X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcębejbi wrote:
    ja po 30 i dziecka ani widu , robie się zgorzkniała :(
    0vishenka_33.gif na pewno nie....a jaka jest Twoja historia? Długo się staracie? Jakieś problemy na tej drodze?

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcębejbi wrote:
    ja po 30 i dziecka ani widu , robie się zgorzkniała :(


    witaj :* nie daj się zgorzknieniu :) trzeba wierzyć i dalej próbować ... po prostu ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    nawiązując do pierwszych postów, to też jestem psychicznie zmęczona, chyba za bardzo na początku chciałam mieć i byłam przekonana że się uda. niestety....
    poza tym dużo pracuje przez co jestem ciągle zmęczona, dodatkową mąż za granicą pracuje.

    Iwka, Blysk_kotka lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To masz trochę pod górę... Ciężko musi być tak żyć na odległość.

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    racja, ale na razie musi tak być. co drugi cykl udaj nam się ze wypadaja płodne dni,takze działamy chociaż póki co nie wychodzi. ale teraz akurat:
    1. mąż przyjedzie
    2. akurat mam wtedy owulacje
    3. mamy rocznicę ślubu
    wiec musi sie udać :)

    maximka84, Iwka, Makak, Anulka55, Modelka, AGA 30, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    racja, ale na razie musi tak być. co drugi cykl udaj nam się ze wypadaja płodne dni,takze działamy chociaż póki co nie wychodzi. ale teraz akurat:
    1. mąż przyjedzie
    2. akurat mam wtedy owulacje
    3. mamy rocznicę ślubu
    wiec musi sie udać :)
    I trzymam kciuki by się udało !!! <3
    A tym czasem uciekam Buziaki

    Aniqa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lat 31, zaczynam siwiec. Fasola, prosze mi sie tu grzecznie zagniezdzic i rosnac! Bo jak nie, to sie dzieci z Ciebie beda smialy, ze z babcia do przedszkola przychodzisz! :-P

    Makak, maximka84, MisiaMisia, Iwka, AGA 30, Andzia33, weronika86, Myszka-Minnie, anja83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz jednego byłego męża mam ten obecny to przyszły mąż więc mogę mieć raczej byłego narzeczonego!!!!!!!!
    Do teściowej nie chce skubany wracać że zadne skarby więc chyba się naprawi i wyprostuję wszystko!!!!!!:-)

    Iwka, Modelka lubią tę wiadomość

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby ci mężczyźni nie mogli być po prostu "wyprostowani" z natury. Zawsze się jakieś defekty muszą trafić ;)To prostuj, Kochana, prostuj, a potem szybciutko fasolkuj!

    AGA 30, Iwka lubią tę wiadomość

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    Jakby ci mężczyźni nie mogli być po prostu "wyprostowani" z natury. Zawsze się jakieś defekty muszą trafić ;)To prostuj, Kochana, prostuj, a potem szybciutko fasolkuj!

    Oj rok już na ovu prawie i jak narazie same przeszkody u mnie (nas)!!!!!!!
    Faceci to inne stworzenia a mawia sie że za kobietą człowiek nie nadąży!!!:-)

    Makak, Blysk_kotka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja moge sie podłaczyc?bo mi to do 30stki blizej niz dalej...:)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bede miala czydzieścidwa w październiku. ale w życiu sie na tyle nie czuję. i w staraniach też nie. odpuszcza przy 40tce :D

    Moja mama w moim wieku miała już 12 letniego syna i 5 letnią mnie. Hmmm. Jak to wszystko się zmienia, nie? Ja dopiero teraz dojrzałam do rodzicielstwa + sprzyjają mi dobre wiatry w postaci odpowiedzialnego mężczyzny i różanej przyszłości. Wcześniej niestety nic takiego poza pitokami chętnymi do bycia tatą nie było...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2013, 18:27

    maximka84, MisiaMisia, Iwka, Andzia33, weronika86 lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Lat 31, zaczynam siwiec. Fasola, prosze mi sie tu grzecznie zagniezdzic i rosnac! Bo jak nie, to sie dzieci z Ciebie beda smialy, ze z babcia do przedszkola przychodzisz! :-P



    hihihih ... nio ...babcia do przedszkola ... niestety ... jak to się delikatnie mówi stare dup.... jesteśmy :P

    stare ale jare :) :P

    Ps. ja już siwieje od 18 roku zycia, więc spoko ... ale u mnie to genetyczne ...

    Makak, agawa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    a ja moge sie podłaczyc?bo mi to do 30stki blizej niz dalej...:)



    jak Ci bliżej niż dalej to wskakuj :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    ja bede miala czydzieścidwa w październiku. ale w życiu sie na tyle nie czuję. i w staraniach też nie. odpuszcza przy 40tce :D

    Moja mama w moim wieku miała już 12 letniego syna i 5 letnią mnie. Hmmm. Jak to wszystko się zmienia, nie? Ja dopiero teraz dojrzałam do rodzicielstwa + sprzyjają mi dobre wiatry w postaci odpowiedzialnego mężczyzny i różanej przyszłości. Wcześniej niestety nic takiego poza pitokami chętnymi do bycia tatą nie było...



    ano...pozmieniało się wszystko...kobiety znacznie później decyduja się na bycie MAMAMI ...


    ale ja tez od razu po slubie nie chciałam mieć dziecka, nie czułam się do tego gotowa ... nawet nie rozumiałam (byłej) przyjaciółki, która tak bardzo się starała (lekarze, zabiegi w szpitalu, cuda na kiju) ... dla mnie to było jakieś nie do ogarnięcia ... no widać do czasu ... chociaż nie wiem czy jakbym miała iśc do szpitala na jakiś zabieg (a gin mówiła coś o laparoskopii) to czy bym się zdecydowała ... bo u mnie niby wsio książkowe, ale z męża nasieniem narazie pracujemy ... wyszły leukocyty i inne takie rzeczy wiec jego bierzemy na warsztat :P


    ...no zobaczymy...

  • Anulka55 Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was koleżanki ja jestem już po 30 i rownież nie mamy żadnej pociechy . Pomyśle ze w moim wieku moja mama miła mnie , a ja jeszcze nic to jakos mi smutno. Choć dodam że poronilam już 3 razy o których nie miałam pojęcia.w tym było jedno lyżeczkowanie i potem jakoś poszło... Niestety miałam okres za każdym razem. Więc mam cicha nadzieje ze tu jakoś znajdę te właściwe chwile dla siebie które pomogą mi sie odnaleźć ... Serdecznie Was wszystkie pozdrawiam i kciuki trzymam ;)

    maximka84, Blysk_kotka, Iwka, weronika86, gosik79 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka55 wrote:
    Witam Was koleżanki ja jestem już po 30 i rownież nie mamy żadnej pociechy . Pomyśle ze w moim wieku moja mama miła mnie , a ja jeszcze nic to jakos mi smutno. Choć dodam że poronilam już 3 razy o których nie miałam pojęcia.w tym było jedno lyżeczkowanie i potem jakoś poszło... Niestety miałam okres za każdym razem. Więc mam cicha nadzieje ze tu jakoś znajdę te właściwe chwile dla siebie które pomogą mi sie odnaleźć ... Serdecznie Was wszystkie pozdrawiam i kciuki trzymam ;)



    Witamy :) :*****

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Anna39 Ekspertka
    Postów: 191 551

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi to bliżej do 40,ale co tam,co ma byc to będzie.

    Iwka lubi tę wiadomość

    781bf18f8a2720294b991893655b2777.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna39 wrote:
    A mi to bliżej do 40,ale co tam,co ma byc to będzie.

    ale tu jeszcze jest drugie kryteium: "na ile sié czujesz???" 10 lat mniej? to zapraszamy :)

    MalutkaEve, Iwka lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jest nas spora grupa a jak wiadomo w grupie raźniej.

    Wszystkim i sobie życzę upragnionego Dzieciątka :)

    Makak, Iwka lubią tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ