Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie
Odpowiedz

Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2020, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Zostały mi 2 ostatnie cykle :( a potem musimy zrezygnować :(
    A czemu tak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2020, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2020, 10:42

  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 11 lutego 2020, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2020, 15:12

  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 11 lutego 2020, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NOWA29 wrote:
    Dziewczyny ile sie czeka na wyniki AMH?
    Ja miałam na drugi dzień

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 11 lutego 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nona ile placilas za krzywa insulinowa?
    glukozowa mam na nfz

    💙
    💗
  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 11 lutego 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu! Krew oddana. Niestety wyniki dopiero jutro po 13, nie ma online. Odbiorę jutro po pracy. Zostawiłam 251 zł za 12 badań, dołożyłam jeszcze glukozę i insulinę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2020, 09:38

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2020, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja94 wrote:
    Motylek taki spadek to nie spadek. Nie testowałas?
    Nie. Czekam na rozwój sytuacji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2020, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2020, 10:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2020, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa89 wrote:
    A czemu rezygnujesz potem?
    Mam umowę do któregoś stycznia. Jeśli bym urodziła w lutym, to nie będę miała macierzyńskiego :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OdpuszczonaNona wrote:
    Motylku Ty masz slub w maju tak?
    Tak

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Nadzieja94 Autorytet
    Postów: 2681 2600

    Wysłany: 11 lutego 2020, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia wrote:
    W końcu! Krew oddana. Niestety wyniki dopiero jutro po 13, nie ma online. Odbiorę jutro po pracy. Zostawiłam 251 zł za 12 badań, dołożyłam jeszcze glukozę i insulinę.
    Jakie porobilam badania?

    Starania od2016r.
    11.2018r. 💔👼
    04.2020r.💔👼
    25.07.2022r.💔👼
    9.02. 2021r. Upragnione wyczekane szczęście Synek OLIWIER 💙
    Bozinko miej nas w opiece 🙏


    18.08.2022r beta 4,1 próg 4
    22.08.2022r CUD🤍 beta 44,09 próg 10
    24.08.2022r beta 137 próg 20
    26.08.2022r beta 415 próg 29
    29.08.2022r beta 1529 próg 17,7
    31.08.2022r pęcherzyk 6mm🍀
    9.09.2022r jest okruszek jest 💓
    Rośnij okruszku ❤
    20.10.22r Badania prenatalne zdrowa w 90%dziewczynka💗🎀
    Pappa prawidłowe Niskie ryzyka
    8.12.22r połówkowe będzie Dziewczynka 🎀❤
    16.01.23r 960gram cudu córeczki
    Nadii 🥰
    2.05.2023 Upragniona,wyczekana córeczka Nadusia🩷

    Oliwier💙
    event.png

    Nadia💗
    s-event.png
  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 11 lutego 2020, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2020, 15:12

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2020, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Mam umowę do któregoś stycznia. Jeśli bym urodziła w lutym, to nie będę miała macierzyńskiego :(
    Będziesz miała , nie można zwolnić kobiety w ciąży. Przedłuża Ci umowę automatycznie to dnia porodu

    Koteczka82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2020, 12:01

  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 11 lutego 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2020, 15:25

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 11 lutego 2020, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja94 wrote:
    Jakie porobilam badania?

    LH, FSH, Estradiol, Testosteron, Prolaktyna, TSH, AntyTPO, AntyTG, FT3, FT4, Glukoza i Insulina

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 11 lutego 2020, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Mam umowę do któregoś stycznia. Jeśli bym urodziła w lutym, to nie będę miała macierzyńskiego :(

    Umowę będziesz miała do porodu, a później dostaniesz macierzyński.
    Możesz zadzwonić do PIPy i tam Ci potwierdzą 😊

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 11 lutego 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kic, jeśli z tego mojego bzyka będzie bobo, to opatentujmy nową metodę 😂😂😂 jeden bzyk w owu na cały cykl 😂😂😂

    Wczoraj koleżanka z pracy robiła mi tą wróżbę z obrączką i sznurkirm, wynik : najpierw córka, potem syn 🤩🤩🤩 nie miałabym nic przeciwko 👍

    nick nieaktualny, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Julik Autorytet
    Postów: 1980 2206

    Wysłany: 11 lutego 2020, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dmg111 wrote:
    Z tego co mówiłaś pracujesz w banku, takie firmy raczej nie robią świństwa i przedłużają umowę.
    Ja też jestem w minikorpo i nawet jak ktoś na zleceniu zachodzi w ciąże to od razu przerzucamy na umowę o pracę, by były świadczenia. Przecież to później ZUS płaci ;)
    Pracodawca 👍ja na koniec umowy dostałam zlecenie bo bał się mojej ciąży, i mi wciskal ze na zleceniu też się należy dużo... No żal

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    30.03.2020 ⏸ 3+3
    24.04.2020 7+0 💓1.06cm
    Wizyty:
    23.05.2020 11+1 5.08cm
    1.06.2020 12+3 USG I trymestr 6cm
    1.07.2020 16+5
    30.07 2020 20+6
    5.08.2020 21+5 USG II trymestr- Synek 💙 535g
    11.09.2020 27+0 💙1249g
    21.10.2020 32+5
    4.11.2020 34+5 USG 💙 2800
    25.11.2020 37+5
    Synek urodził się:
    22.12.2020 41+4 3850g, 56 cm
    atdcjw4zlv6fg5d4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2020, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dmg111 wrote:
    Z tego co mówiłaś pracujesz w banku, takie firmy raczej nie robią świństwa i przedłużają umowę.
    Ja też jestem w minikorpo i nawet jak ktoś na zleceniu zachodzi w ciąże to od razu przerzucamy na umowę o pracę, by były świadczenia. Przecież to później ZUS płaci ;)
    U mnie pracodawca, to potężna firma, a powyżej ileś osób zatrudnionych macierzyński płaci pracodawca. Jakoś tak jest... Czy odwrotnie? Nie znam się...

‹‹ 263 264 265 266 267 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ