Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie
Odpowiedz

Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 6 lutego 2020, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Dobra, te mdłości są straszne. Ogólnie duphaston nieźle daje mi czadu.

    -mdłości
    -senność
    -osłabienie
    -fioletowe podwozie
    -bardzo wrażliwe sutki

    Jezusie, jeszcze tylko 3 dni go biorę..

    Luteina podjęzykowa może?
    Jeśli tak źle się czujesz to warto pogadać o zmianie z lekarzem
    Ja odstawilam Duphaston, jak mam zajść to zajde

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Inaa89 Autorytet
    Postów: 3514 5809

    Wysłany: 6 lutego 2020, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Motylku pisałam wyżej.
    w pon 13dc, po poludniu pecherzyk 16mm i pozytywny test owu. czyli wg testu owu wypadalo we wtorek lub w środę rano. pecherzyk miałby tylko z 18mm wiec mało. ostatki śluzu plodnego we wtorek rano, od wczoraj krem.
    zresztą co by nie było to i tak seks byl tylko w sobote wieczorem.

    potem byly jeszcze seksy ale w ciążę z preejakulatu nie wierze
    Moj synek tak wlasnie sie poczal, prawdopodobnie z prejakulatu 😉 skoro maz nie skonczyl a byl to nasz jedyny stosunek w cyklu to wiesz 😁 tazke zawsze jest jakis cień szansy 😉

    kic83, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    02.06 13 dpo II
    03.06 14 dpo beta 181, prog 25,29
    06.06 17 dpo beta 700
    28+6 1496g <3
    17.12.2020 ur się Tymek 💙 2245g i 48cm szczęścia 🥰

    f2wlanliic1wg5qa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2020, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamawiam dziś, pierdziele nie czekam, działam. Nona to jest to za 347? Chcę się upewnić.

    nick nieaktualny, Lalia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Śnieżny Księżyc na niebie pojawi się już 8. 02.2020 roku. Co to za zjawisko? To wyjątkowa pełnia Księżyca. Z tego względu, że będzie to jedna z najjaśniejszych pełni Księżyca w całym 2020 roku

    I wtedy Nona pocznie syna

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2020, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Dobra, te mdłości są straszne. Ogólnie duphaston nieźle daje mi czadu.

    -mdłości
    -senność
    -osłabienie
    -fioletowe podwozie
    -bardzo wrażliwe sutki

    Jezusie, jeszcze tylko 3 dni go biorę..

    Mi to brzmi jak ciąża. Ale nigdy nie bralam Duphastonu.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2020, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Czasem 10 dpo dopiero się zagnieżdża dzidzia, więc beta będzie wykryta po 48h... Spokojnie, wszystko się może zdarzyć!

    Zbyt piekne zeby moglo byc prawdziwe.

  • Inaa89 Autorytet
    Postów: 3514 5809

    Wysłany: 6 lutego 2020, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Nie wymyslaj. Jest szansa. Największą szansa w cyklu jest przy seksie 2 dni przed owu. Kciuki!
    Oo mówisz 2 dni przed owu?? Bo tak mam i zastanawiam sie czy zolnierzyki mogły przetrwać 🤔

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    02.06 13 dpo II
    03.06 14 dpo beta 181, prog 25,29
    06.06 17 dpo beta 700
    28+6 1496g <3
    17.12.2020 ur się Tymek 💙 2245g i 48cm szczęścia 🥰

    f2wlanliic1wg5qa.png
  • Inaa89 Autorytet
    Postów: 3514 5809

    Wysłany: 6 lutego 2020, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku u Cb raczej zielony final 🥰😘

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    02.06 13 dpo II
    03.06 14 dpo beta 181, prog 25,29
    06.06 17 dpo beta 700
    28+6 1496g <3
    17.12.2020 ur się Tymek 💙 2245g i 48cm szczęścia 🥰

    f2wlanliic1wg5qa.png
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 3048 3979

    Wysłany: 6 lutego 2020, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Zamawiam dziś, pierdziele nie czekam, działam. Nona to jest to za 347? Chcę się upewnić.
    Tak ten Kitka

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- mamy ♥️ i 2 mm dzidziusia 🥹
    24.05- 2,9 cm dzidziusia , 164/min ♥️
    29.05-4,2 cm dzidziusia , 176/min ♥️
    03.06-NIFTY - NISKIE RYZYKA
    12.06-PRENATALNE-6,5 cm zdrowego dzidziusia ♥️
    20.06- 91 g szczęścia pod sercem ♥️
    14.07- GENDER REAVEL PARTY 🩷🩵🎉
    18.07 - VII USG ⏳
    06.08 - POŁÓWKOWE

    preg.png
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 3048 3979

    Wysłany: 6 lutego 2020, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu zaczynam się nakręcać a byłam już tak wyluzowana i przestawilam myślenie na coś innego. A tu ovu dało mi nadzieję..

    Inaa89, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- mamy ♥️ i 2 mm dzidziusia 🥹
    24.05- 2,9 cm dzidziusia , 164/min ♥️
    29.05-4,2 cm dzidziusia , 176/min ♥️
    03.06-NIFTY - NISKIE RYZYKA
    12.06-PRENATALNE-6,5 cm zdrowego dzidziusia ♥️
    20.06- 91 g szczęścia pod sercem ♥️
    14.07- GENDER REAVEL PARTY 🩷🩵🎉
    18.07 - VII USG ⏳
    06.08 - POŁÓWKOWE

    preg.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 6 lutego 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zawsze jest szansa, póki @ nie przyjdzie!

    Także te, które zatestowały za wcześnie, powtórzcie test, dajcie się bobasowi zagnieździć (do 12dpo jest zagnieżdzenie).

    Te co mają spadki nastrojów i temperatur to nie przywiązujcie się do tego, naprawdę!

    Co do złotych strzałów i seksów bez finiszu to takie rzeczy się zdarzają także za każdą z nas kciuki!

    Evelle28, nick nieaktualny, Inaa89, nick nieaktualny, Lalia, boo123, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 6 lutego 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa89 wrote:
    Oo mówisz 2 dni przed owu?? Bo tak mam i zastanawiam sie czy zolnierzyki mogły przetrwać 🤔

    2dni to luzik także szykuj test 😉

    Inaa89 lubi tę wiadomość

    💙
    💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2020, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Tak ten Kitka

    Dzięki Kochana 😘

    Już klikam, bo chcę wiedzieć co mam konkretnie.

    Evelle28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2020, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    kurde ja tyle jadlam dupkow i nic mi nie było. może masz lokatora w brzuchu 👶 😛
    Całkiem mozliwe. Jeśli to on, to przetrawie to. Jeśli nie, to będę ryczec 😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2020, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Luteina podjęzykowa może?
    Jeśli tak źle się czujesz to warto pogadać o zmianie z lekarzem
    Ja odstawilam Duphaston, jak mam zajść to zajde
    Wezmę to co mam z recepty i będę gadać z gin na wizycie co dalej, jak ona to widzi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2020, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unicorn wrote:
    Mi to brzmi jak ciąża. Ale nigdy nie bralam Duphastonu.
    Duphaston falszuje objawy, dlatego są mocno ciążowe. Ale też niewykluczone jest, że to jednak bobo :)

  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 6 lutego 2020, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti29 wrote:
    Mnie możecie już wpisac🍷 bo dzisiaj zaczęło się płomienie. Powiedzcie mi czy jeśli dzisiaj już plamie to mogę to potraktować jako 1dc? Bo chciałam zrobić tsh i prolaktyne w 3dc i nie wiem czy mogę iść w sobotę?

    Mi gin kiedyś fajnie powiedział - jak wystarczy wkładka to plamienie, jak podpaska to już okres.

    Marti29, Reikja lubią tę wiadomość

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 6 lutego 2020, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Dziewczyny zawsze jest szansa, póki @ nie przyjdzie!

    Także te, które zatestowały za wcześnie, powtórzcie test, dajcie się bobasowi zagnieździć (do 12dpo jest zagnieżdzenie).

    Te co mają spadki nastrojów i temperatur to nie przywiązujcie się do tego, naprawdę!

    Co do złotych strzałów i seksów bez finiszu to takie rzeczy się zdarzają także za każdą z nas kciuki!

    Dzięki Kic, takich słów mi było trzeba.

    kic83 lubi tę wiadomość

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2020, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Dziewczyny zawsze jest szansa, póki @ nie przyjdzie!

    Także te, które zatestowały za wcześnie, powtórzcie test, dajcie się bobasowi zagnieździć (do 12dpo jest zagnieżdzenie).

    Te co mają spadki nastrojów i temperatur to nie przywiązujcie się do tego, naprawdę!

    Co do złotych strzałów i seksów bez finiszu to takie rzeczy się zdarzają także za każdą z nas kciuki!
    Dokładnie. Na jedne działa to, na inne to. Jedne zajda tak, inne tak. Nie ma co, jeśli seks jest, plodne są, to zawsze jest szansa i koniec. A wykresy... Były już książkowe i nic z tego nie bylo, a były fatalne i nagle zielona kropka. Także nic nie jest przesadzone. :)

    Inaa89, kic83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2020, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam! 💪💪💪

    Inaa89, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Lalia, Evelle28, Marti29, Koteczka82 lubią tę wiadomość

‹‹ 201 202 203 204 205 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ