Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie
Odpowiedz

Niech Święty Walenty będzie zaklety-lutowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Gagatka Autorytet
    Postów: 3139 4219

    Wysłany: 19 marca 2020, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jaka powinna byc wielkosc zarodka w 6 tyg? Bo we wt mi dr mowil ze jest ok 3 mm, a dzis, ze ok. 3,5 i akcja serca 114. Mowil, ze to ok, ale tak sie zastanawiam nad tym..

    km5suay3byhvc1zc.png

    It ain't about how hard you can hit. It's about how hard you can get hit and keep getting forward. That's how the winning is done".

    Córeczka 2016
    Córeczka 2021


    Leczenie:
    metformina, letrox, clexane 0,4, acard, metypred, metyle, dopegyt


    06.2019, 03.2020


    Ja: Hashimoto (TSH 0,3)

    owulacja jest - monitoring ok
    sono hsg (grudzień 2019) - ok
    MTHFR_1298A>C w układzie homozygotycznym nieprawidłowym
    wit D3 ok
    homocysteina ok
    graniczna insulinooporność ==> dieta + metformina
    zespół antyfosfolipidowe - ujemne
    ANA 1 ujemne

    On: teratozoospermia (02.2020), słaba morfologia, reszta ok
    Suple: androvit, wit c 1500, cynk, selen, folian, d3, l-karnityna
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 19 marca 2020, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gagatka wielkość zarodka w 6tyg 2-4mm , więc książkowe Twoje bobo 😊

    Gagatka lubi tę wiadomość

    💙
    💗
  • Gagatka Autorytet
    Postów: 3139 4219

    Wysłany: 19 marca 2020, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Gagatka wielkość zarodka w 6tyg 2-4mm , więc książkowe Twoje bobo 😊

    ok bo już sobie nakrecam, że za mały i że nie urósł od wtorku za dużo.

    km5suay3byhvc1zc.png

    It ain't about how hard you can hit. It's about how hard you can get hit and keep getting forward. That's how the winning is done".

    Córeczka 2016
    Córeczka 2021


    Leczenie:
    metformina, letrox, clexane 0,4, acard, metypred, metyle, dopegyt


    06.2019, 03.2020


    Ja: Hashimoto (TSH 0,3)

    owulacja jest - monitoring ok
    sono hsg (grudzień 2019) - ok
    MTHFR_1298A>C w układzie homozygotycznym nieprawidłowym
    wit D3 ok
    homocysteina ok
    graniczna insulinooporność ==> dieta + metformina
    zespół antyfosfolipidowe - ujemne
    ANA 1 ujemne

    On: teratozoospermia (02.2020), słaba morfologia, reszta ok
    Suple: androvit, wit c 1500, cynk, selen, folian, d3, l-karnityna
  • kkasia Autorytet
    Postów: 921 1972

    Wysłany: 19 marca 2020, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko ok ❤ serduszko bije ❤ później wrzucę foto 😊

    kic83, Zulugula, Gagatka, doomi03 lubią tę wiadomość

    f2w3vfxm992xljdr.png

    9.12.2017r. 10tc [*] puste jajo płodowe
    18.01.2019r. Julcia <3 cc, kp
    19.03.2020 -> Jest ❤
    31.08.2020 -> usg 3 trym :) 1.5kg <3
    15.10.2020 -> usg 2520g <3
    21.10.2020 -> wizyta gin
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 19 marca 2020, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkasia wrote:
    Wszystko ok ❤ serduszko bije ❤ później wrzucę foto 😊

    Kasia mega! 😘

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 19 marca 2020, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gagatka wrote:
    Dziewczyny, jaka powinna byc wielkosc zarodka w 6 tyg? Bo we wt mi dr mowil ze jest ok 3 mm, a dzis, ze ok. 3,5 i akcja serca 114. Mowil, ze to ok, ale tak sie zastanawiam nad tym..

    Wszystko prawidłowo 😘

    Gagatka lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 19 marca 2020, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    w końcu brzuch dal troche znać o sobie i plecy, także się uspokoilam.
    mój mąż sie zalamal- bo jak bolalo to sie stresowalam a jak nie bolało to też 🙈

    Wiesz mi że jeszcze przyjdzie czas że odczujesz że jesteś w ciąży :)

    Gagatka lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Gagatka Autorytet
    Postów: 3139 4219

    Wysłany: 19 marca 2020, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Wszystko prawidłowo 😘

    a nie za wolno rośnie? i w ogole nie jest za mały?
    Czy już świruję???

    km5suay3byhvc1zc.png

    It ain't about how hard you can hit. It's about how hard you can get hit and keep getting forward. That's how the winning is done".

    Córeczka 2016
    Córeczka 2021


    Leczenie:
    metformina, letrox, clexane 0,4, acard, metypred, metyle, dopegyt


    06.2019, 03.2020


    Ja: Hashimoto (TSH 0,3)

    owulacja jest - monitoring ok
    sono hsg (grudzień 2019) - ok
    MTHFR_1298A>C w układzie homozygotycznym nieprawidłowym
    wit D3 ok
    homocysteina ok
    graniczna insulinooporność ==> dieta + metformina
    zespół antyfosfolipidowe - ujemne
    ANA 1 ujemne

    On: teratozoospermia (02.2020), słaba morfologia, reszta ok
    Suple: androvit, wit c 1500, cynk, selen, folian, d3, l-karnityna
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 19 marca 2020, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gagatka wrote:
    a nie za wolno rośnie? i w ogole nie jest za mały?
    Czy już świruję???

    Świrujesz :)

    Gagatka, dmg111 lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Gagatka Autorytet
    Postów: 3139 4219

    Wysłany: 19 marca 2020, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytalam w jakiejs anglojezycznej publikacji, ze po uwidocznieniu akcji serca bardzo spada ryzyko poronienia. Ale nie wiem na ile to prawda

    km5suay3byhvc1zc.png

    It ain't about how hard you can hit. It's about how hard you can get hit and keep getting forward. That's how the winning is done".

    Córeczka 2016
    Córeczka 2021


    Leczenie:
    metformina, letrox, clexane 0,4, acard, metypred, metyle, dopegyt


    06.2019, 03.2020


    Ja: Hashimoto (TSH 0,3)

    owulacja jest - monitoring ok
    sono hsg (grudzień 2019) - ok
    MTHFR_1298A>C w układzie homozygotycznym nieprawidłowym
    wit D3 ok
    homocysteina ok
    graniczna insulinooporność ==> dieta + metformina
    zespół antyfosfolipidowe - ujemne
    ANA 1 ujemne

    On: teratozoospermia (02.2020), słaba morfologia, reszta ok
    Suple: androvit, wit c 1500, cynk, selen, folian, d3, l-karnityna
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 19 marca 2020, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu pięknie.
    Gagatka co ty tak świrujesz? Opanuj się bo będziesz miała nerwowe dziecko. 😋Odpoczywaj ciesz się ciąża a nie pierdoły czytasz. Buziaki i czill.

    Gagatka, kkasia lubią tę wiadomość

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • Gagatka Autorytet
    Postów: 3139 4219

    Wysłany: 19 marca 2020, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo ja właśnie nerwus jestem.

    Nic juz nie czytam!!!

    Angie1985, Iryska lubią tę wiadomość

    km5suay3byhvc1zc.png

    It ain't about how hard you can hit. It's about how hard you can get hit and keep getting forward. That's how the winning is done".

    Córeczka 2016
    Córeczka 2021


    Leczenie:
    metformina, letrox, clexane 0,4, acard, metypred, metyle, dopegyt


    06.2019, 03.2020


    Ja: Hashimoto (TSH 0,3)

    owulacja jest - monitoring ok
    sono hsg (grudzień 2019) - ok
    MTHFR_1298A>C w układzie homozygotycznym nieprawidłowym
    wit D3 ok
    homocysteina ok
    graniczna insulinooporność ==> dieta + metformina
    zespół antyfosfolipidowe - ujemne
    ANA 1 ujemne

    On: teratozoospermia (02.2020), słaba morfologia, reszta ok
    Suple: androvit, wit c 1500, cynk, selen, folian, d3, l-karnityna
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3868 4504

    Wysłany: 19 marca 2020, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2020, 14:14

    Gagatka lubi tę wiadomość

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • kkasia Autorytet
    Postów: 921 1972

    Wysłany: 19 marca 2020, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poznajcie Kropka 💚 6.90mm 💚
    z OM 6+6 z USG 6+4
    Termin porodu wg USG 08.11.2020
    (Nie zmieniam suwaka bo zdechne z tymi wymiotami mając świadomość że jestem 2 dni do tylu😅😅😅)
    0490fd5698f9.jpg

    Gagatka, Zulugula, Koteczka82, kic83, in_co_gni_to, Sylwucha, luthienn, dmg111, Ola_45, doomi03, Nowastaraczka, Angie1985 lubią tę wiadomość

    f2w3vfxm992xljdr.png

    9.12.2017r. 10tc [*] puste jajo płodowe
    18.01.2019r. Julcia <3 cc, kp
    19.03.2020 -> Jest ❤
    31.08.2020 -> usg 3 trym :) 1.5kg <3
    15.10.2020 -> usg 2520g <3
    21.10.2020 -> wizyta gin
  • Gagatka Autorytet
    Postów: 3139 4219

    Wysłany: 19 marca 2020, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piekny!


    Duzo wiekszy od mojego-prawie 7mm! Super!

    kkasia lubi tę wiadomość

    km5suay3byhvc1zc.png

    It ain't about how hard you can hit. It's about how hard you can get hit and keep getting forward. That's how the winning is done".

    Córeczka 2016
    Córeczka 2021


    Leczenie:
    metformina, letrox, clexane 0,4, acard, metypred, metyle, dopegyt


    06.2019, 03.2020


    Ja: Hashimoto (TSH 0,3)

    owulacja jest - monitoring ok
    sono hsg (grudzień 2019) - ok
    MTHFR_1298A>C w układzie homozygotycznym nieprawidłowym
    wit D3 ok
    homocysteina ok
    graniczna insulinooporność ==> dieta + metformina
    zespół antyfosfolipidowe - ujemne
    ANA 1 ujemne

    On: teratozoospermia (02.2020), słaba morfologia, reszta ok
    Suple: androvit, wit c 1500, cynk, selen, folian, d3, l-karnityna
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 19 marca 2020, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gagatka nie świruj! aż tydzień różnicy jest między Waszymi bobasami:)

    Gagatka lubi tę wiadomość

    💙
    💗
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 19 marca 2020, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkasia piekny Kropek , taki już widać człowieczek :D

    kkasia lubi tę wiadomość

    💙
    💗
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 19 marca 2020, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkasia wrote:
    Poznajcie Kropka 💚 6.90mm 💚
    z OM 6+6 z USG 6+4
    Termin porodu wg USG 08.11.2020
    (Nie zmieniam suwaka bo zdechne z tymi wymiotami mając świadomość że jestem 2 dni do tylu😅😅😅)
    0490fd5698f9.jpg

    Witaj kropeczku, rozgosc się u swojej mamusiu w brzuszku na ładnych parę miesięcy 💚

    kkasia lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 19 marca 2020, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gagatka wrote:
    No bo ja właśnie nerwus jestem.

    Nic juz nie czytam!!!

    Luzuj poślady!
    Wybij sobie browca 0% i zagryź ogórkiem :)

    Gagatka lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 19 marca 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na rozluźnienie ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e2874affd530.png

    💙
    💗
‹‹ 452 453 454 455 456 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ