Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie
Odpowiedz

Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1401

    Wysłany: 8 lutego 2020, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka82 wrote:
    Kochane nie zapominajcie o mnie u nas też wczoraj ❤️ a na dokładkę dzisiaj rano też 🐝 😁
    Boo123 Lalia my razem II 👶

    Koteczka oczywiście że wszystkie 3 zaciazamy w tym.cyklu i rodzimy razem 🙂 kurcze musimy podgonic, bo my rano nic, teraz trochę się posprzeczalismy, ale myślę że do wieczora się pogodzimy 😉

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1401

    Wysłany: 8 lutego 2020, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenia wrote:
    A no jak siateczka to ok,ja body to kojarzę ze sztywnym gorsetem😅Pewnie wykupiłyście ze wszystkich Lidli😄wiec musze poszukać gdzie indziej😉Ja mam w domu 2 koronkowe haleczki,czerwoną i czarną,i tylko czasem zakładam.Ale tak tu piszecie,że dziś też wyciągnę wdzianko i chyba lody wjadą na pokład,ale tak dawno tego nie było,że wstyd się przyznać,ale nie wiem czy pamiętam jak to robić🙄😅
    Boo,też liczęna to,że to wprowadzi więcej ognia do naszego łóżka🙂bo rutyna nam się wkradła,dziecko obok w pokoju,nasz przechodni,mieszkanie niewielkie więc nie mamy zbytnio pola do popisu,a wiem,że mąż marzy,żebym to ja przejęła inicjatywę.

    Nasz syn też chodzi późno spać i nie mamy za wiele czasu na seks, bo wieczorem już padamy. Wczoraj poszłam np spać o 2, żeby cokolwiek mogło się zadziac 😉

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 8 lutego 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:
    Koteczka oczywiście że wszystkie 3 zaciazamy w tym.cyklu i rodzimy razem 🙂 kurcze musimy podgonic, bo my rano nic, teraz trochę się posprzeczalismy, ale myślę że do wieczora się pogodzimy 😉


    Boo, Koteczka, to mamy ustalone: wspólna ciąża i poród 😂

    U mnie z poprawki bzyka chyba nic nie będzie, bo rano nie było jak bo jechałam do pracy, po pracy wpadli teściowie na kawę, a teraz mój się skarży ze go bolą nogi po siłowni 🤦‍♀️

    boo123, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2020, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Boo, Koteczka, to mamy ustalone: wspólna ciąża i poród 😂

    U mnie z poprawki bzyka chyba nic nie będzie, bo rano nie było jak bo jechałam do pracy, po pracy wpadli teściowie na kawę, a teraz mój się skarży ze go bolą nogi po siłowni 🤦‍♀️
    Będziesz miała 1 złoty strzał jak u Kic :)

    Lalia, Inaa89, boo123, kic83 lubią tę wiadomość

  • Jasminum Autorytet
    Postów: 396 359

    Wysłany: 8 lutego 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ ciągle brak... Raczej się nigdy nie spóźnia. Brzuch pobolewa lekko, ale nie tak jak na dzień przed @, czyli skórcze, że największa dawka przeciwbólowych wkracza.

    👩26l - usunięte torbiele endometrialna na lewym jajniku, podejrzenie endometriozy 👨28l - ŻPN

    💣Hashimoto - TSH 1,170 ;D Letrox 75

    FT4- 0,96 ng/dl
    FT3 - 3,2 pg/ml
    aTpo - 50 IU/ml ⬆️
    aTG - 18,3 IU/ml
    Kwas foliowy - 12,30 ng/ml
    Glukoza - 86 mg/dl
    Wapń - 4,84 mEq/l
    Żelazo - 62 ug/dl
    FSH - 5,05 mIU/ml
    LH - 3,66 mIU/ml
    D3 - 38,60 ng/ml
    B12 - 527,00 pg/ml

    💊 Kwas Omega 3, Pregna Start, Wit. C, Wit. D, Magnez + B6, Wit. A+ E, Letrox



    "Kiedy pragnie się cudu, trzeba umieć czekać." 💝
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2020, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasminum wrote:
    U mnie @ ciągle brak... Raczej się nigdy nie spóźnia. Brzuch pobolewa lekko, ale nie tak jak na dzień przed @, czyli skórcze, że największa dawka przeciwbólowych wkracza.
    Prowadzisz wykres?

  • Jasminum Autorytet
    Postów: 396 359

    Wysłany: 8 lutego 2020, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Prowadzisz wykres?

    Nieee ☹️ Chociaż bym chciała, ale pracuję na nocki, więc mierzenie tempki nie wchodzi w grę...

    Jakoś tak byłam pozytywnie nastawiona w tym cyklu, że póki @ nie przyjdzie to ciągle pewnie będę się łudzić :P

    👩26l - usunięte torbiele endometrialna na lewym jajniku, podejrzenie endometriozy 👨28l - ŻPN

    💣Hashimoto - TSH 1,170 ;D Letrox 75

    FT4- 0,96 ng/dl
    FT3 - 3,2 pg/ml
    aTpo - 50 IU/ml ⬆️
    aTG - 18,3 IU/ml
    Kwas foliowy - 12,30 ng/ml
    Glukoza - 86 mg/dl
    Wapń - 4,84 mEq/l
    Żelazo - 62 ug/dl
    FSH - 5,05 mIU/ml
    LH - 3,66 mIU/ml
    D3 - 38,60 ng/ml
    B12 - 527,00 pg/ml

    💊 Kwas Omega 3, Pregna Start, Wit. C, Wit. D, Magnez + B6, Wit. A+ E, Letrox



    "Kiedy pragnie się cudu, trzeba umieć czekać." 💝
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasminum wrote:
    Nieee ☹️ Chociaż bym chciała, ale pracuję na nocki, więc mierzenie tempki nie wchodzi w grę...

    Jakoś tak byłam pozytywnie nastawiona w tym cyklu, że póki @ nie przyjdzie to ciągle pewnie będę się łudzić :P
    Zazdroszczę nastawienia. Ja to jakoś cykl spisalam na straty już.. 🤦‍♀️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2020, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkurzylam się. Auto mi dziś padło, chyba rozrusznik :/ więc wyjazd Walentynkowy odwołany, bo będę musiała za tą kasę naprawić samochód. Ech, wszystko pod górę. Serio mam dość...

  • Jasminum Autorytet
    Postów: 396 359

    Wysłany: 8 lutego 2020, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Zazdroszczę nastawienia. Ja to jakoś cykl spisalam na straty już.. 🤦‍♀️

    Ja to się sama sobie dziwię, bo zazwyczaj po negatywnym teście, nawet w 10dpo odpuszczalam 😲 A teraz od razu po 💏 sobie wmowilam, że się udało. Przez to rozczarowanie będzie gorsze szczególnie, że test negatywny...

    Ale Ty Motylku mi tu nie odpuszczaj! A jeśli nawet to mam nadzieję, że zaskoczenie i radość będa piękniejsze za te kilka dni <3 Kiedy powtarzasz test?

    👩26l - usunięte torbiele endometrialna na lewym jajniku, podejrzenie endometriozy 👨28l - ŻPN

    💣Hashimoto - TSH 1,170 ;D Letrox 75

    FT4- 0,96 ng/dl
    FT3 - 3,2 pg/ml
    aTpo - 50 IU/ml ⬆️
    aTG - 18,3 IU/ml
    Kwas foliowy - 12,30 ng/ml
    Glukoza - 86 mg/dl
    Wapń - 4,84 mEq/l
    Żelazo - 62 ug/dl
    FSH - 5,05 mIU/ml
    LH - 3,66 mIU/ml
    D3 - 38,60 ng/ml
    B12 - 527,00 pg/ml

    💊 Kwas Omega 3, Pregna Start, Wit. C, Wit. D, Magnez + B6, Wit. A+ E, Letrox



    "Kiedy pragnie się cudu, trzeba umieć czekać." 💝
  • Inaa89 Autorytet
    Postów: 3514 5809

    Wysłany: 8 lutego 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Zazdroszczę nastawienia. Ja to jakoś cykl spisalam na straty już.. 🤦‍♀️
    No właśnie mam tak samo jak Ty 🤦‍♀️🤷‍♀️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    02.06 13 dpo II
    03.06 14 dpo beta 181, prog 25,29
    06.06 17 dpo beta 700
    28+6 1496g <3
    17.12.2020 ur się Tymek 💙 2245g i 48cm szczęścia 🥰

    f2wlanliic1wg5qa.png
  • Inaa89 Autorytet
    Postów: 3514 5809

    Wysłany: 8 lutego 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasminum wrote:
    U mnie @ ciągle brak... Raczej się nigdy nie spóźnia. Brzuch pobolewa lekko, ale nie tak jak na dzień przed @, czyli skórcze, że największa dawka przeciwbólowych wkracza.
    Moze moze jeszcze cos jest na rzeczy 😉

    02.06 13 dpo II
    03.06 14 dpo beta 181, prog 25,29
    06.06 17 dpo beta 700
    28+6 1496g <3
    17.12.2020 ur się Tymek 💙 2245g i 48cm szczęścia 🥰

    f2wlanliic1wg5qa.png
  • Inaa89 Autorytet
    Postów: 3514 5809

    Wysłany: 8 lutego 2020, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tak zaczęły dzis swedzic sutki ze koniec, zadrapie sie chyba 🤣 mam alergię chyba na domniemane objawy 😂

    02.06 13 dpo II
    03.06 14 dpo beta 181, prog 25,29
    06.06 17 dpo beta 700
    28+6 1496g <3
    17.12.2020 ur się Tymek 💙 2245g i 48cm szczęścia 🥰

    f2wlanliic1wg5qa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2020, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasminum wrote:
    Ja to się sama sobie dziwię, bo zazwyczaj po negatywnym teście, nawet w 10dpo odpuszczalam 😲 A teraz od razu po 💏 sobie wmowilam, że się udało. Przez to rozczarowanie będzie gorsze szczególnie, że test negatywny...

    Ale Ty Motylku mi tu nie odpuszczaj! A jeśli nawet to mam nadzieję, że zaskoczenie i radość będa piękniejsze za te kilka dni <3 Kiedy powtarzasz test?
    Codziennie robię. I codziennie 1 krecha. Nie wiem.. Wydaje mi się, że choć cień cienia powinien być...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2020, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa89 wrote:
    Mnie tak zaczęły dzis swedzic sutki ze koniec, zadrapie sie chyba 🤣 mam alergię chyba na domniemane objawy 😂
    Mnie cyce nadal bolą, mdłości też są...
    Ale jutro już ostatni dzień dupka więc od pon wszystko wróci do normy :)

    Inaa89 lubi tę wiadomość

  • Jasminum Autorytet
    Postów: 396 359

    Wysłany: 8 lutego 2020, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa89 wrote:
    Moze moze jeszcze cos jest na rzeczy 😉

    Malo prawdopodobne, ale fajnie jeszcze mieć nadzieje, chociaż jeden dzień 😀

    Inaa89 lubi tę wiadomość

    👩26l - usunięte torbiele endometrialna na lewym jajniku, podejrzenie endometriozy 👨28l - ŻPN

    💣Hashimoto - TSH 1,170 ;D Letrox 75

    FT4- 0,96 ng/dl
    FT3 - 3,2 pg/ml
    aTpo - 50 IU/ml ⬆️
    aTG - 18,3 IU/ml
    Kwas foliowy - 12,30 ng/ml
    Glukoza - 86 mg/dl
    Wapń - 4,84 mEq/l
    Żelazo - 62 ug/dl
    FSH - 5,05 mIU/ml
    LH - 3,66 mIU/ml
    D3 - 38,60 ng/ml
    B12 - 527,00 pg/ml

    💊 Kwas Omega 3, Pregna Start, Wit. C, Wit. D, Magnez + B6, Wit. A+ E, Letrox



    "Kiedy pragnie się cudu, trzeba umieć czekać." 💝
  • Jasminum Autorytet
    Postów: 396 359

    Wysłany: 8 lutego 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa89 wrote:
    Mnie tak zaczęły dzis swedzic sutki ze koniec, zadrapie sie chyba 🤣 mam alergię chyba na domniemane objawy 😂

    Dobry znak, trzeba się go trzymać :D Bez względu na wynik, chociaż humor będzie lepszy :* Trzymam kciuki! ✊✊✊

    Inaa89 lubi tę wiadomość

    👩26l - usunięte torbiele endometrialna na lewym jajniku, podejrzenie endometriozy 👨28l - ŻPN

    💣Hashimoto - TSH 1,170 ;D Letrox 75

    FT4- 0,96 ng/dl
    FT3 - 3,2 pg/ml
    aTpo - 50 IU/ml ⬆️
    aTG - 18,3 IU/ml
    Kwas foliowy - 12,30 ng/ml
    Glukoza - 86 mg/dl
    Wapń - 4,84 mEq/l
    Żelazo - 62 ug/dl
    FSH - 5,05 mIU/ml
    LH - 3,66 mIU/ml
    D3 - 38,60 ng/ml
    B12 - 527,00 pg/ml

    💊 Kwas Omega 3, Pregna Start, Wit. C, Wit. D, Magnez + B6, Wit. A+ E, Letrox



    "Kiedy pragnie się cudu, trzeba umieć czekać." 💝
  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 8 lutego 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oficjalnie odpadam. Właśnie dostałam @. Jeśli pozwolicie zostanę z Wami do końca miesiąca.

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • Jasminum Autorytet
    Postów: 396 359

    Wysłany: 8 lutego 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Wkurzylam się. Auto mi dziś padło, chyba rozrusznik :/ więc wyjazd Walentynkowy odwołany, bo będę musiała za tą kasę naprawić samochód. Ech, wszystko pod górę. Serio mam dość...

    Kurde, auta to najgorsze skarbonki bez dna... Znam ten ból. ☹️ Ale może jeszcze się okaże, że to tylko jakaś niedroga pierdola do naprawy...

    👩26l - usunięte torbiele endometrialna na lewym jajniku, podejrzenie endometriozy 👨28l - ŻPN

    💣Hashimoto - TSH 1,170 ;D Letrox 75

    FT4- 0,96 ng/dl
    FT3 - 3,2 pg/ml
    aTpo - 50 IU/ml ⬆️
    aTG - 18,3 IU/ml
    Kwas foliowy - 12,30 ng/ml
    Glukoza - 86 mg/dl
    Wapń - 4,84 mEq/l
    Żelazo - 62 ug/dl
    FSH - 5,05 mIU/ml
    LH - 3,66 mIU/ml
    D3 - 38,60 ng/ml
    B12 - 527,00 pg/ml

    💊 Kwas Omega 3, Pregna Start, Wit. C, Wit. D, Magnez + B6, Wit. A+ E, Letrox



    "Kiedy pragnie się cudu, trzeba umieć czekać." 💝
  • Jasminum Autorytet
    Postów: 396 359

    Wysłany: 8 lutego 2020, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Mnie cyce nadal bolą, mdłości też są...
    Ale jutro już ostatni dzień dupka więc od pon wszystko wróci do normy :)

    Motylku Ty tak dobrze wszystkim wrozysz, że ze zdwojoną siła trzymam kciuki za Twoją dzidzie 💖

    nick nieaktualny, Inaa89 lubią tę wiadomość

    👩26l - usunięte torbiele endometrialna na lewym jajniku, podejrzenie endometriozy 👨28l - ŻPN

    💣Hashimoto - TSH 1,170 ;D Letrox 75

    FT4- 0,96 ng/dl
    FT3 - 3,2 pg/ml
    aTpo - 50 IU/ml ⬆️
    aTG - 18,3 IU/ml
    Kwas foliowy - 12,30 ng/ml
    Glukoza - 86 mg/dl
    Wapń - 4,84 mEq/l
    Żelazo - 62 ug/dl
    FSH - 5,05 mIU/ml
    LH - 3,66 mIU/ml
    D3 - 38,60 ng/ml
    B12 - 527,00 pg/ml

    💊 Kwas Omega 3, Pregna Start, Wit. C, Wit. D, Magnez + B6, Wit. A+ E, Letrox



    "Kiedy pragnie się cudu, trzeba umieć czekać." 💝
‹‹ 236 237 238 239 240 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ