X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Najgorsza niepewność :/
Odpowiedz

Najgorsza niepewność :/

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 14 lipca 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze spoznia sie okres 7 dni po 5 dniach od spodziewanej @ robilam test i wyszedł dziwny wieczorem powtorzylam i nic :/ Jednak podswiadomie czuje ze cos jest nie tak :/ Piersi nie bola choć są nabrzmiałe 6 dnia mialam bole menstruacyjne a @ dalej nie ma ! Najgorsz niepewność bo jak jednak jestem to nie chce narazac fasolki dlatego uwazam co jem i pije ...
    Czy mozliwe ze po takim czasie testy by byly negatywne czy raczej nie mam sie co łudzić ? Jak wy miałyście ?

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze pozne zapodnienie? jesli masz mozliwosc idz na bete....

    trzymam kciuki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak myślę, jeśli masz podejrzenia to beta będzie najpewniejsza niż te wszystkie testy ;)

  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 14 lipca 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem w Holandii nie wiem gdzie tu bete zrobic :/ Dzis robilam test oczywiscie negatywny po 7 dniach spoznienia juz by wykazał jak by byla ciaza raczej ...

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jak mój mężuś w Holandii, czekam na niego a co do testu to moim zdaniem wykazał by ciąze po 7 sniach, ale testy nie maja 100% peewności

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie dopiero na 13 po spodziewanej @ wyszedl cien cienia drugiej kreski, szybciej wychodzily negatywne, tez czuje sie inaczej ni zwykle teraz mam takie silne przeczucie ze szok, no ale puki nie bedzie porzadnych 2 krech to sie nie nastawiam, choc nadzieja jest;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana mi tez testy wychodza albo cien cienia albo negatywy... i tez sie nie nastawiam jeszcze, bo boje sie rozczarowan... a tez czuje sie inaczej niz zwykle... trzymam za ciebie kciukasy....

    moze idz do lekarza i spytaj o test ciazowy z krwi? ja mam zamiar isc do mojego i mu nagadac ze dlugo mi sie juz okres spoznia... mzoe mi zrobi :)

    trzymam kciukasy i powodzenia!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta a długo Ci wychodzą testy cien cienia? bo mi dzis rano pierwszy raz, wczoraj wieczorem jeszcze byl negatywny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    Puszysta a długo Ci wychodzą testy cien cienia? bo mi dzis rano pierwszy raz, wczoraj wieczorem jeszcze byl negatywny

    Aneczko a jakie testy robiłaś? te o czułości 10 czy 25?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o czułości 10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    Puszysta a długo Ci wychodzą testy cien cienia? bo mi dzis rano pierwszy raz, wczoraj wieczorem jeszcze byl negatywny
    od 13dpo....i tez wlasnie o czulosci 10...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczko a te testy sa ze sklepu czy z allegro/ebay ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z apteki;) a Twoje kochana? ile Ci sie @ spóźnia bo mi 14 dzien, mi tez w 13 dpo wyszla 2 kecha
    Moze jednka nam sie udało, byly bysmy na tym samy etapie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    z apteki;) a Twoje kochana? ile Ci sie @ spóźnia bo mi 14 dzien, mi tez w 13 dpo wyszla 2 kecha
    Moze jednka nam sie udało, byly bysmy na tym samy etapie :)

    ja jestem dzis dopiero 16dpo a moje faza lutealna normlanie trwa max 12 dni. wiec spoznia mi sie juz 4 dni dopiero.... jesli jest ciaza to ja jestem w 4tyg 3 dniu a ty mialas @ 6 czerwca to jestes 11 dni wiecej odemnie.... czyli poczotek 7 tygodnia bo 6 tydzien 7 dzien.

    co do testow to jeden z apteki (pokazal badziocha) i dwa z ebay( straszne baldziochy ledwo widoczne)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2013, 18:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko ja to podejzewam ze mi sie ovu przesunela, na po 20 dc ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to i tak bylby 21/22 dpo :P wiec blisko wsumie...byloby 5 tydzien. a lekarze i tak licza od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki.

    Ja bym jednak poszla do lekarze jesli sie dogadasz i spytala o bete.... ja mam jutro zamiar spytac bo chlop ma wizyte i powiem jej ze mi sie juz spoznia ponad dwa tygodnie a testy wychodza takie sobie i zobaczymy co powiedza... moze zrobia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niestety musze isc prywatnie, dlatego czekam te pare dni aby powtorzyc test, bo za wizyte muszed bulic 200 zł,a jestem przed wyplata;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    drogo... ja mieszkam w Irlandii i wizyty sa 50 euro ale ja mam medical card i mam za darmo...
    ja sie boje przez te bole... jesli @ sie spoznia bo sie zponia i nie ma ciazy to spoko.... a boje sie ze moze jednak jest cos nie tak... pozatym juz mialam biochemiczne ciaze i nie chce znowu :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzie dobrze:) musi byc:) mnie tez pobolewa krzyz, podbrzusze, jajniki... ale to chyba zalicza sie do wczesnych objawow ciazy;) dla mnie jest to pierwszy "chyba pozytywny" test, dlatego wiem tyle co wczytalam i od znajomych mam :)

    Nusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cfc14828d3085cb2.html
    przepraszam za jakosc ale robiona tel
    i co o tym sadzicie?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ