X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Najgorsza niepewność :/
Odpowiedz

Najgorsza niepewność :/

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 14 lipca 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze spoznia sie okres 7 dni po 5 dniach od spodziewanej @ robilam test i wyszedł dziwny wieczorem powtorzylam i nic :/ Jednak podswiadomie czuje ze cos jest nie tak :/ Piersi nie bola choć są nabrzmiałe 6 dnia mialam bole menstruacyjne a @ dalej nie ma ! Najgorsz niepewność bo jak jednak jestem to nie chce narazac fasolki dlatego uwazam co jem i pije ...
    Czy mozliwe ze po takim czasie testy by byly negatywne czy raczej nie mam sie co łudzić ? Jak wy miałyście ?

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze pozne zapodnienie? jesli masz mozliwosc idz na bete....

    trzymam kciuki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak myślę, jeśli masz podejrzenia to beta będzie najpewniejsza niż te wszystkie testy ;)

  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 14 lipca 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem w Holandii nie wiem gdzie tu bete zrobic :/ Dzis robilam test oczywiscie negatywny po 7 dniach spoznienia juz by wykazał jak by byla ciaza raczej ...

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jak mój mężuś w Holandii, czekam na niego a co do testu to moim zdaniem wykazał by ciąze po 7 sniach, ale testy nie maja 100% peewności

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie dopiero na 13 po spodziewanej @ wyszedl cien cienia drugiej kreski, szybciej wychodzily negatywne, tez czuje sie inaczej ni zwykle teraz mam takie silne przeczucie ze szok, no ale puki nie bedzie porzadnych 2 krech to sie nie nastawiam, choc nadzieja jest;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana mi tez testy wychodza albo cien cienia albo negatywy... i tez sie nie nastawiam jeszcze, bo boje sie rozczarowan... a tez czuje sie inaczej niz zwykle... trzymam za ciebie kciukasy....

    moze idz do lekarza i spytaj o test ciazowy z krwi? ja mam zamiar isc do mojego i mu nagadac ze dlugo mi sie juz okres spoznia... mzoe mi zrobi :)

    trzymam kciukasy i powodzenia!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta a długo Ci wychodzą testy cien cienia? bo mi dzis rano pierwszy raz, wczoraj wieczorem jeszcze byl negatywny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    Puszysta a długo Ci wychodzą testy cien cienia? bo mi dzis rano pierwszy raz, wczoraj wieczorem jeszcze byl negatywny

    Aneczko a jakie testy robiłaś? te o czułości 10 czy 25?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o czułości 10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    Puszysta a długo Ci wychodzą testy cien cienia? bo mi dzis rano pierwszy raz, wczoraj wieczorem jeszcze byl negatywny
    od 13dpo....i tez wlasnie o czulosci 10...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczko a te testy sa ze sklepu czy z allegro/ebay ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z apteki;) a Twoje kochana? ile Ci sie @ spóźnia bo mi 14 dzien, mi tez w 13 dpo wyszla 2 kecha
    Moze jednka nam sie udało, byly bysmy na tym samy etapie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    z apteki;) a Twoje kochana? ile Ci sie @ spóźnia bo mi 14 dzien, mi tez w 13 dpo wyszla 2 kecha
    Moze jednka nam sie udało, byly bysmy na tym samy etapie :)

    ja jestem dzis dopiero 16dpo a moje faza lutealna normlanie trwa max 12 dni. wiec spoznia mi sie juz 4 dni dopiero.... jesli jest ciaza to ja jestem w 4tyg 3 dniu a ty mialas @ 6 czerwca to jestes 11 dni wiecej odemnie.... czyli poczotek 7 tygodnia bo 6 tydzien 7 dzien.

    co do testow to jeden z apteki (pokazal badziocha) i dwa z ebay( straszne baldziochy ledwo widoczne)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2013, 18:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko ja to podejzewam ze mi sie ovu przesunela, na po 20 dc ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to i tak bylby 21/22 dpo :P wiec blisko wsumie...byloby 5 tydzien. a lekarze i tak licza od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki.

    Ja bym jednak poszla do lekarze jesli sie dogadasz i spytala o bete.... ja mam jutro zamiar spytac bo chlop ma wizyte i powiem jej ze mi sie juz spoznia ponad dwa tygodnie a testy wychodza takie sobie i zobaczymy co powiedza... moze zrobia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niestety musze isc prywatnie, dlatego czekam te pare dni aby powtorzyc test, bo za wizyte muszed bulic 200 zł,a jestem przed wyplata;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    drogo... ja mieszkam w Irlandii i wizyty sa 50 euro ale ja mam medical card i mam za darmo...
    ja sie boje przez te bole... jesli @ sie spoznia bo sie zponia i nie ma ciazy to spoko.... a boje sie ze moze jednak jest cos nie tak... pozatym juz mialam biochemiczne ciaze i nie chce znowu :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzie dobrze:) musi byc:) mnie tez pobolewa krzyz, podbrzusze, jajniki... ale to chyba zalicza sie do wczesnych objawow ciazy;) dla mnie jest to pierwszy "chyba pozytywny" test, dlatego wiem tyle co wczytalam i od znajomych mam :)

    Nusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cfc14828d3085cb2.html
    przepraszam za jakosc ale robiona tel
    i co o tym sadzicie?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ