Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 👣Nie oglądając się za siebie ,wciąż walczymy o Ciebie !💪👶
Odpowiedz

👣Nie oglądając się za siebie ,wciąż walczymy o Ciebie !💪👶

Oceń ten wątek:
  • Asia2309 Autorytet
    Postów: 2159 2414

    Wysłany: 3 marca 2023, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka ja myślę że lekarz na wyrost powiedział o tym ivf 😑 szkoda, że lekarze nie chcą zagłębiać się problemy z hormonami, a tak jak mówisz coś masz z tym estriadolem powalone. Właśnie skąd jesteś? może ogarniemy tu jakiegoś polecanego lekarza. Ja mam super gina tyle że w Opolu

    21 cs- 5.11.2021 r. ⏸

    23.11- 6t1d jest 💙
    8.07- 38t+3d Antoś już z nami 🥰 4070g, 56 cm, poród sn
  • Melka85 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 3 marca 2023, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Zacznę w tym wątku, przeczytałam kilka i jakoś tutaj mnie natchnęło na powitanie 🤓 od czerwca staramy się o ciążę, chociaż początkowo podejście było takie, ze odstawiamy anty i będzie co ma być. Miało być bez presji. A jednak mnie nie wychodzi… co miesiąc na początku cyklu mówię sobie, że jak się uda to cudownie, a jak nie to trudno, a przed okresem- gdy pojawiają się oznaki jego zbliżania, deprecha. I tak właśnie pierwszego dnia obecnego cyklu postanowiłam zmienić lekarza i zacząć cokolwiek diagnozować, bo wydaje mi się, że jest trochę do tej diagnozy, a jeśli jednak nie, to spokojniejsza będę, że wszystko jest Ok tylko trzeba czasu na wstrzelenie się. Także w poniedziałek udaję się do nowego pana doktora i jestem ciekawa czego się dowiem. Witam jeszcze raz wszystkich i miło mi, że będę mogła przeżywać ten czas z Wami 😊

  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 3 marca 2023, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka jak chcesz to mogę Ci dać namiar na dietetyczkę online która zajmuje się dietetyka hormonalna, pcos, endometriozą i ogólnie zaburzeniami cyklu. Dzisiaj zwolniło się jedno miejsce na konsultacje w marcu.
    Może akurat.

    Anka96 lubi tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 3 marca 2023, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Anka jak chcesz to mogę Ci dać namiar na dietetyczkę online która zajmuje się dietetyka hormonalna, pcos, endometriozą i ogólnie zaburzeniami cyklu. Dzisiaj zwolniło się jedno miejsce na konsultacje w marcu.
    Może akurat.
    Martwie sie ze nie wytrwam w tej diecie... kiepsko u mnie z jedzeniem... jak już się staram to trwa to z tydzień i sie poddaje... a jestem z Wielkopolski ogolnie...

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 3 marca 2023, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia2309 wrote:
    Anka ja myślę że lekarz na wyrost powiedział o tym ivf 😑 szkoda, że lekarze nie chcą zagłębiać się problemy z hormonami, a tak jak mówisz coś masz z tym estriadolem powalone. Właśnie skąd jesteś? może ogarniemy tu jakiegoś polecanego lekarza. Ja mam super gina tyle że w Opolu
    Ja z Wielkopolski .
    Dlatego boje się że jak pojde do kliniki to tez będą namawiac na ivf...
    I tez bym nie podeszła bez immunologi . U mnie tera brak owulacji po prostu chcialabym żeby ktoś ponogl mi ja wywołać

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4836 3215

    Wysłany: 3 marca 2023, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka kurcze nie takich informacji oczekiwałam po tym monicie ☹️😒 ja pierdziele ..... Czemu to się tak masakrycznie rozjechalo..... Ale myślę tak jak dziewczyny że ta wiadomość o invitro to tak trochę bardzo na wyrost.... Gościu nie może zrozumieć że stymulacja ci pomagała tylko nastąpił taki jeden cykl w którym zrobiła się ta torbiel , estradiol wyrąbał w kosmos a teraz nie chce urosnąć .... 🤷🤷🤷 Bardzo szybko się poddaje , nie daje nadziei, nie chce w ogóle próbować dojść do ładu z tym wszystkim. Najlepiej powiedzieć Jest pani trudny przypadek to dziękujemy dowidzenia.... Ehhh ....
    Dobrego lekarza z checiami do działania ze świecą szukać.

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4836 3215

    Wysłany: 3 marca 2023, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Melka 😚😚 Witamy na pokładzie 😍
    Pamiętaj że nie jesteś sama z tym że niby na luzie i w ogóle a jak okres przychodzi to jest załamka ... Większość z nas tutaj tak ma ! .... Ale dajemy se chwilę na popłakanie a później raz dwa podnosimy się otrzepujemy kolanka i do przodu!!
    Obyś się czegoś dowiedziała na poniedziałkowej wizycie ✊ daj znać

    Melka85 lubi tę wiadomość

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔
    06.2024r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
    ______________
    Starania zakończone w 04.2025r
    05.2025 założenie własnej działalności i "wylogowanie" z forum . zaglądam co u Was:)
    Zapisany w gwiazdach jeden Syn <3 tak miało być. <3
    pozdrawiam.!
  • Nins Autorytet
    Postów: 877 498

    Wysłany: 4 marca 2023, 01:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka96 wrote:
    Ja mialsm monitoringi razem ze stymulacja i dobrze reagowałam na clo i lamette i do tego ovii i owulacja była. Ja watpie ze mam pcos przy amh 2....
    Potem nawet bez stymulacji miałam ale w hormonach mi się coś poprzestawiało najpierw torbiel potem estriadol ponad 700 i od tego czasu brak owulacji .

    Kuźwa, wierzyć się nie chce, że lekarz rezygnuje z leczenia, bo "za trudny przypadek". To co on leczy? Nie daj się podłamać. W końcu się uda.

    A w cyklach z udaną stymulacją badałaś insulinę i glukozę? Mnie moja gin mówiła, że jak insulina jest ponad normę to może być ciężko z implantacją. Dlatego u mnie np. zwiększała mi dawkę Glucophage aż będzie to ogarnięte, bo to zawsze większe szanse na powodzenie.

    A co do tej diety, to wiem, że mega trudno wytrwać, ale dieta daje mega dużo i bywa kluczowa. Może uda Ci się choć tak na 70% "dobrego jedzenia" i 30% na "grzeszki"? Mnie pomogło wykupienie cateringu. Bez tego bym nie dała rady też. Nie lubię gotować i nie umiem. A jeść uwielbiam, szczególnie niezdrowo i nieregularnie. A to jest baaaaaardzo złe dla naszej płodności. Kosztuje to dodatkowy hajs, ale... czasem w rozrachunku ile wydajemy na lekarzy, wizyty i leki, to się naprawdę opłaca.

    jo_ana lubi tę wiadomość

    Starania od 03.2021
    💔 10.11.2021 - 5 tc.
    🩺 21.12.2021 - histeroskopia / usunięcie mięśniaka (1,5 cm; 40% pod śluzówką. Histopatologia i biopsja OK

    21.03.2022 - Owulacja stym. letrozolem po raz 2. Glucophage 750 - 2x1 i Norprolac 75 - 0.5x1. Ovitrelle.
    🍀⏸ 14.04 - Beta 72 (Prog. 36,43 ng/mL)
    🍀⏸ 16.04 - Beta 200 (Śr. 2dniowy przyrost 166.7%)
    🍀⏸ 19.04 - Beta 1197 (Prog. 36,28 ng/mL; Śr. 2dniowy przyrost 214.5%)
    🍀❤️ 28.04 Zarodek 2,6 mm z ♥ :)
    🍀❤️ 19.05 CRL 20 mm. Słyszałam ♥
    🍀❤️ 24.05 CRL 28 mm. 160u♥
    🍀❤️ 10.06 CRL 54 mm, badania prenatalne i genetyczne - zdrowy chłopczyk :)
    👶❤️ 27.12.2022 g. 12:05 :) Nareszcie razem po tej stronie brzuszka 🥰

    ✔️AMH; ANA; TSH; ATg; ATPO; Białko C i S
    💉 Czynnik V (R2) - heparyna od potwierdzenia ciąży w USG

    age.png
  • Nins Autorytet
    Postów: 877 498

    Wysłany: 4 marca 2023, 01:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix, biedna, nie stresuj się. Podobno poziom proga potrafi skakać i się różnić w ciągu dnia i aby naprawdę stwierdzić niedobór to trzeba by zrobić 3 pomiary w danym dniu i wyciągnąć średnią. A do tego, we krwi może być mniejsze stężenie niż w tkankach. Skoro betka tak pięknie przyrasta, to na pewno z progiem wszystko OK. Ale wiem, że do kolejnej wizyty można znieść jeża i człowiek wariuje. Ja na początku też nie miałam prawie wcale objawów i nic złego to nie nie znaczyło :) A luteinę wydębiłam i też zaczęłam brać wcześnie, ale chyba bardziej potrzebowałam jej "na głowę". Trzymaj się, teraz dni trwają wieki, aby dotrwać do tych 12 tygodni, odsapnąć a potem czas Ci przyspieszy mocno i ani się obejrzysz a będzie Cię budził płacz głodnego bobo w nocy :P

    Clausix lubi tę wiadomość

    Starania od 03.2021
    💔 10.11.2021 - 5 tc.
    🩺 21.12.2021 - histeroskopia / usunięcie mięśniaka (1,5 cm; 40% pod śluzówką. Histopatologia i biopsja OK

    21.03.2022 - Owulacja stym. letrozolem po raz 2. Glucophage 750 - 2x1 i Norprolac 75 - 0.5x1. Ovitrelle.
    🍀⏸ 14.04 - Beta 72 (Prog. 36,43 ng/mL)
    🍀⏸ 16.04 - Beta 200 (Śr. 2dniowy przyrost 166.7%)
    🍀⏸ 19.04 - Beta 1197 (Prog. 36,28 ng/mL; Śr. 2dniowy przyrost 214.5%)
    🍀❤️ 28.04 Zarodek 2,6 mm z ♥ :)
    🍀❤️ 19.05 CRL 20 mm. Słyszałam ♥
    🍀❤️ 24.05 CRL 28 mm. 160u♥
    🍀❤️ 10.06 CRL 54 mm, badania prenatalne i genetyczne - zdrowy chłopczyk :)
    👶❤️ 27.12.2022 g. 12:05 :) Nareszcie razem po tej stronie brzuszka 🥰

    ✔️AMH; ANA; TSH; ATg; ATPO; Białko C i S
    💉 Czynnik V (R2) - heparyna od potwierdzenia ciąży w USG

    age.png
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 4 marca 2023, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka96 wrote:
    Mialam o 11 wizyte... ale musialam dojść do siebie.
    Umnie dupa i dupa bedzie brak dominujacego same małe pecherzyki. Na owulacje sie nie zapowiada lekarz stwierdził że mam pco ( tak naprawdę nic na to nie wskazuje)
    Bylam u wielu lekarzy i żaden mi nie stwierdzil... powiedział jeszcze ze jestem zbyt trudnym przypadkiem wszystkie badania mam zrobione on nie widzi sensu w dalszej stymulacji skoro już ja mialam i po co powtarzać ciagle to samo 🤦‍♀️🤦‍♀️
    Dostałam tylko estrofen i duphaston na wyregulowanie ale tylko dlatego ze sama poprosiłam...
    I mam udać się do kliniki bo w moim przypadku to tylko invitro... jedna wielka porażka.
    Ostatnio bardzo dużo o diecie słyszę, że często sama zmiana nawyków żywieniowych powoduje że owulacja sama zaczyna się pojawiać i ogólnie same dobre rzeczy. Poszukaj w necie Akademia Płodności, tam dziewczyny mają takie podcasty nt płodnej diety i bardzo wiele kobiet pozytywnie się wypowiada. Można też u nich jadłospisy kupić gotowe.

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 4 marca 2023, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    Ostatnio bardzo dużo o diecie słyszę, że często sama zmiana nawyków żywieniowych powoduje że owulacja sama zaczyna się pojawiać i ogólnie same dobre rzeczy. Poszukaj w necie Akademia Płodności, tam dziewczyny mają takie podcasty nt płodnej diety i bardzo wiele kobiet pozytywnie się wypowiada. Można też u nich jadłospisy kupić gotowe.
    Mam diety od akademi od holicystycznie zdrowie czy jakoś tak...
    No i ja gotować nie lubie i nie za bardzo umiem..

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 4 marca 2023, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nins wrote:
    Kuźwa, wierzyć się nie chce, że lekarz rezygnuje z leczenia, bo "za trudny przypadek". To co on leczy? Nie daj się podłamać. W końcu się uda.

    A w cyklach z udaną stymulacją badałaś insulinę i glukozę? Mnie moja gin mówiła, że jak insulina jest ponad normę to może być ciężko z implantacją. Dlatego u mnie np. zwiększała mi dawkę Glucophage aż będzie to ogarnięte, bo to zawsze większe szanse na powodzenie.

    A co do tej diety, to wiem, że mega trudno wytrwać, ale dieta daje mega dużo i bywa kluczowa. Może uda Ci się choć tak na 70% "dobrego jedzenia" i 30% na "grzeszki"? Mnie pomogło wykupienie cateringu. Bez tego bym nie dała rady też. Nie lubię gotować i nie umiem. A jeść uwielbiam, szczególnie niezdrowo i nieregularnie. A to jest baaaaaardzo złe dla naszej płodności. Kosztuje to dodatkowy hajs, ale... czasem w rozrachunku ile wydajemy na lekarzy, wizyty i leki, to się naprawdę opłaca.
    W sumie nie badałam ale moje homa spadło ostatnie wyniki glukozy to 93 i insulina lekko ponad 13 a startowałam z insuliny ponad 20....

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 4 marca 2023, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według mnie zła dieta to główny czynnik problemów hormonalnych i zdrowotnych. Zdrowie całego organizmu zaczyna się w jelitach, a jeśli tam jest źle to i nasze ciało nie będzie zdrowe. Wiem, że złymi nawykami żywieniowymi nie jest łatwo wygrać, ale czasami nawet minimalne zmiany są w stanie wiele zmienić. Gdybyś jednak się zdecydowała to zerknij na ten profil.

    348-C7-C27-F337-4-FFE-8-E2-B-69233-E3236-A4.png

    Nins lubi tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 4 marca 2023, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Według mnie zła dieta to główny czynnik problemów hormonalnych i zdrowotnych. Zdrowie całego organizmu zaczyna się w jelitach, a jeśli tam jest źle to i nasze ciało nie będzie zdrowe. Wiem, że złymi nawykami żywieniowymi nie jest łatwo wygrać, ale czasami nawet minimalne zmiany są w stanie wiele zmienić. Gdybyś jednak się zdecydowała to zerknij na ten profil.

    348-C7-C27-F337-4-FFE-8-E2-B-69233-E3236-A4.png
    Dziekuje 😊 a to jest to co wczesniej pisałaś?
    Z ta konsultacja?
    Moze faktycznie powinnam spróbować

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2023, 09:16

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 4 marca 2023, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka96 wrote:
    Dziekuje 😊 a to jest to co wczesniej pisałaś?
    Z ta konsultacja?
    Moze faktycznie powinnam spróbować

    Tak wczoraj wrzucała info ze jedno miejsce w marcu się zwolniło na konsultacje. Może jeszcze jest wolne, jak nie to w kwietniu jeszcze miała coś wolnego. Możesz napisać do niej na insta zapytaj czy te badania które masz porobione wystarczą do konsultacji, powinna odpisać mi odpisała kiedyś jak pytałam o badania.

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 4 marca 2023, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Tak wczoraj wrzucała info ze jedno miejsce w marcu się zwolniło na konsultacje. Może jeszcze jest wolne, jak nie to w kwietniu jeszcze miała coś wolnego. Możesz napisać do niej na insta zapytaj czy te badania które masz porobione wystarczą do konsultacji, powinna odpisać mi odpisała kiedyś jak pytałam o badania.
    Dziekuje :) a z konsultacji korzystałaś?

    jo_ana lubi tę wiadomość

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 4 marca 2023, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie korzystałam bo nie mam wszystkich badań które do konsultacji wymaga. A wydać kasę i przeanalizować połowę to bez sensu.

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3019 2096

    Wysłany: 4 marca 2023, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Nie korzystałam bo nie mam wszystkich badań które do konsultacji wymaga. A wydać kasę i przeanalizować połowę to bez sensu.
    W sumie... ja parę bede musiała dorobić... bo poprzednie nie wazne...
    Ale zaryzykowałam i w kwietniu mam konsultacje 😊☺

    jo_ana, Nins, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 4 marca 2023, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super cieszę się, że udało się zapisać.
    Mam nadzieję, że Ci pomoże i wszystko wróci do normy.
    Nie raz wrzucała na story info jak udało się jej pomoc pacjentką, gdzie efektem była w końcu ciąża 💪🏼

    Nins, Anka96 lubią tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 4 marca 2023, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mnie Alab wkurza ... Na wymaz HPV czeka się 11 dni roboczych czyli nie licząc sobót i dnia pobrania to wynik powinien być wczoraj a tu dalej brak. Do tego dziś zrobiłam ze skierowania badania do endokrynologa na wtorek, babka mi dała kod kreskowy do wyników online i jak wpisuje go to pisze że tego kodu kreskowego nie ma w bazie ... A najgorsze że i infolinia i laboratoria zamknięte więc czekam do poniedziałku i muszę dzwonić. Tabletki też dziś i w poniedziałek tak to nie wezmę żeby wrazie czego być gotowa na kolejne badanie i jeszcze muszę z kimś dziecko zostawić i jechać 30km w jedna stronę ...

    Do tego się stresuje bo od 2/3 dni mnie już praktycznie wogole podbrzusze nie boli i sobie człowiek dobiera do głowy że może tam nic już nie rośnie, naszczescie chociaż cycki dają o sobie znać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2023, 14:55

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ