Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie
Odpowiedz

Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 25 lutego 2020, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwucha wrote:
    Raczej z fizycznych nie. Bylam po przeziębieniu więc też mi się wszystko poprzestawiało. Ale dziwne było dla mnie, że wino przestało mi smakować tak właśnie koło 6dpo 😉
    Byłam ciekawa czy w ciąży mnogiej szybciej i mocniej się czuje ciążę 😁 bardzo się cieszę 😍

    Edyciak to nie jest cień. Jak na 12dpo to masz mocna kreskę i to nie z pierwszego siku 😍❤️🍀✊ co to za masaż. Muszę poczytać o nim przed iui. Może i ja skorzystam.

    Sylwucha, Wik89 lubią tę wiadomość

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3674 3490

    Wysłany: 25 lutego 2020, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Słuchajcie, siknęłam dziś, przed chwilą, świeżo po basenie, więc mocz mógł być rozwodniony...
    Jest blada kreska!! 😱😱😱 Nawet mój mąż (sceptyk) ją widzi
    https://zapodaj.net/897c579d734c8.jpg.html
    Edyciak to jest piękna kreska!!! Gratulacje ❤️😁🍀

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 25 lutego 2020, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2020, 11:44

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 25 lutego 2020, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2020, 11:44

    Ola_45, Lalia, Sylwucha, doomi03 lubią tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 25 lutego 2020, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2020, 11:44

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 26 lutego 2020, 03:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2020, 23:17

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • kkasia Autorytet
    Postów: 921 1972

    Wysłany: 26 lutego 2020, 04:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Słuchajcie, siknęłam dziś, przed chwilą, świeżo po basenie, więc mocz mógł być rozwodniony...
    Jest blada kreska!! 😱😱😱 Nawet mój mąż (sceptyk) ją widzi
    https://zapodaj.net/897c579d734c8.jpg.html

    Gratulacje!😍

    f2w3vfxm992xljdr.png

    9.12.2017r. 10tc [*] puste jajo płodowe
    18.01.2019r. Julcia <3 cc, kp
    19.03.2020 -> Jest ❤
    31.08.2020 -> usg 3 trym :) 1.5kg <3
    15.10.2020 -> usg 2520g <3
    21.10.2020 -> wizyta gin
  • kkasia Autorytet
    Postów: 921 1972

    Wysłany: 26 lutego 2020, 04:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba mamy to...
    Dziś już mocniejsze krechy❤

    c5ace8c7ea3a.jpg

    Jacie😧🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2020, 04:36

    Pszczolka36l, Ola_45, nick nieaktualny, Sylwucha, Evelle28, AsiaKK, Koteczka82, dmg111, kic83, doomi03, Zulugula, Omon, Joan, kłot, StarającaSię, BB__Anna, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2w3vfxm992xljdr.png

    9.12.2017r. 10tc [*] puste jajo płodowe
    18.01.2019r. Julcia <3 cc, kp
    19.03.2020 -> Jest ❤
    31.08.2020 -> usg 3 trym :) 1.5kg <3
    15.10.2020 -> usg 2520g <3
    21.10.2020 -> wizyta gin
  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 26 lutego 2020, 04:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję kkasia ❤️😍

    kkasia lubi tę wiadomość

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 26 lutego 2020, 05:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2020, 23:17

    kkasia lubi tę wiadomość

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 26 lutego 2020, 05:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2020, 23:17

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • Sabi30 Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 26 lutego 2020, 05:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś ujemny wczoraj pewnie test wadliwy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2020, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie spadek kolejny. Albo dziś jeszcze, albo jutro zacznie się @.

    Zaczynam 12 cs 😶 Najgorsze z każdym nieudanym cyklem nie czuję się wcale bliżej, a jeszcze dalej od celu 🤦

  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 26 lutego 2020, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabi30 wrote:
    U mnie dziś ujemny wczoraj pewnie test wadliwy
    A powtarzałaś tym samym testem?

    Kitka wiem co czujesz. U mnie w czerwcu stuknie 2 lata. Co prawda mam swoją 2 ale te starania to jak o 1.
    W piątek idę rozmawiać o iui. Miałam nadzieję, że nie będzie potrzeby już ale wygląda na to, że nic się u mnie nie zmieniło. Nawet Świeci mi nie pomogli i pasek św. Dominika.
    Ten pasek nosiłam kiedy starałam się o Weronike. Nie pamiętam jak długo ale wtedy się udało. A też byliśmy przed iui. W 5tc dostałam krwawienia, chcieli usuwać ciążę ale mój ginekolog kazał czekać. I miał rację. Pojawiło się serduszko i młoda jest. Cała i zdrowa. Może wyczerpaliśmy limit cudów. Aż się boję, że iui też się nie powiedzie i wtedy się chyba załamie.

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
  • Sabi30 Znajoma
    Postów: 20 5

    Wysłany: 26 lutego 2020, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pink dzisiaj nie miałam nordtestu juz

  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 26 lutego 2020, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabi dziewczyny tu kiedyś miały fałszywe cieni na nord teście. Ale to one by musiały się wypowiedzieć. Poczekaj jeszcze i powtórz test.

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
  • Sylwucha Autorytet
    Postów: 3099 6532

    Wysłany: 26 lutego 2020, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkasia super 😍 Gratulacje ❤

    kkasia lubi tę wiadomość

    8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Bliźniaczki urodziły się 08.10.2020r.
    Pierwsza: Lena 2760 g, godzina 9:05
    Druga: Oliwia 2790 g, godzina 9:06
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    l22ndf9hs59wnzyu.png
    3i49vcqghh1yc3d7.png
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 3048 3979

    Wysłany: 26 lutego 2020, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabi30 wrote:
    Nie pink dzisiaj nie miałam nordtestu juz
    Nord test mnie oszukał. Więc ja im juz nie wierzę :)

    Kkasia, Edyciak moje gratulacje :)

    kkasia lubi tę wiadomość

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- mamy ♥️ i 2 mm dzidziusia 🥹
    24.05- 2,9 cm dzidziusia , 164/min ♥️
    29.05-4,2 cm dzidziusia , 176/min ♥️
    03.06-NIFTY - NISKIE RYZYKA
    12.06-PRENATALNE-6,5 cm zdrowego dzidziusia ♥️
    20.06- 91 g szczęścia pod sercem ♥️
    14.07- GENDER REAVEL PARTY 🩷🩵🎉
    18.07 - VII USG ⏳
    06.08 - POŁÓWKOWE

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2020, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się czuję jak tykająca bomba czasowa. Ciągle tylko mam w głowie, że już naprawdę WSZYSTKIE moje koleżanki mają dzieci, są ciąży, tylko nie ja. Jakbym była przed 30 to byłoby inaczej, a że bliżej mi do 35 to już zwyczajnie zaczynam się coraz bardziej bać...

  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 26 lutego 2020, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2020, 16:20

    kkasia lubi tę wiadomość

‹‹ 417 418 419 420 421 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ