X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My się wciąż nie poddajemy 💪🏼 w lutym tulić Cię będziemy 👣
Odpowiedz

My się wciąż nie poddajemy 💪🏼 w lutym tulić Cię będziemy 👣

Oceń ten wątek:
  • Treaclynat Ekspertka
    Postów: 137 247

    Wysłany: 1 czerwca, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie zakończyłam ten cykl starań, zobaczymy.. 🤪 ale szczerze mówiąc, jeszcze nie za bardzo ogarniam u siebie kiedy dokładnie mam owulację, a narazie nie chce mi się bawić w monitoringi i inne, bo to dopiero 2cs. Miałam pozytywne testy owulacyjne 13,14 i 15 dc, później już nie mierzyłam, bo 15 dnia widziałam pik, śluz był bardzo fajny (dzięki wiesiołkowi), ale jestem w 17dc i jakoś tak do dupy w tym cyklu mierzyłam te temperatury, że nic mi te pomiary nie mówią. Ale wydaje mi się, że jeszcze średnio z tym skokiem. No nic, działaliśmy 9, 13,14,15 i 17dc, więc mam nadzieję, że udało się wstrzelić. Spodziewam się, że ten cykl będzie trwał 29-30 dni

    BillieJean, JoKoKoJo lubią tę wiadomość

    1993
    5 cs
  • aszin Autorytet
    Postów: 5207 11139

    Wysłany: 1 czerwca, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Treaclynat wrote:
    Ja właśnie zakończyłam ten cykl starań, zobaczymy.. 🤪 ale szczerze mówiąc, jeszcze nie za bardzo ogarniam u siebie kiedy dokładnie mam owulację, a narazie nie chce mi się bawić w monitoringi i inne, bo to dopiero 2cs. Miałam pozytywne testy owulacyjne 13,14 i 15 dc, później już nie mierzyłam, bo 15 dnia widziałam pik, śluz był bardzo fajny (dzięki wiesiołkowi), ale jestem w 17dc i jakoś tak do dupy w tym cyklu mierzyłam te temperatury, że nic mi te pomiary nie mówią. Ale wydaje mi się, że jeszcze średnio z tym skokiem. No nic, działaliśmy 9, 13,14,15 i 17dc, więc mam nadzieję, że udało się wstrzelić. Spodziewam się, że ten cykl będzie trwał 29-30 dni
    A zapisujesz temperaturę w OvuFriend? Może udostępnisz wykres? Chętnie spojrzę 😁

    Treaclynat lubi tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 515 783

    Wysłany: 1 czerwca, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Treaclynat wrote:
    Ja właśnie zakończyłam ten cykl starań, zobaczymy.. 🤪 ale szczerze mówiąc, jeszcze nie za bardzo ogarniam u siebie kiedy dokładnie mam owulację, a narazie nie chce mi się bawić w monitoringi i inne, bo to dopiero 2cs. Miałam pozytywne testy owulacyjne 13,14 i 15 dc, później już nie mierzyłam, bo 15 dnia widziałam pik, śluz był bardzo fajny (dzięki wiesiołkowi), ale jestem w 17dc i jakoś tak do dupy w tym cyklu mierzyłam te temperatury, że nic mi te pomiary nie mówią. Ale wydaje mi się, że jeszcze średnio z tym skokiem. No nic, działaliśmy 9, 13,14,15 i 17dc, więc mam nadzieję, że udało się wstrzelić. Spodziewam się, że ten cykl będzie trwał 29-30 dni

    Ja np mam tak, że po skoku w dół temperatura wraca na 2-3 dni do normalnych temperatur (takich jak przed owu) w dopiero po tym wystrzela w górę. Możliwe, że jutro albo pojutrze Ci wzrośnie.

    Treaclynat lubi tę wiadomość

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • aszin Autorytet
    Postów: 5207 11139

    Wysłany: 1 czerwca, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadziu, miałam się nie wpisywać, ale wpisz mnie jednak proszę na 11.06 🙈

    Zbuntowana, BillieJean, Anulek84, Missi, JoKoKoJo lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Treaclynat Ekspertka
    Postów: 137 247

    Wysłany: 1 czerwca, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    A zapisujesz temperaturę w OvuFriend? Może udostępnisz wykres? Chętnie spojrzę 😁


    No właśnie w tym cyklu się poddałam, bo codziennie sprawdzałam o różnej godzinie, więc uznałam że jak podchodzę na luzie w tym miesiącu to tylko spróbuję wyłapać kiedy urośnie, bo w 1 fazie cyklu mam zazwyczaj 36,3-36,4, więc sobie dałam spokój. Takie mierzenie raz o 7 raz o 9 i tak jest bez sensu. Natomiast spodziewałam się, że już koło 15-16 dc będę miała rano minimum to 36,6-36,7 a właśnie np dziś rano jak mierzyłam o 7 to miałam 36,3 a z ciekawości zmierzyłam teraz to 37,6. Także no muszę się w przyszłym miesiącu bardziej przyłożyć do wykresu i sprawdzać o jednej godzinie. Ale jako, że często też sobie sprawdzałam temperaturę w ciągu dnia i w 1 fazie cyklu mam max 36,6-7, to myślę że coś tam się już zaczęło dziać

    Jadzia19 lubi tę wiadomość

    1993
    5 cs
  • Treaclynat Ekspertka
    Postów: 137 247

    Wysłany: 1 czerwca, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Ja np mam tak, że po skoku w dół temperatura wraca na 2-3 dni do normalnych temperatur (takich jak przed owu) w dopiero po tym wystrzela w górę. Możliwe, że jutro albo pojutrze Ci wzrośnie.


    Kurczę, ale to na maksa utrudnia rozpoznanie owulacji 🙈🙈🙈

    Jadzia19 lubi tę wiadomość

    1993
    5 cs
  • aszin Autorytet
    Postów: 5207 11139

    Wysłany: 1 czerwca, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Treaclynat wrote:
    No właśnie w tym cyklu się poddałam, bo codziennie sprawdzałam o różnej godzinie, więc uznałam że jak podchodzę na luzie w tym miesiącu to tylko spróbuję wyłapać kiedy urośnie, bo w 1 fazie cyklu mam zazwyczaj 36,3-36,4, więc sobie dałam spokój. Takie mierzenie raz o 7 raz o 9 i tak jest bez sensu. Natomiast spodziewałam się, że już koło 15-16 dc będę miała rano minimum to 36,6-36,7 a właśnie np dziś rano jak mierzyłam o 7 to miałam 36,3 a z ciekawości zmierzyłam teraz to 37,6. Także no muszę się w przyszłym miesiącu bardziej przyłożyć do wykresu i sprawdzać o jednej godzinie. Ale jako, że często też sobie sprawdzałam temperaturę w ciągu dnia i w 1 fazie cyklu mam max 36,6-7, to myślę że coś tam się już zaczęło dziać
    A robisz wtedy korektę temperatury?

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Flora1234 Przyjaciółka
    Postów: 77 125

    Wysłany: 1 czerwca, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na dzień dziecka dostałam 🐒… Za szybko coś, cykl trwał 23 dni, faza lutealna 11, hmm… 13.06 mam wizytę, powinno to być tuż po owulacji więc zobaczymy… Na tej podstawie będę badać prog +estradiol 3,7 i 11 dni po owulacji. Do tego planuję pasożyty i posiew. Zamówiłam suple i jedziemy dalej ;)

    Jadzia19, KasiaWitaminka, monii00, Frajda, JoKoKoJo, flower 🌸 lubią tę wiadomość

    Kilkuletnie starania

    Indywidualne wizyty u różnych specjalistów
    Diagnostyka w poradni leczenia niepłodności NFZ
    W trakcie diagnostyki w nurcie przyczynowego leczenia niepłodności (napro)

    Ona 31
    hormony w normie
    niedrożność jednego jajowodu

    On 36
    obniżone parametry nasienia, poprawione suplementacją
    morfologia 2% (ale w przeliczeniu na ilość w normie)
    _______
    październik '23 - HSG, prawy niedrożny
    lipiec '24 - histeroskopia, planowane usunięcie polipa trzonu macicy
  • Zbuntowana Autorytet
    Postów: 946 800

    Wysłany: 1 czerwca, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Chodziło mi bardziej o LH, FSH, testosteron czy wyniki są w normie czy nie wskazują ja PCOS, bo Twoje wysokie AMH w tym wieku właśnie wskazywałoby na to. Janiki ok tzn żadnej lekarz nigdy nie mówił nic o obrazie PCOS? 😏

    Hibiskus, szczerze to nawet nie wiem co jest napisane na opakowaniu. 😅 Bo ja o NAC czytałam i kupiłam w dużej paczce 250 tabletek a o preparatach konkretnie na owulację np. Miovella NAC dowiedziałam się później. Ja dziś pierwszy dzień wzięłam 1800mg na raz rano.

    Teraz jak patrzę to ta Miovella to strasznie przepłacona jest, źe aż szok jaki biznes robią. 🤯 Trzeba zapłacić 45 zł za tabletki na jeden cykl. A 150 tabletek po 600 mg z ForestVitamin kosztuje też 45 zł. Więc teoretycznie masz tabletek na 75 dni za tyle samo co Miovella na 5 dni. Czy może ona ma coś jeszcze wspaniałego w składzie?
    A przepraszam LH nigdy chyba nie badalam.. a to drugie badanie miałam zawsze w normie ale nie pamiętam ile ... nigdy mi gin nie sugerowała policystycznych... ale tak patrząc na wynik pomyślałam wlasnie o tym ... nie konsultowałam narazie wyniku z gin...I zastanawiam się może bym musiała jeszcze jakieś wyniki zrobić...testosteron też chyba nigdy nie badałam...
    Jak tam u was pogoda bo u nas nie nastraja bo ciągle leję...

    mięśniak macicy usunięty 2017
    drożność jajowodów 2018
    niedoczynność tarczycy
    nadwaga
    euthyrox N 25
    ona&on 2016
    naturalny cud boy 2021
    poronienie 2023
    poronienie 2024
    staramy się o drugi cud..07.2023
    po drodze torbiele mięśniaki..
    wiek ah ten wiek..

    nadzieja zawsze umiera ostatnia...
  • Zbuntowana Autorytet
    Postów: 946 800

    Wysłany: 1 czerwca, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hibiskus wrote:
    Hej dziewczyny i te z poprzedniego wątku miesięcznego i te nowe :)
    Po ostatniej porażce trochę się załamałam, ale wracam. Właśnie zaczął mi się @. Proszę o wpisanie mnie na testowanie 29.06. Daję sobie ostatni cykl przed wakacjami. Na lipiec i sierpień robię przerwę i trudno, moja głowa więcej nie wytrzyma.

    @Jadzia ja też właśnie próbuje pierwszy raz z NAC. Do tego zwiększam dawkę Aromka do 2 tabletek od 2 dnia cyklu. Ile razy będziesz brała NAC? 3 tak jak piszą na opakowaniu?

    @emilgiana być może do zobaczenia gdzieś tam, bo właśnie też jedziemy nad morze :) ale my niestety do wtorku
    Hej pamiętam Cię...witaj trzymam za Ciebie kciuki ... wiem co to jest porażka... poronienie... problemy z zajściem.. ale również cud jakim jest .oj synuś trzymam za was kciuki kobietki.... musi być dobrze bo hak nie.my yo kuo 😁🤣

    BillieJean lubi tę wiadomość

    mięśniak macicy usunięty 2017
    drożność jajowodów 2018
    niedoczynność tarczycy
    nadwaga
    euthyrox N 25
    ona&on 2016
    naturalny cud boy 2021
    poronienie 2023
    poronienie 2024
    staramy się o drugi cud..07.2023
    po drodze torbiele mięśniaki..
    wiek ah ten wiek..

    nadzieja zawsze umiera ostatnia...
  • Treaclynat Ekspertka
    Postów: 137 247

    Wysłany: 1 czerwca, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    A robisz wtedy korektę temperatury?


    Wiesz co, wydaje mi się że korekta ma sens jak są odchyły 30 min- godzina, u mnie były zbyt duże rozbieżności i jakoś uznałam, że to nie miarodajne. W przyszłym cyklu będzie codziennie ta sama godzina i wtedy nie powinno być wątpliwości :) w każdym razie zobaczę jutro rano, zmierzę o tej samej godzinie to coś tam zobaczę czy rośnie czy bardziej przypomina te z pierwszej fazy cyklu

    aszin, Jadzia19 lubią tę wiadomość

    1993
    5 cs
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 1 czerwca, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flora1234 wrote:
    Na dzień dziecka dostałam 🐒… Za szybko coś, cykl trwał 23 dni, faza lutealna 11, hmm… 13.06 mam wizytę, powinno to być tuż po owulacji więc zobaczymy… Na tej podstawie będę badać prog +estradiol 3,7 i 11 dni po owulacji. Do tego planuję pasożyty i posiew. Zamówiłam suple i jedziemy dalej ;)

    Flora tulę za @ 🫂
    Nowy cykl nowe szanse, trzymamy kciuki !

    Jadzia19, Flora1234 lubią tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 515 783

    Wysłany: 1 czerwca, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbuntowana wrote:
    A przepraszam LH nigdy chyba nie badalam.. a to drugie badanie miałam zawsze w normie ale nie pamiętam ile ... nigdy mi gin nie sugerowała policystycznych... ale tak patrząc na wynik pomyślałam wlasnie o tym ... nie konsultowałam narazie wyniku z gin...I zastanawiam się może bym musiała jeszcze jakieś wyniki zrobić...testosteron też chyba nigdy nie badałam...
    Jak tam u was pogoda bo u nas nie nastraja bo ciągle leję...

    FSH i LH trzeba badać razem w 3-5 dc i patrzeć na stosunek jednego do drugiego. Pojedynczo pewnie ma sens w innych dc ale nie daje wiele informacji w temacie ewentualnego PCOS. Co do USG teoretycznie nie trzeba mieć obrazu USG jajników wskazującego na PCOS, wystarczą zaburzenia hormonów we krwi i zaburzenia owulacji.
    „ Obecnie w diagnostyce wykorzystuje się tzw. kryteria Rotterdamskie. Do rozpoznania PCOS wymagane jest spełnienie 2 z 3 kryteriów:
    - obecność objawów związanych ze zwiększeniem stężenia androgenów we krwi
    - brak lub rzadka owulacja
    - charakterystyczny, policystyczny obraz jajników w ultrasonografii.”
    (Źródło: https://www.mp.pl/pacjent/ginekologia/choroby/260942,zespol-policystycznych-jajnikow-pcos)

    Także zachęcam Cię do skonsultowania AMH z ginekologiem, zrobienia dalszych badań hormonalnych i sprawdzenia czy pod tym prawidłowym USG nie kryje się PCOS. Nie znam się dokładniej na stymulacji ale z tego co dziewczyny pisały w PCOS stymuluje się inaczej i trzeba uważać aby nie doprowadzić do hiperstymualcji jajników (OHSS).

    U nas rano było fajnie i słonecznie, teraz trochę popadało i była burza i chyba znowu się przejaśnia. 😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca, 17:24

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 515 783

    Wysłany: 1 czerwca, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Treaclynat wrote:
    Kurczę, ale to na maksa utrudnia rozpoznanie owulacji 🙈🙈🙈

    Tak. Niestety potrzeba dużej dyscypliny i wytrwałości. Ja muszę mierzyć temperaturę o 5:00, bo później już wychodzę z łóżka i żeby nie mieszać z korektami to w weekendy też robię sobie pobudkę i 5:00 na pomiar i wracam spać. 😜 Ciężkie to życie staraczki, ale dla spełniania celu zrobię co mogę.
    Flora1234 wrote:
    Na dzień dziecka dostałam 🐒… Za szybko coś, cykl trwał 23 dni, faza lutealna 11, hmm… 13.06 mam wizytę, powinno to być tuż po owulacji więc zobaczymy… Na tej podstawie będę badać prog +estradiol 3,7 i 11 dni po owulacji. Do tego planuję pasożyty i posiew. Zamówiłam suple i jedziemy dalej ;)

    Plan dobry. Trzymam kciuki. ✊🏻
    Teoretycznie 11 dni to tak na styk. Mi ciągle ovufrend podpowiada, że za długo. Ja 14 dni mam podniesioną temperaturę a potem spada ze dwa dni i dostaje @. Więc wychodzi jakoś 16 dni lutealnej ale jedyne co moja gineklog potrafi to wpychać mi duphaston od 20dc na 5 dni żeby 28dc była @. A za takie faszerowanie lekami już podziękuję. Przy okazji tematu ginekologa moja odwołała mi już dwie wizyty pod rząd. Teraz mam wizytę 13.06 i zobaczymy czy znowu nie odwoła. Już mocno zastanawiam się nad kimś innym.

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • aszin Autorytet
    Postów: 5207 11139

    Wysłany: 1 czerwca, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja akurat mierze o 6, ale też bez względu na to, jaki to dzień tygodnia :)

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 1 czerwca, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MimiM29 wrote:
    Witam w tym pięknym dniu, dniu dziecka 🥳 melduje, że wchodzę w kolejny cykl starań 😅 nowy cykl nowe szanse po raz 30 z hakiem 😂😂


    Ej a u mnie białe testy a okresu brak.. nie szłyśmy w tych samych dniach?

    MimiM29 lubi tę wiadomość

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • MimiM29 Autorytet
    Postów: 396 570

    Wysłany: 1 czerwca, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Ej a u mnie białe testy a okresu brak.. nie szłyśmy w tych samych dniach?
    Tak, zgadza się ;)) u mnie 27 DC, chyba 12 dpo i plamienia... Zawsze przed @ mam kilka dni plamien i już wiem, że po wszystkim.. nie testuje już... Szkoda testu, odłożę na nowy cykl 😅

    Starania od : 10.2021
  • Zimozielona Autorytet
    Postów: 647 1253

    Wysłany: 1 czerwca, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, wpiszcie mnie proszę na testowanie na 10.06:) będzie to 10-11dpo. W zależności czy owulka była wczoraj czy dziś:)

    BillieJean, JoKoKoJo lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Missi Autorytet
    Postów: 652 850

    Wysłany: 1 czerwca, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Treaclynat wrote:
    Ja właśnie zakończyłam ten cykl starań, zobaczymy.. 🤪 ale szczerze mówiąc, jeszcze nie za bardzo ogarniam u siebie kiedy dokładnie mam owulację, a narazie nie chce mi się bawić w monitoringi i inne, bo to dopiero 2cs. Miałam pozytywne testy owulacyjne 13,14 i 15 dc, później już nie mierzyłam, bo 15 dnia widziałam pik, śluz był bardzo fajny (dzięki wiesiołkowi), ale jestem w 17dc i jakoś tak do dupy w tym cyklu mierzyłam te temperatury, że nic mi te pomiary nie mówią. Ale wydaje mi się, że jeszcze średnio z tym skokiem. No nic, działaliśmy 9, 13,14,15 i 17dc, więc mam nadzieję, że udało się wstrzelić. Spodziewam się, że ten cykl będzie trwał 29-30 dni


    A to są starania o pierwsze dzidzi?

    Widzę jesteśmy ten sam rocznik :)

    Treaclynat lubi tę wiadomość

    Walka o pierwsze dziecko
    ♀️ 31l. ♂️ 42l.
    ✅️AMH 2,25 ng/ml (10.06.2024)
    ✅️Parametry nasienia bardzo dobre

    ☑️08.2024 Cb💔
    ✅️07.2024 cykl z Lamettą ⏸️ z niedrożnego jajowodu
    ☑️04.2024-06.2024 Clo/Lametta ❌️
    ☑️ 💔17.04.2023 Poronienie zatrzymane
    ✅️20.03.2023 ⏸️
    (zajście w ciąże naturalne po 6cs.)

    U mnie:
    ☑️Niedrozność prawego jajowodu (sono-HSG)
    ☑️Trombofilia wrodzona oraz mutacja Mthfr
    ✅️Hormony,witaminy,morfologia, naturalne owulacje

    🔜 Laparoskopia diagnostyczna 21.10
    🔜 badanie fragmentacji DNA +test HBA nasienia
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 1645 1110

    Wysłany: 1 czerwca, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flora1234 wrote:
    Na dzień dziecka dostałam 🐒… Za szybko coś, cykl trwał 23 dni, faza lutealna 11, hmm… 13.06 mam wizytę, powinno to być tuż po owulacji więc zobaczymy… Na tej podstawie będę badać prog +estradiol 3,7 i 11 dni po owulacji. Do tego planuję pasożyty i posiew. Zamówiłam suple i jedziemy dalej ;)
    Gdzie będziesz badać pasożyty - u siebie czy wysyłasz? Może też się powinnam tym zainteresować 🤔

    PAI homo
    ANA typ homogenny 1:640
    Stan zapalny
    Przewaga estrogenowa
    Ogólnie dramat...

    04.2024 cb (7cs)
    10.2023 wznowienie starań
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    08.2018 rozpoczęcie starań
    01.2016 córka 💙
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ