Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Może poplotkujemy? ;)
Odpowiedz

Może poplotkujemy? ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dalej w radiu ogłoszenia wyborcze bo druga tura wyborów jest u nas i w mieście dalej i ciągle gadają, jakie to będzie wszystko piękne jak zostaną wybrani... trele morele... uszy więdną.

    I w ogóle.. trzymajcie kciuki za moją prababcie.. Ma dziiaj operację na kamienie w przewodzie w woreczku żółciowym :( , a kobieta ma już 96lat. Będzie dobrze, będzie dobrze.... =)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2014, 10:24

  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 24 listopada 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze tylko 7 godzin... mam dziś zero energii, ten weekend był wyjątkowo za krótki


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 24 listopada 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buzik trzymam kciuki za babcie :)

    Ja już ogarnęłam mieszkanie i mam spokój :D

    20140607580117.png
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 24 listopada 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś będę sprzątała, w weekend tak mi się nie chciało


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 24 listopada 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buzik a Ty już masz tego swojego kolegę z pokoju ? :>

    Ja własnie musiałam ogarnąć po weekendzie, przynajmniej dobrze, ze obiad mam :)

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mam. Wrócił dzisiaj ale ciekawe na jak długo :P

    Wyskoczyłam sobie do apteki po te moje przeklete tabsy i normalnie wiatr taki zimny wieje.. szok. Zmarzłam jak nie wiem.

    Futuremama tez bym chciała coś swojego :D
    Ale wiosną otwiera biznes mój wiec ja muszę poczekać ze swoimi ambicjami :D
    Teraz bym chciala miec prace jakąs stalą w miare.. chciałabym isc dalej na studia eh :/ cieżkie to życie :P


  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 24 listopada 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na szczęście obiad też mam, wczoraj wieczorem gotowałam... za to bałagan mam okrutny, mam wrażenie, że jak nie ma nas w domu to ktoś przychodzi i bałagani :P


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 24 listopada 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buzik mogłaś mówić bo mi sie kwas skończył :P

    Łee to już nie siedzisz sama. Do dupy :P

    D. przychodzą krasnoludki :D

    D. lubi tę wiadomość

    20140607580117.png
  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 24 listopada 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mogłyby dla odmiany przyjść i posprzątać :)

    monia91 lubi tę wiadomość


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo nie ale on jest spoko ;)
    Jak jest to chociaż mogę sobie wykoczyć na miasto a tak to musze siedziec u i kwitnąć :D

    Ja też mam obiad z wczoraj wieec luz bluz ale moj już coś marudzil, że będziemy drzewo ciąć i już mi się nie chce.

    A z tym porządkiem to też u mnie słabo.. lubie jak jest czysto ale sama nie umiem tego utrzymać :P
    Mój H to totalny bałaganiarz, ja nie jestem lepsza i katastrofa :P
    ale to tylko jesli chodzi o nasz pokoj bo kuchnia i lazienka to wiadomo, trzeba po sobie sprzatac bo bedzie awantura

    Ja skończyłam zarządzanie zasobami ludzkimi i marzy mi się praca z ludźmi: kadry, szkolenia, coaching ;D taka fajna Pani Kierownik :D
    a jak nie to prace nad tabelkami też chetnie przyjme bo lubie liczyc ;P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2014, 12:12

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 24 listopada 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to już coś :D

    Ja to się zawsze smieje, jak wieczorem wyjdziemy z salonu i pójdziemy do sypialni i rano wejde do salonu a tam pełno okruchów to wtedy mj zawsze mówi, ze krasnoludki były w nocy :D

    Nie lubie poniedziałków :/

    20140607580117.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 24 listopada 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futuremama to oglądaj :) Nie bedziemy zdradzać :)

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sobotę oglądałam też fajny film : "Jak w niebie" :D

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 24 listopada 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buzik a o czym to ? :>

    Futuremama obejrzałaś do końca ?

    20140607580117.png
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 24 listopada 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak oglądałam to myślałam, ze ona umrze.

    A jak tam ten kosogłos ? ;>

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na Kosogłosa - jak pojawi się u mnie i też polece oglądać :D
    Film jest o dziewczynie ,która miała wypadek i nawiedza jako duch - faceta, który wynajął po niej mieszkanie :) afacet jest bardzo samotny i tak dalej i tak dalej.

    Fajny, fajny :)
    troche śmieszny, troche smutny :)

  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 24 listopada 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się zbieram do przeczytania przeznaczonej by czuć. Po pierwszej części musiałam troche odpocząć :D W sumie to tylko ciekawi mnie co z nią.

    Nie :>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2014, 13:04

    20140607580117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie oglądałam :)

  • D. Autorytet
    Postów: 596 233

    Wysłany: 24 listopada 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama ja oglądałam i książkę też czytałam. Strasznie smutna historia


    [*] 14.09.2014 r.
    [*] 08.01.2015 r.
    [*] 11.10.2015 r.
    [*] 22.12.2015 r.
  • monia91 Autorytet
    Postów: 3233 942

    Wysłany: 24 listopada 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Włączyłam sobie go :)

    20140607580117.png
‹‹ 311 312 313 314 315 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ