Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nadchodzi wrzesień, kończy się lato, w maju nam mówią per mamo i tato 🥹
Odpowiedz

Nadchodzi wrzesień, kończy się lato, w maju nam mówią per mamo i tato 🥹

Oceń ten wątek:
  • Maalwii Autorytet
    Postów: 583 788

    Wysłany: 13 września 2025, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kycia wrote:
    Nie mogę dodać zdjęcia, w sensie tego linku, nie wiem czy to przez to że mam mało postów może, ale ogólnie już na betę też poleciałam 😂

    To koniecznie daj znać jaki wynik bety 😊 trzymam kciuki 🍀

    M 💁🏽‍♀️ 28 | T 💁🏼‍♂️ 31 | K 🐕

    • starania od 06.2025

    ➡️ 💁🏽‍♀️ M
    TSH: 2,02 ✅
    Ferrytyna: 29,39 ⬆️
    Prolaktyna: 19,01 ✅
    Progesteron 7-8dpo: 11,90 ✅

    X cs 🙉
    20.06 - pierwsze w życiu ⏸️ 🥹
  • EVK Ekspertka
    Postów: 229 311

    Wysłany: 13 września 2025, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kycia wrote:
    Nie mogę dodać zdjęcia, w sensie tego linku, nie wiem czy to przez to że mam mało postów może, ale ogólnie już na betę też poleciałam 😂
    Czekamy na betę! 🍀

    👧30 👦31
    starania od 01/2025
    Od 5-6 miesiączki AH 🙈

    🤒Endometrioza IV st, adenomioza

    💉Badania/ zabiegi:
    AMH: 6.8 ✅
    Histeroskopia (polipy macicy): 2015r, 2017 🚩
    FSH, LH, Prolaktyna ✅
    Progesteron (8dc)= 6.2 🚩, 13.2 oraz 10.5
    Nasienie męża ✅

    💊Leki:
    Pueria Uno
    NAC, kurkumina, olej TRIO GLA, olej z wiesiołka, ashwaganda, koenzym Q10, magnez, selen
    Progesteron (od 2-10dpo)

    ⭐️08.10.2025 ⏸️, betaHCG=234
    ⭐️10.10.2025 betaHCG=633

    preg.png
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 485 423

    Wysłany: 13 września 2025, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kycia wrote:
    Nie mogę dodać zdjęcia, w sensie tego linku, nie wiem czy to przez to że mam mało postów może, ale ogólnie już na betę też poleciałam 😂

    Trzymam kciuki za bete 🥰

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • KurtynaMileczenia Ekspertka
    Postów: 240 501

    Wysłany: 13 września 2025, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kycia wrote:
    Nie mogę dodać zdjęcia, w sensie tego linku, nie wiem czy to przez to że mam mało postów może, ale ogólnie już na betę też poleciałam 😂
    Tak Kochana, musisz mieć chyba 35 postów. Pamiętam jak ja dobijalam na szybko, żeby tutaj dziewczynom wysłać zdjęcie testu 🙈 trzymam kciuki za betę! ❤️

    age.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3080 3842

    Wysłany: 13 września 2025, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kycia wrote:
    Hej dziewczyny, testowałam dzisiaj i jest delikatny cień, nawet na zdjęciu ciężko go wyłapać ale nie jest to biel Vizira 🥹 We wtorek jak robiłam betę to wyszła negatywna ale widocznie rzeczywiście było za szybko. Nie chcę się jeszcze cieszyć ale coś jest na rzeczy chyba
    Trzymam kciuki za bete 🍁🍀

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • kindzaaaa Autorytet
    Postów: 267 221

    Wysłany: 13 września 2025, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Paula. Mozna mi wpisać 🩸
    Teraz czeka mnie potwierdzenie czy mam faktycznie polipa i umówienie się na histeroskopie + rozszerzenie badań, październik pewnie na tym się skupię
    W tym cyklu spadłam z wysokiego konia i boli że znowu się nie udało…

    👩‍🦳 26 👱🏻‍♂️ 28
    Starania od 03.25
    cytologia ✔️
    wymazy Mucha ✔️
    TSH 1,8 euthyrox 25
    Owulację występują ✔️
    Cykle 28/29
    Plamienia miedzymiesiaczkowe 🩸
    Hormony w normie,
    Prolaktyna ✔️
    HSG niejednoznaczne, w maju kolejne.
    Ferrytyna 6!!! Dramat
    Witamina D 20 dramat do poprawy!
    Początki IO
    AMH 3.87
    Pokonać Smoki:
    🔜 Maj HSG
    🔜 laparoskopia


    Program Ochrony zdrowia prokreacyjnego
  • Seabird Ekspertka
    Postów: 239 335

    Wysłany: 13 września 2025, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mi się wydaje, czy ten wrzesień okazuje się być bardzo owocny w pozytywne testy 🥺🍀

    U mnie dziś 4 dpo, dziwny czas w cyklu kiedy trzeba czekać, hamować ekscytację i nadzieję (dziwne że nadal tyle jej mam po 6 nieudanych cyklach). Czy jest coś co mogę zrobić na tym etapie żeby zwiększyć szanse na implantacje?

    32👩🏼
    ⏳Starania od 03.2025
    12.2025 CB 💔

    Cytologia HPV, biocenoza, MUCHa, wymazy bakteriologiczno-mykologiczne ✅
    Hormony ✅
    Tarczyca ✅
    Owulacje ✅
    Badanie nasienia ✅
    Endometrioza II/III stopnia 🔴
    Drożność jajowodów🔜
  • Takatam Autorytet
    Postów: 280 323

    Wysłany: 13 września 2025, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 6 dpo cykl stymulowany i od dwóch dni czuje dziwne kłucia w jajnikach
    Czy któraś z was tak miala może? Co to może być

    👱🏻‍♀️32 👨33
    starania od 05.2024
    Wszystko gra a ciąży dwa lata nie ma

    TSH: 2,55 ⬆️ Euthyrox50
    Jajowody drożne ✅️
    Estradiol (4 dc): 63,90 (30,90–90,40)✅️
    FSH (3 dc) 5,75 (3,5–12,5)✅️
    LH (3 dc) 10,00 (2,4–12,6)✅️
    AMH 9,84 ng/ml ✅️
    Prolaktyna 384,0 (102,0–496,0) ✅️
    Testosteron (5 dc): 66,50 ✅
    CA-125 (5 dc): 14 ✅
    FT3: 2,79 FT4: 1,28 ✅
    Ferrytyna: 74 ✅
    Żelazo: 17,3 ✅
    Wit D : 40,80 ✅️
    Glukoza: 88,10 ✅
    Partner – nasienie: 14% morfologia✅️

    Program Ochrony zdrowia prokreacyjnego
  • White1 Autorytet
    Postów: 2029 4674

    Wysłany: 13 września 2025, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takatam wrote:
    Mam 6 dpo cykl stymulowany i od dwóch dni czuje dziwne kłucia w jajnikach
    Czy któraś z was tak miala może? Co to może być
    Ja mam tak w prawie każdym cyklu i nic z tego nie wynika, zazwyczaj kłuje nie ten, z którego była owulacja, ale zakładam, że to może wina zastrzyku 🤷‍♀️

    Kociara_96, Takatam, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7427 16439

    Wysłany: 13 września 2025, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłucie jajników po owulacji może być po prostu wynikiem działania progesteronu 🙂

    Kitkat, Takatam lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 1257 2209

    Wysłany: 13 września 2025, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seabird wrote:
    Czy mi się wydaje, czy ten wrzesień okazuje się być bardzo owocny w pozytywne testy 🥺🍀

    U mnie dziś 4 dpo, dziwny czas w cyklu kiedy trzeba czekać, hamować ekscytację i nadzieję (dziwne że nadal tyle jej mam po 6 nieudanych cyklach). Czy jest coś co mogę zrobić na tym etapie żeby zwiększyć szanse na implantacje?

    Gdzieś mi mignęło że można wziąć nospę w 7-8 dpo żeby nie bylo ewentualnych skurczy i żeby była łatwiejsza implantacja :) ale nie wiem czy to coś na zasadzie "nogi w górze po seksie" czy faktycznie działa 😀 u mnie gdzieś teraz okolice owu, ale po tylu miesiącach starań już nawet nie robię testów owu, jestem zniechęcona.

    Seabird, EVK lubią tę wiadomość

    👩 33 l.
    🧔🏻 36 l.
    👱‍♀️ 7 l.

    23.09.2025 - 9 dpo ⏸️
    10 dpo - 121,9 mIU/mL
    12 dpo - 278,5 mIU/mL / przyrost 128% 🥰
    15 dpo - 1005,9 mIU/mL / przyrost 136% 🥰
    7.10.2025 - jest pęcherzyk 🌼
    10.10. 2025 - mamy serduszko 🥰
    15.10.2025 - 7 mm maleństwa 🥰
    6.11.2025 - 2.86 cm tańczącej malinki 🥰
    27.11.2025 - prenatalne, niskie ryzyka. 6,7 cm gagatka 🥰
    22.12.2025 - 165 g chłopczyka 💙
    19.01.2026 połówkowe, 335g zdrowego bobaska
    12.02.2026 - 647g bobasa 🥰
    09.03.2026 - 983 gram 🥰
    1.04.2026 - 1648 gram 🥰
    27.04.2026 - 2323 gram synka 🥰
    11.05.2026 - 2800 gram
    25.05.2026 - 3352 gram miłości 🥰

    07/25 ktoś chciał być 💔

    TSH 1.048 ✅️
    owulacje potwierdzone ✅️
    cytologia ✅️
    morfologia ✅️


    💛 marzenia są początkiem wszystkiego...

    preg.png
  • Remedios Autorytet
    Postów: 845 1035

    Wysłany: 13 września 2025, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze coś było z jedzeniem ananasa na implantację? Że bromelaina wspomaga implantację? Już nawet dokładnie nie pamiętam, ale ananasa w drugiej fazie kupuję 😂

    Seabird, Kitkat, Hari lubią tę wiadomość

    Starania od 04.2025

    🤷🏽‍♀️30 lat
    Hashimoto, cechy adenomiozy

    🤷🏻‍♂️35 lat
    OAT
    Fragmentacja 26%

    IVF soon 🤞
  • Maalwii Autorytet
    Postów: 583 788

    Wysłany: 13 września 2025, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od poniedziałku zaczynam walkę z testami owulacyjnymi mam nadzieję że pik pojawi się w piątek nie prędzej bo mąż wraca w sobotę🤞🏼🤣
    (Może chociaż te testy wyjdą pozytywnie 🤦🏼‍♀️😅)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2025, 14:06

    M 💁🏽‍♀️ 28 | T 💁🏼‍♂️ 31 | K 🐕

    • starania od 06.2025

    ➡️ 💁🏽‍♀️ M
    TSH: 2,02 ✅
    Ferrytyna: 29,39 ⬆️
    Prolaktyna: 19,01 ✅
    Progesteron 7-8dpo: 11,90 ✅

    X cs 🙉
    20.06 - pierwsze w życiu ⏸️ 🥹
  • ataga Koleżanka
    Postów: 34 56

    Wysłany: 13 września 2025, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja we wrześniu wpadłam tylko zobaczyć i pogratulować wszystkim którym sie udało w tym miesiącu. Jako że jestem nowa sporo osób nie kojarzę, ale bardzo ucieszyłam się z dwoch kresek u Ssylvia 🥰 czytałam pamiętnik i jakoś tak sie ciepło zrobiło, że tyle starań przyniosło wymarzony efekt.
    Trzymam mocno kciuki za piękne przyrosty u was wszystkich, a pozostałym (również sobie) życzę powodzenia w nowych cyklach :)

    White1 lubi tę wiadomość

    ♀️1991
    ♂️1991


    Starania od 05.2025
    Endometrioza IV stopnia, adenomioza.
  • Seabird Ekspertka
    Postów: 239 335

    Wysłany: 13 września 2025, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Gdzieś mi mignęło że można wziąć nospę w 7-8 dpo żeby nie bylo ewentualnych skurczy i żeby była łatwiejsza implantacja :) ale nie wiem czy to coś na zasadzie "nogi w górze po seksie" czy faktycznie działa 😀 u mnie gdzieś teraz okolice owu, ale po tylu miesiącach starań już nawet nie robię testów owu, jestem zniechęcona.

    KitKat, jak długo się staracie? Czy robiłaś sobie jakieś cykle przerwy na zresetowanie głowy? Jak mąż się zapatruje na Wasze starania?

    32👩🏼
    ⏳Starania od 03.2025
    12.2025 CB 💔

    Cytologia HPV, biocenoza, MUCHa, wymazy bakteriologiczno-mykologiczne ✅
    Hormony ✅
    Tarczyca ✅
    Owulacje ✅
    Badanie nasienia ✅
    Endometrioza II/III stopnia 🔴
    Drożność jajowodów🔜
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 1257 2209

    Wysłany: 13 września 2025, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seabird wrote:
    KitKat, jak długo się staracie? Czy robiłaś sobie jakieś cykle przerwy na zresetowanie głowy? Jak mąż się zapatruje na Wasze starania?

    Mąż pełen entuzjazmu 😅 staramy się od początku maja, po biochemie (końcem lipca) trochę mam podcięte skrzydła 🙂

    👩 33 l.
    🧔🏻 36 l.
    👱‍♀️ 7 l.

    23.09.2025 - 9 dpo ⏸️
    10 dpo - 121,9 mIU/mL
    12 dpo - 278,5 mIU/mL / przyrost 128% 🥰
    15 dpo - 1005,9 mIU/mL / przyrost 136% 🥰
    7.10.2025 - jest pęcherzyk 🌼
    10.10. 2025 - mamy serduszko 🥰
    15.10.2025 - 7 mm maleństwa 🥰
    6.11.2025 - 2.86 cm tańczącej malinki 🥰
    27.11.2025 - prenatalne, niskie ryzyka. 6,7 cm gagatka 🥰
    22.12.2025 - 165 g chłopczyka 💙
    19.01.2026 połówkowe, 335g zdrowego bobaska
    12.02.2026 - 647g bobasa 🥰
    09.03.2026 - 983 gram 🥰
    1.04.2026 - 1648 gram 🥰
    27.04.2026 - 2323 gram synka 🥰
    11.05.2026 - 2800 gram
    25.05.2026 - 3352 gram miłości 🥰

    07/25 ktoś chciał być 💔

    TSH 1.048 ✅️
    owulacje potwierdzone ✅️
    cytologia ✅️
    morfologia ✅️


    💛 marzenia są początkiem wszystkiego...

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3080 3842

    Wysłany: 13 września 2025, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takatam wrote:
    Mam 6 dpo cykl stymulowany i od dwóch dni czuje dziwne kłucia w jajnikach
    Czy któraś z was tak miala może? Co to może być
    Przy cyklach stymulowanych ciągle odczuwałam jajniki. Jak nie prawy to lewy. Nie ważne z której strony była owulacja to bóle były naprzemienne. Jedynie w cyklu w którym nie udało sie osiągnąć idealnego pęcherzyka nie mialam żadnych objawow.

    Takatam lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Darioszkaa Znajoma
    Postów: 27 38

    Wysłany: 13 września 2025, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Mam niedoczynność tarczycy, biorę tirosin sol.
    19.07 tsh 1,6 ft3 i ft4 w normie
    11 września (7dpo) progesteron 18 ng/ml
    Tsh 3,69 (ft3 i ft4 w normie)
    Dzisiaj (13.09) tsh 2,6 😵‍💫

    Czy miała któraś z was takie wahania tsh mimo brania ciągle tej samej dawki leku?

    Nie wiem o co tu może chodzić.. dieta sen i leki brane tak samo, nic się nie zmieniło

    8 tydzień ciąży 🤰
    Niedoczynność tarczycy- leki Tirosint Sol- dawka 100
    Tsh-1,3

    28 lat :)
  • Seabird Ekspertka
    Postów: 239 335

    Wysłany: 13 września 2025, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Mąż pełen entuzjazmu 😅 staramy się od początku maja, po biochemie (końcem lipca) trochę mam podcięte skrzydła 🙂

    Rozumiem zniechęcenie, oby wkrótce i dla nas wyszło słońce 🙌 ja jeszcze nigdy nie zobaczyłam dwóch kresek na teście.

    Kitkat lubi tę wiadomość

    32👩🏼
    ⏳Starania od 03.2025
    12.2025 CB 💔

    Cytologia HPV, biocenoza, MUCHa, wymazy bakteriologiczno-mykologiczne ✅
    Hormony ✅
    Tarczyca ✅
    Owulacje ✅
    Badanie nasienia ✅
    Endometrioza II/III stopnia 🔴
    Drożność jajowodów🔜
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 485 423

    Wysłany: 13 września 2025, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Gdzieś mi mignęło że można wziąć nospę w 7-8 dpo żeby nie bylo ewentualnych skurczy i żeby była łatwiejsza implantacja :) ale nie wiem czy to coś na zasadzie "nogi w górze po seksie" czy faktycznie działa 😀 u mnie gdzieś teraz okolice owu, ale po tylu miesiącach starań już nawet nie robię testów owu, jestem zniechęcona.

    Tez odczuwam zniechenie, a to dopiero 5cs. Miał to byc cykl z monitoringiem a wyszlo, ze prawdopodobnie cykl bezowulacyjny. Pierwszy raz w tym miesiącu nie robię testów owu i ogólnie jakos jestem przybita. Juz nawet nie zamawiałam testów ciążowych z allegro w tym miesiącu bo oglądanie bieli mnie tylko dobija

    Mam nadzieje, ze niedlugo los sie do nas uśmiechnie i zobaczymy dwie kreseczki🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2025, 16:34

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ