X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)
    Postanowiłam założyć taki wątek - staraczek przed i po 30'tce :) Pewnie sporo nas jest ... ja w przyszłym roku 30 ... starania o 1wsze dziecko od prawie 2 lat ...
    :(

    Beata, Iwka, Mili, celia, Tiga, Waniulka, Myszka-Minnie, Katjaa, Kropka_1, Lucy7, Anuśka, dagul, drianek784, juicy29, Anka83, anja83, galaxia, Baronowa_83, claudiuszek, Summerka, Katjaaa, Karolucha, Myszka86, ewa81, Asik84 lubią tę wiadomość

  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem przed, ale nie tuż, to też się liczy? ;)
    Rocznikowo 28 skończone, ale mentalnie/ psychicznie czuję 30 za plecami się czającą. Moja mama w tym wieku była już w drugiej ciąży, ja dopiero staram się o pierwszą

    Kinga1001 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj ulek :)
    no...psychika powoli siada, koleżanki już dzieciate ... tylko że my zaraz po ślubie dzieci nie chcieliśmy miec .... a może to błąd bo wtedy kochaliśmy się baaaaardzo często .... i pewnie wtedy by się udało :\

    Iwka, Andzia33, drianek784, Izasze30, dejsi, Krasia, Kinga1001 lubią tę wiadomość

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już jestem po 30tce ,dwa lata ;) odnosząc się do poprzedniczek: moja mama w tym wieku miała już jedno dziecko 11 lat i drugie 6 a ja nie mam nic :) jeszcze dwa lata temu mentalnie czułam się 20 latką dzisiaj , czasem mam wrażenie że już widzę emeryturę :D

    Beata, Iwka, dejsi lubią tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam skończone 29 ;/ i czuję podmuch tej 30-stki na plecach :P

    Beata, Iwka, Lucy7 lubią tę wiadomość

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niedawno skończyłam 30 i powiem Wam szczerze, że trochę mnie to podłamało. Myślałam, że w tym wieku to już będę miała małe szkraby tuptające po domu, a tu nic. I nie zanosi się, żeby sytuacja się zmieniła. Nie czuję się stara, ale jednak czegoś mi brak :(

    Beti, Iwka, Lucy7, drianek784 lubią tę wiadomość

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to wszystkie czujemy się podobnie ...

    Szczerze to ta 3ka z przodu mnie przeraża :P ale co zrobić ... niby najlepiej jest odpuścić ... he, dobrze się mówi ...
    Ja od przyszłego cyklu muszę się jakoś wspomóc, nie wiem, witaminy dla męża (jestesmy w trakcie diagnostyki jesgo nasienia, leukocyty ma, ponadto słabe upłynnienie, itd ...) , ja myslę tez o zakupie żelu consetive plus ... może też mikroskop Afrodyta ... nie wiem ...

    Anulka55, drianek784, dejsi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już 31 z hakiem!!!!!!!!Chwilowo starania zawieszone ale jestem!!!!!!!:-)

    maximka84, drianek784 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Ja już 31 z hakiem!!!!!!!!Chwilowo starania zawieszone ale jestem!!!!!!!:-)


    czemu zawieszone ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    Ja niedawno skończyłam 30 i powiem Wam szczerze, że trochę mnie to podłamało. Myślałam, że w tym wieku to już będę miała małe szkraby tuptające po domu, a tu nic. I nie zanosi się, żeby sytuacja się zmieniła. Nie czuję się stara, ale jednak czegoś mi brak :(

    Mam dokładnie to samo :) czuję się jak nastolatka, ale z drugiej strony czuję, ze czegoś mi brakuje, Nie jestem w pełni spełniona... i nie chce już dłużej czekać. Kurde niby w Polsce tyle bocianów a coś rozleniwiły się i dzieciaczków przynosić nie chcą :P

    Beata, Makak, Iwka, Lucy7, drianek784 lubią tę wiadomość

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to witam i ja czująca 30 na karku :P ale tylko biologicznie
    mentalnie nie czuję sie staro, choc jedno dZiecko już mamy to na drugie zbytttt długo czekamy

    Iwka lubi tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak już noszą to nie tam gdzie potrzeba...

    Makak, biedronka1982, Lucy7 lubią tę wiadomość

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny przyniosą napewno każdej ale musimy troszkę poczekac aby w pełni docenić :)

    i pomyślcie że nic nie dzieje sie bez przyczyny miałyscie czas nacieszyc sie meżami i wolnością :) Wasze mamy już w tym wieku miały po dwoje dzieci, zapytajcie czy sa spełnione w 100 % ? patrzcie pozytywnie napewno niebawem każdej z Was (i mi również choc tez czuje ze mój czas sie kończy)
    sie uda i będziecie w pelni cieszyć sie upragnionym macierzyństwem :)

    maximka84, Makak, chcębejbi, Anulkaa, Lucy7 lubią tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti wrote:
    a jak już noszą to nie tam gdzie potrzeba...
    oj tam oj tam pewnie za dużo tv i przykrych przypadków sie naogladałaś

    pomyśl inaczej skoro tylu kobietom wkoło sie udaje to i Tobie sie uda ! :)

    moja imienniczko? i rówieśniczko :)

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    czemu zawieszone ?


    Bo albo trzeba bedzie chłopa zmienić albo sprowadzić go na ziemię!!!!!!!
    Starania na jakiś czas zawieszam puki chłop się nie wyprostuję a potem się zobaczy!!!!!!!

    Beata, chcębejbi, Blysk_kotka, Modelka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no może i za dużo... ale ja po prostu jak coś przeczytam takiego strasznego to potem z dobry miesiąc potrafię o tym myśleć i się tym przejmować... Bardzo jestem wrażliwa na cierpienie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Bo albo trzeba bedzie chłopa zmienić albo sprowadzić go na ziemię!!!!!!!
    Starania na jakiś czas zawieszam puki chłop się nie wyprostuję a potem się zobaczy!!!!!!!

    Chyba poważnie narozrabiał...

    Ale pamiętajcie TYLKO SPOKÓJ NAS URATUJE ;)

    chcębejbi, AGA 30 lubią tę wiadomość

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga ja cię wywołuję do odpowiedzi u nas a ty gdzies brykasz?

    Beti wiem ja tez jestem bardzo wrażliwa ale takie rzeczy sie po prostu dzieją i zawsze sie zdarzały dlatego ja staram ise tv nie oglądać

    chcębejbi, AGA 30 lubią tę wiadomość

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Bo albo trzeba bedzie chłopa zmienić albo sprowadzić go na ziemię!!!!!!!
    Starania na jakiś czas zawieszam puki chłop się nie wyprostuję a potem się zobaczy!!!!!!!



    hihihih poooowiało grooooooooooozą :P

    AGA 30 lubi tę wiadomość

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Bo albo trzeba bedzie chłopa zmienić albo sprowadzić go na ziemię!!!!!!!
    Starania na jakiś czas zawieszam puki chłop się nie wyprostuję a potem się zobaczy!!!!!!!
    AGA - nie wiem co Twój przeskrobał, ale jak mój zaczął się psuć, to go odstawiłam z reklamacją do teściów i pozwoliłam wrócić dopiero jak się naprawi. Pomogło ;)

    Iwka, chcębejbi, AGA 30, H30 lubią tę wiadomość

    20110812580114.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ