X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nic nie wskazuje na miesiączkę a ciąży tez nie ma.
Odpowiedz

nic nie wskazuje na miesiączkę a ciąży tez nie ma.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bycmama92 Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam wczoraj na izbie przyjęć i taki oto opis do badania dostałam: trzon macicy 46x34mm, endometrium 68mm, jajnik prawy 33x22 z pęcherzykami, jajnik lewy 26x17 z pęcherzykami. nie ma płynu w zat. douglasa. beta <2. test owulacyjny wczoraj wyszedł dodatni. jest to 30 dzień cyklu @ powinna być wczoraj-dzisiaj. lekarka powiedziała, że nic na jej nadejście nie wskazuje. wiecie co to może być? staramy się już 7 miesięcy i nic :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bycmama92 wrote:
    byłam wczoraj na izbie przyjęć i taki oto opis do badania dostałam: trzon macicy 46x34mm, endometrium 68mm, jajnik prawy 33x22 z pęcherzykami, jajnik lewy 26x17 z pęcherzykami. nie ma płynu w zat. douglasa. beta <2. test owulacyjny wczoraj wyszedł dodatni. jest to 30 dzień cyklu @ powinna być wczoraj-dzisiaj. lekarka powiedziała, że nic na jej nadejście nie wskazuje. wiecie co to może być? staramy się już 7 miesięcy i nic :(
    endometrium nie moze byc 68 mm, bo Cie rozsadzilo, cos zle Ci albo powiedziala albo zle zrozumialas, dalej pytanie czy byl pecherzyk dominujacy i ile mm maja pecherzyki.

  • bycmama92 Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak napisała na karcie :o tego juz nie napisała.

  • bycmama92 Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    endometrium dist=0,68cm

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bycmama92 wrote:
    byłam wczoraj na izbie przyjęć i taki oto opis do badania dostałam: trzon macicy 46x34mm, endometrium 68mm, jajnik prawy 33x22 z pęcherzykami, jajnik lewy 26x17 z pęcherzykami. nie ma płynu w zat. douglasa. beta <2. test owulacyjny wczoraj wyszedł dodatni. jest to 30 dzień cyklu @ powinna być wczoraj-dzisiaj. lekarka powiedziała, że nic na jej nadejście nie wskazuje. wiecie co to może być? staramy się już 7 miesięcy i nic :(
    wygląda na cykl bezowulacyjny patrząc na twój wykres . Ale lekarka która Ci robiła usg i dając Ci taki opis to chyba niedouczona była :O Endometrium pewnie jej chodziło 6,8mm pęcherzyki w obydwu jajnikach hmmm nie dała opisu jakiej wielkości czy jest dominujący itd. ... bez sensu radziłabym Ci iść do innego lekarza i ponownie wykonać usg z bardziej szczegółowym opisem .

  • bycmama92 Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stażystka. pójdę do poradni do ginekolog swojej. to chyba najlepsze rozwiązanie.

  • bycmama92 Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję za odpowiedź :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ