X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Możliwe, że taki temat jest ...torbiel na jajniku.
Odpowiedz

Możliwe, że taki temat jest ...torbiel na jajniku.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • elluuu Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 października 2021, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny😉
    Mam pytanie. Czy torbiel na jajniku można wyleczyć jakimiś naturalnymi sposobami? Jakimiś sprawdzonymi metodami? Lekarz naciska na tabletki anty. mówi, że tylko tak się torbieli mogę pozbyć. Ale już kiedyś brałam tabletki i nie czułam się po nich dobrze. ( Ból nóg i kilogramy poszły w górę) Są jakieś inne sposoby?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2021, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elluuu wrote:
    Cześć dziewczyny😉
    Mam pytanie. Czy torbiel na jajniku można wyleczyć jakimiś naturalnymi sposobami? Jakimiś sprawdzonymi metodami? Lekarz naciska na tabletki anty. mówi, że tylko tak się torbieli mogę pozbyć. Ale już kiedyś brałam tabletki i nie czułam się po nich dobrze. ( Ból nóg i kilogramy poszły w górę) Są jakieś inne sposoby?
    Zależy od to za typy torbieli

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ