Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nadchodzi wrzesień, kończy się lato, w maju nam mówią per mamo i tato 🥹
Odpowiedz

Nadchodzi wrzesień, kończy się lato, w maju nam mówią per mamo i tato 🥹

Oceń ten wątek:
  • Remedios Autorytet
    Postów: 845 1035

    Wysłany: 12 września 2025, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z pierwszej strony:

    ✅NA POPRAWĘ ENDOMETRIUM:
    🍍ananas (bromelina),🍑morele,🍷czerwone wino, orzechy: migdały, brazylijskie

    Ja kupuje sobie paczkę suszonych morel i orzechów/migdałów i przekąszam 😆 no i wybieram czerwone wino zazwyczaj jak jest okazja na alkohol. W zeszłym cyklu w fazie lutealnej miałam endo 11 mm, ale to był na razie mój jedyny monitoring i nie mam pojęcia czy to te rzeczy pomogły

    Ananabanana lubi tę wiadomość

    Starania od 04.2025

    🤷🏽‍♀️30 lat
    Hashimoto, cechy adenomiozy

    🤷🏻‍♂️35 lat
    OAT
    Fragmentacja 26%

    IVF soon 🤞
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 12 września 2025, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananabanana wrote:
    Jestem właśnie po monitoringu w 8dc.
    Sytuacja wyglada tak, że mam w lewym jajniku pecherzyk 14mm, a endometrium 3,1mm.
    Lekarz mówi, że endometrium cienkie, ale, że w tej fazie cyklu jeszcze jest w normie.
    Macie jakieś sposoby, albo co włączyć do diety aby to endometrium rosło?
    Witaminę e z selenem, reswerstrol. Albo orzechy brazylijskie, migdały, morele, wino czerwone.

    Ananabanana lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2029 4674

    Wysłany: 12 września 2025, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającNaNumer2 wrote:
    Zrobił Was nordtest w bambuko?
    Dziś beta 1.05 bez znaku < wczoraj <2.3
    Progesteron dziś 21,34
    Wczoraj 17,34

    A nord test sprzed 30 min be0e94a91c256.jpghttps://zapodaj.net/plik-wjMnNvgUVi
    Widzę ile ma zwolenników tyle przeciwników.
    Jak rozumiem miałaś Ovitrelle 10 dni temu? Zastrzyk może zostawiać cienie na teście nawet do 14 dni po podaniu, może to to? Progesteron bardzo ładny, ale nie wiadomo czy to już ciąża podbija jeśli jesteś 8/9 dpo, bo to bardzo wcześnie

    Remedios, Kociara_96 lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 695 875

    Wysłany: 12 września 2025, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Remedios wrote:
    Z pierwszej strony:

    ✅NA POPRAWĘ ENDOMETRIUM:
    🍍ananas (bromelina),🍑morele,🍷czerwone wino, orzechy: migdały, brazylijskie

    Ja kupuje sobie paczkę suszonych morel i orzechów/migdałów i przekąszam 😆 no i wybieram czerwone wino zazwyczaj jak jest okazja na alkohol. W zeszłym cyklu w fazie lutealnej miałam endo 11 mm, ale to był na razie mój jedyny monitoring i nie mam pojęcia czy to te rzeczy pomogły

    Dziękuję 🥰 ide na zakupy

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • Ananabanana Autorytet
    Postów: 695 875

    Wysłany: 12 września 2025, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Witaminę e z selenem, reswerstrol. Albo orzechy brazylijskie, migdały, morele, wino czerwone.
    Dziękuję 🩷

    💁‍♀️31 💁‍♂️32 🐈🐈

    × niedoczynność tarczycy
    x insulinooporność
    x hiperprolaktynemia

    Starania od 05.2024
    25.10.2025 ⏸️

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2025, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzucam fotkę testu: IMG-1525.jpg

    😍

    KurtynaMileczenia, Maalwii, Hari, NatiHope, Monia•, Kitkat, EVK, kleopatr4, Milunia, IT_Girl, Kameleon , Paula., Ananabanana, Ssilvia, Sagi, Reja13, Remedios, Gosia98765, Ika_Ika, Eliora, Bella_33, Luna11, Marty.Na, PA, Imazolka, Fox, stokroteczka25, Sarka94, Takatam, Mika1992, Mamacita, Dżozu, Kociara_96, Matylda88, Darioszkaa, Bubu04, Marzycielka94, Lipsy lubią tę wiadomość

  • KurtynaMileczenia Ekspertka
    Postów: 240 501

    Wysłany: 12 września 2025, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Już tu raz była dziewczyna z progiem niziutkim a jest obecnie w ciąży :) może błąd laboratorium.
    Tak, to ja, zgłaszam się :D lab mi oznaczył proga 7dpo na 0,1 🤦🏼‍♀️

    Kitkat, Remedios, Takatam lubią tę wiadomość

    age.png
  • EVK Ekspertka
    Postów: 229 311

    Wysłany: 12 września 2025, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_G-K wrote:
    Wrzucam fotkę testu: IMG-1525.jpg

    😍
    Gratulacje 😍 który dpo?

    Hari lubi tę wiadomość

    👧30 👦31
    starania od 01/2025
    Od 5-6 miesiączki AH 🙈

    🤒Endometrioza IV st, adenomioza

    💉Badania/ zabiegi:
    AMH: 6.8 ✅
    Histeroskopia (polipy macicy): 2015r, 2017 🚩
    FSH, LH, Prolaktyna ✅
    Progesteron (8dc)= 6.2 🚩, 13.2 oraz 10.5
    Nasienie męża ✅

    💊Leki:
    Pueria Uno
    NAC, kurkumina, olej TRIO GLA, olej z wiesiołka, ashwaganda, koenzym Q10, magnez, selen
    Progesteron (od 2-10dpo)

    ⭐️08.10.2025 ⏸️, betaHCG=234
    ⭐️10.10.2025 betaHCG=633

    preg.png
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 1487 1538

    Wysłany: 12 września 2025, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje! Świetna wiadomość❤️ i równe 12mcy

    Ssilvia lubi tę wiadomość

    #1 2024 – poród domowy🪷

    💔cb 01/26

    #2 2026⏳

    preg.png
  • Klaudia k Autorytet
    Postów: 262 249

    Wysłany: 12 września 2025, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula-1407 wrote:
    Hejka U mnie raczej nici z ciąży w tym cyklu... Jestem załamana
    Odebrałam wyniki
    Progesteron 0.149 mg/ml
    Estradiol 88.2pg/mL
    Dziwne bo miałam owulację potwierdzoną u gina ,a progesteron taki niski...dlaczego...
    Ten progesteron świadczy o tym że nie było owulacji albo jesteś przed miesiączka. Jeśli nie minęło 14 dni i nie jesteś przed miesiączka to nie możliwe żeby owulacja się odbyła, nie wiem co twój gin widział. Ew w labie się pomylili.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2025, 18:21

    K 👩&L👨
    Ja:
    B12: maj: 413 | czerwiec: 523 | sierpień : 701|grudzien: 802
    D3: maj: 37,6 | czerwiec: 42,9 | sierpień: 85,7|grudzien: 60
    Ferrytyna: maj:16,9 | czerwiec: 44,2 | sierpień: 55,7
    Kwas foliowy: maj: 6,53 | czerwiec: 12,2 | sierpień : 14,1| grudzień: 30
    2dc
    FSH: czerwiec: 5,55 |
    LH: czerwiec: 5,3 |
    Testosteron: czerwiec : 43 (8,4-48,1)
    SHBG: czerwiec: 55,7 (32,4-128)
    Insulina: czerwiec: 9,8 (2,6-24,9)
    Glukoza: czerwiec: 88 (70-99)
    AMH: 46,9[6,56]( brak objawów PCos)
    18.11.2025 poronienie chybione,
    5.01.26 beta 31
    7.01.26 beta 84
    12.01.26 beta 1247
    14.01.26 beta 2327
    19.01.26 beta 9732
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2025, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EVK wrote:
    Gratulacje 😍 który dpo?

    Trudno powiedzieć, nie sprawdzałam w tym miesiącu absolutnie nic. Dziś 24 dc, ale normalnie miałam cykle 23-24 dni.

    EVK lubi tę wiadomość

  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 12 września 2025, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia k wrote:
    Ten progesteron świadczy o tym że nie było owulacji albo jesteś przed miesiączka. Jeśli nie minęło 14 dni i nie jesteś przed miesiączka to nie możliwe żeby owulacja się odbyła, nie wiem co twój gin widział. Ew w labie się pomylili.

    Jestem 7 dni przed miesiączką
    U gina byłam 19 DC dziś jest 26 dc
    I mówił że pęcherzyk jest pęknięty i jest obecne ciałko żółte ,ale pęcherzyk miał 3.33 mm
    Wcześniej byłam 16 DC i był pęcherzyk z wzgórkiem jajonośnym nie wiem już co myśleć załamana jestem ,że już się nie uda

  • Paula. Autorytet
    Postów: 3080 3844

    Wysłany: 12 września 2025, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającNaNumer2 tak jak juz White1 napisała mogą byc pozostałości po ovitrelle. Najlepiej powtórzyć bete po 48h a jak nie masz możliwości to testuj codziennie. U mnie po ovitrelle też bety wychodziły dziwne i mialam zawsze notatkę, żeby powtórzyć wynik bety po 48h .

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2105

    Wysłany: 12 września 2025, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    CzekającNaNumer2 tak jak juz White1 napisała mogą byc pozostałości po ovitrelle. Najlepiej powtórzyć bete po 48h a jak nie masz możliwości to testuj codziennie. U mnie po ovitrelle też bety wychodziły dziwne i mialam zawsze notatkę, żeby powtórzyć wynik bety po 48h .

    Ale jakby na testach biel Vizira już miałam w środę wieczór.
    No nie mam możliwości powtórzyć więc będę testować, tylko niestety mam te nord testy bo czytałam na allegro dobre opinie. Też jestem dopiero 8/9 dpo. Brajan mi się włączył.

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Remedios Autorytet
    Postów: 845 1035

    Wysłany: 12 września 2025, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was miała problemy z cerą po niepokalanku? Już w zeszłym cyklu po Mastodynonie czułam, że mi się trochę pogarsza, ale jak teraz od kilku zamieniłam na cięższy kaliber (Swanson) to tworzą mi się takie bolące zapalne wypryski 😭

    Starania od 04.2025

    🤷🏽‍♀️30 lat
    Hashimoto, cechy adenomiozy

    🤷🏻‍♂️35 lat
    OAT
    Fragmentacja 26%

    IVF soon 🤞
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 12 września 2025, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzella19 wrote:
    Hej dziewczyny przepraszam że ja tak z doskoku ale mam pytanie czy któraś robiła drożność jajowodów ? Jeżeli tak co wasz lekarz kazał przynieść na wizytę ? ( jakie badania )
    Mi lekarka pobierała wymazy MUCHa i posiew na bakterie tlenowe i beztlenowe.

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 542 514

    Wysłany: 12 września 2025, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PA wrote:
    Mi lekarka pobierała wymazy MUCHa i posiew na bakterie tlenowe i beztlenowe.
    Mi też i dodatkowo cytologie

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • oliwia79 Ekspertka
    Postów: 219 156

    Wysłany: 12 września 2025, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam wyniki
    •Progesteron 21,7 ng/ml
    •Beta 48,9 mIU/ml
    Jest dobrze teraz tylko powtórka w ndz 🙈

    Maalwii, Fox, stokroteczka25, *Julia*, Sarka94, Takatam, Paula., Luna11, Remedios, Ssilvia, Mamacita, Ananabanana, nick nieaktualny, Dżozu, Monia•, Kociara_96, Matylda88, Hari, Darioszkaa, Bubu04 lubią tę wiadomość

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13538 18067

    Wysłany: 12 września 2025, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Jak rozumiem miałaś Ovitrelle 10 dni temu? Zastrzyk może zostawiać cienie na teście nawet do 14 dni po podaniu, może to to? Progesteron bardzo ładny, ale nie wiadomo czy to już ciąża podbija jeśli jesteś 8/9 dpo, bo to bardzo wcześnie
    Ale beta wczorajsza wskazywała że była już ujemna 🤔

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Fox Autorytet
    Postów: 622 1136

    Wysłany: 12 września 2025, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Ale beta wczorajsza wskazywała że była już ujemna 🤔

    Ale w innym laboratorium.
    Chyba nie ma co dzielić włosa na cztery - poczekajmy. Na dniach się wyklaruje, jesli testy będą ciemnieć 🤞

    Kitkat, White1, Remedios, Kociara_96 lubią tę wiadomość

    91'
    10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek

    07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
    10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)

    21.12 ⏸️ 10 dpo
    27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
    29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
    31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
    02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95

    23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
    15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
    26.05 - 977g 🐻
    11.06 - 1309g 🐻
    preg.png
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ