Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie
Odpowiedz

Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 3048 3979

    Wysłany: 18 lutego 2020, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haloooo gdzie jest mój okreeessss!!! Przychodź bo popieprzysz mi plan na nowy cykl!!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 13:35

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- mamy ♥️ i 2 mm dzidziusia 🥹
    24.05- 2,9 cm dzidziusia , 164/min ♥️
    29.05-4,2 cm dzidziusia , 176/min ♥️
    03.06-NIFTY - NISKIE RYZYKA
    12.06-PRENATALNE-6,5 cm zdrowego dzidziusia ♥️
    20.06- 91 g szczęścia pod sercem ♥️
    14.07- GENDER REAVEL PARTY 🩷🩵🎉
    18.07 - VII USG ⏳
    06.08 - POŁÓWKOWE

    preg.png
  • bebetka.b Autorytet
    Postów: 429 375

    Wysłany: 18 lutego 2020, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
    Jeśli wchodzisz na forum i masz do nadrobienia 30 stron to wiedz ze COŚ się dzieje! 🤩
    Gdy popatrzyłam ile napisaliście w jedno popołudnie wiedziałam ze to nie będzie zwykła beta w wysokości 30 ☺️
    Sylwucha ogromne gratulacje! Niesamowite szczęście ! Brak słów by wyrazić jak bardzo się z wami cieszymy!
    Dgm wiedziałam ze beta będzie rosła!!🤩 bobo w brzuchu !
    Da się ???? Przy morfologii zero i przy cyklu bezowulacyjnym ?? Da się! Wy dziewczyny zagielyscie w tym momencie medycynę! Bez komentarza 😂😂

    Ja umówiłam się do gina w czwartek żeby sprawdzić gdzie jest pecherzyk. On sam tak zasugerował ze względu na niska betę.. mam nadzieje ze to nie cp..

    Julik, dmg111 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie jednak nie bobo zrobiłam kolejne testy i biel. Nie załamuje się czekam na @ jak nie przyjdzie mam plan iść do gina po luteinę na wywołanie 🙉

    Mam plan taki że muszę podkręcić owulację i pierwszy raz pójść na monit ;) oczywiście zamówiłam inofolic combi inofem i zobaczymy jakie będzie efekt ;)

  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 18 lutego 2020, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bebetka.b wrote:
    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
    Jeśli wchodzisz na forum i masz do nadrobienia 30 stron to wiedz ze COŚ się dzieje! 🤩
    Gdy popatrzyłam ile napisaliście w jedno popołudnie wiedziałam ze to nie będzie zwykła beta w wysokości 30 ☺️
    Sylwucha ogromne gratulacje! Niesamowite szczęście ! Brak słów by wyrazić jak bardzo się z wami cieszymy!
    Dgm wiedziałam ze beta będzie rosła!!🤩 bobo w brzuchu !
    Da się ???? Przy morfologii zero i przy cyklu bezowulacyjnym ?? Da się! Wy dziewczyny zagielyscie w tym momencie medycynę! Bez komentarza 😂😂

    Ja umówiłam się do gina w czwartek żeby sprawdzić gdzie jest pecherzyk. On sam tak zasugerował ze względu na niska betę.. mam nadzieje ze to nie cp..

    wszystko będzie dobrze, zobaczysz!
    to jesteśmy dwie, ja też w czwartek idę na USG :)

    Sylwucha, bebetka.b, dmg111 lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam cześć wyników. Widzę że insulina urosła... Ktoś się zna?
    Jutro mam jednak wizytę u endo.

    Glukoza 84,70 (normy: 60-99)
    Insulina 13,99 (normy: 2,6-24,9)
    TSH 1,020 (normy: 0,270-4,200)
    Ft4 1,41 (normy: 0,93-1,70)
    Potas 4,41 (normy: 3,50-5,50)
    Magnez 2,11 (normy: 1,60-2,60)

    Czekam na wynik Wit D3, wapnia zjaonizowanego i hemoglobiny glikolowanej

  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 18 lutego 2020, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2020, 11:06

    Lalia lubi tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 18 lutego 2020, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bebetka.b wrote:
    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
    Jeśli wchodzisz na forum i masz do nadrobienia 30 stron to wiedz ze COŚ się dzieje! 🤩
    Gdy popatrzyłam ile napisaliście w jedno popołudnie wiedziałam ze to nie będzie zwykła beta w wysokości 30 ☺️
    Sylwucha ogromne gratulacje! Niesamowite szczęście ! Brak słów by wyrazić jak bardzo się z wami cieszymy!
    Dgm wiedziałam ze beta będzie rosła!!🤩 bobo w brzuchu !
    Da się ???? Przy morfologii zero i przy cyklu bezowulacyjnym ?? Da się! Wy dziewczyny zagielyscie w tym momencie medycynę! Bez komentarza 😂😂

    Ja umówiłam się do gina w czwartek żeby sprawdzić gdzie jest pecherzyk. On sam tak zasugerował ze względu na niska betę.. mam nadzieje ze to nie cp..
    Trzymam mocno kciuki 😘 Będzie dobrze 😘
    Co do medycyny, coraz częściej przekonuje się do tezy, że dużo jest jednak w głowie 😉

    bebetka.b, dmg111 lubią tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2020, 13:28

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 18 lutego 2020, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2020, 11:06

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Haloooo gdzie jest mój okreeessss!!! Przychodź bo popieprzysz mi plan na nowy cykl!!!!!!
    Jeśli do jutra nie pojawi się @, to ja bym zbadała HCG.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2020, 13:28

  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 18 lutego 2020, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona
    czyli jutro masz 9dpo i sikasz na test, czy betę robisz?

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2020, 13:28

    kic83, nick nieaktualny, Lalia, nick nieaktualny, dmg111 lubią tę wiadomość

  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1401

    Wysłany: 18 lutego 2020, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenia kąpaliśmy się, ale był niski poziom wody w Solinie i woda się strasznie mąciła i była brązowa, takie bajorko przy brzegu 🙊

    Polecam rejs statkiem pirackim z okolic zapory, synek wniebowzięty, kapitan dawal prowadzić dzieciakom przez chwilę, była radość. 🙂 Polecam też bieszczadzka kolejkę lesna, jak ktoś się jara koleją to super sprawa.

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 18 lutego 2020, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2020, 11:06

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1401

    Wysłany: 18 lutego 2020, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam bromergon i nigdy więcej. Miałam takie skutki uboczne że szok. Gdybym miała znowu brać na zbicie prolaktyny bralabym norprolac albo dostinex

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2020, 13:28

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 18 lutego 2020, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2020, 11:06

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • ladySiSi Autorytet
    Postów: 1008 915

    Wysłany: 18 lutego 2020, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po bromergonie chodziłam po ścianach i myślałam, że umieram, serio. Było mi duszno, słabo i zbierało na wymioty. Ale wiadomo, każdy organizm różnie reaguje.

    boo123 lubi tę wiadomość

    01.2017 - rozpoczęcie starań
    2x - CB (04.2019; 01.2020) ♡
    11.04 (11dpo) ⏸️
    12.04 beta 39, prog 24
    14.04 beta 160
    23.04 beta 5837, prog 45
    29.04 jest ❤

    👽 Niedoczynność tarczycy, hashimoto, częstoskurcz komorowy, PAI-1 4G homo

    "Nienawidzę czekania, ale jeśli dzięki temu będę miała szansę być z tobą, będę czekała tak długo jak trzeba."
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1401

    Wysłany: 18 lutego 2020, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka ja napiszę Ci jak było u mnie. Miałam wysoka prolaktynę zwykła i po obciążeniu. Brałam bromergon, mimo że miałam kilka monitoringów i owu była zawsze.

    Teraz nie wiem czy zaszłam dzięki bromkowi i dupastonowi czy problem leżał w nasieniu męża (nie robiliśmy wtedy badań nasienia) i akurat znalazł się jeden wspaniały plemnik któremu się udało dotrzeć do jajeczka.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
‹‹ 362 363 364 365 366 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ