Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nadchodzi wrzesień, kończy się lato, w maju nam mówią per mamo i tato 🥹
Odpowiedz

Nadchodzi wrzesień, kończy się lato, w maju nam mówią per mamo i tato 🥹

Oceń ten wątek:
  • aszin Autorytet
    Postów: 7427 16442

    Wysłany: 11 września 2025, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marty.Na wrote:
    A co z tym progesteronem? Tak się boję, że zaburzy mi następny cykl, gdyby się nie udało. Stosowała któraś z Was Progesterone Besins?
    A w jaki sposób miałby Ci zaburzyć cykl? Pełno kobiet przyjmuje dodatkowo proga po owulacji, po odstawieniu przychodzi miesiączka i zaczyna się kolejny, typowy cykl.

    KurtynaMileczenia, siesiepy, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Marty.Na Autorytet
    Postów: 560 647

    Wysłany: 11 września 2025, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    A w jaki sposób miałby Ci zaburzyć cykl? Pełno kobiet przyjmuje dodatkowo proga po owulacji, po odstawieniu przychodzi miesiączka i zaczyna się kolejny, typowy cykl.
    A nie wiem, panikara jestem, za dużo myślę

    31🙆🏻‍♀️ 33🧔🏼

    Starania od 10.24'

    ♂️:
    Łuszczyca (Daivobet)

    💊
    Omega3, Witamina D, Magnez, Ten Fertil ON, Witaminy ADEK, Ubiquinol 200, Witamina B12

    🔬
    Rozszerzone badanie nasienia + fragmentacja DNA plemników + test HBA ⏳

    ♀️
    Przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka, subkliniczna niedoczynność tarczycy (Euthyrox 50), PCOS (w trakcie diagnozy)

    💊
    Witamina D, Omega 3, Magnez, Witamina B6 i B12, Aktywny kwas foliowy Neofolic, NAC 600, Ubiquinol 200, Prena Caps Ovi, Zioła Ojca Grzegorza

    🔬
    Trombofilia wrodzona (m. cz. V Leiden, m. MTHFR, m. PAI-1), KIR ⏳

    Beta HCG:
    08.03.25- 68.60
    10.03.25- 104.60
    12.03.25- 147.50
    14.03.25- 216.60
    19.03.25- 1036.60
    20.03.25- 1313.30
    02.04.25 - zabieg abrazji, 8tc 💔

    preg.png
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 1257 2209

    Wysłany: 11 września 2025, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marty.Na wrote:
    A nie wiem, panikara jestem, za dużo myślę

    Wdech, wydech. Wiesz że stres utrudnia zajście w ciążę? 🙂 też dużo myślę, staram się wtedy odciągnąć myśli jakimś serialem albo książką :)

    Paula., siesiepy, Marty.Na, Fox lubią tę wiadomość

    👩 33 l.
    🧔🏻 36 l.
    👱‍♀️ 7 l.

    23.09.2025 - 9 dpo ⏸️
    10 dpo - 121,9 mIU/mL
    12 dpo - 278,5 mIU/mL / przyrost 128% 🥰
    15 dpo - 1005,9 mIU/mL / przyrost 136% 🥰
    7.10.2025 - jest pęcherzyk 🌼
    10.10. 2025 - mamy serduszko 🥰
    15.10.2025 - 7 mm maleństwa 🥰
    6.11.2025 - 2.86 cm tańczącej malinki 🥰
    27.11.2025 - prenatalne, niskie ryzyka. 6,7 cm gagatka 🥰
    22.12.2025 - 165 g chłopczyka 💙
    19.01.2026 połówkowe, 335g zdrowego bobaska
    12.02.2026 - 647g bobasa 🥰
    09.03.2026 - 983 gram 🥰
    1.04.2026 - 1648 gram 🥰
    27.04.2026 - 2323 gram synka 🥰
    11.05.2026 - 2800 gram
    25.05.2026 - 3352 gram miłości 🥰

    07/25 ktoś chciał być 💔

    TSH 1.048 ✅️
    owulacje potwierdzone ✅️
    cytologia ✅️
    morfologia ✅️


    💛 marzenia są początkiem wszystkiego...

    preg.png
  • Ssilvia Autorytet
    Postów: 1627 1952

    Wysłany: 11 września 2025, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    773d8e594f7a6.jpg

    Dziewczyny można mi wpisać 🥹

    12cs ani razu dwóch kresek... Nie wiem co dalej będzie ale jestem w szoku

    Helenka22, Kitkat, Eliora, Dalia, Maalwii, Kociara_96, Lucy321, Roma95, Gnom, Marty.Na, Milunia, Gosia98765, Fox, IT_Girl, cukrzyk1991, oliwia79, NatiHope, Kameleon , Imazolka, Mika1992, Marzycielka94, bambusek-94, Remedios, PA, nick nieaktualny, Monia•, Witynja, stokroteczka25, Luna11, Bella_33, Jupiter, Ika_Ika, EVK, Ananabanana, Marta.R., Sarka94, Hari, Biochemiczka, Meggi_**, Paula., Mardotka, NinaB, Mimi7, Reja13, Takatam, Mamacita, Seabird, Kaaamika, Darioszkaa, Lipsy, PoskromionaZłośnica, IlonaQ, Matylda88, Sagi, Idawoll, ferrytynka25, krolik, kleopatr4, Martt95, Ilaria, Dotipik, kikix0o, Bubu04, Julixxx, Lianaa lubią tę wiadomość

    ✨ 32 lata 🎀 | On 34 – wyniki OK 🦸‍♂️✨

    🌿 Hashimoto
    💛 czas starań - 12 miesiecy

    💊 Leczenie & suplementy
    • 🦋 Euthyrox (T4) 75 mcg
    • 📉 Dostinex – prolaktyna z 23 ➝ 11 ng/mL w 1 miesiąc
    • ☀️ Witamina D, 💉 B12 (z 250 ➝ w górę)
    • 🧠 DHEA, NAC, ubichinol, melatonina – na owulację 🌸
    • 💊 Acard 100 mg w II fazie + Encorton 5 mg

    ✅ Badania & wyniki
    Profil antyfosfolipidowy – OK
    Trombofilia – wykluczona (PAI hetero)
    AMH – 2.9 🌟
    Helicobacter & pasożyty – brak 🚫
    MUCHA & cytologia – prawidłowe 🧫💖
    Ferrytyna - 90 ng/mL
    🔄
    Jajowody – drożne ✅

    29.09.2025 - pierwsze USG 6 mm + ❤️
    15.10 - drugie USG 2.23
    Czekamy na dziewczynkę 🥹
    age.png
  • Maalwii Autorytet
    Postów: 584 802

    Wysłany: 11 września 2025, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    O jaaa! 😍 Gratulacje i trzymam kciuki 🍀

    Ssilvia lubi tę wiadomość

    M 💁🏽‍♀️ 28 | T 💁🏼‍♂️ 31 | K 🐕

    • starania od 06.2025

    ➡️ 💁🏽‍♀️ M
    TSH: 2,02 ✅
    Ferrytyna: 29,39 ⬆️
    Prolaktyna: 19,01 ✅
    Progesteron 7-8dpo: 11,90 ✅

    X cs 🙉
    20.06 - pierwsze w życiu ⏸️ 🥹
  • Kociara_96 Przyjaciółka
    Postów: 63 53

    Wysłany: 11 września 2025, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Aaaaaa gratulacje!! 🤩❤️

    Ssilvia lubi tę wiadomość

    ⏳ 7 cs

    👩 PCOS, pod opieką dietetyka: -4 kg , powrót naturalnych owulacji ✨

    🧑 zdrowy
  • Roma95 Ekspertka
    Postów: 135 226

    Wysłany: 11 września 2025, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!!! ❤️❤️❤️

    Ssilvia lubi tę wiadomość

    Starania od 07.2025
    25.10.2025, 11dpo ⏸️
    27.10.2025, 13 dpo Beta 93,0 mlU/ml
    preg.png
  • Fox Autorytet
    Postów: 622 1136

    Wysłany: 11 września 2025, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Aaa Ssilvia!!!! Gratulacje!! 🍀🤞
    Piekna kreseczka

    Ssilvia lubi tę wiadomość

    91'
    10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek

    07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
    10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)

    21.12 ⏸️ 10 dpo
    27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
    29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
    31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
    02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95

    23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
    15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
    26.05 - 977g 🐻
    11.06 - 1309g 🐻
    preg.png
  • Lucy321 Koleżanka
    Postów: 53 156

    Wysłany: 11 września 2025, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    O rety! Gratulacje!🥰 trzymam kciuki za kropka. Tak sobie dzisiaj pomyślałam jak patrzałam na pierwszą stronę, że Ssilvia była taka pewna bieli 12.09 a coś czułam, że będzie pozytywny🙈 chyba mój avatar z czapką wiedźmy zaczął działać hahah

    Ssilvia, Fox, Marty.Na, Paula. lubią tę wiadomość

    👩26l 🧑29l 🐈🐈
    Odstawienie AH po 3,5 roku 05.25

    08.25💔
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 1257 2209

    Wysłany: 11 września 2025, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Gratulacje 🥰 I cyk, statystyczne 12 miesięcy starań okazało się prawdą 🥰 teraz trzymam kciuki sama za siebie, żebym do ciebie dołączyła do czerwcowych mam 😃

    Helenka22, Ssilvia, siesiepy, Kociara_96, Marzycielka94, Remedios, Biochemiczka, Seabird, Luna11 lubią tę wiadomość

    👩 33 l.
    🧔🏻 36 l.
    👱‍♀️ 7 l.

    23.09.2025 - 9 dpo ⏸️
    10 dpo - 121,9 mIU/mL
    12 dpo - 278,5 mIU/mL / przyrost 128% 🥰
    15 dpo - 1005,9 mIU/mL / przyrost 136% 🥰
    7.10.2025 - jest pęcherzyk 🌼
    10.10. 2025 - mamy serduszko 🥰
    15.10.2025 - 7 mm maleństwa 🥰
    6.11.2025 - 2.86 cm tańczącej malinki 🥰
    27.11.2025 - prenatalne, niskie ryzyka. 6,7 cm gagatka 🥰
    22.12.2025 - 165 g chłopczyka 💙
    19.01.2026 połówkowe, 335g zdrowego bobaska
    12.02.2026 - 647g bobasa 🥰
    09.03.2026 - 983 gram 🥰
    1.04.2026 - 1648 gram 🥰
    27.04.2026 - 2323 gram synka 🥰
    11.05.2026 - 2800 gram
    25.05.2026 - 3352 gram miłości 🥰

    07/25 ktoś chciał być 💔

    TSH 1.048 ✅️
    owulacje potwierdzone ✅️
    cytologia ✅️
    morfologia ✅️


    💛 marzenia są początkiem wszystkiego...

    preg.png
  • IT_Girl Autorytet
    Postów: 456 700

    Wysłany: 11 września 2025, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega gratulacje 😍

    Ssilvia lubi tę wiadomość

    👩🏼34 🧑🏼37 🐱🐱

    6/25 - rozpoczęcie starań
    5/26 - czekamy na Ciebie🩵

    preg.png
  • Murena96 Autorytet
    Postów: 304 444

    Wysłany: 11 września 2025, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie updated: byłam u innego gina, stwierdził że nie wybiegalby tak daleko z diagnoza że to pcos. Skierował do endokrynologa, bo TSH za wysokie i trzeba obniżyć. I dał skierowanie na oddział na 3 dni żeby zrobić wszystkie badania hormonalne. Pierwszy raz u niego byłam, ale wydał się rzeczowy i godny zaufania.
    Dzisiaj moja siostra się mnie zapytała czy po odstawieniu anty spóźniał mi się okres bo jej się spóźnia 4 dni. Testu jeszcze nie robiła, a ja już w glowie mam pytanie "dlaczego znowu ona dostaje wszystko co ja chcę od razu, bez walki a ja jak zwykle muszę drapać pazurami" 😑

  • oliwia79 Ekspertka
    Postów: 219 156

    Wysłany: 11 września 2025, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milunia wrote:
    Ja zrobiłam 2 testy 10 dpo- pink ledwo widoczny, bejbi czy jakoś tak biel. Następnego dnia kolejny pink i już wyraźniejsza, a jeszcze kolejnego dnia poszłam na betę.
    Wiem, że nic nie uspokoi tak jak wynik bety, więc śmigaj sobie jutro i czekamy na info.

    O wlasnie ten bejbi byl bledszy😅

  • Ssilvia Autorytet
    Postów: 1627 1952

    Wysłany: 11 września 2025, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy321 wrote:
    O rety! Gratulacje!🥰 trzymam kciuki za kropka. Tak sobie dzisiaj pomyślałam jak patrzałam na pierwszą stronę, że Ssilvia była taka pewna bieli 12.09 a coś czułam, że będzie pozytywny🙈 chyba mój avatar z czapką wiedźmy zaczął działać hahah

    masz racje, wiesz jak przez 12 miesięcy co miesiąc jest biel to człowiek traci nadzieje. zobaczymy czy to nie biochem.. staram się hamować emocje żeby tego potem nie przeżywać aż tak. ale po takim czasie to jest tak ogromny szok ze jeszcze nie wierze. czekam na betę.

    ✨ 32 lata 🎀 | On 34 – wyniki OK 🦸‍♂️✨

    🌿 Hashimoto
    💛 czas starań - 12 miesiecy

    💊 Leczenie & suplementy
    • 🦋 Euthyrox (T4) 75 mcg
    • 📉 Dostinex – prolaktyna z 23 ➝ 11 ng/mL w 1 miesiąc
    • ☀️ Witamina D, 💉 B12 (z 250 ➝ w górę)
    • 🧠 DHEA, NAC, ubichinol, melatonina – na owulację 🌸
    • 💊 Acard 100 mg w II fazie + Encorton 5 mg

    ✅ Badania & wyniki
    Profil antyfosfolipidowy – OK
    Trombofilia – wykluczona (PAI hetero)
    AMH – 2.9 🌟
    Helicobacter & pasożyty – brak 🚫
    MUCHA & cytologia – prawidłowe 🧫💖
    Ferrytyna - 90 ng/mL
    🔄
    Jajowody – drożne ✅

    29.09.2025 - pierwsze USG 6 mm + ❤️
    15.10 - drugie USG 2.23
    Czekamy na dziewczynkę 🥹
    age.png
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 759 1460

    Wysłany: 11 września 2025, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Podczytuję Was z ukrycia, niektóre mnie może pamiętają z poprzednich miesiący 🙂 Aktualnie mam przerwę w staraniach ale kibicuję, żeby każdej z Was udało się spełnić marzenie o maleństwie.
    Ssilvia GRATULACJE 🎉 Trzymam kciuki za kropka! ✊️✊️

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Ssilvia Autorytet
    Postów: 1627 1952

    Wysłany: 11 września 2025, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak strasznie mnie dzisiaj boli głową, mam ból gardła, cala noc nie spalam, kaszel ale nawet juz mi to nie przeszkadza i nie myślę brać tabelek :)

    ✨ 32 lata 🎀 | On 34 – wyniki OK 🦸‍♂️✨

    🌿 Hashimoto
    💛 czas starań - 12 miesiecy

    💊 Leczenie & suplementy
    • 🦋 Euthyrox (T4) 75 mcg
    • 📉 Dostinex – prolaktyna z 23 ➝ 11 ng/mL w 1 miesiąc
    • ☀️ Witamina D, 💉 B12 (z 250 ➝ w górę)
    • 🧠 DHEA, NAC, ubichinol, melatonina – na owulację 🌸
    • 💊 Acard 100 mg w II fazie + Encorton 5 mg

    ✅ Badania & wyniki
    Profil antyfosfolipidowy – OK
    Trombofilia – wykluczona (PAI hetero)
    AMH – 2.9 🌟
    Helicobacter & pasożyty – brak 🚫
    MUCHA & cytologia – prawidłowe 🧫💖
    Ferrytyna - 90 ng/mL
    🔄
    Jajowody – drożne ✅

    29.09.2025 - pierwsze USG 6 mm + ❤️
    15.10 - drugie USG 2.23
    Czekamy na dziewczynkę 🥹
    age.png
  • Milunia Autorytet
    Postów: 587 489

    Wysłany: 11 września 2025, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ssilvia wrote:
    masz racje, wiesz jak przez 12 miesięcy co miesiąc jest biel to człowiek traci nadzieje. zobaczymy czy to nie biochem.. staram się hamować emocje żeby tego potem nie przeżywać aż tak. ale po takim czasie to jest tak ogromny szok ze jeszcze nie wierze. czekam na betę.

    Ale pięknie 🤩 Pamiętaj, myślimy pozytywnie😉
    Ile dpo jestes? Byłaś dziś na becie ?

    Ssilvia lubi tę wiadomość

    👩🏼‍💼’89 👨🏻‍💻’87
    Marzymy o pierwszym bobo ✨
    5 cs
    06.09.2025 - ⏸️- 10 dpo
    08.09 - b-hcg 65 mlU/mL, progesteron 28,1 ng/mL
    10.09 - b-hcg 260 mlU/mL, progesteron 28,5 ng/mL
    15.09 - b-hcg 1469 mlU/mL progesteron 28,4 ng/mL
    22.09 - 5+4 widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    09.10 - 💔
    10.10.2025 - poronienie zatrzymane 8/6 tyg. Nasze serca rozpadły się na miliony kawałków 😭💔

    Suplementacja:
    - Prenacaps multi 1
    - Magnez
    - Biocardine Omega-3
    - Ubiquinol (CoQ10)
    - Witamina B12
    - Laktoferyna
    - Witamina D
    - Witamina A+E
    - Olej z wiesiołka
    - Regulator homocysteiny
    - sok z granata
    - sok z kiszonych buraków
  • Ssilvia Autorytet
    Postów: 1627 1952

    Wysłany: 11 września 2025, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milunia wrote:
    Ale pięknie 🤩 Pamiętaj, myślimy pozytywnie😉
    Ile dpo jestes? Byłaś dziś na becie ?
    jestem 12dpo, robiłam pierwszy test 10dpo i negatywny - kompletnie biały. juz miałam odstawiać progesteron
    ostatnie dwa dni skurcze i mrowienie w macicy - myślałam ze na okres.
    za 3-4 h powinnam mieć wynik bety

    Witynja, Jupiter, Maalwii, Ananabanana, Lipsy, Morgo lubią tę wiadomość

    ✨ 32 lata 🎀 | On 34 – wyniki OK 🦸‍♂️✨

    🌿 Hashimoto
    💛 czas starań - 12 miesiecy

    💊 Leczenie & suplementy
    • 🦋 Euthyrox (T4) 75 mcg
    • 📉 Dostinex – prolaktyna z 23 ➝ 11 ng/mL w 1 miesiąc
    • ☀️ Witamina D, 💉 B12 (z 250 ➝ w górę)
    • 🧠 DHEA, NAC, ubichinol, melatonina – na owulację 🌸
    • 💊 Acard 100 mg w II fazie + Encorton 5 mg

    ✅ Badania & wyniki
    Profil antyfosfolipidowy – OK
    Trombofilia – wykluczona (PAI hetero)
    AMH – 2.9 🌟
    Helicobacter & pasożyty – brak 🚫
    MUCHA & cytologia – prawidłowe 🧫💖
    Ferrytyna - 90 ng/mL
    🔄
    Jajowody – drożne ✅

    29.09.2025 - pierwsze USG 6 mm + ❤️
    15.10 - drugie USG 2.23
    Czekamy na dziewczynkę 🥹
    age.png
  • Mika1992 Autorytet
    Postów: 699 1049

    Wysłany: 11 września 2025, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju Ssilvia ale cudowna wiadomość ❤️ czekamy z Tobą na wynik bety.

    Ssilvia, Marty.Na, Jupiter lubią tę wiadomość

    👩🏻 33 👦🏻 32
    Starania od 01.02.2025 z 2 przerwami

    Jestem wege od ponad 10 lat :)

    28.07 - ⏸️, ale niestety ciąża biochemiczna :(
    Nie poddajemy się!

    Update 28.01💊: Omega-3, B12, Magnez, Cholina, Foliany, Laktoferyna, Wit. E, C, Cynk, Melatonina, Tyrozyna, Selen, Jod

    IO -> Siofor 500
  • Milunia Autorytet
    Postów: 587 489

    Wysłany: 11 września 2025, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ssilvia wrote:
    jestem 12dpo, robiłam pierwszy test 10dpo i negatywny - kompletnie biały. juz miałam odstawiać progesteron
    ostatnie dwa dni skurcze i mrowienie w macicy - myślałam ze na okres.
    za 3-4 h powinnam mieć wynik bety

    Ja też miałam takie dziwne uczucia w brzuchu, coś jak łaskotanie, lekkie skurcze, bulgotanie i nic więcej. Żadne tam bolące cycki itp. Później przyszły plamienia i był stres, ale na ten moment chyba wszytko wygląda ok. Czasami się zastanawiam skąd u niektórych dziewczyn tak dużo objawów kilka dpo.

    A no i u mnie oczywiście opryszczka na pół wargi tak w temacie przeziębień 🤷🏼‍♀️

    Ssilvia, Lipsy lubią tę wiadomość

    👩🏼‍💼’89 👨🏻‍💻’87
    Marzymy o pierwszym bobo ✨
    5 cs
    06.09.2025 - ⏸️- 10 dpo
    08.09 - b-hcg 65 mlU/mL, progesteron 28,1 ng/mL
    10.09 - b-hcg 260 mlU/mL, progesteron 28,5 ng/mL
    15.09 - b-hcg 1469 mlU/mL progesteron 28,4 ng/mL
    22.09 - 5+4 widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    09.10 - 💔
    10.10.2025 - poronienie zatrzymane 8/6 tyg. Nasze serca rozpadły się na miliony kawałków 😭💔

    Suplementacja:
    - Prenacaps multi 1
    - Magnez
    - Biocardine Omega-3
    - Ubiquinol (CoQ10)
    - Witamina B12
    - Laktoferyna
    - Witamina D
    - Witamina A+E
    - Olej z wiesiołka
    - Regulator homocysteiny
    - sok z granata
    - sok z kiszonych buraków
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ