Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie
Odpowiedz

Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 10 lutego 2020, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    A w ogóle proszę o kciuki bo jutro robię wyniki dla endo! :) i miejmy nadzieję że wyjdą dobre. Pojutrze wizyta :)
    🍀✊

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • kkasia Autorytet
    Postów: 921 1972

    Wysłany: 10 lutego 2020, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OdpuszczonaNona wrote:
    Dobrze ze piszesz, muszę nabyć. Ja kupuje 2 sztuki i jem aż skończę go czyli moja fl 11dni, codziennie 2 plastry do @

    Spoko. Dzięki za odp 😉

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm992xljdr.png

    9.12.2017r. 10tc [*] puste jajo płodowe
    18.01.2019r. Julcia <3 cc, kp
    19.03.2020 -> Jest ❤
    31.08.2020 -> usg 3 trym :) 1.5kg <3
    15.10.2020 -> usg 2520g <3
    21.10.2020 -> wizyta gin
  • kkasia Autorytet
    Postów: 921 1972

    Wysłany: 10 lutego 2020, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie coś susza jak narazie (11dc) wiec chyba owu będzie trochę później, a raczej powiedziałbym standardowo. W ostatnim cyklu coś się pospieszyła 😜 wczoraj i dziś było ❤ na rozruch... 😄 ale generalnie Walentynowy weekend zapowiada się intensywny 😅 sama nie wiem czy co 2 dni działać czy codziennie zobaczymy... chyba na żywioł po prostu pójdziemy. Cholera obiecałam sobie ze testów owu nie robię bo się tylko nakręcam dodatkowo, ale 4 mi zostały i oczywiście głosik podpowiada ze przecież nie mogą się zmarnować 🤣😅 to uzależnia serio 🤣 Wy byście sikały?🙃 czuje ze ktoś musi za mnie zadecydować 😂

    nick nieaktualny, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    f2w3vfxm992xljdr.png

    9.12.2017r. 10tc [*] puste jajo płodowe
    18.01.2019r. Julcia <3 cc, kp
    19.03.2020 -> Jest ❤
    31.08.2020 -> usg 3 trym :) 1.5kg <3
    15.10.2020 -> usg 2520g <3
    21.10.2020 -> wizyta gin
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2020, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2020, 07:47

    kkasia, boo123 lubią tę wiadomość

  • kkasia Autorytet
    Postów: 921 1972

    Wysłany: 10 lutego 2020, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OdpuszczonaNona wrote:
    Owulaki zawsze, po 2 dziennie.
    Ciążowy tylko w dniu @ nie wcześniej

    Sikaj na owulaki!!!!! Bo przegapisz owu!

    Dłużej mnie nie musisz namawiać 😂😂😂
    👍🏻

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2w3vfxm992xljdr.png

    9.12.2017r. 10tc [*] puste jajo płodowe
    18.01.2019r. Julcia <3 cc, kp
    19.03.2020 -> Jest ❤
    31.08.2020 -> usg 3 trym :) 1.5kg <3
    15.10.2020 -> usg 2520g <3
    21.10.2020 -> wizyta gin
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2020, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2020, 10:42

    Lalia, Koteczka82, boo123, kic83 lubią tę wiadomość

  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 11 lutego 2020, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosz ku*wa jego mać! Przyjechałam do labo, pierwsza bzdura terminal im nie działa a ja nie nosze przy sobie 300 zł ot tak, zresztą ja bezgotówkowa jestem. Druga bzdura nie robią LH, mają nowy system i nie zdążyli tego wpisać!

    Teraz na gwałt muszę jechać do innego labo i wrócić tu na 8:30 bo Młoda ma szczepienie. Głodna jestem i wściekła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2020, 07:30

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 11 lutego 2020, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Druga sprawa, wczoraj zrobiłam sobie kisiel z siemienia. Masakra. Dla mnie nie do przełknięcia. Będę od czasu do czasu dodawać do owsianki same ziarna.

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2020, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia wrote:
    Druga sprawa, wczoraj zrobiłam sobie kisiel z siemienia. Masakra. Dla mnie nie do przełknięcia. Będę od czasu do czasu dodawać do owsianki same ziarna.

    Są kapsułki z siemienia lnianego, ja łykam, polecam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2020, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2020, 10:42

    nick nieaktualny, Koteczka82, kkasia, boo123, Evelle28, dmg111 lubią tę wiadomość

  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 11 lutego 2020, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Są kapsułki z siemienia lnianego, ja łykam, polecam.

    Mam prawie kilogram ziaren kupionych bo czasami piekę chleb gryczany z różnymi ziarnami, i myślałam że sobie z tego skorzystam. A już tyle tych kapsułek łykam... 😉

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2020, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2020, 10:42

  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 11 lutego 2020, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OdpuszczonaNona wrote:
    ja uwielbiam siemie ale na śluz u mnie mega działa wiesiołek, kisiel w gaciach był.
    Już po owu cuzję to, prosze o kciuki, o 15 monit, ma byc po owu :-)

    W tym cyklu testuje wiesiołka.
    Kciuki za monit!

    A ja proszę o kciuki żebym kogoś dziś nie zatłukła.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, dmg111 lubią tę wiadomość

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 11 lutego 2020, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, jak bzyk był w piątek i w niedzielę a owu w poniedziałek, to masz większe szanse niż ja, bo u mnie pierwszy i ostatni bzyk był w owu 😂

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 11 lutego 2020, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia jak już masz zdiagnozowane Hashimoto to nie musisz więcej oznaczac anty tpo i anty tg bo to i tak są zmienne i kolejny wynik niczego nowego nie wnosi, szkoda kasy

    💙
    💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2020, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2020, 10:42

    Lalia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2020, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2020, 10:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2020, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia wrote:
    Mam prawie kilogram ziaren kupionych bo czasami piekę chleb gryczany z różnymi ziarnami, i myślałam że sobie z tego skorzystam. A już tyle tych kapsułek łykam... 😉

    Możesz sobie do tego kisielku coś dodawać np sok malinowy wtedy nie jest tak źle.

    Motylek jak sytuacja?

    Julik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2020, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wczoraj odświeżenie tematu, jutro monit.
    Wczoraj owulak o 21, ale blady max, więc stawiam, że owu będzie w walentynki 💘💘💘

    nick nieaktualny, Koteczka82, kic83, Lalia lubią tę wiadomość

  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 11 lutego 2020, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Zyzia jak już masz zdiagnozowane Hashimoto to nie musisz więcej oznaczac anty tpo i anty tg bo to i tak są zmienne i kolejny wynik niczego nowego nie wnosi, szkoda kasy

    Zmieniłam dietę i muszę sprawdzić czy mi to nie zaszkodziło, dlatego ponawiam badania.

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
‹‹ 261 262 263 264 265 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ