X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My się wciąż nie poddajemy 💪🏼 w lutym tulić Cię będziemy 👣
Odpowiedz

My się wciąż nie poddajemy 💪🏼 w lutym tulić Cię będziemy 👣

Oceń ten wątek:
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 26 czerwca, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LutekPaulutek wrote:
    Dziewczyny, chyba się zestresowałam. I jadę na betę przed pracą choćby nie wiem co, bo ta kreska na teście nie ciemnieje.... Zrobiłam dziś kolejny test i jaka była taka jest a może nawet i bledsza... :( Teraz jeszcze patrzę a aplikacja zmieniła mi dzień owulacji na jeden dzień później, więc nagle dziś jestem znów w 10 DPO 🤷 wrzucam porównanie zdjęć testów z wczoraj i dziś

    https://ibb.co/fF9XTqQ

    Dawaj znać jak będziesz miala wynik bety, faktycznie wydaje się jakby kreska zjaśniala, ale może też to być wynik innego światła może jak robiłaś zdjęcie? Beta chyba jednak wszystkie wątpliwości rozwieje

    LutekPaulutek lubi tę wiadomość

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 194 216

    Wysłany: 26 czerwca, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Dziewczyny... W wielkim skrócie. Ale chyba mogę na razie poprosić o powrót brzuszka.

    Co się działo?

    4.06 monit nr 3 - lewy jajnik ciałko żółte, na prawym pomarszczony, zapadający się pęcherzyk - LUF.
    11.06 cytologia i usg - lewy jajnik pusto? prawy ciałko żółte...?
    14.06 dwie kreski, beta 41,3.
    Potem ładny wzrost mimo jaśniejących facelle w weekend.
    Następnie beta zwolniła po przekroczeniu 200 a nawet zaczęła się cofać.
    Spisałam na straty ciążę.
    24.06 czyli wczoraj zbadałam betę, w nadziei że spada albo jest jednak cud. I co? i 371. Za mało na cud zdecydowanie, nie spada, podejrzenie CP.
    25.06 pełna paniki, nie pamiętając jak wchodziłam do gabinetu, łamącym się głosem wyłuszczam doktorkowi jak się ma sprawa, że beta, że mam wyniki, że usg, że boję się CP. Doktor uspokaja, że CP nie diagnozuje się tylko po skaczącej becie, ogląda wyniki, komentuje że wczorajszy ładny ale faktycznie przyrosty słabe. Bierze mnie na USG i... znajduje 2,64mm cudu oraz dwa ciałka żółte. Pęcherzyka ciążowego. Nie CP, nie pseudopęcherzyka. A realny cud. Ciążę z prawego jajnika, który owulował kilka dni później.

    Skąd zawirowania bety? Być może były dwa kropki, został jeden wojownik. Na dzień dzisiejszy wszystko wyglądało BARDZO DOBRZE.
    Mam więcej nie robić bety, mam brać dalej leki i za tydzień w środę USG.

    pecherzyk.jpg
    To cudowna wiadomość! Gratulacje 🥹

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, omega 3, selen i cynk

    18.10 ➡️ Pierwsza wizyta w Klinice Niepłodności
  • Hach Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 26 czerwca, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Dziewczyny... W wielkim skrócie. Ale chyba mogę na razie poprosić o powrót brzuszka.

    Co się działo?

    4.06 monit nr 3 - lewy jajnik ciałko żółte, na prawym pomarszczony, zapadający się pęcherzyk - LUF.
    11.06 cytologia i usg - lewy jajnik pusto? prawy ciałko żółte...?
    14.06 dwie kreski, beta 41,3.
    Potem ładny wzrost mimo jaśniejących facelle w weekend.
    Następnie beta zwolniła po przekroczeniu 200 a nawet zaczęła się cofać.
    Spisałam na straty ciążę.
    24.06 czyli wczoraj zbadałam betę, w nadziei że spada albo jest jednak cud. I co? i 371. Za mało na cud zdecydowanie, nie spada, podejrzenie CP.
    25.06 pełna paniki, nie pamiętając jak wchodziłam do gabinetu, łamącym się głosem wyłuszczam doktorkowi jak się ma sprawa, że beta, że mam wyniki, że usg, że boję się CP. Doktor uspokaja, że CP nie diagnozuje się tylko po skaczącej becie, ogląda wyniki, komentuje że wczorajszy ładny ale faktycznie przyrosty słabe. Bierze mnie na USG i... znajduje 2,64mm cudu oraz dwa ciałka żółte. Pęcherzyka ciążowego. Nie CP, nie pseudopęcherzyka. A realny cud. Ciążę z prawego jajnika, który owulował kilka dni później.

    Skąd zawirowania bety? Być może były dwa kropki, został jeden wojownik. Na dzień dzisiejszy wszystko wyglądało BARDZO DOBRZE.
    Mam więcej nie robić bety, mam brać dalej leki i za tydzień w środę USG.

    pecherzyk.jpg

    Siesiepy popłakałam się. Trzymam kciuki za Twoja historie i ciążę. To jest naprawdę cud. Mam nadzieję, że będzie się wszystko dobrze rozwijało. Leżę w łóżku i płacze z twojego tlacego się pomału szczęścia ❤🤞🤞🤞

    Starania od: grudnia 2022
    Droznosc jajowodów ✅ 09.2023r.
    Badanie na trombofilie
    Trimbofilia ✅
    Mutacja MTHR ❌
    PAI I ❌
    KIR ✅
    Wymazy MUCHA ✅
    ⏸ 13.06.2024 w 1️⃣9️⃣ CS
    Beta 14.06.2024 1576
    Prog 14.4 14.06.2024
    15.06 pęcherzyk ciazowy 4.6 mm
    16.06 betq 3676
    Prog 20.7
    Zarodek 7 mm z ❤ 134/min
    preg.png
  • Hach Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 26 czerwca, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LutekPaulutek wrote:
    Dziewczyny, chyba się zestresowałam. I jadę na betę przed pracą choćby nie wiem co, bo ta kreska na teście nie ciemnieje.... Zrobiłam dziś kolejny test i jaka była taka jest a może nawet i bledsza... :( Teraz jeszcze patrzę a aplikacja zmieniła mi dzień owulacji na jeden dzień później, więc nagle dziś jestem znów w 10 DPO 🤷 wrzucam porównanie zdjęć testów z wczoraj i dziś

    https://ibb.co/fF9XTqQ

    Hm, nie ma co porównywać testow. Nawet tej samej firmy i partii mogą różnie wybarwiać. Ale rozumiem stres. Beta prawdę powie. Zrób I zobaczysz 🤞😁
    Zwłaszcza że to są cenie, więc ta beta dopiero startuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca, 06:57

    LutekPaulutek lubi tę wiadomość

    Starania od: grudnia 2022
    Droznosc jajowodów ✅ 09.2023r.
    Badanie na trombofilie
    Trimbofilia ✅
    Mutacja MTHR ❌
    PAI I ❌
    KIR ✅
    Wymazy MUCHA ✅
    ⏸ 13.06.2024 w 1️⃣9️⃣ CS
    Beta 14.06.2024 1576
    Prog 14.4 14.06.2024
    15.06 pęcherzyk ciazowy 4.6 mm
    16.06 betq 3676
    Prog 20.7
    Zarodek 7 mm z ❤ 134/min
    preg.png
  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 516 784

    Wysłany: 26 czerwca, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Dziewczyny... W wielkim skrócie. Ale chyba mogę na razie poprosić o powrót brzuszka.

    Co się działo?

    4.06 monit nr 3 - lewy jajnik ciałko żółte, na prawym pomarszczony, zapadający się pęcherzyk - LUF.
    11.06 cytologia i usg - lewy jajnik pusto? prawy ciałko żółte...?
    14.06 dwie kreski, beta 41,3.
    Potem ładny wzrost mimo jaśniejących facelle w weekend.
    Następnie beta zwolniła po przekroczeniu 200 a nawet zaczęła się cofać.
    Spisałam na straty ciążę.
    24.06 czyli wczoraj zbadałam betę, w nadziei że spada albo jest jednak cud. I co? i 371. Za mało na cud zdecydowanie, nie spada, podejrzenie CP.
    25.06 pełna paniki, nie pamiętając jak wchodziłam do gabinetu, łamącym się głosem wyłuszczam doktorkowi jak się ma sprawa, że beta, że mam wyniki, że usg, że boję się CP. Doktor uspokaja, że CP nie diagnozuje się tylko po skaczącej becie, ogląda wyniki, komentuje że wczorajszy ładny ale faktycznie przyrosty słabe. Bierze mnie na USG i... znajduje 2,64mm cudu oraz dwa ciałka żółte. Pęcherzyka ciążowego. Nie CP, nie pseudopęcherzyka. A realny cud. Ciążę z prawego jajnika, który owulował kilka dni później.

    Skąd zawirowania bety? Być może były dwa kropki, został jeden wojownik. Na dzień dzisiejszy wszystko wyglądało BARDZO DOBRZE.
    Mam więcej nie robić bety, mam brać dalej leki i za tydzień w środę USG.

    pecherzyk.jpg

    Mówiłam, że mimo wszystko trzymam kciuki do końca. I dalej trzymać będę. ✊🏻

    siesiepy lubi tę wiadomość

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • pp2018 Autorytet
    Postów: 1103 1249

    Wysłany: 26 czerwca, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Dziewczyny... W wielkim skrócie. Ale chyba mogę na razie poprosić o powrót brzuszka.

    Co się działo?

    4.06 monit nr 3 - lewy jajnik ciałko żółte, na prawym pomarszczony, zapadający się pęcherzyk - LUF.
    11.06 cytologia i usg - lewy jajnik pusto? prawy ciałko żółte...?
    14.06 dwie kreski, beta 41,3.
    Potem ładny wzrost mimo jaśniejących facelle w weekend.
    Następnie beta zwolniła po przekroczeniu 200 a nawet zaczęła się cofać.
    Spisałam na straty ciążę.
    24.06 czyli wczoraj zbadałam betę, w nadziei że spada albo jest jednak cud. I co? i 371. Za mało na cud zdecydowanie, nie spada, podejrzenie CP.
    25.06 pełna paniki, nie pamiętając jak wchodziłam do gabinetu, łamącym się głosem wyłuszczam doktorkowi jak się ma sprawa, że beta, że mam wyniki, że usg, że boję się CP. Doktor uspokaja, że CP nie diagnozuje się tylko po skaczącej becie, ogląda wyniki, komentuje że wczorajszy ładny ale faktycznie przyrosty słabe. Bierze mnie na USG i... znajduje 2,64mm cudu oraz dwa ciałka żółte. Pęcherzyka ciążowego. Nie CP, nie pseudopęcherzyka. A realny cud. Ciążę z prawego jajnika, który owulował kilka dni później.

    Skąd zawirowania bety? Być może były dwa kropki, został jeden wojownik. Na dzień dzisiejszy wszystko wyglądało BARDZO DOBRZE.
    Mam więcej nie robić bety, mam brać dalej leki i za tydzień w środę USG.

    pecherzyk.jpg

    O jaaaaa cieeeee... co za historia!! Gratulacje, jaka wspaniała wiadomość! 🤩💪🥳🥳🥳🥳

    siesiepy lubi tę wiadomość

    38 👱‍♀️, 37🧔‍♂️ AMH 0,82
    28.05.24 ⏸️ 4.07.24 💔 Janek [8+3] trisomia w obrębie 8 chromosomu
    🧬 PAI-1 i MTHFR 1298A>C (hetero)

    📊TSH 2,25
    ft4 15,70 (37%)
    Żelazo 127
    Ferrytyna 41,77
    Kw. fol. 16,43 (4,80-37,30)
    B12 652,40 (197-771)
    Wit. D 58,90
    Progesteron 8dpo 12
    Estradiol 8dpo 97

    6.09, 8.09 ⏸️
    9.09 beta 704, prog 39,50, tsh 3,09
    11.09 beta 1861, prog 43
    14.09 tsh 1,65
    18.09 GS i YS

    KIR AA
  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1068 2168

    Wysłany: 26 czerwca, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy!!! Jezuu, ale super <3
    Tak mi było przykro jak mowilaś o cb,a tu taki CUUUUD <3

    Normalnie, poleciały mi łzy jak to przeczytałam. <3

    siesiepy lubi tę wiadomość

    Start starania: Marzec 2024

    7 cs ⭐️
    5 cykl naturalny
    2 cykle stymulowane Clo + duphaston ❌

    23-08 - rozpoczęcie🩸
    9/10- 09 - owulacja 🥚

    👩25 lat
    👨26 lat
    🐶3 lata

    *Wit C, wit D, Kwas foliowy, Omega 3, Euthyrox 25, Feristim

    *Feristim Men

    📆📆
    02-09 - usg piersi
    07-09 - badania w klinice
    17 lub 20-09 - wizyta 2-5dc

    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 437 1053

    Wysłany: 26 czerwca, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy, ale wiadomość! 😍😍😍

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👧🏻 28
    👦🏼 26
    8cs o pierwsze maleństwo 👶🏻
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 437 1053

    Wysłany: 26 czerwca, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dzisiaj testing, co prawda 10dpo, ale świeci bielą… powtórzę jeszcze w najbliższym czasie, ale powoli nabieram jakiś kryzys. 😅

    Mam pytanie do Was, gdzie polecacie wykonać badanie nasienia? W jakim laboratorium? 😄
    Tylko podstawowe badania, czy jakieś rozszerzenia polecacie brać? 😄

    👧🏻 28
    👦🏼 26
    8cs o pierwsze maleństwo 👶🏻
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2111 2073

    Wysłany: 26 czerwca, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:
    Zrobiłam dzisiaj testing, co prawda 10dpo, ale świeci bielą… powtórzę jeszcze w najbliższym czasie, ale powoli nabieram jakiś kryzys. 😅

    Mam pytanie do Was, gdzie polecacie wykonać badanie nasienia? W jakim laboratorium? 😄
    Tylko podstawowe badania, czy jakieś rozszerzenia polecacie brać? 😄

    Na spokojnie, kryzys niestety chcąc nie chcąc przyjdzie, ale trzeba być dobrej myśli, ja myślałam, że będę testować za chwilę a tu owulka przesunięta i tyle dni, że w sumie prawie będzie połowa lipca 😅

    Co do nasienia się niestety nie wypowiem, bo mąż takich badań nie robił i nie mamy w planie tego w sumie

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 26 czerwca, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:
    Zrobiłam dzisiaj testing, co prawda 10dpo, ale świeci bielą… powtórzę jeszcze w najbliższym czasie, ale powoli nabieram jakiś kryzys. 😅

    Mam pytanie do Was, gdzie polecacie wykonać badanie nasienia? W jakim laboratorium? 😄
    Tylko podstawowe badania, czy jakieś rozszerzenia polecacie brać? 😄

    W laboratoriach chyba nie we wszystkich robią. Najlepiej w klinice, gdzie badają próbkę na miejscu. W standardowych jest ilość, ruch, ilość plemników żywych, nieprawidłowych, morfologia,pH. Można oczywiście dobierać jakie badania się chce. Lekarka coś wspominała o teście hba, ale to dodatkowo ok 300zl. Mój płacił ok 200zl za seminigram. A teraz załapał się z tej fajnej akcji za free😉

    Chochlik12 lubi tę wiadomość

    👩 39 l.👨 41 l.

    🙋‍♀️Niedoczynność tarczycy, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    💊 Euthyrox 75/50, Fertistim, Wit. C, D, Magnez, Metylo-B12 Naturell, Ubichinol Q10, Omega3+DHA +Foliany z Prenacaps, Neoparin, Besins

    🙋‍♂️
    💊 Fertilman, Olej lniany, Olej z czarnuszki, Żeń-szeń, Magnez, Wit. C, Metylo B12 +Foliany

    17.02 -9cs 💔
    17.06 -> histero-laparoskopia i drożność -> drożność OK!! brak zrostów!! pobrano 2 wycinki
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 26 czerwca, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LutekPaulutek wrote:
    Dziewczyny, chyba się zestresowałam. I jadę na betę przed pracą choćby nie wiem co, bo ta kreska na teście nie ciemnieje.... Zrobiłam dziś kolejny test i jaka była taka jest a może nawet i bledsza... :( Teraz jeszcze patrzę a aplikacja zmieniła mi dzień owulacji na jeden dzień później, więc nagle dziś jestem znów w 10 DPO 🤷 wrzucam porównanie zdjęć testów z wczoraj i dziś

    https://ibb.co/fF9XTqQ
    To teraz ja wchodzę cała na biało. U mnie w pamiętniku i pod wykresem masz zdjęcie jak jaśniały mi facelle. A potem zbadałam przyrost i 150%. To po pierwsze.
    Po drugie - ciemnieje. Ja to widzę bardzo dobrze. Jest wyraźniejsza. Wczorajsza kreska na strumieniowym jest na zdjęciu na ciemniejszym tle i przez to może wydawać się ogólnie ciemniejsza, ale ta dzisiejsza jest na dużo jaśniejszym tle i jest dużo większy kontrast między nią a tłem. Kreska teraz nie będzie ciemnieć spektakularnie z dnia na dzień. Testy, jeśli już chcesz próbować je porównywać, to jak beta - co drugi dzień należy je zrobić, wtedy widać dobrze różnicę.
    Na początku ciąży ta kreska nie będzie ciemnieć spektakularnie, bo beta podwaja się co 2-3 dni. A więc załóżmy że miałaś wczoraj np 6. Testy taką wyłapią cieniem. Dzisiaj będziesz miała 12, to dalej będzie cień! Wystarczy, że na noc wypijesz szklankę wody więcej i już w moczy stężenie będzie 9. A to wizualnie nie będzie się różnić.
    Pamiętaj też, że test ma Ci pokazać, że jesteś w ciąży, a nie jak bardzo w niej jesteś.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca, 10:09

    pp2018, PaulaG lubią tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 26 czerwca, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny! <3 Sama wczoraj nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy, zakładałam, że dzisiaj od rana będę na hospitalizacji z podejrzeniem CP. Aktualnie siedzę na L4 aby uspokoić trochę nerwy.

    Chochlik, pewnie to wiesz, ale 10dpo to jeszcze wcześnie. :) W jakim mieście chciałabyś zrobić te badania? Często są w miastach mniejsze pracownie andrologiczne, np we Wrocławiu Ewa Zagocka. :) Jeśli masz możliwości finansowe to poza podstawowymi, warto zbadać HBA i DFI, przeciwciała p.plemnikowe i stres oksydacyjny. :)

    Darrika, Chochlik12, ellevv, Hach, monii00 lubią tę wiadomość

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • ellevv Autorytet
    Postów: 986 919

    Wysłany: 26 czerwca, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LutekPaulutek wrote:
    Dziewczyny, chyba się zestresowałam. I jadę na betę przed pracą choćby nie wiem co, bo ta kreska na teście nie ciemnieje.... Zrobiłam dziś kolejny test i jaka była taka jest a może nawet i bledsza... :( Teraz jeszcze patrzę a aplikacja zmieniła mi dzień owulacji na jeden dzień później, więc nagle dziś jestem znów w 10 DPO 🤷 wrzucam porównanie zdjęć testów z wczoraj i dziś

    https://ibb.co/fF9XTqQ

    Ja tam widzę że ciemnieje a nie jaśnieje 🤔

    PCOS, hiperinsulinizm?, nadwaga, depresja, pod kontrolą onkologa

    🔹️badanie progesteronu za tydzień
    🔹️do oddania krew w 3dc : SHGB, testosteron, estradiol, FSH, LH, TSH
    🔹️wizyta w listopadzie u ginekologa

    🔹️ starania od 02.2024

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙

    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤
    🔸️ 20.11.2019 - widać kropkę 🥰
    🔸️ 13.11.2019 - beta 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️

    🔸️ 04.2018 - nowotwór 🦀
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 437 1053

    Wysłany: 26 czerwca, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Dziękuję dziewczyny! <3 Sama wczoraj nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy, zakładałam, że dzisiaj od rana będę na hospitalizacji z podejrzeniem CP. Aktualnie siedzę na L4 aby uspokoić trochę nerwy.

    Chochlik, pewnie to wiesz, ale 10dpo to jeszcze wcześnie. :) W jakim mieście chciałabyś zrobić te badania? Często są w miastach mniejsze pracownie andrologiczne, np we Wrocławiu Ewa Zagocka. :) Jeśli masz możliwości finansowe to poza podstawowymi, warto zbadać HBA i DFI, przeciwciała p.plemnikowe i stres oksydacyjny. :)

    Tak… wiem, że 10dpo to za wcześnie 😆 podkusiło mnie coś… powtórzę jeszcze w dzień spodziewanej miesiączki, bo został mi jeden test. 😄

    Myślimy o okolicy Śląska (Katowice, Gliwice).
    Zrobiłam screena - myślę, że się przyda.
    Myślimy o bocianie albo diagnostyce, choć im bliżej naszej lokalnej miejscowości, tym lepiej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca, 10:17

    👧🏻 28
    👦🏼 26
    8cs o pierwsze maleństwo 👶🏻
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 26 czerwca, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MimiM29 wrote:
    Tak, my znowu razem 🍀🍀
    Też mnie dziś w dole pobolewa, ale wydaje mi się, że po badaniu.

    Kiedy będziesz testowała?

    Ja może we czwartek podejdę do laboratorium zbadać progresteron.

    Za za jakiś tydzień zrobię test dla świętego spokoju. 😇

    Trzymam za nas kciuki ✊🍀


    Wiesz co... mam tylko jednego pinka odkupionego od zabrzuszkowanej z grupy.. mam nadzieje ze bedzie szczesliwy... ale nie wiem kiedy... ta rozjechana faza lutealna jest bez sensu... wolałabym poczekać do kilku dni po spóźnieniu..

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 26 czerwca, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LutekPaulutek wrote:
    Dziewczyny, chyba się zestresowałam. I jadę na betę przed pracą choćby nie wiem co, bo ta kreska na teście nie ciemnieje.... Zrobiłam dziś kolejny test i jaka była taka jest a może nawet i bledsza... :( Teraz jeszcze patrzę a aplikacja zmieniła mi dzień owulacji na jeden dzień później, więc nagle dziś jestem znów w 10 DPO 🤷 wrzucam porównanie zdjęć testów z wczoraj i dziś

    https://ibb.co/fF9XTqQ


    Przecież ciemnieje 😅

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 26 czerwca, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy!!!! Cudne informacje! :) :) :) Ogromne gratulacje!!! Niech ten mały wojownik rośnie zdrowo, a Tobie życzę zdrowej i mega nudnej, książkowej ciąży :) Bardzo się cieszę!

    siesiepy lubi tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • PaulaG Autorytet
    Postów: 1127 981

    Wysłany: 26 czerwca, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy! Cud cud cud. A teraz wyobraz sobie ze zrobiłabyś dopiero bete i wyszlaby ta 300 coś... wcześniej np nie robilabys testow bet... po peostu tyle stresów mniej...
    Znam życie staraczki kilkuletniej... sama robiłam to samo.
    Czekamy na kolejną wizyte 🥰🥰🥰

    siesiepy lubi tę wiadomość

    🇮🇪
    IO, niedoczynność tarczycy, arytmia,
    28cs - 05.2018 👱‍♂️🥰
    1 cs - 09.2019👱‍♀️🥰
    6cs ⏸️ zdrowy bobas 🥰
    Usg 2 września szpital
    preg.png
  • Suzie Autorytet
    Postów: 4483 8758

    Wysłany: 26 czerwca, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy, wchodzę a tu taka niespodzianka. Teraz to już musi być dobrze <3

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👩29
    ₒ niedoczynność tarczycy, pcos, hiperinsulinizm, podwyższone androgeny, zbyt wysoki stosunek fsh:lh, długie cykle, brak owulacji
    💊 wit. D3, jod, fertistim, omega-3, wit. B12, magnez, glucophage xr 1000 mg, lametta, ovitrelle
    👨30
    ₒ insulinooporność, nadciśnienie, łysienie androgenowe spowodowane zbyt wysokim kortyzolem

    👶starania od stycznia 2024 r., 6 cykl starań
    💊1 cykl stymulowany Lamettą, rezultat: 17mm pęcherzyka dominującego na lewym jajniku, krótka faza lutealna ❌
    💊 2 cykl stymulowany Lamettą, rezultat: 23mm pęcherzyka dominującego na prawym jajniku

    🩸 26.06
    🥚 11.09
    🗓️ 23.09 - testowanie

    📆 Kalendarz wizyt
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ