie np po 2 razy w tygodniu swoim autem to przez miesiąc trochę się tego uzbiera;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie o to chodzi! Czemu ktoś ma jeździć za darmo jak Ty ponosisz nie dość, że koszty paliwa to jeszcze amortyzacji samochodu. Wszystko kosztuje!
    Wychodzi na to, że Ci co nie mają prawka mają najlepiej!

    Ja już się nie chcę odzywac w tej sprawie... Mężowi nie raz powiedziałam co myślę, ale on nie chce sie bardzo kłócić bo w pracy pełni rolę kierownika (na gębę) to i tak chłopaki mają co na niego gadać. Inny ma charakter niz ja po prostu. Juz dawno bym tą sprawę załatwiła :P

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widzę, że są bardzo podobni, ja też od razu bym się starała to załatwić.
    Mam nadzieję, że dzisiaj z nimi pogadał, zobaczymy.
    Bo on jest taki, że w domu przyzna mi rację i powie, że tak musi zrobić a później się okazuje, że i tak tego nie załatwił;/


    Ale się u mnie rozlało i buurzaa;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skądś ja to znam Isia... :P

    U mnie taka duchota i gorrrąco...

    A skąd jesteś?

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ