X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 23 lipca 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona, widzę, że temperatura odbiła :) Super - dalej trzymam kciuki!

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Mona, widzę, że temperatura odbiła :) Super - dalej trzymam kciuki!
    Trzymaj kochana trzymaj. Teraz ostatnia prosta przed testem ewentualnym. Zobaczymy czy to nie przypadkowe odbicie.

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 23 lipca 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Trzymaj kochana trzymaj. Teraz ostatnia prosta przed testem ewentualnym. Zobaczymy czy to nie przypadkowe odbicie.

    Będę trzymać bardzo mocno.

    Tak swoją drogą właśnie sobie pomyślałam, że zazdroszczę wszystkim naturalnych starań... No, ale show must go on...

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Monikamonia Koleżanka
    Postów: 61 13

    Wysłany: 23 lipca 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona M, wiem, że trochę wcześnie, może jutro powtórzę test. W poniedziałek powinna być @. W czwartek odstawiłam luteinę.

    Nie mogę zrozumieć dlaczego nam tak trudno zajść w upragnioną ciążę. Nie które kobiety nie chcą, a co rok to prorok. A ja tak bardzo chcę i nie ma, a jak jest to poronienie...

    :( :(

  • Monikamonia Koleżanka
    Postów: 61 13

    Wysłany: 23 lipca 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jaki lekami/suplementami się wspieracie?

    Nie rozumiem, jest owulacja i przytulanko to czemu nie dochodzi do zapłodnienia/zagnieżdzenia?

    Od tego cyklu biorę Acard ma pomóc w zagnieżdzeniu, wit B6 i B12.
    No i luteine.

    Tarczyce mam idealną i moja endo nowi, że nie poeinnam mieć problemow z zajściem, źe hop siup i w sierpniu na wizycie chce mnie widzieć zaciàżoną.

    No i było hop siup, tylko zamiast ciąży jest zbliżająca się @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to wzorem do naśladowania nie jestem, jak widać niektóre robią drugą rundę w zaciążaniu a ja dalej tu jestem.
    Ale biorę tak: b12, b6 magnez Wit e kwas foliowy, acard, Wit d3 i euthyrox bo mam Hashimoto. Dodatkowo brałam w tym cyklu CLO i teraz duphaston na wszelki wypadek, żebym nie musiała długo w razie porażki na @ czekać.
    Asia mi zostały tylko naturalne starania bo wiesz. I nawet z resztkami optymizmu do końca roku daje sobie czas. A potem niszcze termometr odstawiam wszystko poza euthyroxem i zaczynam rozpieszczanie syna do granic możliwości :) może wreszcie zostanę "fajną" mamą :)

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 23 lipca 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikamonia, powodów może być wiele. Począwszy od braku zapłodnienia, poprzez nieprawidłowa genetyke zarodka,wady Twojej macicy, problemy z tarczyca, jakieś mutacje, a skończywszy na immunologii. Niestety to bardzo skomplikowany proces :-(

    Mnie zostało ostatnie ivf. Jeśli ono się nie uda to biologiczna matka nie zostane nigdy, bo naturalnie nie mamy szans :-( przy naszej kombinacji problemów i mojej immunologii szanse są mniejsze niż 1% :-(
    Ale to nie czas i miejsce na uzalanie się.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2016, 11:43

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Monikamonia Koleżanka
    Postów: 61 13

    Wysłany: 23 lipca 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamać się można. Z còrką wpadka, miałam 18 lat, maturę przed sobą... nie było łatwo. A teraz jestem po studiach, mam pracę i chcę- a nie mogę.

    Życzę wam dzuewczyny szczęśliwego poczęcia i donoszenia zdrowiutkiego bobaska. Ja do starań wracam we wrześniu, może po urlopie będzie inne nastawienie. Bo narazie załamka, a wiem, że to nie sprzyja

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 23 lipca 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikamonia wrote:
    Załamać się można. Z còrką wpadka, miałam 18 lat, maturę przed sobą... nie było łatwo. A teraz jestem po studiach, mam pracę i chcę- a nie mogę.

    Życzę wam dzuewczyny szczęśliwego poczęcia i donoszenia zdrowiutkiego bobaska. Ja do starań wracam we wrześniu, może po urlopie będzie inne nastawienie. Bo narazie załamka, a wiem, że to nie sprzyja

    Z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że tzw. pozytywne myślenie w przypadku konkretnej przyczyny medycznej niepowodzeń wcale nie pomaga.
    Diagnozowalas swoje poronienia?

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia o blokadzie psychicznej zapomniałaś napisać :)

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 23 lipca 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Asia o blokadzie psychicznej zapomniałaś napisać :)

    Sorki,ja w nią nie wierzę :-P skupilam się na medycznych aspektach,choć od razu zaznaczam, ze lekarzem nie jestem i nie chce nikogo diagnozowac. Powiem wiecej-wolałabym nawet nie mieć tej wiedzy,jaką mam i najzwyczajniej w świecie zajść w ciążę bez świadomości o tym,co jeszcze może się wydarzyć.

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej to żart był :) ja też nie wierzę :)

    Asiula86 lubi tę wiadomość

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 23 lipca 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Ej to żart był :) ja też nie wierzę :)

    Domyslilam się ;-) najlepiej nie myśleć, schudnac i wpadać :-p

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona wykres wygląda obiecująco :)
    Asiula za was bez zmian trzymam kciuki, mona za was zresztą też :)

    Do nas przyjechał z Anglii brat męża z żoną i 6 letnią córką. Na naszym malym metrażu to jakby huragan szalał :)

  • Monikamonia Koleżanka
    Postów: 61 13

    Wysłany: 23 lipca 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeden Lekarz mi powiedział, że przyczyn może być wiele. Mam zrobić komplet badań do invitro, bo on pracuje w klinice leczenia niepłodności i w ogóle najlepiej będzie jak się zdecyduje na in vitro.

    Drugi lekarz, a właściwie lekarka, że to, że mam tarczycę teraz idealną to nie znaczy, że jest idealnie. Że powinnam dostawać progesteron jak zajdę w ciążę oraz zwiększyć euthyrox o 50% i szybko do niej się zgłosić po zastrzyki z gonadotropiny i przyjmować progesteron. Ostatnio w szpitalu dali mi luteine ale było już za późno, po 2 godzinach poszły skrzepy. Moja lekarka była oburzona, że nie dostałam gonadotropiny w zastrzyku.

    Ogólnie to nie wiem dlaczego poroniłam. Mój gin powiedział, że to moźe nadwaga. I zawsze słyszę może to a moźe to, tylko in vitro jest pewne.

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 23 lipca 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikamonia wrote:
    Jeden Lekarz mi powiedział, że przyczyn może być wiele. Mam zrobić komplet badań do invitro, bo on pracuje w klinice leczenia niepłodności i w ogóle najlepiej będzie jak się zdecyduje na in vitro.

    Drugi lekarz, a właściwie lekarka, że to, że mam tarczycę teraz idealną to nie znaczy, że jest idealnie. Że powinnam dostawać progesteron jak zajdę w ciążę oraz zwiększyć euthyrox o 50% i szybko do niej się zgłosić po zastrzyki z gonadotropiny i przyjmować progesteron. Ostatnio w szpitalu dali mi luteine ale było już za późno, po 2 godzinach poszły skrzepy. Moja lekarka była oburzona, że nie dostałam gonadotropiny w zastrzyku.

    Ogólnie to nie wiem dlaczego poroniłam. Mój gin powiedział, że to moźe nadwaga. I zawsze słyszę może to a moźe to, tylko in vitro jest pewne.

    In vitro też nie jest pewne, nawet jeśli masz przebadane zarodki.
    Ja co prawda nie miałam przebadanych zarodków i nie będę ich badać, a "trafiło mi się" puste jajo płodowe. Tak więc pewności przy in vitro też nie ma, niestety :(

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 24 lipca 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona trzymam kciuki za wakacyjne poczęcie :-D
    Asiula ja Ci powiem, że też bym wolała naturalnie, ale od kiedy wiem że nie ma szans, seks jest jakiś taki przyjemniejszy bez starań ;-)
    Dziewczyny ja mam do was pytanie o bób :-D kupiłam pierwszy raz w życiu (dobrze że doczytałam, że obrać trzeba) i zjadłam jedną bóbkę, i jakiś taki gorzki jest w środku. Tak ma być czy mam zepsuty?

    Mona_M, Izoleccc lubią tę wiadomość

    **********************Gang 18+***********************
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jadłam jeszcze gorzkiego bobu. A i znam takich co nie obierają :)

    choco lubi tę wiadomość

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 24 lipca 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco, u nas z seksem od czasu wspomaganej rozrodczości kiepsko :( i to bardziej o męża chodzi niż mnie :( rozleniwił się chłop ;)

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 24 lipca 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco moze byl z robqczkiem czesto robaczywe sa gorzkie :-)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 4782 4783 4784 4785 4786 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ